Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

PP2 jest takim 50/50. Albo go pokochasz, albo znienawidzisz. Mnie się podobał, ale rozumiem ludzi którzy mają do niego negatywne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 23:25, Online_Woman napisał:

Lubię czytać mangę, ale nie potrafię się przekonać do anime. Już raczej potrafię przepaść
na długie godziny z dobrą dramą - japońską, tajwańską albo koreańską...


I co w związku z tym? Każdy ma inne gusta, jeśli Ci się nie podoba anime, to nie musisz się zmuszać do oglądania tego typu seriali i filmów. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 23:25, Online_Woman napisał:

Lubię czytać mangę, ale nie potrafię się przekonać do anime.

Żaden wielki problem, mang jest sporo więc ciekawe pozycje szybko Ci się nie wyczerpią ;)
W razie czego możesz sięgnąć po VN-ki które poniekąd są czymś pośrednim pomiędzy mangą a anime (tekst + nieruchomy (zazwyczaj) podkład graficzny wzbogacone o muzykę i czasami głosy oraz efekty specjalne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 22:05, Buhahahahaha napisał:

Od siebie polecam na początek School Days

Czy to nie jest ta VN na podstawie której powstało to straszliwe anime, którego oglądanie sprawia fizyczny ból? Jest aż taka rozbieżność między starciedwoma tworami czy próbujesz go zrazić na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 22:35, Gvyn napisał:

> Od siebie polecam na początek School Days
Czy to nie jest ta VN na podstawie której powstało to straszliwe anime, którego oglądanie
sprawia fizyczny ból? Jest aż taka rozbieżność między starciedwoma tworami czy próbujesz
go zrazić na starcie?


Nie zrazić, a powiedzmy, że... dać start z jednego z niższych poziomów, gdzie później będzie już tylko lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 22:49, Buhahahahaha napisał:

Nie zrazić, a powiedzmy, że... dać start z jednego z niższych poziomów, gdzie później
będzie już tylko lepiej :D

Czyli polecamy mu jeszcze Bible Black, a jeżeli się zainteresuje anime to Boku no Piko? Na pewno po takich rekomendacjach to pokocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 23:11, Gvyn napisał:

> Nie zrazić, a powiedzmy, że... dać start z jednego z niższych poziomów, gdzie później

> będzie już tylko lepiej :D
Czyli polecamy mu jeszcze Bible Black, a jeżeli się zainteresuje anime to Boku no Piko?
Na pewno po takich rekomendacjach to pokocha ;)


Sam zaczynałem od Naruto i Omamori Himari (choć nawet wtedy wiedziałem, że przynajmniej to drugie to syf totalny) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 23:21, Buhahahahaha napisał:

Sam zaczynałem od Naruto i Omamori Himari (choć nawet wtedy wiedziałem, że przynajmniej to drugie to syf totalny) :)

Jeśli idzie o anime to Omamori Himari faktycznie było jedynie zapychaczem czasu antenowego ale już manga potrafiła tu i ówdzie zabłysnąć, żadne arcydzieło to nie jest ale parę miłych wspomnień mi z lektury pozostało :)

@ Outlander-pro
Jeśli odreagowywanie traumy i sadyzm można określić poczuciem humoru to ten temat jest pełen wesołków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 23:11, Gvyn napisał:

Czyli polecamy mu jeszcze Bible Black, a jeżeli się zainteresuje anime to Boku no Piko?
Na pewno po takich rekomendacjach to pokocha ;)

Co jest nie tak z Boku no Pico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 12:17, Piciambeer napisał:

> Czyli polecamy mu jeszcze Bible Black, a jeżeli się zainteresuje anime to Boku no
Piko?
> Na pewno po takich rekomendacjach to pokocha ;)
Co jest nie tak z Boku no Pico?


Bo Pico ma Chico, a później jest jeszcze Coco. Wszystko to jest przekazem sodomy i gomory szczerzącej zęby na kwiat młodzierzy polskiej (i nie tylko), która zechce wzbogacać swe życie kulturalne poprzez oglądanie zacnych animacji z kraju kwitnącej wiśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hunter x Hunter - Chimera Arc

Nudny jak flaki z olejem dodatkowo sztucznie wydłużany. Kilka odcinków naprawdę świetnych, ale to za mało by powiedzieć, że to udany arc. A myślałem, że to będzie 10/10 Masterpiece po Phantom Troupe Arc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 17:18, SiDi napisał:

Nudny jak flaki z olejem dodatkowo sztucznie wydłużany.

Ponawiam pytanie:
Dlaczego po prostu nie zrzucili bomby na zamek? aye?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 01:12, Piciambeer napisał:

Mi się najbardziej podobała wstawka z Avatarem :D


Wszystko fajne! Projekty postaci, durny humor, realistyczne dialogi - są przecież i tacy fani xD

A teraz na serio: Coś Ci się w temacie nie podoba i próbujesz zwrócić uwagę na jego dysfunkcjonalność? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się