Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Jedyne dla mnie warte uwagi to Arakawa under the Bridge 2. Nie będę oglądał pozostałych kontynuacji (Tegami Bachi 2, TMnI 2 i Sora no Otoshimono) gdyż prequele były najwyżej średnie. Bakuman jest natomiast świetną mangą, ale anime ma mieć 25 odcinków, czyli zmienią fabułę, więc odpuszczę sobie. Pozostałe mnie nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu listy stwierdzam, że spróbuję oglądać My Little Sister cant be this cute!, Panty and Stocking with Garterbelt i to anime od Shafta, którego tytułu nie chce mi się przepisywać, bo jest już późno i idę spać, dobranoc.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:51, Abomek napisał:

> brak nawet slowa o TWGOK


Nie czytam mangi, więc nie wiem o czym to jest. Jak na forum będą och i achy na temat anime TWGOK to zobaczę co to jest. Niemniej jednak postanowiłem, że będę oglądał max. 2 anime z tego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy na pewno zainteresują mnie Bakuman, TWGOK, Letter Bee 2, A Certain Magical Index 2 i OVA Railguna. Może coś będzie też z kilku innych tytułów ale dopiero po ich wyjściu okaże się czy są coś warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczegoz u cholery mialbys sie tak ograniczac?
Nawet jesli chcialbys sie koniecznie zakuwac to anime zajmuje ci jedynie 1-2 h z tygodnia zakladajac, ze ogladasz tylko serie puszczane w eter na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 00:17, Abomek napisał:

Dlaczegoz u cholery mialbys sie tak ograniczac?
Nawet jesli chcialbys sie koniecznie zakuwac to anime zajmuje ci jedynie 1-2 h z tygodnia
zakladajac, ze ogladasz tylko serie puszczane w eter na biezaco.


Nie będę ciągle zakuwał - bez dobrego odpoczynku nie ma dobrej nauki. Serii interesujących mnie jest po prostu jak na lekarstwo, Arakawa i TWGOK wyglądają dla mnie na jedyne interesujące (czytałem opinie o mandze, że jest świetna). W Bakumanie, jak już mówiłem, fabuła na 100% zostanie zmieniona w stosunku do mangi, więc nie chcę tego oglądać. A reszta sequeli odpada ze względu na średnio-słabe prequele.
A z tego sezonu też oglądam niewiele, bo 4 serie tylko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 10:19, Pablo_Querte napisał:

Edit:
Index średnio-słaby?

Bardziej średni niż słaby, jednak wystarczająco średni żeby nie oglądać drugiej serii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał daty wydań odcinków Black Lagoon OVA:
2.An Office Man’s Tactics 2010-09-08
3.Angels in the Crosshairs 2010-11-03
4.Oversaturation Kill Box 2010-12-22
5.Codename Paradise, Status MIA 2011-03-02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 10:19, Pablo_Querte napisał:

> Nie wiem, czy już ktoś to zamieszczał. Jesienny sezon anime:
A z Geassem co się stało?

Nima. Tak samo jak zapowiedzianego Deadman Wonderland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś Shukufuku no Campanella? Pamiętam, że obejrzałem połowę pierwszego odcinka i odpadłem, ale może się rozkręciło i sporo tracę. Nie mam wysokich wymagań, ale początek strasznie śmierdział fantasy for shoujo, a za shoujo nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 16:50, KrisK91 napisał:

Ogląda ktoś Shukufuku no Campanella? Pamiętam, że obejrzałem połowę pierwszego odcinka
i odpadłem, ale może się rozkręciło i sporo tracę. Nie mam wysokich wymagań, ale początek
strasznie śmierdział fantasy for shoujo, a za shoujo nie przepadam.

Ee tam shoujo. Przecież to zwykła haremówka z fanservisem dla chłopaków. Ale bardzo słaba i tu problem. Ja droppnąłem po 4 epie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 23:46, Karharot napisał:

Mówisz o chibi figurce? Za 39 zł (+ koszty wysyłki) wszystkie formalności adopcyjne zostaną
załatwione i możesz ją brać ;P


Haha, na taką nawet mógłbym się skusić, bo choć fanem figurek nie jestem to ta taka jajcarska, więc nei miałbym nic przeciwko :) - gdyby kasa nie stała na drodze, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się