Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2010 o 03:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Zawsze zapominasz odnieść się również do ecchi''owej strony Negimy xD

Bo pomimo wszechobecnych elementów ecchi nie o nie w Negimie chodzi ;) Poza tym zamiast narzekać na brak przykładów sam możesz nimi zarzucić ;) ->
http://img833.imageshack.us/img833/3830/msnch200pg12.png
http://img843.imageshack.us/img843/2036/msnv03c21112.png
http://img805.imageshack.us/img805/7286/aqsmsnc18912.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 04:27, Karharot napisał:

Bo pomimo wszechobecnych elementów ecchi nie o nie w Negimie chodzi ;) Poza tym zamiast
narzekać na brak przykładów sam możesz nimi zarzucić ;) ->

Narzekam, bo za dużo tego shonenactwa :( No, ale wrócili do Mahory, to teraz muszę tylko przebrnąć przez te nieszczęsne acz epickie chaptery i mam nadzieje wszystko wróci do początkowej normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 03:53, EmperorKaligula napisał:

a jakies wrazenia odnosnie D-Gray Man ? Ogladal ktos ? Przymierzam sie do tego - tylko
to bardzo obszerne jest... 103 odcinki do obejrzenia... czytalem ze w swoim gatunku bardzo
dobre - ale zaznaczam ze bleach/naruto to dla mnie dno. Co innego taki FMA na ktore sie
czekalo co poniedzialek z wypiekami na twarzy :]


D-Gray Man czytałem pierwsze dwa tomy mangi...i zaciekawił mnie dość mocno. Co do anime to nie wiem ,bo z tych dłuższych "tasiemców" z przekonania wiem ,że ekranizacja jest o wiele gorsza (Bleach na początku może nie był zły ,ale teraz co tam się dzieję to po prostu...żal licząc z mangą ; One Piece podobnie...manga według mnie jest światna ,a anime tak teraz przeciągają każdy odcinek ,że oglądać się tego nie da...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 03:53, EmperorKaligula napisał:

a jakies wrazenia odnosnie D-Gray Man ? Ogladal ktos ? Przymierzam sie do tego - tylko
to bardzo obszerne jest... 103 odcinki do obejrzenia... czytalem ze w swoim gatunku bardzo
dobre - ale zaznaczam ze bleach/naruto to dla mnie dno. Co innego taki FMA na ktore sie
czekalo co poniedzialek z wypiekami na twarzy :]

Polecam D.Gray-man, podobne do FMA właśnie. A ilość odcinków w tym wypadku jest... wadą. Ale to się przekonasz jak skończysz anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 15:32, Karharot napisał:

Ghhh... Przez Ciebie znowu muszę oddać cybermózg do serwisu :( Skąd Ty wygrzebujesz takie
rzeczy?!

Przypadkiem :-) Ot po prostu wpadają mi w ręce gdy losowo szperam po zasobach internetu. Jestem niczym saper, czasem wdepnę na minę (szukając artów z bohaterkami ulubionych serii a wpadając na Yaoi), a czasem na skrzynkę ze skarbami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje dziękować bogom że nie kusi Cię aby podrzucić tutaj te miny, ta nasza gramowa enklawa to jedno z nielicznych miejsc do których yaoistki jeszcze nie dotarły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 15:46, Karharot napisał:

Pozostaje dziękować bogom że nie kusi Cię aby podrzucić tutaj te miny, ta nasza gramowa
enklawa to jedno z nielicznych miejsc do których yaoistki jeszcze nie dotarły ;P

Jesteś pewien [spogląda kątem oka na "miłośników" Boku no Pico. Wierz mi, wyłączam te miny dość szybko że nawet za wiele z nich nie pamiętam (no i od czego Wybielacz mózgu i Alkohol Metylowy ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 15:47, necron1501 napisał:

Czyli One Piece lepiej czytać?

Cóż One Piece i Negima to praktycznie królowie shonenów obecnie, Naruto i Bleach się nie umywają :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 15:47, necron1501 napisał:

Czyli One Piece lepiej czytać?


Czy lepiej czytać...na początku anime trzyma naprawdę dobry poziom...jakoś do 250-300 ep''ka według mnie. Potem strasznie odcinki się przeciągają i wydaje się...jakby jakiś spowalniacz czasu z matrixa odpalili :P.Obecnie One Piece tylko czytam mangę i trzyma poziom to tej pory (a 595 chapter''ów przeczytanych i dalej się nie nudzi ^^).

@Up & Down...

Poczytać Was obu to naprawdę "odmóżdżenia" można dostać jakiegoś...w sumie to nic się nie zmieniło pod tym względem xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 15:49, Hubi_Koshi napisał:

Jesteś pewien [spogląda kątem oka na "miłośników" Boku no Pico.

To nie yaoistki, to ich ofiary które na wskutek doznanego szoku psychiczno-emocjonalnego stały się yaoistami. Właśnie dla takich ludzi istnieją takie miejsca jak ten temat aby przez cierpliwą rehabilitację i brutalne pranie móżgu przywrócić ich na prawą drogę yuristóów ;P

Dnia 16.08.2010 o 15:49, Hubi_Koshi napisał:

Wierz mi, wyłączam te miny dość szybko że nawet za wiele z nich nie pamiętam (no i od czego Wybielacz mózgu i Alkohol Metylowy ^^)

Ja tam używam kombinacji Jet''u i Autovidolu, jak się po tym budzę to nie pamiętam nawet kim i czym jestem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 16:01, Nertis napisał:

> Czyli One Piece lepiej czytać?

Czy lepiej czytać...na początku anime trzyma naprawdę dobry poziom...jakoś do 250-300
ep''ka według mnie. Potem strasznie odcinki się przeciągają i wydaje się...jakby jakiś
spowalniacz czasu z matrixa odpalili :P.Obecnie One Piece tylko czytam mangę i trzyma
poziom to tej pory (a 595 chapter''ów przeczytanych i dalej się nie nudzi ^^).


Przesadzasz nieco - One Piece to bodaj jedyny shounen, w którym nie zauważyłem, że oglądam fillery ;P Bo dobrze rozmieszczone (czyt. nie wcinają się w środek ważnych wydarzeń jak w Bleachu i Naruto), z fajną fabułą. Fakt, że rzeczywiście najnowsze odcinki (nie oglądałem od jakiegoś miesiąca więc mogę się mylić) nie powalają dynamiką, ale coś czuję, że to się poprawi gdy dojdzie do starcia

Spoiler

Whitebeard vs World Government

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 16:24, ziptofaf napisał:

Przesadzasz nieco - One Piece to bodaj jedyny shounen, ...


Ojj...może nieco ,ale w porównaniu z pierwszymi odcinkami to naprawdę...dla mnie to się tak wlecze ,że sobie odpuściłem :P. Filery osobiście pomijałem ,ale raz bodajże myślałem ,że jakiś filer był w mandze ,a potem się okazało ,że nie było i jakie zdziwienie było na mojej twarzy :P (w takim razie trzeba pochwalić producentów ;P).
Jak dojdzie do tego starcia to może będą żwawiej ruszać się...ale osobiście jakoś na to nie liczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 16:01, Karharot napisał:

To nie yaoistki, to ich ofiary które na wskutek doznanego szoku psychiczno-emocjonalnego
stały się yaoistami. Właśnie dla takich ludzi istnieją takie miejsca jak ten temat aby
przez cierpliwą rehabilitację i brutalne pranie móżgu przywrócić ich na prawą drogę yuristóów

Tak słyszałem o tym, podobno osoby które zostały straszliwie skrzywdzone psychicznie (gwałty itp.) starają się upodobnić do swych dręczycieli... biedaki T_T I nie zapominaj o setkach artów z ślicznymi panienkami, jedna z kluczowych metod rehabilitacyjnych ^^

Dnia 16.08.2010 o 16:01, Karharot napisał:

Ja tam używam kombinacji Jet''u i Autovidolu, jak się po tym budzę to nie pamiętam nawet
kim i czym jestem XD

I twoje pole morficzne pewnie potrzebuje chwili by rozgryźć który kawałek gdzie powinien iść XD Poranna Fryzura w Epickim i Cało-cielnym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. e07

Spoiler

Biedny Hirano, mało swoich przygód w tym epku życiem nie przypłacił, choć nie powiem że nie zamieniłbym się z nim nawet gdyby miał przez to się na śmierć wykrwawić XD
Akcja ratowanie Alice została trochę przerysowana (to było tylko parę domów dalej, ile oni tam jechali) ale i tak fajnie to wypadło.
Busujima-senpai wciąż jest moją faworytką XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się