Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Infinitive Stratos #5

Spoiler

Mhahahaha nowy chłopak w klasie :] Będzie się działo ,chodź mam wrażenie że to dziewczyna xp
W dodatku jeszcze jakaś nowa niemka ,która na dzień dobry bije Ichikę xD Zapowiada się nieźle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 16:13, MisticGohan_MODED napisał:

Infinitive Stratos #5

Spoiler

Mhahahaha nowy chłopak w klasie :] Będzie się działo ,chodź mam wrażenie że to dziewczyna
xp



Spoiler

Nie tylko ty, nie tylko ty. Ti prawie na pewno dziewczyna, tylko ciekaw jestem, czemu się ukrywa...



Spoiler

> W dodatku jeszcze jakaś nowa niemka ,która na dzień dobry bije Ichikę xD Zapowiada się

Dnia 04.02.2011 o 16:13, MisticGohan_MODED napisał:

nieźle :]



Spoiler

Tia... Ta Niemka może sprawić wiele kłopotów. Pożyjemy, zobaczymy


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infinitive Stratos #5

Dnia 04.02.2011 o 16:41, Piotrbov napisał:

Spoiler

Nie tylko ty, nie tylko ty. Ti prawie na pewno dziewczyna, tylko ciekaw jestem, czemu
się ukrywa...


Spoiler

To proste... leci na Ichikę xD Chodź nie wiem skąd by go znała ;/



Zacząłem ogladać Katanagatari :]
Całkiem klawa historia i fajna kreska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 17:08, MisticGohan_MODED napisał:

Infinitive Stratos #5

Dnia 04.02.2011 o 17:08, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

To proste... leci na Ichikę xD Chodź nie wiem skąd by go znała ;/



Spoiler

Teee, kolejna? No cóż, fakt, faktem, że IS to jest Haremówka, lecz jedna z niewielu haremówek, w którą się wkręciłem. Te anime bardzo mi sie podoba.


Dnia 04.02.2011 o 17:08, MisticGohan_MODED napisał:

Zacząłem ogladać Katanagatari :]
Całkiem klawa historia i fajna kreska :]


Dopiero teraz? Ta historia nie jest klawa, ona jest po prostu świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 17:11, Piotrbov napisał:

Dopiero teraz? Ta historia nie jest klawa, ona jest po prostu świetna.

Miałem trochę na głowie + czekałem na jakiś batch ze wszystkimi epami (od Mazui) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 19:24, necron1501 napisał:

Pytanie: Fairy Tail ma anime? Bo reklamują w mandze, a znaleźć nie mogę :/

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 19:39, necron1501 napisał:

Warte oglądania? Nadal wychodzi?

Nadal wychodzi (co tydzień). Anime dość wiernie naśladuje mangę choć ma kilka własnych wtrąceń. Ogólnie oceniłbym że jest nieco słabsze od oryginału pod paroma względami ale nadrabia to muzyką ładnie podkreślającą akcję oraz oczywiście głosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 19:45, Karharot napisał:

> Warte oglądania? Nadal wychodzi?
Nadal wychodzi (co tydzień). Anime dość wiernie naśladuje mangę choć ma kilka własnych
wtrąceń. Ogólnie oceniłbym że jest nieco słabsze od oryginału pod paroma względami ale
nadrabia to muzyką ładnie podkreślającą akcję oraz oczywiście głosami :)


Wiadomo :D Teraz jest 64, to który chapter mangi?

Swoją drogą jestem na chapterze 157,

Spoiler

kiedy to Nirvana strzela z tego lasera.
Przez chwilę miałem nadzieję, że ten pocisk spudłował, bo Natsu włączył tryb "badass" i odbił to ręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 20:03, necron1501 napisał:

Wiadomo :D Teraz jest 64, to który chapter mangi?

Ja zatrzymałem się na 53 epku (podobnie jak w mandze poszczególne walki i arce potrafią się przeciągać więc wolę czekać i potem łykać po 12-14 odcinków za jednym zamachem) i był to mniej więcej początek arca

Spoiler

Nirvany

(czy jak to tam nazwać, w każdym razie chodzi o to co właśnie przerabiasz w mandze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, w ogóle autor ciekawie podszedł do tematu power upów. Bohater dostaje boosta jednorazowego użytku i po zbiciu tego złego, moc się rozpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy przy shonenach, czyta ktoś Toriko ?? Ta manga to autentyczna mieszanka Hokuto no Kena z One Piece, walki są krwawe jak diabli, kończyny latają na wszystkie strony i w ogóle, świat za to jest tak rozbudowany i ciekawy że aż dech zapiera. No i to manga o walce o żarcie, czyli pewna nowość jakby nie patrzeć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Pojawił się epilog Kara no Kyoukai od gg. Niestety albo stety (jeszcze nie wiem, bo nie mam siły oglądać tego o tej porze) suby są oficjalne. Szkoda, że filmy 1-7 okazały się upscalem :( Ale i tak ciut lepiej niż DVD to ponoć wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kara no Kyoukai Epilogue

Dnia 05.02.2011 o 01:34, heyboy napisał:

No. Pojawił się epilog Kara no Kyoukai od gg. Niestety albo stety (jeszcze nie wiem, bo nie mam siły oglądać tego o tej porze)

Tchórz! Nie ma to jak obejrzeć tego typu film usiłując zachować resztki świadomości przed zapadnięciem w sen ;P

Spoiler

Tak o samym filmie - choć w sumie pozostawił we mnie nawet przyjemne wrażenie i trochę przemyśleń nad którymi będę się musiał zastanowić później, to mimo to dominuje odczucie że to rzeczywiście jest jedynie zakończenie historii które z samego założenia nie ba być niczym innym jak właśnie epilogiem i samo z siebie jako odrębne dzieło nic nie reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 22:47, Hubi_Koshi napisał:

Jak jesteśmy przy shonenach, czyta ktoś Toriko ?? Ta manga to autentyczna mieszanka Hokuto
no Kena z One Piece, walki są krwawe jak diabli, kończyny latają na wszystkie strony
i w ogóle, świat za to jest tak rozbudowany i ciekawy że aż dech zapiera. No i to manga
o walce o żarcie, czyli pewna nowość jakby nie patrzeć XD


And giga horses are pretty awesome.
Potwierdzam, to co mi Hubi pokazał wyglądalo tak szalenie, że miejscami obrzydliwie, ale.... No women there pals except old hag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 12:57, LigaPokemon napisał:

No women there pals except old hag...

O Przepraszam, są dwie i to naprawdę śliczne ^^ Ech nie udało się odzyskać konta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 20:20, necron1501 napisał:

Git :D Chce zobaczyć jak to wygląda w anime :D

Ogólnie wg. mnie anime (ft) ma wzloty i upadki. FT czytałem wcześniej i jak obejrzałem pierwszy epek z znajomym to pamiętam jaka była podjara ;] "Shonen który przyćmi bleacha i naruto" taaaa. Chociaż dalej uważam, że pierwszy ep. był na swój sposób magiczny, kreska, podkład muzyczny wszystko niesamowicie mi się podobało, potem było bardzo długo z górki, te dziwne "aktywatory speli" były jednym słowem do dupy, na większą skale było to brzydkie powtarzalne wszyscy mieli tego dość;|. Do tego dochodzi masakryczna cenzura.. zero krwi, zero jakichś emocji towarzyszącym pokonaniu przeciwnika, (czy obaleniu sojusznika). Pod tym względem manga wypada dużo lepiej. Co postępującej coraz to gorszej kreski, w anime też trzeba się przyczepić(modele postaci chociażby takiej Erzy ;( [anime<<<<manga]) , dobrze że przynajmniej odeszli od tych aktywatorów (i chwała im za to). Openingi też zaczęły troszkę staczać się w dół ;(. Co nie zmienia faktu, że i tak to oglądam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się