Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 15:51, ziptofaf napisał:

> Poszukuje anime. Najlepiej o jakiejś kobiecie która używa broni palnej. Znajdzie się coś
:)?
Cowboy Bepop - leciało kiedyś na Hyperze

Czuję się urażony ;] Bebop''a to ja na pamięć znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:05, Unser Fuhrer napisał:

Czuję się urażony ;] Bebop''a to ja na pamięć znam.


Hellsing
Najika
Noir
Gantz ("dozwolone od lat 18" jakby to zaśpiewały Czerwone Gitary)
Witchblade (też broń, ale nie palna)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:09, Unser Fuhrer napisał:

<spoiler>
L nie żyje....
</spoiler>

Oznaczaj te spoilery trochę lepiej...
Ja wczoraj obejrzałem 12 odcinków Darker than BLACK. Teraz został mi już tylko 3odcinkowy wielki finał :-)
W rankingu moich ulubionych anime stawiam go na równi z Trigunem , a jeśli finał będzie świetny , to go przewyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nie manga tylko anime. Geez. Faktycznie argumentacja znikoma. Straszne postaci? Obcy i anakonda XD chyba chodziło autorowi o walkę Naruto/Sasuke z Orochimaru. Anyway, o pokemonach tez kiedys pisali ze to satanistyczne i wogole...
Poza tym ludzie nie rozumieja ze anime jest jednak robione pod japoncow, a ich krag kulturowy rozni sie nieco od naszego. Typowy shonenek jakim jest naruto niekoniecznie nastawiony jest glownie na walki - przede wszystkim chodzi o przyjazn i poswiecenie. Artykuly takie jak ten pokazuja ignorancje wobec odmiennosci kulturowej.
Choc z drugiej strony... Rumcajs byl rozbojnikiem. Jaki daje przyklad to dzieciom? Okradac bogatych i dawac biednym? Whatsoever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko :P...czy w sieci sklepów kolporter można nabyć mangę??Jakoś niedawno gdzieś otworzyli w Białym i mnie to troszkę ciekawi ,bo w Empiku to troszkę jest żal :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:10, tykus napisał:

Z kategorii LOL ROTFL LMAO: skan artykułu z dodatku telewizyjnego do Dziennika Bałtyckiego
traktujący o Naruto: http://i5.tinypic.com/62oq4ah.jpg
Nie ma to jak stosowna argumentacja w stylu "nie lubię mangi, więc nikt tego nie powinien oglądać".

Lekko żal mi takich ludzi. Ale jak to słyszałem wczoraj w programie Wojewódzkiego każdy może być dziennikarzem niezależnie od tego czy coś potrafi czy nie. Najważniejsza jest umiejętność posługiwania się ogólnikami, która idzie w parze z ignorancją, jak to widać w tym pseudo-czymś (nie wiem, to recenzja miała być? lol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.kolporter.pl/111,1,1,Ksiazki_Komiks.html
Jest to w prawdzie oznaczone jako komiks (o zgrozo) ale jest. Skoro w internetowym sklepie coś jest to w zwykłym też coś powinno być, ale rewelacji sie nie spodziewaj ;].
edit : jest nawet Hiroshima 1945... kreska taka sobie ale mi sama manga się spodobała.
edit : o! i Inu-yasha jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:10, tykus napisał:

Z kategorii LOL ROTFL LMAO: skan artykułu z dodatku telewizyjnego do Dziennika Bałtyckiego
traktujący o Naruto: http://i5.tinypic.com/62oq4ah.jpg
Nie ma to jak stosowna argumentacja w stylu "nie lubię mangi, więc nikt tego nie powinien oglądać".


pewnie napisała to supernianiaxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:47, Kraju92 napisał:

Czy wiadomo już kiedy JPF wyda w Polsce mangę Bleach?


Heh...na mangę Bleach jeszcze sobie trochę poczekamy ,bo jeszcze na razie produkcja Bleach''a jest na etapie ankiety...to jeszcze nie wiadomo czy wogóle wyjdzie :/.

@Unser Fuhrer

Lol...od listopada można w sieci kolporter nabywać mangi JPF xD (i to właśnie w Białymstoku jest ten salon xD)
http://www.jpf.com.pl/index.php?id=kolporter

Dnia 05.11.2007 o 18:47, Kraju92 napisał:

i jeszcze tu : http://jpf.com.pl/
przeczytaj najnowszego newsa :)


Właśnie przeczytałem :D...o jaki uradowany jestem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 13:47, Asthariel napisał:

Ja wczoraj obejrzałem 12 odcinków Darker than BLACK. Teraz został mi już tylko 3odcinkowy wielki
finał :-)
W rankingu moich ulubionych anime stawiam go na równi z Trigunem , a jeśli finał będzie świetny
, to go przewyższy.


ja niestety finalem bylem bardzo zawidziony, tak jakby urwano serie w polowei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Skąd ściągnąć odcinkami anime typu Full Metal Alchemist, Bleach (wszystkie odcinki bo wiem, że ukazują się w Japonii bodajże co 2 tygodnie). Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź. Z góry dziex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie na tym forum pytać o takie rzeczy. W szczególności że jest to nielegalne.
www.kreskowki.fani.pl - tu jest po trochu z każdego anime jeśli jeszcze nie widziałeś, na początek starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 20:22, Unser Fuhrer napisał:

Nieładnie na tym forum pytać o takie rzeczy. W szczególności że jest to nielegalne.
www.kreskowki.fani.pl - tu jest po trochu z każdego anime jeśli jeszcze nie widziałeś, na początek
starczy.


Ja jeszcze mogę dodać jak coś www.kreskowka.pl ;).
Coś czuje ,że ty taki święty też nie jesteś ;).No może nie ładnie jest pytać o to na forum ,ale nie każde ściąganie anime jest nielegalne (jeśli się nie mylę ściąganie niektórych anime jest legalne...ale tych co pyta chyba nie xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się