Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2013 o 12:32, Fimbulvinter napisał:

Oczywiście chodziło mi o trzeci czapter. Mam jednak prośbę. Higurashi z tego co widze
ma dwa długie sezony. Potrzebuję jakieś dobrej komedii jako katalizatora. Co polecicie?

To może Baka to Test to Shoukanjuu, debline ale też prześmieszne. Ewentualnie Seto no Hanayome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 12:32, Fimbulvinter napisał:

Oczywiście chodziło mi o trzeci czapter. Mam jednak prośbę. Higurashi z tego co widze
ma dwa długie sezony. Potrzebuję jakieś dobrej komedii jako katalizatora. Co polecicie?

Danshi Koukousei no Nichijou albo Baka to Test to Shoukanjuu (obydwie są genialne).

Jak chcesz coś na szybką przekąskę to Inferno Cop!.

Wróć Inferno Cop to nie komedia to historia przedstawiająca wszystko co do tej pory widzieliśmy podrasowane i wyciągnięte na wyżyny obecnej kinematografii. Braterstwo i poświęcenie przebijające to pokazane w Gurrenn Lagganie. Love Story/pairing przebijający Clannady/ i Eureki. Podróże w czasie przyćmiewające te ze Steins Gejtów. Wyścigi szybsze niż w Redlijnach. Walki o świat na poziomie Evangelionów.... Taaaaaak Inferno Cop to nie tylko komedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 12:41, nightfaler napisał:

Wróć Inferno Cop to nie komedia to historia przedstawiająca wszystko co do tej
pory widzieliśmy podrasowane i wyciągnięte na wyżyny obecnej kinematografii. Braterstwo
i poświęcenie przebijające to pokazane w Gurrenn Lagganie. Love Story/pairing przebijający
Clannady/ i Eureki. Podróże w czasie przyćmiewające te ze Steins Gejtów. Wyścigi szybsze
niż w Redlijnach. Walki o świat na poziomie Evangelionów.... Taaaaaak Inferno Cop to
nie tylko komedia...

Well, duh. GOTY 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 22:29, Fimbulvinter napisał:

> Hmmm... czyli "najlepsza" tortura jeszcze przed Tobą ^_^
Chodzi o

Spoiler

wbijanie gwoździ

w palce czy będzie coś mocniejszego? Obecnie jestem
na 11 odcinków i na dzisaj starczy. To nie na moje nerwy.

To było dobre ^_^

Jesli chodzi o komedię to polecam serię Full Metal Panic!: Fumoffu ,jesli jeszcze nie widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 12:58, Fimbulvinter napisał:

Dzięki za propozycje.

Ode mnie jeszcze: Seitokai no Ichizon. Drugi sezon nieobowiązkowo, bo przez roszady ze studiem trochę w mojej opinii poziom stracił, ale pierwszy na pewno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Ogólnie to zapomniałem o Full Metal Panic, które polecił MisticGohan_MODED. Jakiś czas temu przykuło to moją, przczytałem opis i pomyślałem: ''kiedyś''. Widzę, że to też ma dużo wersji/sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 14:50, MisticGohan_MODED napisał:

Jesli chodzi o komedię to polecam serię Full Metal Panic!: Fumoffu ,jesli jeszcze
nie widziałeś.

Fumoffu średnio się opłaca polecać komuś kto nie oglądał pierwszej serii FMP. Nie będzie mógł do końca złapać klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru 13 end

Spoiler

Kolejny średniak się zakończył. A co do odcinka miał niezłą 1 połowę, a potem zakończenie jak to ktoś określił: True Tears tier ending. Tu nie jest typowy problem haremówek że żadna bohaterka nie wygrała... tu wygrały wszystkie i to nie harem end O_o Serio zakończenie równie sensowne co Ewangelion w szczytowych momentach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 21:38, Tomoya-kun napisał:

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru 13 end

Spoiler

Kolejny średniak się zakończył. A co do odcinka miał niezłą 1 połowę, a potem zakończenie
jak to ktoś określił: True Tears tier ending. Tu nie jest typowy problem haremówek że
żadna bohaterka nie wygrała... tu wygrały wszystkie i to nie harem end O_o Serio zakończenie
równie sensowne co Ewangelion w szczytowych momentach....



+1
Wygrała Masuzu w sumie. Ogólnie nie wiem czy to tutaj, czy na animetake był link do strony, w której było napisane, że wygra właśnie ona. W każdym razie głównym przekazem było to, że w romansach/haremówkach ta dziewczyna, która pojawia się w pierwszym odcinku, wygrywa. Ewentualnie nic się nie dzieje: tak jak w beznadziejnym anime o nazwie Boku wa Tomodachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 21:48, SiDi napisał:

+1
Wygrała Masuzu w sumie. Ogólnie nie wiem czy to tutaj, czy na animetake był link do strony,
w której było napisane, że wygra właśnie ona. W każdym razie głównym przekazem było to,
że w romansach/haremówkach ta dziewczyna, która pojawia się w pierwszym odcinku, wygrywa.
Ewentualnie nic się nie dzieje: tak jak w beznadziejnym anime o nazwie Boku wa Tomodachi.

Spoiler

Tu jest problem że koniec odcinka był tak namieszany że trudno w nim załapać kto wygrał... Hime dostała dalej swojego bohatera, Ai kontrakt podpisany krwią, a z Chiuauą i Masuzu się całował.... Niby było bardziej właśnie na Masuzu nastawione ale jednak sama końcówka znowu wszystko porozwalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AKB0048 Next Stage

Chlip... To już koniec... Jedno z lepszych, w pierwszej trójce anime, które się właśnie kończy. Ja chce więcej!

MOOOCNE 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo z rocznym opóźnieniem ;](człowiekowi wydaję się, że pisaliście o tym wczoraj ....)

Póki co krótko bo sam przeżywam wewnętrzną walkę.
Dlaczego do cholery nie pojmuje awesomowości Nisemonogatari? Właśnie skończyłem i jedyne co się ze mnie wydostało po creditsach to simply meh.......
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 23:18, nightfaler napisał:

Dlaczego do cholery nie pojmuje awesomowości Nisemonogatari?

Nie jesteś oralnym fetyszystą sisconem. Och zapomniałem o małych dziewczynkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Higurashi? Skończyłem pierwszy sezon (to jest świetne), ale widzę, że są jeszcze trzy serie. Mam rozumieć, że to drugi serial i dwa spinoffy/secjale czy coś co trzeba obejrzeć bo jest ścisłą kontynuacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza i druga seria (Higurashi no Naku Koro ni i Higurashi no Naku Koro ni Kai) tworzą kompletną całość, cała reszta to tylko opcjonalne dodatki dopowiadające kawałek historii który nie jest wymagany do zrozumienia głównej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rei to dodatkowa historia do obejrzenia po drugiej serii. Natomiast Kira to czysty fanserwis zupełnie niepowiązany z głównymi seriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 23:34, Pablo_Querte napisał:

> Dlaczego do cholery nie pojmuje awesomowości Nisemonogatari?
Nie jesteś oralnym fetyszystą sisconem. Och zapomniałem o małych dziewczynkach :)

Soooo I am completely fine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 11:14, nightfaler napisał:

Soooo I am completely fine....

No jak to? Nie lubisz incestu i małych dziewczynek?! Dziwne...

Swoją drogą, MAL przygotował swój żart na 1 kwietnia w postaci Naruto w miejsce najpopularniejszych anime i mang. Przynajmniej ten jeden raz Naruto może być najlepszym anime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się