Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 17:32, Alamut napisał:

Z teorią miałem na myśli fakt, że jak do tej pory wszystkie próby zaatakowania Tobiego fizycznie:
supereksplozja Deidary i Rasengan Naruto przechodzą przez niego jak przez powietrze. Przy czym
może on podnosić obiekty fizyczne. A więc może Tob rzeczywiscie jest Madarą, a dokładniej...
jego duchem / poltergeistem xP Trochę dziwna teoria, nie?


Rasengan naruto? A to ostatnie xD ;] To moim zdaniem nie musi być duch tylko technika albo iluzja ;p z drugiej strony iluzja ktora kopie? ;] No ale wszyscy ,mogli w nią wpaść xD w końcu sharingan z tego słynie a i inne gejutsu może stosować ;] Może niedługo się dowiemy xD A co do eksplozio to chyba nie było pokazane, że przeszło przez niego :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:39, Hubi Koshi napisał:

Osobiście radzę ci przejrzeć tą galerię uśmiejesz się że hej XD
http://toontwins.deviantart.com/gallery/


Świetne :D I oglądnijcie sobie ten filmik Khan Onji (Don Kanonji z Bleach ;) ), fajnie zrobiony imho :)

http://pl.youtube.com/watch?v=NCjQARf01o8

PS. On poprostu uniknął rasengana... Wkońcu po coś ma tego sharingana czyż nie?
PS2. Prawdziwy cel Akatsuki to zlikwidowanie świąt! ;) http://toontwins.deviantart.com/art/Tobi-the-Red-Nosed-Reindeer-72591622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:22, Rusty Mike napisał:

Mojej cioci, która lubuje się w słuchaniu Radia Maryja. :)


Haha xD...o tej części społeczności zapomniałem ;).To zapewne całe moje osiedle by powiedziało "NIE"...chyba tylko ja tu (czyli na osiedlu) lubuje anime (to znaczy są tacy rozdarci...dwóch ,np lubi DB ,a jeszcze innych dwóch lubuje FMA ,bo puszczali na Hyperze ;) ).Na szczęście moja rodzina nie słucha czegoś takiego jak Radio Maryja (Rydzykowate Radio xD).

Dnia 28.12.2007 o 18:22, Rusty Mike napisał:

Nikogo nie zachęcam do oglądania tego... nie każdy może to wytrzymać. Sam ledwo wytrzymywałem
wsłuchiwanie się w każde zdanie i analizowanie go.


Eee tam...jak ktoś mówił ,że Evangelion jest pokaszaniony trochę (to znacz y Kosmitus tak powiedział ^^) to czemu miałbym nie przetrzymać Ergo Proxy ;D.Teraz jestem pewien ,że to przetrzymam ;).

Dnia 28.12.2007 o 18:22, Rusty Mike napisał:

Co do szybkości Empiku.... heh. Gdyby serię 02, 03 zakończyli na czymś łagodnym, to jeszcze
jeszcze dałoby się
wytrzymać. Ale oni (nie dosłownie) wycelowali do bohaterów całą serię karabinów AK-47 i na
tym się kończy. Czy przeżyli? Czy może to był tylko sen? Przekonaj się na 2 miesiące!


A to chyba nie wina Empiku (tylko wydawcy tych anime...czyli chyba bodajże Anime Gate ;D).Empik tylko wystawia produkty ;).Chyba ,że ci chodzi o przesyłkę...to zupełnie inna sprawa xD.

Dnia 28.12.2007 o 18:22, Rusty Mike napisał:

Reklama Empiku powinna wyglądać tak:
"Tylko u nas ERGO PROXY! Będzie Cię trzymać w napięciu przez 2 miesiące!".... dziady. :)


Haha xD...dobra reklama by była ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:31, Nertis napisał:

Eee tam...jak ktoś mówił ,że Evangelion jest pokaszaniony trochę (to znacz y Kosmitus
tak powiedział ^^) to czemu miałbym nie przetrzymać Ergo Proxy ;D.Teraz jestem pewien ,że to
przetrzymam ;).


Jeszcze Anime Gate dołącza do serii 04 (ostatnie) ogólne podsumowanie, więc ze zrozumieniem nie będzie kłopotu. :)

Dnia 28.12.2007 o 18:31, Nertis napisał:

A to chyba nie wina Empiku (tylko wydawcy tych anime...czyli chyba bodajże Anime Gate ;D).Empik
tylko wystawia produkty ;).Chyba ,że ci chodzi o przesyłkę...to zupełnie inna sprawa xD.


Tfu! Pewnie, że Anime Gate. Trochę za szybko pisałem :/
I tak z ostatnią serią miałem niezwykłego farta. Otóż poluję na niego (w gazetce Empiku pisze - Ergo Proxy 04 od 6 grudnia) i 6 nie ma.... 12 też nie.... naprawdę, trochę go szukałem aż w końcu chrzanię! I któregoś dnia idę do Empiku w poszukiwaniu Jade Empire. atrzę na półki NOWOŚCI - Ergo nie ma.... patrzę na półkę MNIEJ NOWSZE NOWOŚCI.... Ergo leży, ukryty za Panem Życia i Śmierci.... jupi! W końcu znalazłem! I najlepsze jest to, że dzień później Ergo nie było. Jedynie Box zawierający 01,02, 03, 04 był... Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Kupiłeś już??O lol ^^.Ja tam zamówiłem już z Empik.com ;D.Ale jedna rzecz mnie zaszokowała...przewidywany
czas dostarczenia paczki...08.02.2008 O_o.No ale cóż...jestem cierpliwy ,więc za miesiąc gdzieś
będę cieszył wzrok Ergo Proxy xD (+ dodać do tego ,że zamówiłem ten feralny 3 tom Great Teacher
Onizuki ;)...ten brakujący ;D).


No to nie lepiej zajść do punktu? :)) A co z brakującym DN? nie ma jeszcze ? ;]

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Ja te anime stawiam bardzo wysoko ;D.Nie wiem czy kiedy nie skuszę się na mangę z Waneko ;).


A jest w ogóle jakaś większa różnica? ;]

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Nom przeczytałem...powiem szczerze ,że jakaś taka nawet ciekawa ta fabuła ;D.Może potem się
skuszę...teraz trzeba kacić One Piece i resztę innych mniejszych serii ,których jeszcze nie
skończyłem ;D.


xD Będę musiał zrobić to samo xP

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Powiem ci ,że mało co z tego co teraz napisałeś zrozumiałem...ale to szczegół ;D.


No to fajnie xD ;] Ale, że co? Zła składnia? Styl? Czy co jest nie tak xD

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Ja mam dysortografię ;).Żeby nie Mozilla to bym takie byki puszczał bez przerwy ,że szok xD.Ale
szczerze ci powiem ,że Firefox nawet mnie trochę wyprostował ,bo pierwszy raz w swoim krótkim
życiu w szkole dostałem 3 z kartkówki (dyktando xD).Jeszcze mogę dodać ,że często mylę literki
i gubię je ;D.


Ja też zauważyłem poprawę, szczególnie, że ostatnio coraz częściej wypowiadam się na forum xD I dość dużo też piszę na posta :)) A co do dyktand to ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałem jakieś ;p Chyba w 4 klasie szkoły podstawowej xD A przecież jestem w 2 technikum :)) ;P

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Eee..szczerze ci powiem ,że większości z tych anime co wymieniłeś nie oglądałem...ale ty mówisz
o anime ,które mają więcej niż 100 odcinków teraz ;D(?)...ja innych anime nie zaliczam do tasiemców
(chyba ,że teraz mówisz o mandze...a Ergo Proxy ma mangę xD??).


A nie to ja źle zrozumiałem ;p Myślałem, że chodzi Ci ogólnie o rożne anime. Te tytuły to tak do 50 max :) I nie wiem czy EP ma mangę ;p xD

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Grr...zaczynam być zazdrosny trochę ;)...ale pieniądze to nie wszystko ;).


Nie ma o co być zazdrosnym... To się tak wydaje, ale pieniądze szczęścia mi nie dają :( Jestem samotny ;( *beczy*... Załamka *trzyma line* ;p xD. Nie no teraz to przesadziłem xD Ale tak ogółem to staram się nie wyciągać takich finansowych tematów. Tu już jakoś poszło więc już się zdradziłem. Żeby nie było, że się chwalę czy co ;p ;] Ze wszystkich znajomych niewiele wiele nawet wie gdzie mieszkam więc nie muszę ich wtajemniczać... A Ci co już wiedzą to widać, że nie trzymają się mnie dla kasy, więc... mimo iż kolegów dużo nie mam to przynajmniej są takimi prawdziwymi więc się cieszę ;]

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Gdzie mieszkasz...chętnie czegoś poszukam ;D.


No Comments xD

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Czasami nie chciałbyś wiedzieć o czym ja myślę ;D.Moja wyobraźnia jest tak bujna ,że szok...wszystko
przez "to anime" (dobrze napisałem?? xD).


Nie wiem... Nie przywiązuje do tego wagi. To te... obojętne dla mnie xD ;] A co do tej wyobraźni to chcesz się zmierzyć :> ? Jestem prawie pewny, że nic nie pobije mojego ostatniego "wyobrażenia"... To było tak debilne, że zacząłem się zastanawiać czy wszystko ze mną dobrze xD

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

O jak fajnie :D.Na empik.com nic nie pisze ,więc myślałem ,że się myliłem ;).To tym lepiej
dla mnie ;D.


no to fajnie xD

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Ja ci powiem szczerze ,że jak przyjdzie znowu szkoła to tego czasu będę miał blisko zera...ale
rano będę wstawał o 4-5 ,więc wtedy można obejrzeć z 1-2 odcinki xD.


No ja z tego samego powodu nie mam zamiaru zaczynać...

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Taa...ale ja nie lubię oglądać tak na szybkiego anime xD.Jedynym wyjątkiem było DB gdzie oglądałem
dziennie 20 godzin ;)...ale to był jedyny wyjątek xD.Bleach już oglądałem 2 miesiące (lepiej
smakować anime ;) ).


Tak szczególnie filler baunto xD ;] Ja szybko nadganiam i mam zgłowy. Teraz tylko na bieżąco oglądam nowe ;]

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

Kurczę...zaraz będę jeszcze dłuższe xD.


Oby nie xD xP choć już widzę, że ten będzie długi na 100% ;]

Dnia 28.12.2007 o 17:51, Nertis napisał:

BTW...Grrr...cholery jedne...jeszcze mnie wciągniecie w wir "Naruto"...tego to już nie zdzierżę
na swoich barkach ;D.


Dasz radę ;p ;]

@Hubi Koshi
Właśnie skończyłem oglądać te galerie... Jest po prostu super xD

OMG nie dosyć, że to posty robią się nienormalnie długie to pisałem go ponad 10 minut xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

@Hubi Koshi
Właśnie skończyłem oglądać te galerie... Jest po prostu super xD

Cieszę się że się podobała :-) Te dwie dziewczyny mają totalnie nierówno pod sufitem jeśli o Naruto chodzi XD A my mamy z tego ubaw. Swoją drogą mam tu jeszcze małe coś co powali cię na kolana :-) Chyba...
Jeden komiks
http://divine-nataku.deviantart.com/art/Gai-s-Goal-Defeat-Kakashi-42135563
http://divine-nataku.deviantart.com/art/Gai-s-Goal-Defeat-Kakashi-2-42136027
http://divine-nataku.deviantart.com/art/Gai-s-Goal-Defeat-Kakashi-3-42136615
http://divine-nataku.deviantart.com/art/Gai-s-Goal-Defeat-Kakashi-4-42137124
Drugi komiks
http://divine-nataku.deviantart.com/art/Kakashi-s-Goal-Escape-Gai-46616106
http://divine-nataku.deviantart.com/art/Thanks-for-3000-hits-46617393

Poza tym. Witaj wśród Mangowych No-lifów, dyskutantów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:50, Hubi Koshi napisał:

/.../


Oba wygrały... Choć to właściwie tak jakby jeden ;p ;]

Odnośnie tego i wcześniejszej galerii to nie mogę z ludzi którzy mają takie pomysły... Już nie mówiąc, że sam próbuję trochę rysować i jakoś nie specjalnie mi to wychodzi i się deprymuje przez to, a oglądając niektóre foty to jeszcze bardziej mnie odrzuca i zachęca do malowania jednocześnie xD

Dnia 28.12.2007 o 18:50, Hubi Koshi napisał:

Poza tym. Witaj wśród Mangowych No-lifów, dyskutantów XD


Dopiero teraz ? ;p ;] Przecie już nie pierwszy raz wślizguję się w wątek xD :)) Choć faktycznie... Ostatnio nie mam co robić to nieźle się rozkręciłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:02, Madoxx napisał:

Oba wygrały... Choć to właściwie tak jakby jeden ;p ;]

W sumie to jeden to sequel drugiego, ale na jedno wychodzi.

Dnia 28.12.2007 o 19:02, Madoxx napisał:

Odnośnie tego i wcześniejszej galerii to nie mogę z ludzi którzy mają takie pomysły... Już
nie mówiąc, że sam próbuję trochę rysować i jakoś nie specjalnie mi to wychodzi i się deprymuje
przez to, a oglądając niektóre foty to jeszcze bardziej mnie odrzuca i zachęca do malowania
jednocześnie xD

Najlepiej zawsze looknąć na początek galerii, często są tam obrazki nieporównywalnie brzydsze od tych które są na początku. To potrafi człowieka podbudować, to że można się AŻ TAK rozwinąć.

Dnia 28.12.2007 o 19:02, Madoxx napisał:

Dopiero teraz ? ;p ;]

Dlatego mi właśnie w strzelankach nie idzie i wolę strategie turowe ^^ Mam refleks letargicznego i anemicznego żółwia na środkach uspokajających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

No to nie lepiej zajść do punktu? :)) A co z brakującym DN? nie ma jeszcze ? ;]


A żebyś ty wiedział jakie są zapyziałe punkty w Białymstoku :P.Żal mi się robi...czekałem i zamawiałem pierwszy tom GTO chyba dwa miesiące...w końcu się wkurzyłem i zamówiłem owy tom ze strony Waneko ;).Co do brakującego tomu DN...miał on być już 12 grudnia ,więc troszkę czas wydania się spóźni ;D.Może to i lepiej...będę miał szanse bardziej wzmocnić mój portfel ;D.

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

A jest w ogóle jakaś większa różnica? ;]


Jeśli się nie mylę to połowy motywów z mangi nie ma w anime (oczywiście mogę się mylić ;D)...teraz np. czytam GTO ,ale tam to naprawdę dużo wątków pominięto (w anime oczywiście ;) )...

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

xD Będę musiał zrobić to samo xP


Hehe ;)...to ty ile serii teraz oglądasz ;)...

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

No to fajnie xD ;] Ale, że co? Zła składnia? Styl? Czy co jest nie tak xD


Do takich tekstów to ja nie mam głowy...co innego żebyś powiedział coś zupełnie dla innych niezrozumiałego...ja wtedy to zapewne bym zrozumiał xD.

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

Ja też zauważyłem poprawę, szczególnie, że ostatnio coraz częściej wypowiadam się na forum
xD I dość dużo też piszę na posta :)) A co do dyktand to ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałem
jakieś ;p Chyba w 4 klasie szkoły podstawowej xD A przecież jestem w 2 technikum :)) ;P


U mnie jest podobnie...coraz częstsze pisanie na forum mnie trochę wyrobiło ;D (teraz nie robię takiego "byka" jak "krutki" xD).Ja tam miałem dyktanda dość często...bodajże po kilka na rok w gimnazjum :).Lol...to ty o rok ode mnie starszy (a ja myślałem ,że jesteś młodszy ode mnie xD).

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

A nie to ja źle zrozumiałem ;p Myślałem, że chodzi Ci ogólnie o rożne anime. Te tytuły to tak
do 50 max :) I nie wiem czy EP ma mangę ;p xD


No właśnie...nie wiedziałem o co chodzi ;D.Tasiemiec to tasiemiec i tyle ;).

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

Nie ma o co być zazdrosnym... /ciach/


No co ty powiesz...ja też jestem "sam" choć dużo kasy nie posiadam...ale się do tego przyzwyczaiłem ;D.A co do kumpli...powiem szczerze ,że trzymam tylko z tymi ,których poznałem w podstawówce (pierwsze przyjaźnie zawsze najtrwalsze ;)...choć jestem wyjątek z gim ;D).

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

No Comments xD


Hehe ;)...a jednak masz coś na sumieniu (może jakieś anime xD).

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

Nie wiem... Nie przywiązuje do tego wagi. To te... obojętne dla mnie xD ;] A co do tej wyobraźni
to chcesz się zmierzyć :> ? Jestem prawie pewny, że nic nie pobije mojego ostatniego "wyobrażenia"...
To było tak debilne, że zacząłem się zastanawiać czy wszystko ze mną dobrze xD


Ja tam raczej debilnych skojarzeń nie mam ;)...tego to ja chyba nie przebije xD.Mnie wam tylko myśli związane zazwyczaj z różnymi sytuacjami związane z płcią przeciwną...wszystko przez "to" anime ;D (zwłaszcza Green Green ;) ).

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

No ja z tego samego powodu nie mam zamiaru zaczynać...


Hehe ;).Szczerze mówiąc to ja troszkę przez anime olewam szkołę...ale tylko troszkę ;).Nie wytrzymam jeśli choć jednego odcinka jakiegoś nie obejrzałem ;).

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

Tak szczególnie filler baunto xD ;] Ja szybko nadganiam i mam zgłowy. Teraz tylko na bieżąco
oglądam nowe ;]


Hehe...czyli jeśli dobrze zrozumiałem omijasz filery tak?? ;)

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

Oby nie xD xP choć już widzę, że ten będzie długi na 100% ;]


Nie no...one robią się coraz dłuższe ;D.Ja nigdy takich długich jeszcze nie pisałem :).

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

Dasz radę ;p ;]


Mangę może tak...ale nie anime ;).

Dnia 28.12.2007 o 18:43, Madoxx napisał:

OMG nie dosyć, że to posty robią się nienormalnie długie to pisałem go ponad 10 minut xD


No co ty powiesz...u mnie podobnie xD.

PS. Takie pytanie z mojej strony...czemu tu zawsze jest najwięcej gadania o Naruto (jestem tu już od jakiegoś czasu i widzę ,że temat Naruto jest tu bardzo popularny :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się tak zastanawiam do czego dąży Kishi... Akatsuki są rozwalani jeden po drugim, niby takie to potężne a jak muchy padają :p Nie zdziwiłbym się także zakończeniem walki Sasuke vs Itachi śmiercią obydwu ;) Wtedy Tobi pozostałby jedynym (chyba, że autor coś jeszcze szykuje) żyjącym członkiem klanu Uchiha (o ile można go tak nazwać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

A żebyś ty wiedział jakie są zapyziałe punkty w Białymstoku :P.


No to chyba nie widziałeś punktu ( z zaznaczeniem na ''u'' ) w Słupsku xD

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Żal mi się robi...czekałem i
zamawiałem pierwszy tom GTO chyba dwa miesiące...w końcu się wkurzyłem i zamówiłem owy tom
ze strony Waneko ;).Co do brakującego tomu DN...miał on być już 12 grudnia ,więc troszkę czas
wydania się spóźni ;D.Może to i lepiej...będę miał szanse bardziej wzmocnić mój portfel ;D.


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Życzę Ci by szybciorkeim się pojawiły.

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Jeśli się nie mylę to połowy motywów z mangi nie ma w anime (oczywiście mogę się mylić ;D)...teraz
np. czytam GTO ,ale tam to naprawdę dużo wątków pominięto (w anime oczywiście ;) )...


O rzesz kurde... To ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem xD ;] Z reguły to kończyli w połowie mangi, albo coś takiego ;] A tu aż połowę poucinali (OO.)

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Hehe ;)...to ty ile serii teraz oglądasz ;)...


Niech no policzę. 4 + O!MG ;p i dwa w drodze jeszcze. Czyli 7 ;] xD Do tego oglądam dwie seri kreskówek i poluje na nie oraz standardowo na bieżąco Naruto oraz Bleach. Co daje nam 11 xD No i może Ergo Proxy zacznę... Dokładniej to to jest w planie wszystko bo na chwilę obecną oglądam tylko na bieżąco te kreskówki oraz Bleach i naruto... A i jeszcze serial (smallville) Ale to po odcinku tygodniowo to akurat mam co robić w weekend ;]

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Do takich tekstów to ja nie mam głowy...co innego żebyś powiedział coś zupełnie dla innych
niezrozumiałego...ja wtedy to zapewne bym zrozumiał xD.


Ale co słownictwo jakieś nie teges? ;] Czy tak jakoś inaczej masz ;p xD

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Lol...to ty o rok ode mnie starszy (a ja myślałem ,że jesteś młodszy ode mnie xD).


LOL na jakiej podstawie?

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

No właśnie...nie wiedziałem o co chodzi ;D.Tasiemiec to tasiemiec i tyle ;).


Tyle tego tekstu, że już nieporozumienia się zdarzają ;p

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

No co ty powiesz...ja też jestem "sam" choć dużo kasy nie posiadam...ale się do tego przyzwyczaiłem
;D.A co do kumpli...powiem szczerze ,że trzymam tylko z tymi ,których poznałem w podstawówce
(pierwsze przyjaźnie zawsze najtrwalsze ;)...choć jestem wyjątek z gim ;D).


LOL. Ja z podstawówki nie mam kontaktu z nikim. Choć trzeba zaznaczyć, że się wyprowadzałem i może przez to. Z gim też z nikim nie trzymam kontaktów. Teraz w TI mam takiego jednego "wyjątka" (jak to napisałeś), a tak to paru znajomych z nowego otocznia (choć już nie takie nowe ;] ).

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Hehe ;)...a jednak masz coś na sumieniu (może jakieś anime xD).


*Tekst został usunięty przez autora ze względu na charakter wypowiedzi* Jak chcesz to zapraszam do słupska ;] Jak w ogóle trafisz <hahaha> <lol2>

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Ja tam raczej debilnych skojarzeń nie mam ;)...tego to ja chyba nie przebije xD.Mnie wam tylko
myśli związane zazwyczaj z różnymi sytuacjami związane z płcią przeciwną...wszystko przez "to"
anime ;D (zwłaszcza Green Green ;) ).


Hehe... To czasami nawet normalne ;] Natomiast za moje myśli to mnie można do psychiatryka zamknąć xD

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Hehe ;).Szczerze mówiąc to ja troszkę przez anime olewam szkołę...ale tylko troszkę ;).Nie
wytrzymam jeśli choć jednego odcinka jakiegoś nie obejrzałem ;).


Ja olewam szkołę bo olewam... Tak sobie... Ale wyszło mi to na złe więc teraz postanowiłem zmienić postawę... Zobaczymy co z tego wyniknie.

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Hehe...czyli jeśli dobrze zrozumiałem omijasz filery tak?? ;)


Niee... O tym, że to filler dowiedziałem się dopiero po przeczytaniu mangi bo byłem ciekaw co dalej xD Z naruto miałem tak samo ;]

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Nie no...one robią się coraz dłuższe ;D.Ja nigdy takich długich jeszcze nie pisałem :).


To moja druga taka seria ;] Miałem na temacie o ateizmie porównywalnie długie xD

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

Mangę może tak...ale nie anime ;).


Ja tam nie wiem czemu lubie jak się rusza ;p ;] xD A mangę czytam jak jestem ciekaw (jeśli to tasiemiec) co dalej lub jak chce po prostu poznać historie z innej perspektywy (co też czasem mi się zdarza).

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

No co ty powiesz...u mnie podobnie xD.


hehehe... A tym co właśnie robię wcale nie pomagam xD ;]

Dnia 28.12.2007 o 19:09, Nertis napisał:

PS. Takie pytanie z mojej strony...czemu tu zawsze jest najwięcej gadania o Naruto (jestem
tu już od jakiegoś czasu i widzę ,że temat Naruto jest tu bardzo popularny :P).


Nie wiem ja się wtrącam od czasu do czasu to nie zauważyłem... Ale mam teorie. Dzieje się tak, że jest to tasiemiec... Czyli co jakiś czas coś się dzieje i ludzie to komentują. Większość zauważyłem, że zaczyna całą swoją przygodę z anime/mangą od właśnie naruto bo nie wiedzieć czemu to jakiś trend po tym jak jetix zaczął to puszczać. Ja osobiście o naruto dowiedziałem się dopiero po tym jak pojawił się na jetix ;p ale staż zacząłem wcześniej ;) :)

BTW. Szukam właśnie tytułu od którego zacząłem... Ciekaw jestem czy znacie... Zostało mi to polecone jako jedno z najciekawszych a w ogóle nie kumam o co kaman xD Mimo że na przestrzeni lat wracałem do tego trzykrotnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

BTW. Szukam właśnie tytułu od którego zacząłem... Ciekaw jestem czy znacie... Zostało mi to
polecone jako jedno z najciekawszych a w ogóle nie kumam o co kaman xD Mimo że na przestrzeni
lat wracałem do tego trzykrotnie xD

Jak nie kumasz o co w nim biega to obstawiam Neon Genesis Evangelion, to anime ma tendencje do robienia ludziom wody z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Otóż nie... Znalezienie tytułu zajęło mi mniej czasu niż sądziłem

Saikano. Halooooo o co kaman? Pierwsze moje anime i prawie mnie cofnęło od tego. To jakiś bezsensowny durny romans. Niby jest flagowany jako dramat. OMG ??

Nie dość, że kreska mi się nie podoba to końcówka po prostu niszczy twój świat i pojęcie o nim. Myśli, że już wszystko mniej więcej kumasz, ale jest to głupie, a tu naglę jak niszczą twój świat...

BTW. porównanie twojego refleksu dosłownie zabiło mnie... Złamało mi kark jak spadałem z krzesła ze śmiechu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, zwłaszcza druga połowa End of Evangelion była nieźle zeschizowana :P Pisałem to Nertisowi a on mówił że dla niego było łatwe do zrozumienia. Ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:03, Kosmitus napisał:

Taa, zwłaszcza druga połowa End of Evangelion była nieźle zeschizowana :P Pisałem to Nertisowi
a on mówił że dla niego było łatwe do zrozumienia. Ciekawe :)


Jakby Ci się chciało przeczytać te nasze długie wywody ;] to wiedziałbyś, że dla Nertisa to co zrozumiałe dla zwykłych ludzi dla niego nie jest i odwrotnie ;p xD

Tak samo jak ponoć pisano w temacie, że EL jest trudny na to przecież łatwizna xD ja właśnie nie mogę z tego Saikano. Końcówka zburzyła mój idealny świat :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:10, Madoxx napisał:

Jakby Ci się chciało przeczytać te nasze długie wywody ;] to wiedziałbyś, że dla Nertisa to
co zrozumiałe dla zwykłych ludzi dla niego nie jest i odwrotnie ;p xD

Ach (Och ? :P) racja :) Czytałem te wasze posty-potworki tylko jakoś nie przyswoiłem sobie tego :)

Dnia 28.12.2007 o 20:10, Madoxx napisał:

Tak samo jak ponoć pisano w temacie, że EL jest trudny na to przecież łatwizna xD ja właśnie
nie mogę z tego Saikano. Końcówka zburzyła mój idealny świat :|

Dla mnie Elfen Lied też był prosty, nie wiem o co ludziom biega ;) A o tym Saikano w życiu nie słyszałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

No to chyba nie widziałeś punktu ( z zaznaczeniem na ''u'' ) w Słupsku xD


Nie...to ty chyba nie widziałeś punktu w Białymstoku xD.Żal moim zdaniem...nic znaleźć nie można ,a co tutaj mówić ,aby zamówić...po prostu żenada (a o znalezieniu tam jakiegokolwiek anime graniczy z cudem xD).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Życzę Ci by szybciorkeim się pojawiły.


Dzięki...ale nie tylko ja czekam na ten trzeci tom (chyba ;D).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

O rzesz kurde... To ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem xD ;] Z reguły to kończyli w
połowie mangi, albo coś takiego ;] A tu aż połowę poucinali (OO.)


No właśnie...dlatego zacząłem czytać też mangi różnych anime (jedynym wyjątkiem są takie tasiemce ,gdzie sypią więcej niż jest w mandze ;D).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Niech no policzę. 4 + O!MG ;p i dwa w drodze jeszcze. Czyli 7 ;] xD Do tego oglądam dwie seri
kreskówek i poluje na nie oraz standardowo na bieżąco Naruto oraz Bleach. Co daje nam 11 xD
No i może Ergo Proxy zacznę... Dokładniej to to jest w planie wszystko bo na chwilę obecną
oglądam tylko na bieżąco te kreskówki oraz Bleach i naruto... A i jeszcze serial (smallville)
Ale to po odcinku tygodniowo to akurat mam co robić w weekend ;]


OMG O_o.Ja się męczę przy trzech to co tu mówić o 11 (choć jeśli dodać Bleach to będzie ze cztery serie ;) ).Jak tak naprawdę nie lubię tak oglądać ,bo serie mogą się pomylić no i się robi taka kaszanka zone...

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Ale co słownictwo jakieś nie teges? ;] Czy tak jakoś inaczej masz ;p xD


No tak mam i tyle ;).Np. w szkole...wszyscy czegoś nie rozumieją ,a ja tak się składa ,że wiem o co kaman w tym wszystkim (np. tak się dzieje na matematyce xD).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

LOL na jakiej podstawie?


Szkoły :P.Ja chodzę do pierwszej klasy LO ,a ty do drugiej klasy technikum...czyli wynika ,że jesteś ode mnie starszy o jeden rok ;D.

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Tyle tego tekstu, że już nieporozumienia się zdarzają ;p


No...troszkę można się zamotać xD.

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

LOL. Ja z podstawówki nie mam kontaktu z nikim. Choć trzeba zaznaczyć, że się wyprowadzałem
i może przez to. Z gim też z nikim nie trzymam kontaktów. Teraz w TI mam takiego jednego "wyjątka"
(jak to napisałeś), a tak to paru znajomych z nowego otocznia (choć już nie takie nowe ;] ).


O to chodzi ,że moi znajomi z otoczenia to właśnie ziomkowie z podstawówki (te same osiedle i jazda ;) ).Co do szkoły...to tam są tylko znajomi ze szkoły :P.Żadna chyba z tego przyjaźń nie będzie :P (i nikt się nie orientuje co to anime...:/).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

*Tekst został usunięty przez autora ze względu na charakter wypowiedzi* Jak chcesz to zapraszam
do słupska ;] Jak w ogóle trafisz <hahaha> <lol2>


Hahaha xD...znajdę Słupsk...po kasę i jeszcze dalej (normalnie zaczynam się robić jak z One Piece...xD).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Hehe... To czasami nawet normalne ;] Natomiast za moje myśli to mnie można do psychiatryka
zamknąć xD


To lepiej o tym nie mów...bo jeszcze ktoś po ciebie przyjedzie (a chociaż to jest związane z anime/mangą ,czy to takie dziwne i durne fantazje xD??).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Ja olewam szkołę bo olewam... Tak sobie... Ale wyszło mi to na złe więc teraz postanowiłem
zmienić postawę... Zobaczymy co z tego wyniknie.


Też tak robiłem...i skończyłem tak ,że ledwo zdałem do następnej klasy (z 1gim do 2gim :/).Teraz jest o wiele lepiej...tylko jedna dwója na półrocze (a to jest już LO xD).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Niee... O tym, że to filler dowiedziałem się dopiero po przeczytaniu mangi bo byłem ciekaw
co dalej xD Z naruto miałem tak samo ;]


Haha...dobre sobie xD.Ale ten filler z Bounto to jest naprawdę zrypany moim zdaniem :P.

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

To moja druga taka seria ;] Miałem na temacie o ateizmie porównywalnie długie xD


To jest mój "pierwszy raz" ;D.W końcu musiało do tego dojść ;).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Ja tam nie wiem czemu lubie jak się rusza ;p ;] xD A mangę czytam jak jestem ciekaw (jeśli
to tasiemiec) co dalej lub jak chce po prostu poznać historie z innej perspektywy (co też czasem
mi się zdarza).


No i tutaj pojawia się problem u mnie...język w mandze :P.Jestem zmuszony szukać polskich skanów ,albo kupować w JPF lub Waneko :/.

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Nie wiem ja się wtrącam od czasu do czasu to nie zauważyłem... Ale mam teorie. Dzieje się tak,
że jest to tasiemiec... Czyli co jakiś czas coś się dzieje i ludzie to komentują. Większość
zauważyłem, że zaczyna całą swoją przygodę z anime/mangą od właśnie naruto bo nie wiedzieć
czemu to jakiś trend po tym jak jetix zaczął to puszczać. Ja osobiście o naruto dowiedziałem
się dopiero po tym jak pojawił się na jetix ;p ale staż zacząłem wcześniej ;) :)


Możliwe...ja jeszcze nie oglądałem Bleach''a to gadali o Bleach''u...jak już obejrzałem to przenieśli się na Naruto (troszkę to irytujące xD).

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

BTW. Szukam właśnie tytułu od którego zacząłem... Ciekaw jestem czy znacie... Zostało mi to
polecone jako jedno z najciekawszych a w ogóle nie kumam o co kaman xD Mimo że na przestrzeni
lat wracałem do tego trzykrotnie xD


Nie wiem...ja tam bym chyba to jednak zrozumiał xD.

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Saikano. Halooooo o co kaman?


Muszę obejrzeć xD...

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Jakby Ci się chciało przeczytać te nasze długie wywody ;] to wiedziałbyś, że dla Nertisa to co zrozumiałe dla zwykłych ludzi dla niego nie jest i odwrotnie ;p xD


Haha xD...chyba nikt nie chcę tego czytać...za długie to się robi xD...

@Kosmitus

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Jakby Ci się chciało przeczytać te nasze długie wywody ;] to wiedziałbyś, że dla Nertisa to co zrozumiałe dla zwykłych ludzi dla niego nie jest i odwrotnie ;p xD


Ja chyba jestem jakiś inny xD...bo mnie jakoś ta seria wchodziła jak masełko i wszystko rozumiałem o co kaman i ogółem nic mnie nie dziwiło xD...

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Ach (Och ? :P) racja :) Czytałem te wasze posty-potworki tylko jakoś nie przyswoiłem sobie tego :)


Czytaj ze zrozumieniem ;).A takie posty potworki się fajnie pisze xD...

Dnia 28.12.2007 o 19:49, Madoxx napisał:

Dla mnie Elfen Lied też był prosty, nie wiem o co ludziom biega ;) A o tym Saikano w życiu nie słyszałem :P


Ja tego jeszcze nie oglądałem...ale ludzie straszyli ,że jest to jakieś...niezrozumiałe??
Skąd on wziął to Saikano??Ja nigdy o czymś takim nie słyszałem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:37, Kosmitus napisał:

Ach (Och ? :P) racja :) Czytałem te wasze posty-potworki tylko jakoś nie przyswoiłem sobie
tego :)


Że też w ogóle Ci się chciało ;p xD

Dnia 28.12.2007 o 20:37, Kosmitus napisał:

Dla mnie Elfen Lied też był prosty, nie wiem o co ludziom biega ;) A o tym Saikano w życiu
nie słyszałem :P


No ja też nie kumam ludzi... Z drugiej strony zaś widziałem w tym temacie wypowiedzi, że EL nie ma żadnej fabuły i jest zwyczajną tępą siekanką z czym też się nie zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:46, Madoxx napisał:

Że też w ogóle Ci się chciało ;p xD

Jakoś tak :) Ale przestańcie już! Bo to po prostu masakra jest :P

Dnia 28.12.2007 o 20:46, Madoxx napisał:


No ja też nie kumam ludzi... Z drugiej strony zaś widziałem w tym temacie wypowiedzi, że EL
nie ma żadnej fabuły i jest zwyczajną tępą siekanką z czym też się nie zgadzam :)

Ja też widziałem, ludzie z jednej skrajności w drugą przeskakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:52, Kosmitus napisał:

Jakoś tak :) Ale przestańcie już! Bo to po prostu masakra jest :P


Haha xD...to już tylko zależy od Madoxx''a ;).

Dnia 28.12.2007 o 20:52, Kosmitus napisał:

Ja też widziałem, ludzie z jednej skrajności w drugą przeskakują :)


No cóż...to najczęstsze zjawisko u dziewczyn xD.
Choć już widziałem ludzi ,którzy raz obejrzeli anime i mówili ,że to jakieś porypane jest...jak obejrzeli drugi raz ,mówili ,że to jest najlepsze anime jakie powstało xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się