Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2008 o 16:01, Smoczy Wilq napisał:

CO? Konwent w Wawie?! Szybko gadać mi to kiedy będzie, bo będę gryźć :]


Ale ten konwent to dopiero w sierpniu: http://www.informator.rpg.pl/konwent/Animatsur-n567.php

A to jest konwent który będzie u mnie: http://www.informator.rpg.pl/konwent/Animatsur-n567.php
jak myślicie opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:04, Kraju92 napisał:

Ale ten konwent to dopiero w sierpniu: http://www.informator.rpg.pl/konwent/Animatsur-n567.php


W sierpniu? To nawet dobrze, bo w wakacje i z pewnością uda mi się wpaść na "kilka" godzin :] Ale będą jajca! xD Na 98% opłaca się! I to w szkole podstawowej. Biedne dzieci dostaną zawału jak któreś z nich znajdzie w szatni głowę jakiegoś bohatera (Ryuuk? ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:10, Smoczy Wilq napisał:

> Ale ten konwent to dopiero w sierpniu: http://www.informator.rpg.pl/konwent/Animatsur-n567.php

>

W sierpniu? To nawet dobrze, bo w wakacje i z pewnością uda mi się wpaść na "kilka"
godzin :] Ale będą jajca! xD Na 98% opłaca się!


Rozumiem że już byłaś na konwentach. Co tam się dzieje, jakie są atrakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:11, Kraju92 napisał:

> > Ale ten konwent to dopiero w sierpniu: http://www.informator.rpg.pl/konwent/Animatsur-n567.php

>
> >
>
> W sierpniu? To nawet dobrze, bo w wakacje i z pewnością uda mi się wpaść na "kilka"

> godzin :] Ale będą jajca! xD Na 98% opłaca się!

Rozumiem że już byłaś na konwentach. Co tam się dzieje, jakie są atrakcje?

Różne rzeczy. Konkurs na najlepszy strój fanowski, pogadanka z twórcami (choć jestem pewna, że nikt nie przyjedzie do Polski :/),scenki, quizy, sklepy z gadżetami, itede, itepe. I totalny szał, ofkz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:16, Smoczy Wilq napisał:

Różne rzeczy. Konkurs na najlepszy strój fanowski, pogadanka z twórcami (choć jestem
pewna, że nikt nie przyjedzie do Polski :/),scenki, quizy, sklepy z gadżetami, itede,
itepe. I totalny szał, ofkz ;D


Prawdę mówiąc zachęciłaś mnie, więc spróbuję namówić rodziców na wyjazd. Ja niestety nie będę miał żadnego cosplayowego ubrania więc w konkursie nie będę uczestniczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:21, Kraju92 napisał:

> Różne rzeczy. Konkurs na najlepszy strój fanowski, pogadanka z twórcami (choć jestem

> pewna, że nikt nie przyjedzie do Polski :/),scenki, quizy, sklepy z gadżetami, itede,

> itepe. I totalny szał, ofkz ;D

Prawdę mówiąc zachęciłaś mnie, więc spróbuję namówić rodziców na wyjazd. Ja niestety
nie będę miał żadnego cosplayowego ubrania więc w konkursie nie będę uczestniczył.

Ja też nie, ale zawsze można głosować :) Jak chcesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda to looknij na przykład tu: http://pl.youtube.com/results?search_query=Anime+Expo&search_type= (może będziemy mieć farta i przybędzie wspaniały Ichidan! :D). A ja na pewno będę w pierwszym dniu, zobaczę co da się zrobić z resztą :] Pozdro i powodzenia w przekonywaniu starszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:29, Smoczy Wilq napisał:

Ja też nie, ale zawsze można głosować :) Jak chcesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda
to looknij na przykład tu: http://pl.youtube.com/results?search_query=Anime+Expo&search_type=
(może będziemy mieć farta i przybędzie wspaniały Ichidan! :D). A ja na pewno będę w pierwszym
dniu, zobaczę co da się zrobić z resztą :] Pozdro i powodzenia w przekonywaniu starszych!


Dzięki, pewnie uda mi się namówić bo mieszkam w Łodzi czyli niedaleko Warszawy. Może się spotkamy, bo ja jak bym jechał to na pewno na pierwszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:40, Kraju92 napisał:

Dzięki, pewnie uda mi się namówić bo mieszkam w Łodzi czyli niedaleko Warszawy. Może
się spotkamy, bo ja jak bym jechał to na pewno na pierwszy dzień.

No, mam nadzieję :D

BTW Jedzie jakaś,że tak z buta powiem, "oficjalna" grupa na ten kon? Bo jak coś to możemy się spotkać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 16:50, Smoczy Wilq napisał:

BTW Jedzie jakaś,że tak z buta powiem, "oficjalna" grupa na ten kon? Bo jak coś to możemy
się spotkać ^_^


Właśnie moglibyśmy zorganizować taką grupę, fajnie by było.

Właśnie dowiedziałem się o tym: http://www.subfan.pl/index.php?dzial=9
Na to będę musiał pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dear God Of All Anime! Obejrzałem RAWa 20 odcinka G00 i jestem miło zaskoczony!
SPOJLERY!
Wielkie mocarstwa podpisują pakt o stworzeniu nowej, wielkiej armii MS''ów opartych o GN Drive Tau! Pierwszą akcję nowych jednostek, widzimy, gdy Trinity chce zniszczyć bazę HRL. Smirnov jest suuuper! Stary weteran pokazał Nenie, że ze swoim Gundamem może go pocałować w tyłek. Siostra Saji''iego rozmawia z Sacheezem i zostaje ciężko ranna. Wątpię aby zginęła. Szykuje się naprawdę niezła jatka w następnym odcinku CB vs. New MS. Oj coś się spoddziewam, że nie na darmo Corner poleciał na Księżyc. Chyba to jest centralny komputer Vedy. Wydaje mi się, że używając go jakoś wpłynie na kosmiczną walkę Team Ptolemaios. Może przejmie kontrole nad fake Gundamami?
KONIEC SPOJLERóW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:36, Earthshaker napisał:

Dear God Of All Anime! Obejrzałem RAWa 20 odcinka G00 i jestem miło zaskoczony!


Aaaaa ... przeczytałem 3 pierwsze słowa ze spoliera ...
* cztery urywane ujęcia twarzy Taikuna*
"I''m in despair" ...

:)

mam nadzieję że jutro pojawi się sub :)

a teraz wracam do Sayonara Zetsubō Sensei - genialne anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY GUNDAM 00

Dnia 23.02.2008 o 21:36, Earthshaker napisał:

Dear God Of All Anime! Obejrzałem RAWa 20 odcinka G00 i jestem miło zaskoczony!

Te nowe MSy HRL są PIĘKNE T_T Normalnie nieźle się szczerzyłem jak widziałem Trinity zbierających baty, po prostu piękny widok. Smirnov faktycznie wymiatał na wszystkich frontach, jego doświadczenie i zdolności + możliwości GN Drive = Trinity in DEEP... Ekskrementy. Z kolei Soma Peries zaczyna u mnie awansować jeśli chodzi o uroczość, całkiem śliczna jest gdy się cieszy i jeszcze to obcisłe wdzianko XD Zastanawiam się czy wszystkie New GN Msy będą wyglądać tak jak te czy też będą się różnić pomiędzy poszczególnymi mocarstwami no i wygląda na to że Graham nie będzie się chciał przesiąść na GN Msa... może mu zamontują GN Drive w Flagu :-) Jeśli chodzi o przejęcie kontroli to jest to możliwe, o ile wszystkie GN Drivy są podłączone do Vedy, Cortez będzie mógł zainicjować wielkokalibrowego Triala, tak jak zrobił Tieria podczas walki z Trinity. Mnie osobiście ten chłopak który mu pomaga ciekawi, wydaje się że jest tego samego "typu" co Tieria, tak swoją drogą wcale bym się nie zdziwił gdyby Veda miał w sobie mózg (lub przynajmniej osobowość) Aeolii Schenberg (dobry Boże czy musieli mu takie zakręcone imię dać)
A ja tam z każdym odcinkiem coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że celem CB jest zjednoczenie tego naszego porąbanego świata.
Swoją drogą ciekawi mnie co oni mięli na myśli mówiąc o GN Arms, to jakiś nowy Gundam czy też może to jakieś upgrady i uzbrojenie dla Gundamów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 22:34, Hubi Koshi napisał:

/.../ Swoją drogą ciekawi mnie co oni mięli na myśli mówiąc o GN Arms, to jakiś nowy Gundam
czy też może to jakieś upgrady i uzbrojenie dla Gundamów

Też tak się zastanawiałem i chyba chodzi tu o uzbrojenie. Same Wiki mówi o Exiii z uzbrojeniem Avalanche, czy Dynames Torpedo. MS''y będą wyglądać tak samo to jest pewne. Corlasawar będzie za sterami jednego z nich. Mam nadzieje, że nic złego się nie stanie naszemu Team Ptolemaios. Zapowiedź nowego odcinka i "dryfowanie" Exii nie jest fajne. Sacheez ma zginąć. Ten debil powinien zginąć w pierwszym odcinku. Biedny Saji, gdyby jednak Kinue (czy jak ona ma) zginęła, powinien jak najszybciej wracać do Lousie, szukać w niej wsparcia. W ogóle te nowe MS''y mają cechę ze starego poczciwego UC, czyli działka w części głowy. Kocham ten bajer, przynajmniej bez gnata, czy miecza mogą się jakoś bronić. Tzreba czekac na suby, ciekawi mnie o co chodziło Liu Mei w bazie Team Trinity. Powinna zdradzić ich lokalizację Ptolemaiosom i mocarstwom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY GUNDAM 00
> Też tak się zastanawiałem i chyba chodzi tu o uzbrojenie.
NIBY miało by to sens, jednak z drugiej strony... o ile wersja Avalanche ma sens to jakoś nie jestem w stanie zrozumieć po co mięli by uzbrajać Dynames w sprzęt przeciw jednostkom na i podwodnym. Ciekawi mnie czy wyciągną coś fajnego dla Kyriosa i Virtue, z drugiej strony Virtue jest tak obładowany że tam chyba już na nim nic nie zmieści XD
Ten rudy paskudziarz ma zdechnąć ?? MIODZIO XD Chociaż w sumie trochę szkoda bo już myślałem że się wyklarował jeden z głównych złych, a teraz go wykończą ?? Troszkę szkoda (z punktu widzenia fabuły ma się rozumieć)
... Corlasawar ?? Jezusicku mam nadzieję że nie sprzątną go jak zwykle w ciągu pierwszych 30 sekund walki, ten facet zwyczajnie nie ma do Gundamów szczęścia, ledwie wejdzie na pole walki w nowym MSie... i już się nadaje do złomowania. Hehe swoją drogą to dość słodkie że udało mu się poderwać tą swoją Ice Queen XD A rumienił się jak uczniak wtedy XD
Mhm co do Louise to mam pewne nieprzyjemne przeczucia. Na początku odcinka gdy Saji rozmawiał z tą pielęgniarką to wydaje mi się że coś powiedziała o jakichś paskudnych efektach ubocznych użycia Beam weapon Gundamów, nie wiem może Louise będzie sparaliżowana, albo jakieś uszkodzenie mózgu czy coś. Mogę się mylić bo japońskiego totalnie nie umiem, ale mam takie paskudne przeczucie. Poza tym z każdą chwilą czuję coraz silniejszy temat ZEMSTY, związanej z Sajim, na serio tylko czekać aż go wsadzą do GN MSa i poślą przeciw Trinity i Team Ptolemaios XD. Jeśli zaś o siostrę chodzi... zastanawiam się czy ten... syn psa płci żeńskiej ją zgwałcił i dźgnął/postrzelił czy tylko postrzelił/dźgnął, znając go to... wolę nawet o tym nie mysleć, chociaż ciuchy na sobie miała całe więc... Cóż jeszcze jeden powód by go uprzątnąć
Hehe fakt działka w głowie to fajny dodatek :-) Jeśli dobrze pamiętam to w 08th MS Team MSy Federalsów też miały coś takiego, że nie wspomnę o jakiejś zasłonie dymnej czy broni przeciwpiechotnej, w sumie tam MSy były chyba dużo lepiej dopracowane. A jak już przy MSach jesteśmy to jak się nimi steruje, znaczy czy to 100% sterami czy jest jakiś neural link jak np. w Evangelionie ?? Tak swoją drogą to mogę się mylić, ale Smirnov wyskoczył z czymś w stylu... Snougi czy coś takiego gdy atakował Neeną, może to jest nazwa GN Msów... chyba że to nazwa oddziału.
Neee Trinity i tak mają już poważnie przewalone, jeśli każde mocarstwo będzie miało po 10 GN MSów to Trinity mogą się już pożegnać z robotą i skoncentrować na interwencjach w lokalnych konfliktach gdzie w użyciu są kałachy i maczugi. Swoją drogą mogę się mylić, ale zaraz przed wyskoczeniem GN Msów Trinity chcięli "zadokować" zastanawiam się czy Cała trójka, czy tylko standardowa zagrywka czyli Einz i Drei, a Zwei ubezpiecza. Tak swoją drogą... sądzę że Wang Liu Mei zaproponowała im współpracę i pomoc... tak przynajmniej sądzę, ona chce by świat się zmienił, nieważne jakimi metodami i Kto go zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:04, Taikun napisał:

:o właśnie się dowiedziałem że wyszła wreszcie 4 OAVka Hellsinga ! :o


No nareszcie...

Ok, to ja jej poszukam, tymczasem pozostaje nam czekać kolejne półtora roku na następną część :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 01:09, Latniak napisał:

Ok, to ja jej poszukam, tymczasem pozostaje nam czekać kolejne półtora roku na następną
część :/


Jak ktoś znajdzie to prosiłbym o kontakt (GS) :)

Dlaczego jeszcze nie widziałem tej OAVki !?

I''m in despair !

*czyt. za dużo Sayonara Zetsubou Sensei *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się