Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2009 o 19:50, Tomoya-kun napisał:

Idealnym przykłądem remake w przypadku anime jest remake Kanona czyli Kanon 2006. Pierwsza
wersja była dobra ale za krótka przez co troche chaotyczna i dość brzydka, za to wersja
2006 jest jednym z najlepszych anime wogle więc widać róznice. DB to bardzo mocna licencja
i gdyby ktoś chciał stworzyć porządny remake to napewno by mu się udało. Poprawiona kreska
i lepiej przedstawiona fabuła, nowa choreografia walk i byśmy mieli porządne anime zamiast
KAI które jest zwykłą komerchą.


Racja racja.
Mam nadzieję, że żaden więcej producent nie wpadnie na taki pomysł jak Ci od DB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 19:59, MisticGohan_MODED napisał:

Jestem po 1 epie Basquasha! :]
Trzeba przyznać ,że to ciekawy tytuł dający mocnego kopa :]


Racja, ale widać, że prawie wszystko komputerowo i to mnie odrzuca :/ Do tego mój odcinek ważył jakieś 500 MB!! O_O Napisy często się spóźniały w KMPlayerze albo przelatywały z olbrzymią prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 20:13, necron1501 napisał:

Mam pytanie i zarazem prośbę: Czy moglibyście podać jakieś fajne anime do max 50 odcinków???

Moge tylko prosić o sprecyzowanie o jakie dokładnie chodzi gatunkowo? Akcja, dramat, romans, komedia, fabularne,...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po przeczytanych przez Ciebie książkach to chyba lubisz fantasy.
Jeśli tak to możesz spróbować następujących tytułów:
Claymore
Utawarerumono
Seirei no Moribito
Juuni Kokuki
Fate/Stay Night
Dobrze by jednak było gdybyś zrobił tak jak poradził Ci Tomoya-kun i napisał dokładniej czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 20:07, SiDi napisał:

> Jestem po 1 epie Basquasha! :]
> Trzeba przyznać ,że to ciekawy tytuł dający mocnego kopa :]

Racja, ale widać, że prawie wszystko komputerowo i to mnie odrzuca :/ Do tego mój odcinek
ważył jakieś 500 MB!! O_O Napisy często się spóźniały w KMPlayerze albo przelatywały
z olbrzymią prędkością.

Tak te komputerowe wstawki 3D to niestety idzie na minus dla tej serii ,bo jeszcze przez to pliki ważą po 500 mb ;/
Ale anime ciekawe mimo wszystko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kura, dopiero wtorek, rawy dopiero za dwa dni :(
Zacząłem oglądać Neona oraz To love-ru(ciekwe zestawienie xD)
No i jestem szcześliwym posiadaczem pierwszych tomów FMA oraz LH, to jest jeszcze lepsze w papierze niż na PC, mogę teraz czytać FMA/LH gdzie chce i kiedy chce :D Życie jest piękne! - dobrze ze przyanjmniej w Polsce nie cięzko o dostęp do mang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu, jak, gdzie, skąd ani dlaczego ale YAAAY jest RAWek nowego chapteru One Piece ^^ Na razie tylko w jakości Cam,

Spoiler

ale i tak widać że szykuje się w Impel down niezła rozróba z Okama z New Kama na czele. No i niespodzianka moi drodzy wygląda na to że Emperio Ivankof zna Dragona XD Już się nie mogę doczekać skanlacji



A tak swoją drogą, moje kolejne... "dzieło" tym razem z Hayate the Combat Butler.
http://andarion.deviantart.com/art/Hug-Because-he-deserves-it-118455237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:09, Hubi_Koshi napisał:

A tak swoją drogą, moje kolejne... "dzieło" tym razem z Hayate the Combat Butler.
http://andarion.deviantart.com/art/Hug-Because-he-deserves-it-118455237

Rety, sądząc po opisie koleś naprawdę ma niełatwo w życiu O_O

Coś ostatnio nie miałem czasu pisać na forum ale za to sporo obejrzałem ;)

Końcówka Macross Frontier była tak wypasiona że myślałem że mi monitor eksploduje od tej dawki epickości :D Świetna seria.

Spoiler

Tylko Michaela szkoda :( I jeszcze jedno, kim w końcu dla Ranki była Mao? Babką?



Dokończyłem też Book of Spell,
Spoiler

no i reeety myślałem że Lina nie zdzierży przy tym kolesiu z którego mieli zrobić rycerza :D Kurcze ta jego mamuśka to był prawdziwy potwór. A trzeci ep to już było przegięcie. Twórcy nie oszczędzali Liny w tej serii XD



Teraz oglądam Basilisk. Genialne anime, jak zacząłem oglądać to miałem zamiar obejrzeć max 4 epki do północy ale tak mnie wciągnęło że od razu ugryzłem 8 epków. Teraz jestem już po 17. Świetna, wciągająca, i mocna opowieść o Shinobi. Mniam :)
Spoiler

Tylko diabelnie mi żal biednej Okoi, bo od razu polubiłem tę dziewczynę.


I świetny OP: http://www.youtube.com/watch?v=VszBxBNxNwk&feature=related

A zaraz potem czas na G00. Już się ściąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:56, Kosmitus napisał:

Rety, sądząc po opisie koleś naprawdę ma niełatwo w życiu O_O

Ano nie ma i to wszystko w jednym chapterze, no ale tak dla pocieszenia mogę cię poinformować że potem ma już nieco lżej :-) Co prawda ryzykuje nieco życiem dla swojej Ojou-sama, ale ludzie go jednak całkiem nie najgorzej traktują, ma dach nad głową, nie musi się obawiać że go Yakuza dopadną i takie tam :-) Niestety jego Ojou-sama lubi go przebierać czasami w żeńskie ciuchy (w których O Zgrozo) wygląda przesłodko i tak tulaśnie że szkoda słów, szef lokajów w tej posiadłości nawet się w nim zabujał XD
Zapomniałbym, wspominałem że Hayate bierze na siebie mechy bojowe uzbrojony tylko w karabin maszynowy, powala 300 kg Tygrysy, potrafi doścignąć samochód na rowerze, rzuca rekinami jakby były poduszkami i rzuca kamieniami z prędkością porównywalną do pocisku wystrzelonego z karabinu ??

Dnia 08.04.2009 o 14:56, Kosmitus napisał:

Końcówka Macross Frontier była tak wypasiona że myślałem że mi monitor eksploduje od
tej dawki epickości :D Świetna seria.

Spoiler

Tylko Michaela szkoda :( I jeszcze jedno, kim
w końcu dla Ranki była Mao? Babką?


Spoiler

Nieee, jeśli dobrze pamiętam to Doctor Mao była babcią Sheryl. A właśnie miałem ci rzucić pewną plotę, którą wyczytałem gdzieś. Podobno Alto, Sheryl i Ranka po zakończeniu serii żyją sobie w radosnym Threesomie XD Alto nie wybrał żadnej i żyje z obiema, niezły farciarz, nie ?? Ale faktycznie zakończenie Frontiera jest przebosko epickie, szczególnie ostatni odcinek gdzie Vajra przechodzą na stronę ludzi, a Sheryl i Ranka wyśpiewują drogę ku zwycięstwa. Ano Micheala strasznie szkoda :-( Kto wie, być może JAKOŚ przeżył, ostatecznie wydaje się mięc odrobinkę krwii Zentradii w sobie więc może jakoś się uratował w kosmosie, pamiętasz jak ten gość... Britai czy jak mu tam było w SDF Macross został wyrzucony w pustkę, a mimo to wrócił na statek i spuścił łomot VFom bohaterów ??

Dnia 08.04.2009 o 14:56, Kosmitus napisał:

Dokończyłem też Book of Spell,

Spoiler

no i reeety myślałem że Lina nie zdzierży przy tym
kolesiu z którego mieli zrobić rycerza :D Kurcze ta jego mamuśka to był prawdziwy potwór.
A trzeci ep to już było przegięcie. Twórcy nie oszczędzali Liny w tej serii XD


Spoiler

Taaa trzeci ep jest odlotowy XD Genialna jest reakcja tego Złego kiedy widzi jaki charakter mają "kopie" musiał się nieźle zdziwić i zastanowić nad tym jaki w takim razie charakter ma Lina. Swoją drogą jakiś przygodny poszukiwacz przygód z miłym charakterem mógłby mieć nieco szczęścia gdyby znalazł obie kopie, zaprzyjaźnił się z nimi, a one zaczęły by walczyć po jego stronie, ostatecznie ta kopia Liny zna pewnie jej wszystkie zaklęcia, o Nadze nie wspominam ^^ A mamuśka rycerzyka była boska XD Ja się naprawdę nie mogę nadziwić co nadopiekuńczość potrafi zrobić z człowiekiem, sądząc po rodzicach to ten chłopak powinien być badassem nad badassami, a jest... cóż pozwól że to przemilczę.

Dnia 08.04.2009 o 14:56, Kosmitus napisał:

Teraz oglądam Basilisk. Genialne anime, jak zacząłem oglądać to miałem zamiar obejrzeć
max 4 epki do północy ale tak mnie wciągnęło że od razu ugryzłem 8 epków.

Hehe ja tam miałem z Full Metal Alchemistem ^^ Hmm mówisz że fajna seria, może sobie kiedyś obejrzę.

Dnia 08.04.2009 o 14:56, Kosmitus napisał:

A zaraz potem czas na G00. Już się ściąga :)

"I Am Gundam" i tyle ci powiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ne-e, raczej ,,ORE WA GUNDAM!''''.

Póki co obejrzałem 8 epków.
Setsuna - rozczarowanie, wszyscy mówią, jaki on nie jest fajny, a ja widzę autystyczne dziecko.
Lockon - w porządku, spoko gość, jedyny normalny.
Tieria - ha, zanim zacząłem oglądać już wiedziałem, ze gościa polubię, z czystej przekory dla tych, co go nie trawią :-P Ale faktycznie, na razie charakterek ma wkurzajacy.
Allelujah - też w porządku. Czekam na ,,bonusową osobowosc''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:01, Karharot napisał:

Patrząc po przeczytanych przez Ciebie książkach to chyba lubisz fantasy.
Jeśli tak to możesz spróbować następujących tytułów:
Claymore
Utawarerumono
Seirei no Moribito
Juuni Kokuki
Fate/Stay Night
Dobrze by jednak było gdybyś zrobił tak jak poradził Ci Tomoya-kun i napisał dokładniej
czego szukasz.


Raczej z motywami fantasy/ akcja. Claymore już obejrzałem bardzo fajne wiadomo może kiedy kolejne odcinki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

Zapomniałbym, wspominałem że Hayate bierze na siebie mechy bojowe uzbrojony tylko w karabin
maszynowy, powala 300 kg Tygrysy, potrafi doścignąć samochód na rowerze, rzuca rekinami
jakby były poduszkami i rzuca kamieniami z prędkością porównywalną do pocisku wystrzelonego
z karabinu ??

Czy ty aby na pewno mówisz o tym delikatnie wyglądającym chłopaczku z tego rysunku???

Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nieee, jeśli dobrze pamiętam to Doctor Mao była babcią Sheryl.


Spoiler

Sheryl? Musiało mi umknąć :)

Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A właśnie miałem ci
rzucić pewną plotę, którą wyczytałem gdzieś. Podobno Alto, Sheryl i Ranka po zakończeniu
serii żyją sobie w radosnym Threesomie XD Alto nie wybrał żadnej i żyje z obiema, niezły
farciarz, nie ??


Spoiler

Aż mi się przypomina w ZnT jak ten gruby zazdrościł Saitowi że Luise i Siesta się o niego kłócą... Czy ty naprawdę wierzysz że Sheryl i Ranka tak łatwo się na to godzą??

Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ale faktycznie zakończenie Frontiera jest przebosko epickie, szczególnie
ostatni odcinek gdzie Vajra przechodzą na stronę ludzi, a Sheryl i Ranka wyśpiewują drogę
ku zwycięstwa

.

Spoiler

No dokładnie, przegenialnie to wyglądało.


Spoiler

> Kto wie, być może JAKOŚ przeżył, ostatecznie

Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

wydaje się mięc odrobinkę krwii Zentradii w sobie więc może jakoś się uratował w kosmosie,
pamiętasz jak ten gość... Britai czy jak mu tam było w SDF Macross został wyrzucony w
pustkę, a mimo to wrócił na statek i spuścił łomot VFom bohaterów ??


Spoiler

Michael na pewno miał w sobie krew Zentradi (nawet na począdku przypuszczałem że może być 100% Zentradi) bo ma szpiczaste uszy. Nom pamiętam tego generała który sobie na chwilę wyleciał w próżnie, tyle że
1. Było on w tej dużej formie która jest dużo wytrzymalsza
2. Nie miał on w brzuchu wielkiej dziury przez którą mogłoby mu to wszystko ze środka wyfrunąć...
3. Dosyć szybko wrócił na statek a po Michaelu ani śladu :(

Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taaa trzeci ep jest odlotowy XD Genialna jest reakcja tego Złego kiedy widzi jaki
charakter mają "kopie" musiał się nieźle zdziwić i zastanowić nad tym jaki w takim razie
charakter ma Lina.

Tak, nawet spytał Liny jaki ma charakter skoro kopia ma taki. Lina na to oczywiście coś w stylu "Nie twoja sprawa dupku!" ;)

Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą jakiś przygodny poszukiwacz przygód z miłym charakterem
mógłby mieć nieco szczęścia gdyby znalazł obie kopie, zaprzyjaźnił się z nimi, a one
zaczęły by walczyć po jego stronie, ostatecznie ta kopia Liny zna pewnie jej wszystkie
zaklęcia, o Nadze nie wspominam ^^

Może i znają ale Lina-Kopia ze wszystkimi napotkanymi wrogami będzie chciała się zaprzyjaźnić a użycie czarów aby skrzywdzić przeciwnika będzie uważać za coś okropnego. Kopia Nagi najpewniej zostanie zakonnicą :-P

Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

Hehe ja tam miałem z Full Metal Alchemistem ^^ Hmm mówisz że fajna seria, może sobie
kiedyś obejrzę.

Nom, Basilisk jest super :) W skrócie: mamy dwa zwaśnione od 400 lat klany Ninja: Kouga i Iga. Jednak nie mogą ze sobą walczyć gdyż Shogun nakazał im przyjęcie antywojennego paktu. Gdy klany są już blisko aby się pogodzić przez małżeństwo wnuka i wnuczki obecnych przywódców, pakt zostaje zerwany i odchodzący Shogun nakazuje stoczyć klanom walkę na śmierć i życie aby wybrać nowego Shoguna (jest dwóch spadkobierców tytułu i każdy klan ma reprezentować jednego). Jest dużo postaci ale ich liczba szybko się zmniejsza bo trup ściele się gęsto. Poza tym typowych walk z wymianą ciosów nie ma tu zbyt wiele, Shinobi atakują z znienacka, używają podstępów i swoich zdolności i nie cackają się z przeciwnikiem. Przez to oglądanie naprawdę wciąga bo nigdy nie wiadomo co się zaraz stanie.

Dnia 08.04.2009 o 15:08, Hubi_Koshi napisał:

> A zaraz potem czas na G00. Już się ściąga :)
"I Am Gundam" i tyle ci powiem :-)

Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:43, Asthariel napisał:

Ne-e, raczej ,,ORE WA GUNDAM!''''.

Jeden prosiak, tyle że dwa opakowania, i w chlewie to świnia i w Sejmie to świnia, obie przy korycie.

Dnia 08.04.2009 o 15:43, Asthariel napisał:

Setsuna - rozczarowanie, wszyscy mówią, jaki on nie jest fajny, a ja widzę autystyczne
dziecko.

No na początku jest irytujący, ale potem się poprawia, to taki Heero Yui w nowym opakowaniu, albo Sagara Sousuke bez komediowej otoczki. Bez obawy wraz z serią poprawia się, a w drugiej serii jest już nawet całkiem fajny.

Dnia 08.04.2009 o 15:43, Asthariel napisał:

Lockon - w porządku, spoko gość, jedyny normalny.

Tu się zgodzę, Lockon to tak na dobrą sprawę jedyny normalny Meister.

Dnia 08.04.2009 o 15:43, Asthariel napisał:

Tieria - ha, zanim zacząłem oglądać już wiedziałem, ze gościa polubię, z czystej przekory
dla tych, co go nie trawią :-P Ale faktycznie, na razie charakterek ma wkurzajacy.

Ano niestety Tieria już jest taki nieco irytujący ze swoją wyższością i "I''am holier than thou" ale się potem wyrabia chłopak.

Dnia 08.04.2009 o 15:43, Asthariel napisał:

Allelujah - też w porządku. Czekam na ,,bonusową osobowosc''''

Był już odcinek w którym testowali różowego Tierena ?? Heh jeden z moich ulubionych, Celestial being pokazali klasę "Nice Support Sumeragi-san", a i Papa Bear zyskał trochę przestrzeni ekranowej :-) Smirnov to tak na dobrą sprawę chyba moja ulubiona postać spoza Celestial Being, jedyna osoba która mogła by z nim konkurować to Graham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:55, necron1501 napisał:

Claymore już obejrzałem bardzo fajne wiadomo może kiedy
kolejne odcinki???

Z Claymore to bym się nie zdziwił gdyby następny sezon anime był za jakiś rok, nawet dwa. W końcu manga aż tak szybko to nie wychodzi. Cieszyć się, że fillerami Claymore nie sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 16:07, Kosmitus napisał:

Czy ty aby na pewno mówisz o tym delikatnie wyglądającym chłopaczku z tego rysunku???

Owszem ^^ Hayate może i wygląda jak delikatny, miły i niegroźny chłopak, ale on tyle przeżył że jest teraz niczym Czołg. Wierz mi, jeśli ci życie miłe nie chcesz by Hayate uznał że skrzywdziłeś jego Ojou-sama. On jest jednym z tych których diabelnie ciężko zdenerwować, ale jak już ci się to uda to piekło na ziemi murowane.

Dnia 08.04.2009 o 16:07, Kosmitus napisał:

Spoiler

Sheryl? Musiało mi umknąć :)


Spoiler

Nie no przecież pani Doktor nazywała się Mao Nome, jeśli dobrze pamiętam :-]

Dnia 08.04.2009 o 16:07, Kosmitus napisał:

Spoiler

Aż mi się przypomina w ZnT ten gruby zazdrościł Saitowi że Luise i Siesta się o niego
kłócą... Czy ty naprawdę wierzysz że Sheryl i Ranka tak łatwo się na to godzą??


Spoiler

Heh, gość się bodaj Maricorn nazywał idę o zakład że po dniu... co tam 1 godzinie bycia w butach Saito uciekł by z płaczem i błaganiem o litość :-)

Dnia 08.04.2009 o 16:07, Kosmitus napisał:

Michael na pewno miał w sobie krew Zentradi (nawet na począdku przypuszczałem że może
być 100% Zentradi) bo ma szpiczaste uszy. Nom pamiętam tego generała który sobie na chwilę
wyleciał w próżnie, tyle że

Okej okej rozumiem :-) Co do 100% Zentradi to raczej nie sądzę, z tego co pamiętam to po pierwszej walce z Zentradi, gdy Ziemia była praktycznie wymarła ludzie użyli technologii klonowania Zentradi żeby odbudować gatunek i to jest chyba jeden z jej efektów.

Dnia 08.04.2009 o 16:07, Kosmitus napisał:

Tak, nawet spytał Liny jaki ma charakter skoro kopia ma taki. Lina na to oczywiście
coś w stylu "Nie twoja sprawa dupku!" ;)

Taaaaa, powaliła mnie końcówka odcinka gdzie doslownie BŁAGAŁA ludzi by zapomnieli o tych kopiach jeśli je kiedykolwiek spotkają. Btw. chyba znalazłem to jak wygląda Luna Inverse, znaczy siostra Liny
http://bridgechan.deviantart.com/art/Luna-Inverse-Inked-9060157
Swoją drogą wiedziałeś że jest BARDZO prawdopodobne że Naga jest siostrą Amelii ??

Dnia 08.04.2009 o 16:07, Kosmitus napisał:

Może i znają ale Lina-Kopia ze wszystkimi napotkanymi wrogami będzie chciała się zaprzyjaźnić
a użycie czarów aby skrzywdzić przeciwnika będzie uważać za coś okropnego. Kopia Nagi
najpewniej zostanie zakonnicą :-P

Oj tam od czego Character-Development :-) To nawet lepiej, przynajmniej by używała zaklęć z rosądkiem, a nie tak jak Lina, ktoś coś wspomni o jej biuście i już DRAGON SLAVE

Dnia 08.04.2009 o 16:07, Kosmitus napisał:

Nom, Basilisk jest super :) W skrócie: mamy dwa zwaśnione od 400 lat klany Ninja: Kouga
i Iga. Jednak nie mogą ze sobą walczyć gdyż Shogun nakazał im przyjęcie antywojennego
paktu.

Innymi słowy, krótko mówiąc Shit Hits the fan. Faktycznie brzmi ciekawie, lubie takie motywy z podchodami, pułapkami i innym kombinowaniem, z pewnością jest to ciekawsze niż dajmy na to popisy siły w stylu Dragon Balla "Ja mam większą aurę od ciebie"

Dnia 08.04.2009 o 16:07, Kosmitus napisał:

Hmmm?


Zobaczysz :-) Jest nawet taki fajny obrazek.
O tu jeszcze jeden znalazłem
http://img401.imageshack.us/img401/3227/gundam02.jpg

20090408163507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:55, necron1501 napisał:

Raczej z motywami fantasy/ akcja.


W takim razie Utawarerumono i Fate/Stay Night powinny Ci się spodobać bo łączą one obydwa te gatunki.

Dnia 08.04.2009 o 15:55, necron1501 napisał:

Claymore już obejrzałem bardzo fajne wiadomo może kiedy kolejne odcinki???


Pierwsza seria została nakręcona na podstawie mniej więcej 61 chapterów. Ponieważ na razie manga liczy sobie 90 chapterów (nowe wychodzą co miesiąc) to na pełną 26 odcinkową serię wciąż jest jeszcze za mało materiału.
Póki co polecam Ci zabranie się za mangę, na pewno Ci się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 16:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie no przecież pani Doktor nazywała się Mao Nome, jeśli dobrze pamiętam :-]


<Tryby w jego głowie zgrzytają po czym następuje ciche "klik"> Te... faktycznie.... ALE ZE MNIE MATOŁ!

Dnia 08.04.2009 o 16:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Heh, gość się bodaj Maricorn nazywał idę o zakład że po dniu... co tam 1 godzinie
bycia w butach Saito uciekł by z płaczem i błaganiem o litość :-)


Takie coś to tylko dla miłośników sportów ekstremalnych :)

Dnia 08.04.2009 o 16:35, Hubi_Koshi napisał:

Okej okej rozumiem :-) Co do 100% Zentradi to raczej nie sądzę, z tego co pamiętam to
po pierwszej walce z Zentradi, gdy Ziemia była praktycznie wymarła ludzie użyli technologii
klonowania Zentradi żeby odbudować gatunek i to jest chyba jeden z jej efektów.

W której serii była o tym mowa?

Dnia 08.04.2009 o 16:35, Hubi_Koshi napisał:

Btw. chyba znalazłem to jak wygląda Luna
Inverse, znaczy siostra Liny
http://bridgechan.deviantart.com/art/Luna-Inverse-Inked-9060157

Rysunek ładny ale oryginał lepszy ;]
http://homepage.mac.com/ssagan2/SlayersSerious/A_Linas_Weakness/Luna_TRY.html
http://homepage.mac.com/ssagan2/SlayersSerious/A_Linas_Weakness/Luna2.html

Dnia 08.04.2009 o 16:35, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą wiedziałeś że jest BARDZO prawdopodobne że Naga jest siostrą Amelii ??

Kurcze tak mnie to zaciekawiło że sprawdziłem :) Wg wiki masz rację:
http://en.wikipedia.org/wiki/Naga_the_Serpent
W sumie to nawet podobne są....

Dnia 08.04.2009 o 16:35, Hubi_Koshi napisał:

Innymi słowy, krótko mówiąc Shit Hits the fan.

No coś w ten deseń :P

Dnia 08.04.2009 o 16:35, Hubi_Koshi napisał:

Faktycznie brzmi ciekawie, lubie takie
motywy z podchodami, pułapkami i innym kombinowaniem,

Obejrzyj obejrzyj, nie pożałujesz :)

Dnia 08.04.2009 o 16:35, Hubi_Koshi napisał:

Zobaczysz :-) Jest nawet taki fajny obrazek.
O tu jeszcze jeden znalazłem
http://img401.imageshack.us/img401/3227/gundam02.jpg


Heh, Chibi Gundam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować