Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

SPOILERY NOWEGO CHAPTERA ONE PIECE

Spoiler

Powiem tyle, OOOOOŻŻŻŻŻŻ W MORDĘ JEŻA JERZEGO. Normalnie takiego rozwoju sytuacji raczej się nie spodziewałem, heh Luffy jak to Luffy gdzie się nie pokaże tam wywołuje istny kataklizm, Impel Down się dosłownie rozleci jak ta banda się zacznie bawić XD Ech i mówiąc krótko Diabli Wzięli reputację Impel Down. Ale ze Invakof nie dość że jest znajomym Dragona, ale na dodatek współ-rewolucjonistą... rany tego się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 03:24, MisticGohan_MODED napisał:

A to ciekawe xD
A jak tam Akane-san ? :D

Oprócz tego, że potajemnie kocha się w Keicie to prawie taka sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 04:34, Fouton napisał:

> A to ciekawe xD
> A jak tam Akane-san ? :D
Oprócz tego, że potajemnie kocha się w Keicie to prawie taka sama ;)


W anime też to chyba widać, prawda? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K-ON! ep2
GoalGuys strasznie szybko wypuszczają te serie, przebili nawet czas wydań Clannadu bo już drugi odcinek z kolei wydali po ok.12 godzinach po emisji.

Spoiler

A sam odcinek jak poprzedni bardzo przyjemny, dowiadujemy się troche wiecej o bohaterkach i Yui kupuje gitare(scena jak się Tsumugi usłyszała od dziewczyn że da się tragować i sama tego prubuje jest świetna :) Dawno nie widziałem było ekipy tak sympatycznych i słodkich bohaterek. Ogólnie zapowiada się jedna z lepszych lekkich komedi od jakiegoś czasu.


Teraz pozostaj mi tylko czekać na kolejny odcinek Senjou no Valkyria i pierwszy ep. East of Eden kolejnej ciekawej serii. Teraz tak patrząc ten rzut anime jest dużo lepszy niż się zapowiadał i lepszy niż poprzdni. A troche gorsza wiadomość nowy FMA ma mieć tylko 13 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basilisk ukończony ;) Na począdku mnie zachwycił i niesamowicie wciągnął, potem entuzjazm nieco opadł ale mimo tego anime naprawdę dobre. Takie Romeo i Julia tyle że po zamianie wszystkich bohaterów na Shinobi ;)

Spoiler

Historia prawie taka sama, wszyscy się zabijają włącznie z parą zakochanych którzy popełniają samobójstwo. Zakończenie było dla mnie od początku przewidywalne przez co nie tak fajne jak w innych anime.



5 epków G00 za mną.
Spoiler

Noo zapowiada się naprawdę ciekawie. Całość graficznie wygląda po prostu genialnie, a i fabuła zapowiada się naprawdę interesująco (choć niezwykle mocno mi się Celestial Being z Order of the Black Knights Leloucha kojarzy, wiem wiem są duże różnice ale jednak :)) Tylko jak do tej pory nie było żadnego porządnego duelu. Mam nadzieję że ta "koordynatorka" Soma i Graham szybko pokażą na co ich stać. Ten koleś z blizną na twarzy też może być niezły :)
No i znów mamy ten motyw połączenia umysłów czy coś. Pewnie Soma jest siostrą Allelujah.
A i ci wszyscy Gundam Maisters za wyjątkiem Lockona wydali mi się jacyś tacy mało przyjemni (zwłaszcza Tieria). Choć Allelujah w 5 epku zachował się jak należy i uratował ludzi, co daje mi nadzieję że będzie się ich dało później bardziej polubić.
Ciekaw jestem też co będzie z tą parką studentów Luise i Saji, dam głowę że dosyć szybko się w to wszystko wmieszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY FULL METAL ALCHEMIST (mangi)

Spoiler

Whooaaa to chyba tak na dobrą sprawę pierwszy raz gdy manga pokazuje jak potężny jest Mustang, "biedny" Envy nie był dla niego niczym więcej niż tarczą strzelniczą, naprawdę pięknie to było pokazane ^^ Heh wygląda na to że Envy został pozostawiony przy życiu tylko po to by Mustang mógł mu dać nieziemski wycisk, sadystyczne, ale jednak słodkie zagranie. Teraz tylko czy Edowi i spółce uda się uspokoić Mustanga i sprawić by zrezygnował z zemsty, jeśli nie to może się zrobić nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY FULL METAL ALCHEMIST (mangi)

Spoiler

Masz racje Mustang jest poteżny. Patrząc na to co robił z Envym aż można się dziwić że Ed i Al mieli z nim takie problemy. Że też teraz trzeba czekać miesiąc na decyzje Mustanga co zrobi... No i ile bym dałaby zobaczyć te akcje w wersji anime bo wcześniej nie było za bardzo okazji aby zobaczyć prawdziwą moc Flame Alchemista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FMA

Spoiler

to ze mustang jest potezny bylo juz wczesniej pokazane, w koncu wlasnorecznie zabil Lust i tez jakichs problemow nie mial
zreszta w starciu Mustanga z Edem, Ed tez nie przejawial wielkiego overpowera nad Mustangiem...
ale manga sie rozkreca i dąży jak rozpedzona lokomotywa do konca

zostalo jeszcze tylko kilka rzeczy do wyjasnienia:
- dusze ktore uwalnial Hoihenheim - co sie z nimi dzieje
- Tatuaz Rizy
reszta... nieistotna, chociaz chcialbym zobaczyc przejecie kontroli nad Greedem przez Lina i pairing Winry x Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:09, Tomoya-kun napisał:

SPOILERY FULL METAL ALCHEMIST (mangi)

Spoiler

Masz racje Mustang jest poteżny. Patrząc na to co robił z Envym aż można się dziwić
że Ed i Al mieli z nim takie problemy. Że też teraz trzeba czekać miesiąc na decyzje
Mustanga co zrobi... No i ile bym dałaby zobaczyć te akcje w wersji anime bo wcześniej
nie było za bardzo okazji aby zobaczyć prawdziwą moc Flame Alchemista


W anime to za jakieś 3, a może nawet 4 lata zobaczymy. t_t

Spoiler

Co do mocy - tutaj problem tkwi w tym jakiej alchemii używają. Mustang używa ognia, spalania i wybuchów co jest niezwykle skuteczne przy niszczeniu/odbieraniu żyć Homunculus . Edward i Alphonse zaś mogą transmutować wszystko wokół(co np. w walce z Pridem było bardzo skuteczne w zamykaniu go w tej barierze, a Mustang by miał taki problem, że Pride by mógł go poszatkować na plasterki zbyt szybko...), z czym Roy już miałby problem, szczególnie przez to, że nie ujrzał(jeszcze;P) "Prawdy".
A chapterek całkiem niezły - zazdrość pwn3d by Mustang, Ed&Scar go "ratują" i być może dojdzie do jakieś sprzeczki z Royem. Niezły motyw z przekabacaniem ludności na stronę rebelii, pod pretekstem bycia po stronie Fuhrera zdradzonego przez rząd. Ciekawe co będzie jak nasz Bradley wróci, chociaż już jest uznawany za martwego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj 3 odcinki Afro Samurai'' po namówieniu przez kumpli którzy się podniecają tym anime jak nie wiem. . Musze przyznać, że serial jest niezły..może fabularnie nie jest za dobrze...ale ciekawa kreska jak i sceny walki, no i przede wszystkim towarzysz Afro ;) zachęciły mnie do oglądania dalszych odcinków. A co Wy sądzicie? No i kolejne pytanie odnośnie odcinków. Pierwszy sezon skończył się tylko na 5 odcinkach, a co z kolejnym? Czy Resurrection jest 2 sezonem w odcinkach czy to oddzielny film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 23:54, Longer napisał:

Pierwszy sezon skończył się tylko na 5 odcinkach, a co z kolejnym?
Czy Resurrection jest 2 sezonem w odcinkach czy to oddzielny film?

Nie ma 2 sezonu ;/
Film jest kontynuacją serii TV :]
Polecam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter Soul Eater (60)

Spoiler

HOT, HOT, HOT! Maka + czarna suknia, nowe ciałko Medusy oraz 2 ostatnie strony z praktycznie nagą Chroną(patrz obrazek) i tu zazdrościć Ragnarokowi, chociaż to nadal nie jest 100%, że Chrona to dziewczyna... x_x
Ok... Pojawienie się małpy meistera i Death Scythe, który zamienia się w demoniczne lusterko. W dodatku nosi maskę misia oraz przypomina brata Soul''a. Zapewne zobaczymy dopiero za miesiąc... >_<



Nowy D.Gray-Man, kolejny naprawdę awesome...
Spoiler

Funny, ale i sporo pytań jest. Kim naprawdę są ci goście z dziwnymi łapami, co jeden zjadł Lvl3? Co oni do diabła robią wraz z szefem z części Ameryki Pn? : O
Także sen Allena, w którym był Mana i coś mi się widzi, że 14th też przemawiał. W dodatku znowu Walker był przez niego opętany na moment, co chyba zauważył Timcanpy... : o

20090411091657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:52, Taikun napisał:

Pewnie oglądał ktoś z Was Sou Eater? Warto się za to zabierać? To seria skończona czy
ongoing ?

Warto oglądać, ale do 36 odcinka włącznie(kiedy anime jeszcze jest wierne pierwowzorowi) i STOP. Potem już do końca są fillery są, imo - ble(dodam jeszcze, że odcinki z Excaliburem to też fillery xd), po prostu oglądanie tych spin-offów to już tortura. Następnie warto się zabrać za mangę(38 chap, ew. też można od początku, chociaż różnice to mogą być tylko niewielkie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:52, Taikun napisał:

Pewnie oglądał ktoś z Was Sou Eater? Warto się za to zabierać? To seria skończona czy
ongoing ?


Skończona , ale sprawa wygląda tak samo jak z anime FMA(tą pierwszą serią) czyli od 37 odcinka mamy już pomysły animatorów choć później kilka elementów rozwiązują tak samo jak w mandze. Właśnie przez to ostatnie odcinki nie dorównują końcowi, ale i tak dla mnie 9/10. Świetna kreska, sceny walki i postacie(Medusa, Stein, Black Star i Kid ^^) sprawia, że trzeba to obejrzeć.
A ostatni odcinek najsłabszy w całej serii.... głupszego końca dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się