Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2009 o 15:30, Cirno napisał:

Dobrze, ale gdzie tu akcja ? ;)
To przecież normalna turówka :)

W filmikach XD A tak serio to zapomniałem jeszcze wspomnieć to tym że tury są tu po części jednoczesne. Chodzi o to że kiedy jest tura przeciwnika to nie możesz się poruszać ale możesz go ostrzeliwywać(i nawzajem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 15:50, Tomoya-kun napisał:

W filmikach XD A tak serio to zapomniałem jeszcze wspomnieć to tym że tury są tu po części
jednoczesne. Chodzi o to że kiedy jest tura przeciwnika to nie możesz się poruszać ale
możesz go ostrzeliwywać(i nawzajem)

To świetnie się zapowiada jak na PSP będzie :3
Jak się uda, to może za niedługo nawet na PS3 w to zagram, jeśli wyszło toto w europie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:25, Mysterum napisał:

I już obejrzałem całe Hatsukoi Limited. Jej, jak dobrze, że nie mam dziewczyny
^^ Błogosławię taki stan ^^

2D forever co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:32, Fouton napisał:

> I już obejrzałem całe Hatsukoi Limited. Jej, jak dobrze, że nie mam dziewczyny

> ^^ Błogosławię taki stan ^^
2D forever co? ;)


Może nie forever, ale młodość jest po to aby się wyszaleć, a nie być na uwięzi, lekko mówiąc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:25, Mysterum napisał:

I już obejrzałem całe Hatsukoi Limited. Jej, jak dobrze, że nie mam dziewczyny
^^ Błogosławię taki stan ^^


No bez przesady. A związek Kusudy z Enomoto? Są razem a i tak Kappa robi co chce.
I jakie uwięzienie? Jak będziesz miał dziewczynę to zmienisz zdanie. Prawdę mówiąc chciałbym, żeby wszzstko wyglądało tak jak właśnie w Hatsukoi Limited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2009 o 21:17, Piotrbov napisał:

No bez przesady. A związek Kusudy z Enomoto? Są razem a i tak Kappa robi co chce.
I jakie uwięzienie? Jak będziesz miał dziewczynę to zmienisz zdanie. Prawdę mówiąc chciałbym,
żeby wszzstko wyglądało tak jak właśnie w Hatsukoi Limited.


Ależ wiem, co mówię. Gdybym nie miał doświadczenia to bym tego nie mówił, ale mam 12 miesięczne przeszkolenie w tym temacie ;p Chociaż podoba mi się związek tego okularnika (nie mam pamięci do imion) z tą dziewczyną od obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:21, Mysterum napisał:

Ależ wiem, co mówię. Gdybym nie miał doświadczenia to bym tego nie mówił, ale mam 12
miesięczne przeszkolenie w tym temacie ;p Chociaż podoba mi się związek tego okularnika
(nie mam pamięci do imion) z tą dziewczyną od obrazu.


Nom, niezły jest, lecz ja wolę ta parkę od tenisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młodość jest po to aby się wyszaleć? :D A z dziewczyną nie można?
Do tego nie wiem czy wiecie, ale te związki co widzicie w anime mają się nijak do rzeczywistości, a zwłaszcza do tych w Polsce. Mam kolegę na japonistyce i poznał mnie z kolesiem z wymiany z Japoni i jak się zapytałem o anime, to odpowiedział, że to całkowita fantazja, a te romanse młodzieżowe to jeden wielki bullshit :D
To tak na marginesie.
Ogląda ktoś z was w ogóle anime Saki? I orientuje się w tej całej grze zwanej Mahjong?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:37, SiDi napisał:

Młodość jest po to aby się wyszaleć? :D A z dziewczyną nie można?

Zależy kto jak rozumie słowa "wyszaleć się" ;p

Dnia 15.07.2009 o 21:37, SiDi napisał:

Do tego nie wiem czy wiecie, ale te związki co widzicie w anime mają się nijak do rzeczywistości,
a zwłaszcza do tych w Polsce. Mam kolegę na japonistyce i poznał mnie z kolesiem z wymiany
z Japoni i jak się zapytałem o anime, to odpowiedział, że to całkowita fantazja, a te
romanse młodzieżowe to jeden wielki bullshit :D


Ameryki nie odkryłeś ;p Nawet polskie romanse mają się nijak do realizmu, co dopiero japońskie. Tym bardziej, że Japończycy mają, moim zdaniem, dziwny pogląd na świat. Wiem, wiem, różnice kulturowe, ale moim zdaniem i tak lekko przeginają ;p

Ale nie chciałbyś przeżyć jakiejś historii z jakiegoś anime? Np. z Toradory lub nawet Green Green (skoro tak bardzo chcesz się wyszaleć z dzieeczyną ;p)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:37, SiDi napisał:

Młodość jest po to aby się wyszaleć? :D A z dziewczyną nie można?

Można, tyle że jak poszalejesz za bardzi to młodość może Ci się przedwcześnie skończyć.

Dnia 15.07.2009 o 21:37, SiDi napisał:

Do tego nie wiem czy wiecie, ale te związki co widzicie w anime mają się nijak do rzeczywistości,
a zwłaszcza do tych w Polsce. Mam kolegę na japonistyce i poznał mnie z kolesiem z wymiany
z Japoni i jak się zapytałem o anime, to odpowiedział, że to całkowita fantazja, a te
romanse młodzieżowe to jeden wielki bullshit :D


Nie demoluj naszej wizji świata:D
I w ogóle co rozumiesz przez prawdziwe związki? Te w 3D?

EDIT:
-> Mysterum

Dnia 15.07.2009 o 21:37, SiDi napisał:

Ale nie chciałbyś przeżyć jakiejś historii z jakiegoś anime? Np. z Toradory lub nawet
Green Green (skoro tak bardzo chcesz się wyszaleć z dzieeczyną ;p)?


Nie lepiej byłoby od razu wybrać Shiki z Kara no Kyoukai? Dopiero wtedy można by zaszaleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tu ktoś miał nadzieję na romans jak z anime? XD
rotflmao

Chcecie się wyszaleć z dziewczyną? ok 150 zł za godzinkę, 1500-2000 i więcej jak jakaś lepsza - za całą noc
0 podchodów, pitolenia, itp itd

Mam nadzieję, że komuś popsułem wizję świata :D

lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 22:07, orzel286 napisał:

Mam nadzieję, że komuś popsułem wizję świata :D

Tak sobie tu zaglądam w międzyczasie oglądając Mythbusters i dochodzę do wniosku że mi pervercką robotę zabieracie XD
A co do dziewczyn, drogie toto, zrzędliwe, ograniczające wolność, żądające ciągłej uwagi, Ech gra nie warta świeczki :-P A jak dochodzi rodzina i dzieci... horror. Nie jestem specjalnie zaskoczony tym że coraz więcej singli jest na świecie i w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 22:07, orzel286 napisał:

Chcecie się wyszaleć z dziewczyną? ok 150 zł za godzinkę, 1500-2000 i więcej jak jakaś
lepsza - za całą noc

Do tej rekomendacji jeszcze numer (bądź ulicę) podaj:D

Dnia 15.07.2009 o 22:07, orzel286 napisał:

Mam nadzieję, że komuś popsułem wizję świata :D

Tak po prawdzie to świat sam robi wystarczająco wiele aby nam swoją wizję zrujnować, nie musisz mu więc pomagać:)

Żeby nie-do-końca spamować -> skończyłem właśnie oglądać RaxXephon, czy to tylko ja odniosłem takie wrażenie czy też twórcy sklonowali po prostu NGE?

EDIT:
O właśnie - Hubi dobrze sprawę podsumowałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 22:18, Karharot napisał:

Żeby nie-do-końca spamować -> skończyłem właśnie oglądać RaxXephon, czy to tylko ja
odniosłem takie wrażenie czy też twórcy sklonowali po prostu NGE?

Może trochę chociaż Rahxephon nie jest tak psychodeliczny jak NGE, no i sam Rahxephon jest po prostu piękny (w porównaniu do cokolwiek psychodelicznych Evangelionów). Owszem nadal nie bardzo wiadomo O Co Kaman, ale to już taki urok tych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2009 o 22:15, Hubi_Koshi napisał:

A co do dziewczyn, drogie toto, zrzędliwe, ograniczające wolność, żądające ciągłej uwagi,
Ech gra nie warta świeczki :-P A jak dochodzi rodzina i dzieci... horror. Nie jestem
specjalnie zaskoczony tym że coraz więcej singli jest na świecie i w Polsce.



I właśnie dlatego jesteś jednym z moich ulubionych forumowiczów ^^. Chociaż, gdybym miał dziewczynę, pewnie byłyby to Twoje ostatnie słowa na tym świecie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 22:24, Hubi_Koshi napisał:

Może trochę chociaż Rahxephon nie jest tak psychodeliczny jak NGE, no i sam Rahxephon
jest po prostu piękny (w porównaniu do cokolwiek psychodelicznych Evangelionów).


True. Niestety cały budżet projektantów poszedł na niego i Doleny wypadły już cokolwiek gorzej.

Dnia 15.07.2009 o 22:24, Hubi_Koshi napisał:

Owszem nadal nie bardzo wiadomo O Co Kaman, ale to już taki urok tych serii.


Łyknąłem sobie za jednym zamachem pełnometrażówkę i ciut mi to przejaśniło obraz, może i nadal nie łapię wszystkiego z tej serii ale przynajmniej zaiskrzyło mi już w łepetynie kto jest kim bo pod koniec anime ciut się zgubiłem (motyw z Haruką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 22:29, Mysterum napisał:

I właśnie dlatego jesteś jednym z moich ulubionych forumowiczów ^^. Chociaż, gdybym miał
dziewczynę, pewnie byłyby to Twoje ostatnie słowa na tym świecie ;p

Gdybym Ja miał dziewczynę to pewnie nie doszedłbym nawet do połowy zdania, reszta to były by odgłosy Mnie będącego zaciekle duszonym :-) No ale popatrzmy na to z logicznego punktu widzenia. Żeby zdobyć dziewczynę trzeba zainwestować sporo czasu, pieniędzy (prezenty, randki różne wypady no chyba że mamy do czynienia z feministką która stawianie jej przez faceta uważa za obrazę) a co dostajemy w zamian ?? No właśnie, co ?? Jakieś tam wsparcie (może) psychiczne, a do tego regularne zrzędzenie, zazdrość itp. itd. Jak dochodzi rodzina to jeszcze wrzeszczący/ganiający/wykłócający się (zależnie od wieku) dzieciak/dzieciaki, konieczność łożenia na niego kasy... ech dobra koniec tego offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się