Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Co do samego konwentu:
Może nie ze wszystkim się udał, (przynajmniej dla nas), ale nie było źle. Główna wada
to tłok spowodowany zmianą w ostatniej chwili szkoły na mniejszą.

I jeden sprawny kibel....

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Na panelu o moe Banbishi
i Cirno przeżyli szok gdy prowadzący źle mówił o ich ulubionych seriach :P

Sorry Winnetou, al ja jeszcze nie wyszełem z szoku dla tego błazna, który ze względu na to, że miałem znaczek(hehe, wpadliśmy z Lamem na ten pomysł, bo moe daisuki)moe gejem. Nazwał mnie tak kretyn, który nazywał po kolei każdą z pozycji Key; Clannada, Aira i Kanona głupimi!!! Choć idiota sam potem mi się przyznał - na moje pytnaie"czy Ty naprawdę uwarzasz, ze clannad był głupi" - że nawet ich nie oglądał!
Zresztą jak powiedział Lam, tak obgadać można każde z każdych anime. Na dodatek to po co je koleś ogląda...
Aha, Higurashi też się dostało stwierdził, że moe zniszczyło klimat. Dopowiedział, że K-ON to kolejne gówno. Aha i jeszcze powiedział "wróćice stare vocaloidy ta mała straszna moe Miku jest beeeeee Daj kamyenia mi ktoś beeee"

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Na konkursie
"Zbuduj własnego mecha" był hardkor i nieziemska śmiechawa, ale przerąbaliśmy, nawet
pomimo mojego zajebiaszczego miecza xD

Hahaha, ale był ubaw i nasz robot powinien wygrać, był jedynym rozbudowanym, który przeżył :< - choć tak naprawdę to się przekonałem, że może nawet coś ugraliśmy, ale nie byliśmy na miejscu oni nikogo nie szukają tlyko jak nikogo nie ma to wygrywa następny....

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Na cosplay nie weszliśmy, głównie ze względu brak
u Ichibambosza i Cirno woli walki o miejsca na sali - tego żałuje bo z tego co widziałem
przez drzwi było na co popatrzeć i z czego się pośmiać ;)

Duchota i rozdrażnieni otaku xD Chcieliśmy sobie machnąć tona telewizorku w pzyjemnej wietrzonej salce na ostatnim piętrze :3 ale zapomniano o nas.... Poszlismy za to na jeden z najciekawszych panelów: gadżety dżapońców. Gostek trochę pierdoły gadał i z Lamem mieliśmy niezły ubaw, kiedy albo go poprawialiśmy(tzn. nie tak na chama tylko zadaliśmy nikogo nie ośmieszające pytania, nawiązywaliśmy kultularny dialog :) )albo mówił o starych wynalazkach, ale było fajnie.

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Z panelami i konkursami bywało
różnie - ras lepiej raz gorzej. W nocy na karaoke trochę się przespałem słuchając zawodzeń
takich artystów jak znana skądinąd Oshii Rion http://www.youtube.com/watch?v=BVr_IokIROw
(kiedyś jej broniłem ale traci śpiewając na żywo) xD Choć Parę dziewczyn śpiewało naprawdę
fajnie :)

WTF był debeściarski, trafiałem na tak porąbane pytania, Lam też, Ty Black Baka czemu zrezygnowałeś?:) Kupa śmiechu na tym konkursie była i jeśli będę na NATconie znów to z pewnością na niego pójdę, tym razem lepiej przygotowany. Bez bicia się przyznam, ze sfailowałem przy Linie Inversie i czuje się jak baka inu, ale za to Lam dostał zdjęcie z Gundama i nie wiedział co to za anime xD

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Na maratonie filmowym puszczali wersje aktorskie 20th Century Boys - tylko
zerknąłem drzemiąc sobie bo zamierzam przeczytać mangę i nie chciałem sobie spoilerować
głupim filmem :P potem Detroit Metal City (hardkor - anime już się ściąga ;]) a na koniec
Higurashi - nawet nie najgorsze było, tylko wygląd aktorów mnie dobijał ;) Ichibanboshiemu
najwyraźniej się spodobało bo stwierdził że jak wróci ogląda anime :] I ma rację :) Na
Hentaie nie poszliśmy bo moi towarzysze nie mieli jeszcze 18 xD

Najlepsze było DMC choć ten pierwszy swoją absurdalnością mnie zaciekawił, a higurashi czad xD
Miesiąc kurna, pieprzony miesiąc... Nawet na queens blade którego de facto dropnąłem nie mogliśmy oglądać...

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

I wszystko byłoby fajnie
gdyby Ichibanboshi nie był przez 50% konwentu we śnie lub Zombi Mode :P

Nie było aż tak źle, baterie mi siadły tylko przy karaoke i tym niewypałem "tak - (...)"
Haha, Lam spał w ciekawej pozycji na maratonie xD Hahaha, ale to przez to że czasem zawiało nam nudą, choć jak już sobie usiedliśmydo Tekkena...

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

A co do zombi,
Zombi Walk w nocy to była jazda bez trzymanki xD Ciężko to opisać :P

Taaa, to było interesujące, choć bardziej mi się miecz świetlny podobał :D

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Na drugi dzień wziąłem
udział w turnieju SC4 - o grubość włosa nie udało mi się przejść do drugiej tury ;/ Zabrakło
troszku szczęścia. Nie kupiłem wisiorka z FF VIII :( - kupie sobie na allegro. Prawie
wylosowałem w losach zegarek z FF8 za 80 dych - miałem go w ręce ale odrzuciłem go i
wziąłem pusty :| Fail życia.

Wybacz, że Ci o tym powiedziałem xD

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

:P A i bento było po prostu ch..owe, w sushi był ogórek
zamiast łososia o_O (ale przynajmniej się nauczyłem pałeczkami jeść ;)) Już lepsze były
zupki Cirno i moje śledziki :D

sledziki były pycha, ale nigdy chyba nie wybaczymy Cirno zmarnowanie tego śledzia... A i zupki też dobre choć za słone no i jadłem ją widelcem więc... Haha, to była uczta :D Ogólnie było bardzo fajnie xD

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

PS: Przez prawie dwa dni nie zapisaliście nawet jednej (50-postowej) strony? Słabo!

Kawaisoo, tęskniliście?

Teraz się pochwalę moimi zajebiaszczymi nabytkami(niestety nie filmami, te zamowie na allegro), jeden z nich właśnie testuję ;) - wybaczcie jakoś zdjęć ale nie chce mi sie szukać aparatu


20090809165551

20090809165609

20090809165624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapełniliśmy 50 stron, bo nie było głównych użytkowników spamowiczów-obrażaczów (Cirno oraz Ichibanboshi).
A te płytki to kupiłeś mam rozumieć? Ile za nie dałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:02, SiDi napisał:

Nie zapełniliśmy 50 stron, bo nie było głównych użytkowników spamowiczów-obrażaczów (Cirno
oraz Ichibanboshi).

A SiDi tęsknił i nie miał z kim spamować ;)

Dnia 09.08.2009 o 17:02, SiDi napisał:

A te płytki to kupiłeś mam rozumieć? Ile za nie dałeś?

Oczywiście :3 40 żywych utworów na jednej płytce, piękny dźwięk no i oryginał cieszy :3 dałem za nią 35 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:06, Ichibanboshi-kun napisał:


> A te płytki to kupiłeś mam rozumieć? Ile za nie dałeś?
Oczywiście :3 40 żywych utworów na jednej płytce, piękny dźwięk no i oryginał cieszy
:3 dałem za nią 35 złoty


A to na trzecim zdjęciu? Bo nie widzę wyraźnie poza napisem Moe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:07, SiDi napisał:

A to na trzecim zdjęciu? Bo nie widzę wyraźnie poza napisem Moe ;]


Wiem właśnie :/ lepiej to wygląda pomniejszone - coś widać.
To jest badżik z napisem MOE!! zakupiony na potrzeby bronienia moe :D A w tle to identyfikator do którego przyczepiony był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:08, Ichibanboshi-kun napisał:

> A to na trzecim zdjęciu? Bo nie widzę wyraźnie poza napisem Moe ;]

Wiem właśnie :/ lepiej to wygląda pomniejszone - coś widać.
To jest badżik z napisem MOE!! zakupiony na potrzeby bronienia moe :D A w tle to identyfikator
do którego przyczepiony był


I bardzo dobrze, że broniłeś. Ogólnie jak przeczytałem co prowadzący mówił, to sam przeżyłem szok i zdumienie, że nikt tam go tam nie zabił. For the Greater Good, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:13, SiDi napisał:

I bardzo dobrze, że broniłeś. Ogólnie jak przeczytałem co prowadzący mówił, to sam przeżyłem
szok i zdumienie, że nikt tam go tam nie zabił. For the Greater Good, oczywiście.

A o czym zaczął on mówić? Ozarbonieniu loli or something?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:13, SiDi napisał:

I bardzo dobrze, że broniłeś. Ogólnie jak przeczytałem co prowadzący mówił, to sam przeżyłem
szok i zdumienie, że nikt tam go tam nie zabił. For the Greater Good, oczywiście.


Daj spokój byłem w takim szoku, że aż nie wiedziałem co mówić, on gdy się odezwałem, a następnie reszta chyba też, bo nie mam pojęcia co znaczyło wskazanie na mojego badżika i ryknięcie gej...
Choć ta reszta ti też nie za głośna była, bo raczej do mnie mówili, domytśliłem się że duża część noobów tylko 1 sezon obejrzeli, bo kto normalny(poza prowadzącym który nime nie widział)po obejrzeniu After Story nazwie clannada gównem, ahahhaha, przypomniała mi się jego odpowiedź dlaczego nie lubi moe xD
"Bo ich twarze wyglądają jak karaluchy" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:16, Tomoya-kun napisał:

> I bardzo dobrze, że broniłeś. Ogólnie jak przeczytałem co prowadzący mówił, to sam
przeżyłem
> szok i zdumienie, że nikt tam go tam nie zabił. For the Greater Good, oczywiście.

A o czym zaczął on mówić? Ozarbonieniu loli or something?


Przeczytaj post Kosmitusa wyżej :) Zaczął jechać po Clannadzie, Kanonie i Airze (pomimo że podobno nawet ich nie widział :O)

EDIT:
UP: Trochę chaotycznie to napisałeś :P Ale chyba zrozumiałem w większości ;p

Ten prowadzący to kto to był w ogóle? W mniej więcej jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:33, Kosmitus napisał:

Ichibamboshi chyba z 3 razy tu pisał o tym. Zabawa do końca przednia nie była, momentami

No niestety ciągle nie może być mega cool ale i tak nie zapomnisz bycia tam. Zresztą sam powiedz, warto było czyż nie?

Dnia 09.08.2009 o 16:33, Kosmitus napisał:

pokemona Caterpi ze śpiwora i odrobiny tektury - wyglądał miażdżąco :D

Już jak to czytam to brzmi to przekonywująco :P

@Ichibanboshi-kun
Gratz zakupy. Były jeszcze jakieś inne anime OST do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:16, Tomoya-kun napisał:

> I bardzo dobrze, że broniłeś. Ogólnie jak przeczytałem co prowadzący mówił, to sam
przeżyłem
> szok i zdumienie, że nikt tam go tam nie zabił. For the Greater Good, oczywiście.

A o czym zaczął on mówić? Ozarbonieniu loli or something?

Pozwól, że zacytuje

Dnia 09.08.2009 o 17:16, Tomoya-kun napisał:

Na panelu o moe Banbishi
i Cirno przeżyli szok gdy prowadzący źle mówił o ich ulubionych seriach :P


Sorry Winnetou, al ja jeszcze nie wyszełem z szoku dla tego błazna, który ze względu na to, że miałem znaczek(hehe, wpadliśmy z Lamem na ten pomysł, bo moe daisuki)moe gejem. Nazwał mnie tak kretyn, który nazywał po kolei każdą z pozycji Key; Clannada, Aira i Kanona głupimi!!! Choć idiota sam potem mi się przyznał - na moje pytnaie"czy Ty naprawdę uwarzasz, ze clannad był głupi" - że nawet ich nie oglądał!
Zresztą jak powiedział Lam, tak obgadać można każde z każdych anime. Na dodatek to po co je koleś ogląda...
Aha, Higurashi też się dostało stwierdził, że moe zniszczyło klimat. Dopowiedział, że K-ON to kolejne gówno. Aha i jeszcze powiedział "wróćice stare vocaloidy ta mała straszna moe Miku jest beeeeee Daj kamyenia mi ktoś beeee"

Tak na prawdę to facet rzadnego wniosku nie przestawił dlaczego moe to rak anime, bo "Słowacki wielkim poetą był".

@Infes

Dnia 09.08.2009 o 17:16, Tomoya-kun napisał:

@Ichibanboshi-kun
Gratz zakupy. Były jeszcze jakieś inne anime OST do kupienia?


Dzięki :] A było i to sporo od naruto, przez eFeFy CG po Darjker than black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:26, Tomoya-kun napisał:

Pojechał po tamtych tytułach i powiedział że nie lubi moe i jeszcze z tamtąd wyszedł
żywy?


Bo tylko mnie, przy raptem kilku osobach, powiedział o tym, że ich nie widział. Gdybyś tam był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:26, Tomoya-kun napisał:

Pojechał po tamtych tytułach i powiedział że nie lubi moe i jeszcze z tamtąd wyszedł
żywy?

No wiesz może to tak jak w Potyczkach Jerryego Springera, gdzie stawiają jakichś klaunów na scenie i dorzucają ochronę by się między sobą nie pozabijali i by się na publiczność nie rzucili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:32, Hubi_Koshi napisał:

No wiesz może to tak jak w Potyczkach Jerryego Springera, gdzie stawiają jakichś klaunów
na scenie i dorzucają ochronę by się między sobą nie pozabijali i by się na publiczność
nie rzucili ??


Hehehe, facet po prostu zył w błogiej nieświadomości apropos tego jakie pierdoły wygaduje
BTW. Do czego to służy? Wiem, że to taki bajer na komórki ten kod, ale jak go wykorzystać jak już sobie zdjęcie zrobię?
http://www.fatestaynight.jp/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Bo tylko mnie, przy raptem kilku osobach, powiedział o tym, że ich nie widział. Gdybyś
tam był...

To by ten gość opuścił konwent w trybie natychmiastowym. Niestety w tym czasie byłem w trakcie szukania mieszkania w Toruniu więc terminy mi nie pasowały, może uda się następnym razem.I ponawiam pytanie SiDiego ile ten gość miał lat?
I btw ktoś w końcu poza mną i Foutonem wybiera się na piernica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Hehehe, facet po prostu zył w błogiej nieświadomości apropos tego jakie pierdoły wygaduje

Oglądałeś FMP: Fumoffu ?? Pamiętasz odcinek gdzie Sousuke przyniósł do szkoły broń biologiczną ?? Była tam scena gdy nawijał o tej broni przed klasą i nagle, bez ostrzeżenia wszyscy rzucili się na niego, pokazane w zwolnionym tempie, taka "żywa fala". Tak sobie myślę że jakby ten facet miał pecha to takie właśnie coś by zobaczył tuż przed śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:23, Ichibanboshi-kun napisał:

Dzięki :] A było i to sporo od naruto, przez eFeFy CG po Darjker than black


Trza było mi kupić Naruto, choć wolałbym Bleach''a czy Death Note OST bo są lepsze moim zdaniem. Kurcze, byś mi takiego oryginałka wysłał pocztą i po sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:37, Tomoya-kun napisał:

To by ten gość opuścił konwent w trybie natychmiastowym. Niestety w tym czasie byłem
w trakcie szukania mieszkania w Toruniu więc terminy mi nie pasowały, może uda się następnym
razem.I ponawiam pytanie SiDiego ile ten gość miał lat?

Jakiś facet do 25 lat na oko
http://forum.natcon.pl/index.php?topic=245.0
Mówię Wam, facet twierdził że to wszystko gówna choć żadnego nie widział...

@Hubi
Piekna wizja :3

@Infes

Te tytuły oprócz blicza - bo wtedy pewnie kupiłbym i blicza i fsn ::P - były również :) a Naruto nie byłem pewien którego osta lubie najbardziej wiec nie ryzykowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakiś facet do 25 lat na oko
http://forum.natcon.pl/index.php?topic=245.0
Mówię Wam, facet twierdził że to wszystko gówna choć żadnego nie widział...

Rany, nie ma to jak ludzie którzy wiedzą o co chodzi. Na następne konwenty musze chyba zabierać sowją dziewczynke(tak, taka sama była w Black Lagoon wiec jakby co można przemycić jako cosplay) i dobitnie przekonywać ich że nie mają racji.

20090809180857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się