Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Tatakau Shisho - The Book of Bantorra e03

Spoiler

Pierwsza część epka jest dość nudna choć trzeba przyznać że daje parę niezbędnych wyjaśnień na temat Shiron i plagi. W drugiej części wydarzenia zdecydowanie przyspieszają i to jednocześnie dla wszystkich postaci, Cigel to naprawdę niezły psych choć Meseta też nie ma kompletnie równo pod sufitem skoro nie skorzystała z szansy zabicia go od ręki (cóż, ma teraz za swoje).
Swoją drogą trzema mieć paskudnego pecha aby zakochać się w osobie która już kopnęła w kalendarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem właśnie Taishou Yakyuu Musume, i powiem wam, że naprawdę warto.
To chyba najbardziej niedocenione anime poprzedniego sezonu, oglądało je się naprawdę przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umineko 16

Spoiler

Epek obejrzany, ale zarówno w tym, jak i w poprzednim jest więcej walk, mniej rozkminy Battla, niestety. Beato zachowuje się niezamierzenie śmiesznie, dziwiąc "czemu on mnie tak nienawidzi?" Ojej.
Eva-Bea szaleje dalej, Eva-normal zdaje sobie z tego sprawę, ale nie może nic z tym faktem zrobić.
Stakes odchodzą do lamusa (przynajmniej do końca chaptera) zastąpione przez Siesty, które wyglądają jak wyglądają, bo twórcy uznali, ze jest jeszcze za mało kiczu w tym anime.
I niech ktoś ze znajomością VL mi wyjaśni - jak Eva odgadła miejsce położenia złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 03:48, Cirno napisał:

Co najlepiej obejrzeć po SDF Macross?
Filmy, czy nie warto sobie nimi głowy zawracać?
A może zacząć od razu od plusa ?

Każdy film z seri Macross warto boejrzeć bo w przeciwieństwie do większości innych gdzie film to tylko zmniejszenie serii tu są one alternatywnymi wydarzeniami. Więc terac obejrz Do You Remember Love?. Potem Plus (kolejność OVA potem film). Plus powinien ci się spodobać bo jest wręcz genialny no i pewnie zaskoczą cie efekty jakich użyli biorąc pod uwage że to był 94 rok. A o filmie Frontier pamiętam tylko szkoda że pierwsza część to tylko strszczenie zwykłego Frontiera do pewnego momentu(+kilka nowych scen) bo dopiero 2 film będzie kompletnie nowym materiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umineko 16

Dnia 17.10.2009 o 08:36, Asthariel napisał:

Spoiler

Epek obejrzany, ale zarówno w tym, jak i w poprzednim jest więcej walk, mniej rozkminy
Battla, niestety. Beato zachowuje się niezamierzenie śmiesznie, dziwiąc "czemu on mnie
tak nienawidzi?" Ojej.


Niestety jak pisałem wcześniej Deen przenosi tu kompletnie inne proporcje niż trzeba. Bitwy na teorie Beato i

Spoiler

Battlera prawie olali, a reszte wydarzeń dają i tak w perfidnie przyciętej formie. Te walki co był i tak każdazostałą przycięta do jakiejś 1/3 tego czym była naprawde. Tu masz fanowską animacje prezentującą starcie Beato i Virgilli http://www.youtube.com/watch?v=lW_2_LgvHMk Ona jużpokazuje jakie to starcie było w VN i imo. wygląda ono tu dużo lepiej niż w anime. W każdym razie z zapowiadającego się jednego z najlepszych tytułów roku z tej serii naprawde robie się fail roku. Bo naprawde nie mam pojęcia jak można zwalić tak dobrą licencje.

Dnia 17.10.2009 o 08:36, Asthariel napisał:

Spoiler

Eva-Bea szaleje dalej, Eva-normal zdaje sobie z tego sprawę, ale nie może nic z tym faktem
zrobić.


Spoiler

Tego nie mogła zmienić bo od czasu odkrycia złota ta 2 Eva odłączyła się od niej.

Dnia 17.10.2009 o 08:36, Asthariel napisał:

Spoiler

Stakes odchodzą do lamusa (przynajmniej do końca chaptera) zastąpione przez Siesty, które
wyglądają jak wyglądają, bo twórcy uznali, ze jest jeszcze za mało kiczu w tym anime.


Spoiler

Akurat taki wygląda postacie też miały w orginale, jest on dziwny ale tam idealnie wpasowywał się w klimat( no i pasowały do tego inne rzeczy)

Dnia 17.10.2009 o 08:36, Asthariel napisał:

Spoiler

I niech ktoś ze znajomością VL mi wyjaśni - jak Eva odgadła miejsce położenia złota?


Spoiler

Niestety narazie nie wytłumaczono jak to się stało. W V epizodzie czyli .End of the golden witch też złoto zostaje odnalzeione ale wtedy też pozostaje sekretem jak rozwiązano zagadke. Choć twórca twierdzi że nawet normalny człowiek któy tylko przeczytał Umineko też może ją rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 05:56, Cirno napisał:

Chciałbym jeszcze dodać, że za 4 dni, wychodzi film Macross Frontier :)!

Teraz znalazłem jeszcze nowy trailer filmu http://www.youtube.com/watch?v=tL3H5JHq3_I Jednak po nim widać że nowych scen ma być więcej niż zapowiadali no i słychać w nim nową piosenkę. W każdym razie zapowiada się genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 14:42, ziptofaf napisał:

Ja mam bardzo prosty sposób na sprawdzenie popularności - wpisuję w google nazwę danego
anime :)

Słaba metoda chłopie, oj słaba XD te najlepsze właśnie trzeba samemu poszukać ;)

Dnia 16.10.2009 o 14:42, ziptofaf napisał:

One Piece daje mi 86,900,000 wyników. Legendarny dla wielu Dragon Ball 38,500,000. Naruto
ma 81,700,000 :D

DB jest fajny ale tylko(jeśli chodzi o anime, bo mangi nie ruszyłem nigdy)pierwsza seria i fillerowaty GT mi się podobał, taki klimat podróży miał. Pamiętaj o tym, że Oda i Kishi na pewno DB znają i się nawet na nim wzorowali, co do Ody nie wiem gdzie o tym wspomina(jeśli w ogóle), ale Kishi oficjalnie na okładkach Naruto mówi o tym, że to DB było jego inspiracją :)
Bo nawet ja nie mogę zaprzeczyć urokowi pierwszej serii DB

Dnia 16.10.2009 o 14:42, ziptofaf napisał:

Jak na razie jakiej nazwy bym nie wpisywał, nie pobiło One Piece pod tym względem :)

Sprawdź teraz ile z teg to swimsuity(sklepy), swimsuity(hentai) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:33, Ichibanboshi-kun napisał:

Wie ktoś może czy Steropony wydały już jakąś płytę czy wciąż tylko singiel "Hitohira
no hanabi" mają na koncie?

Przecież już jakiś czas temu wyszła ich płyta Hydrangea ga Saiteiru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:37, Ichibanboshi-kun napisał:

Pamiętaj o tym, że Oda i Kishi
na pewno DB znają i się nawet na nim wzorowali, co do Ody nie wiem gdzie o tym wspomina(jeśli
w ogóle), ale Kishi oficjalnie na okładkach Naruto mówi o tym, że to DB było jego inspiracją

To jeszcze nic, Oda raz robił z Toriyamą crossovera, krótki One-shot z postaciami z One Piece i Dragon Balla zwany Cross Epoch ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 16:36, Hubi_Koshi napisał:

To jeszcze nic, Oda raz robił z Toriyamą crossovera, krótki One-shot z postaciami z One
Piece i Dragon Balla zwany Cross Epoch ^^

ROTFL!!! BOOOSKIE! XD Zoro w duecie z Piccolo i oczywiście musieli się zgubić XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 16:50, orzel286 napisał:

ROTFL!!! BOOOSKIE! XD Zoro w duecie z Piccolo i oczywiście musieli się zgubić XDD

Ty się ciesz że nie zgadali się Ryoga z "Ranma 1/2" z Zoro. Przykład ?? Ryoga wyzwał tytułowego Ranmę na walkę na placyku za jego (Ryogi) domem. Co się stało ?? Ryoga wybiegał z domu na pojedynek... i nie dotarł do tego placyku przez następne 3-4 dni XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 16:55, Hubi_Koshi napisał:

Ty się ciesz że nie zgadali się Ryoga z "Ranma 1/2" z Zoro. Przykład ?? Ryoga wyzwał
tytułowego Ranmę na walkę na placyku za jego (Ryogi) domem. Co się stało ?? Ryoga wybiegał
z domu na pojedynek... i nie dotarł do tego placyku przez następne 3-4 dni XD

Ciekawe jak takie osobniki drogę do łazienki znajdują :D Albo może z niej nie korzystają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 17:17, orzel286 napisał:

Ciekawe jak takie osobniki drogę do łazienki znajdują :D Albo może z niej nie korzystają?

Po co komu łazienka kiedy jest się w samym środku bezludnej głuszy... chyba że ma się Większą potrzebę, a jedynymi roślinami w okolicy są kaktusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się