Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2009 o 20:00, Mithrandir napisał:

> Cholera, ja też pierwszy raz tam wszedłem :/
> Ale widać są ludzie i ludziska :]

Dobra, wiem, że lejm jestem.

Jedyną Lamą w tym temacie jestem ja, więc daruj sobie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 21:01, Fouton napisał:

Kłócicie się nad kolejnością postaci voicowanych przez Kugimiye Rie, ale niepotrzebnie.
Dlaczego? Bo:

Zrób to jeszcze raz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sacred Blacksmith e03

Spoiler

Cecile nie może się przemóc aby zabić uzbrojonego w topór zombie ale nie ma żadnych z próbą zamordowania nieuzbrojonego i nie wadzącego nikomu Luke''a, jej kodeks rycerski jest IMO lekko pokręcony... XD
BTW jak tak dalej pójdzie to szanse Luka na dożycie do ostatniego epka wyglądają słabo XD

20091018213103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 21:44, Lex napisał:

> Kłócicie się nad kolejnością postaci voicowanych przez Kugimiye Rie, ale niepotrzebnie.

> Dlaczego? Bo:

O RLY?
http://img9.imageshack.us/img9/8356/alphonse1.jpg
http://img188.imageshack.us/img188/6470/6sb4lv.jpg
Ale z drugiej strony Al nie jest ani kawaii ani moe. :P

Yup, yup Al jest fuj, za to Edzia (?) już jak najbardziej jest kawaii :3 http://karilavern.deviantart.com/art/Gender-Bender-Edward-Elric-84150184

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 21:44, Lex napisał:

Ale co ma piernik do wiatraka? Nie mówiłem przecież o wszystkich postaciach bo kłótnia szła o "Shana>Taiga>Louise". Więc z drugiej strony zaserwowałeś ''niedoczytanie fail'' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:06, Cirno napisał:

Lecz się błagam, bo to nie jest normalne, no chyba że u liek boyz :3

Edzia rulez i tyle :] Normalnie ma w moim rankingu drugie miejsce (tak samo jak 90% innych lasek z anime) :D Daleeeeeeeeko za <3 Nico Robin <3 ale zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:11, orzel286 napisał:

> Lecz się błagam, bo to nie jest normalne, no chyba że u liek boyz :3
Edzia rulez i tyle :] Normalnie ma w moim rankingu drugie miejsce (tak samo jak 90% innych
lasek z anime) :D Daleeeeeeeeko za <3 Nico Robin <3 ale zawsze :D

Czyli lubisz transwestytów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 21:01, Fouton napisał:

Kłócicie się nad kolejnością postaci voicowanych przez Kugimiye Rie, ale niepotrzebnie.
Dlaczego? Bo:

Wbrew pozorom różnią się one od siebie. O ile Shana, Louise i Yuuhi to jedna chwała to Nagi i Taiga już od nic dość mocno odstają. Nagi w życiu ma 3 rzeczy do których jest do bólu szczera: pieniądze, wszystko co związane z otaku(gry,mangi, anime,...) o raz Hayate. Nie próbuje mu ona dołożyć za każdym razem jak się oriętuje że coś ma do głównego bhatera(czego niemożna powiedzieć o tamtej 3) choć też traktuje go jak swoją własność (bo teoretycznie on nią jest). A Taiga to tylko napoczątku przypomina te 3, a i to nie do końca. Porównaj sobie Taige z okolic środka czy końca Toradora, do dowolnej z tamtych z tego samego momentu. Idealnie widać różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:21, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie ma sensu tłumaczyć, tym bardziej że tamten obrazek to fake był...Po fryzurach tych
postaci widać

Wiesz w tym obrazku nie o to chodziło aby przypominał je dokładnie, przecież idealnie widać że to jedna z nich przerobiona na reszte, i krąży on po necie już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:26, Tomoya-kun napisał:

> Nie ma sensu tłumaczyć, tym bardziej że tamten obrazek to fake był...Po fryzurach
tych
> postaci widać
Wiesz w tym obrazku nie o to chodziło aby przypominał je dokładnie, przecież idealnie
widać że to jedna z nich przerobiona na reszte, i krąży on po necie już od dawna.

Ale jednak coś w tym jest, może nie wyglądają one tak identycznie jak na tym obrazku, ale są cholernie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się