Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test kart graficznych pod kątem wydajności w Borderlands

55 postów w tym temacie

na niebiesko zaznaczono średnią ilość klatek na sekundę, natomiast na szaro maksymalną - tyle artykuł. A legenda do obrazka mówi tak: [niebieski kolor] - średnie fps, [szary kolor] - minimalne fps.

Jeszcze 6 dni, i przekonamy się na własnej skórze, jak to wygląda w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahah 5870 1GB gorszy od GTX 260 hahahahah,a 4870 gorszy od 8800GT, 9600GT lepszy od 4850 hahhahahahahahahahhahahah, co za bulshit! Nie no ludzie nie załamujcie mnie.
I myślicie, że ja w takie bujdy uwierzę ?
Znajdźcie jakiegoś wiarygodnego testera bo to wciskanie kitu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 18:56, NecroVisioneR napisał:

Nie ma sansu już kupować Radeonów,te karty nie istnieją wg. twóców gier i mój 4850 to
będzie ostatni "radek" jaki kupiłęm w życiu,ale co tam-wykres mówi sam za siebie

Sarkazm? Bo jak nie to do lekarza proszę.

http://guru3d.com/article/radeon-hd-5870-review-test/
Wiarygodny test u najlepszych i nie wierzę, żeby borderlands aż takie różnice robił.
http://guru3d.com/article/radeon-hd-5870-review-test/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 19:07, SpecShadow napisał:

A ludzie pisali że zamiana grafy na cel-shading pociągnie za sobą rozsądne wymagania
sprzętowe...


Zawsze można oszczędzić na optymalizacji, co nie? Po co się męczyć, WC Picker Cię wyręczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spychi powiedz mi co w tym dziwneg, że GTX260 jest lepszy od 5870 w tej danej grze? Trochę byś się znał to nie pisałbyś głupot i się nie ośmieszał. To, że jakaś karta jest nowa to wcale nie oznacza, że będzie wydajniejsza tym bardziej, że 99% gier wpieranych jest przez nVidia (jakoś w mojej kolekcji jest tylko jedna gra z logiem ATI - Half-Life 2 a i tak ta gra lepiej działa i wygląda na kartach nVidia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 19:07, SpecShadow napisał:

A ludzie pisali że zamiana grafy na cel-shading pociągnie za sobą rozsądne wymagania
sprzętowe...

Wszystko zależy od firmy która robi grę.Tu masz wymagania Torchlight,zrobionej w tej samej technologii:Pentium III 800 MHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 2 MX200 lub lepsza), 400 MB HDD, Windows 2000/XP/Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już niedługo będzie Hotfix - nie ma się o co martwić - nVidia zawsze podpłaca żeby konkurencji utrudnić :P
@TobiAlex - dziwne, że 5870 bije na głowę wszytko prócz GTX295 a czasem nawet jego, co nie ? To w końcu jakaś konspiracja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 19:51, filas312 napisał:

Pewnie już niedługo będzie Hotfix - nie ma się o co martwić - nVidia zawsze podpłaca
żeby konkurencji utrudnić :P
@TobiAlex - dziwne, że 5870 bije na głowę wszytko prócz GTX295 a czasem nawet jego, co
nie ? To w końcu jakaś konspiracja xD

Bo masz takiego fanboya nVidi i będzie jej bronił.
Ja miałem swoje dwa 9600GT w SLi jakiś czas temu i w życiu nie powiedziałbym, że są lepsze w trybie SLI od jednej mojej teraz 4870, a po tych psuedo-testach mógłbym tak powiedzieć.
Biased graph is biased ...tyle!
5870 bije na łeb GTX''a 260 z palcem w dupie, to samo się tyczy GTX''a275 i GTX''a 280, a z tego co tu widzę to GTX285 jest dwa razy lepszy od 5870 hahahahaha. No sorry ale optymalizacja pod kątem kart GeForce gówno zmienia, daje parę klatek czasami więcej a nie 30 albo 50FPS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz fanboya nVidii i znawcę hardware.
Miałem parę miesięcy temu 9600GT w SLi w swoim kompie i w życiu nie powiedziałbym, że są one w jakimś stopniu bardziej wydajne od 4870 1GB, którego mam teraz, a z tego wykresu mógłbym tak wywnioskować; jakoby 9600GT miało lepszą moc obliczeniowa od 4850 a tak nie jest, a w trybie SLI mogłyby być lepsze od 4870. Moc obliczeniowa się liczy nie optymalizacja pod kątem ATI czy nVidii, zwykle optymalizacje dają parę klatek więcej, a nie od 30 do nawet 50. Ten wykres to kłamstwo!
W testach na guru3d.com oraz benchmark.pl stwierdzono, że 5870 karta jest najszybszą kartą jedno-procesorową na świecie, a z tego co tu widzę to taki GTX''260, którego karta ATI bije na łeb z palcem w d*****, to samo się tyczy GTX''275 i GTX''280. Biased graph is biased, tyle.

Sorry za double posta ale myślałem, że znowu mi firefox coś nawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować