Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2009 o 08:24, songohanssj2 napisał:

Razer DeathAdder vs Razer Lachesis

Spoiler

Którą wybrać



Pierwszą... Dlaczego? Bo sam ją posiadam i jestem zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez... 4 miesiące używałem Razera DeathAddera. Super mysz, w połaczeniu z Mantisem Control to jest praktycznie aimbot... no ale zaczął mi prawy przycisk myszy nawalać, tzn jakby dwuklik wykonuje, gdy wciskam przycisk tylko raz... w poniedziałek idę go wymienić :). Teraz na tą chwile używam jakiegoś Szajsowatego Logitecha RX300,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie jaką podkładkę kupić do DeathAdder''a? Zastanawiałem się nad Goliathusem (który lepszy speed czy control?) i Sharkoonem 1337. Mogę wydać maksymalnie 50 zł z przesyłką. Z góry dzięki za pomoc.

PS. Zapomniałem dodać, gram zarówno w FPS-y (UT3, CS) jak i strategie (W3:TFT DOTA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logitech Wave Cordless Keyboard i do tego w zestawie była LX8 Cordless Laser Mouse. Polecam wszystkim, naprawde ładnie wygląda i się świetnie sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam myszkę A4 Tech X7 jednak ostatnio zaczyna mi się zacinac i niestety w grze multi (choćby css) strasznie to przeszkadza jaką możecie mi polecić myszkę ? chętnie wysłucham waszych rad (będę również wdzięczny jeżeli przy okazji podacie cenę), myszka taka by głównie nadawała się do grania (Call of duty 4, counter strike source itp.) głównie fpsy.
Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam myszkę A4techa ponad rok już jej używam i jestem bardzo z niej zadowolony, ani się nie, a działa prawie jak długopis do tabletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 10:47, Pernia napisał:

Ja przez... 4 miesiące używałem Razera DeathAddera. Super mysz, w połaczeniu z Mantisem
Control to jest praktycznie aimbot... no ale zaczął mi prawy przycisk myszy nawalać,
tzn jakby dwuklik wykonuje, gdy wciskam przycisk tylko raz... w poniedziałek idę go wymienić
:). Teraz na tą chwile używam jakiegoś Szajsowatego Logitecha RX300,...

Tylko ten szajsowaty Logitech działa, a superświetny Razer jest na wakacjach w serwisie... chyba jednak nie taki świetny, jak go piszą :P

Kizibono
Fajną myszką do grania jest Logitech G5, kosztuje sporo poniżej 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro masz w zwyczaju oceniać coś po tym, czy jeden egzemplarz jest uszkodzony, to gratuluję, i nie będę z tobą rozmawiał, bo mi poprostu szkoda czasu.... ja Bez razera nie wyobrażam sobię gry w żadnego FPSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:38, Pernia napisał:

skoro masz w zwyczaju oceniać coś po tym, czy jeden egzemplarz jest uszkodzony, to gratuluję,
i nie będę z tobą rozmawiał, bo mi poprostu szkoda czasu.... ja Bez razera nie wyobrażam
sobię gry w żadnego FPSa...

Widać strasznie słabo rozwinęła Ci się wyobraźnia na przestrzeni lat :P Ja wcale nie oceniałem, jedynie broniłem Logitecha po Twoim ataku. Po co było wyzywać od razu od szajsu? To, że Ty lubisz markę Razer wcale nie musi oznaczać, że to najlepsza firma ''myszkarska'', a właśnie to dobitnie sugerujesz w Twoich postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wcale nie uważam że logitech jest słaby. Mówię że używam ''jakiegoś szajsowatego'' logitecha, bo ten do najlepszych modeli nie nalezy, razera mam sprawdzonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:07, Pernia napisał:

ja wcale nie uważam że logitech jest słaby. Mówię że używam ''jakiegoś szajsowatego''
logitecha, bo ten do najlepszych modeli nie nalezy, razera mam sprawdzonego...

No to wystarczyło napisać, że używasz taniego Logitecha, a nie szajsowatego. Podejrzewam, że w swojej kategorii cenowej ten model jest w czołówce :)
Mój kumpel ma Deathaddera, dla mnie jego kształt jest raczej średni, nie pasuje do mojej dłoni. Słyszałem, że DA ma problemy, jeśli nie używa się do niego podkładki - co jest dziwne, bo to nie jest mysz laserowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 20:52, Quatre napisał:

Mój kumpel ma Deathaddera, dla mnie jego kształt jest raczej średni, nie pasuje do mojej
dłoni. Słyszałem, że DA ma problemy, jeśli nie używa się do niego podkładki - co jest
dziwne, bo to nie jest mysz laserowa.


Może czas wymienić dłoń :D Trochę testowałem DA i nie było problemu na "bez podkładki".
To raczej w laserach nigdy nie miałem problemów w pracy nie używając podkładki, nawet na odbijającej powierzchni. Optyki miały z tym straszny problem a "niedajbóg" jak była kolorowa podkładka :D
Oczywiście wszystko zależy od modelu i gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:52, Quatre napisał:

> ja wcale nie uważam że logitech jest słaby. Mówię że używam ''jakiegoś szajsowatego''

> logitecha, bo ten do najlepszych modeli nie nalezy, razera mam sprawdzonego...
No to wystarczyło napisać, że używasz taniego Logitecha, a nie szajsowatego. Podejrzewam,
że w swojej kategorii cenowej ten model jest w czołówce :)
Mój kumpel ma Deathaddera, dla mnie jego kształt jest raczej średni, nie pasuje do mojej
dłoni. Słyszałem, że DA ma problemy, jeśli nie używa się do niego podkładki - co jest
dziwne, bo to nie jest mysz laserowa.

Uzywam Razera Mantis Control, więc raczej to nie w tym problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:21, Drake100 napisał:

ja mam myszkę A4techa ponad rok już jej używam i jestem bardzo z niej zadowolony, ani
się nie, a działa prawie jak długopis do tabletu.


miałem dwa miesiące temu tą myszkę i była uszkodzona więc dałem ją do naprawy i działa jak powinna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam mysz Media-tech 1043 i mam z nią problem :/ Otóż pokrętło jakby przestało działać. Nie chce się przewijać na ekranie do dołu i do góry, gdy je nacisnę to wyskakuje tylko takie "kółko ze strzałkami". Wie ktoś może czy można to naprawić, czy konieczny jest zakup nowej myszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ten dwuklik i zacinanie się to domena Razerow, juz dawno odszedlem od mojego Copperheada ktory wyczynial ten sam numer, na rzecz a4techow, ktore sa niezawodne i dobrze mi leza w dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować