Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Mam podkładkę Razer Goliathus Speed i po ponad pół roku użytkowania troszkę się przybrudziła. Czy umycie jej za pomocą mydła i ciepłej wody będzie dobrym pomysłem? Nie chciałbym, aby straciła swoje właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:40, LESZ3u napisał:

Mam podkładkę Razer Goliathus Speed i po ponad pół roku użytkowania troszkę się przybrudziła.
Czy umycie jej za pomocą mydła i ciepłej wody będzie dobrym pomysłem? Nie chciałbym,
aby straciła swoje właściwości.

Najlepiej używać substancji łatwo parujących (spirytus sanctus), bo jak nalejesz wody do środka, to licho wie co się może stać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:40, LESZ3u napisał:

Mam podkładkę Razer Goliathus Speed i po ponad pół roku użytkowania troszkę się przybrudziła.
Czy umycie jej za pomocą mydła i ciepłej wody będzie dobrym pomysłem? Nie chciałbym,
aby straciła swoje właściwości.


Wszystkie szmaty na piance, lepiej prać niż czyścić spirytem. Ja mam DKT (Destrukta) Everglide wrzucam go do pralki z ciemnymi rzeczami i piorę... Mam go już chyba 4-5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zwykłego gryzonia z supermarketu za 14zł. Pewnie miałbym lepszy sprzęt, ale komp służy mi już praktycznie tylko przeglądania do neta. Stałem się konsolowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, teraz to oryginalna, lecz przestarzała myszka Fujitsu Siemensa, kiedyś miałem dobrą bezprzewodową myszkę Logitecha, jakieś 2 miesiące temu, ale baterie jakoś się do mnie nie uśmiechają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o myszkach A4-Tech z serii XGame, np. X750. Takie dobre jak cena wskazuje czy jednak kryje się w nich coś dobrego?

Pozdrawiam

Edit. Właściwie chodzi mi własnie konkretnie o ten model X750 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 00:01, Zarajev napisał:

Co sądzicie o myszkach A4-Tech z serii XGame, np. X750. Takie dobre jak cena wskazuje
czy jednak kryje się w nich coś dobrego?

Pozdrawiam

Edit. Właściwie chodzi mi własnie konkretnie o ten model X750 :)


Mam x750bf od kilku lat. Precyzja ok, wykonanie dobre, jedyne co mam do zarzucenia, to ścierająca się powłoka na lewym przycisku i łatwo brudząca się ''podkładka pod kciuk'' - ale to kwestie czysto estetyczne. Używam głównie na biurku, bez żadnej podkładki, ale działa bezproblemowo, nawet ślizgacze wyglądają na w miarę nowe. (dodam, że nie używam tego przycisku odpowiedzialnego za potrójny lewoklik, więc nie wiem czy spełnia swoje zadanie)

Ogólnie nie żałuję wydatku i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również używam myszki z serii x7, dokładniej posiadam model x710 i wg. mnie zdecydowanie warto kupić, ze względu na przelicznik cena/jakość daje tej myszce 9/10. Sam sporo gram w FPSy więc mogłem dokładnie się
przekonać jak sprawdza się w działaniu. Do tego posiadam jeszcze klawiaturę z serii x7 i jestem zadowolony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam myszkę A4 X-710F -dobra solidna mycha,dobrze leży w łapce no ogólnie nie widzę w niej jako takich minusów-wszystko tak jak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... mój Razer Mantis Control ( podkładka) też jest dosyć brudny, i jedyne czyszczenie to bylo leciutkie polanie woda i natychmiastowe suszenie. PRalka mu zaszkodzi, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apple Mighty Mouse - wielu na nią narzeka, jednak ja się do niej bardzo przyzwyczaiłem. Jedyną myszką mogącą zastąpić moją MM jest "Magic Mouse".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 00:03, barth89 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem A4Tech XL-740K - można zaufać tej myszce? Obecnie używam MS
SideWinder, ale nie jestem zadowolony.

http://www.allegro.pl/item909644375_najlepsza_xgame_xl_740k_mysz_a4tech_3600dpi_bonus.html


Zobacz tą A4TECH OSCAR X-748K. Kształt ma ten sam, jest cała czarna i ma sensor optyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od chyba trzech lat Logitech G5 na podkładce Razer eXactMat X. Obie sprawdzają się świetnie Brat śmiga na identycznym zestawie i też chwali. Wcześniej miałem Creative Fatality 1010 ale nie polecam,myszka fajna dobrze leży w dłoni(choć nietypowo) ale dość szybko się rozleciała więc traci na jakości wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować