Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2006 o 21:59, Lumbago napisał:

Wsumie za Logitecha się nieprzepłaca jesli jakaś rzecz kosztuje dana kwote a producentem jest
Logitech to znaczy, że naprawde warto dołożyć te pare groszy i cieszyć się o wiele lepszą jakością.
Pamiętam czasy jak nie było myszek optycznych na kulkowe Logitech dawał nawet 6 lat gwarancji,
a to chyba o czymś świadczy.



No tak. Ale jesli ktos chce miec podobna jakosc i niechce wydawac takiej kwoty to moze kupic a4techa X-718. Zobacz sobie recki tych myszek G5, i E-718 na www.benchmark.pl . Napisali tam, ze jakosciowo sa podobne do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój "statek kosmiczny", za którego pomocą serfuje po PC to Logitech (optic (red światełko)), czarna, spód całkiem nagi i widać co w środku. Nazwijmy to obrazem rentgenowskim ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 takie:
Nie mogę się zdecydować, ale jako że komputer używa tata to trzeba mieć tą zwykłą, bo nie bardzo umie się posługiwać szczurem :)
( przepraszam za jakość, telefon komórkowy :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bezprzewodową (niestety kulkową) A4 TECH - model IRW-5. Zgodna z PS2
3-przyciskowa, 2-kułka, rozdzielczość nieznana ale do D2 super. Mam ją już 7 lat i zniszczone są jedynie gumowe "stopki" ułatwiające przesuwanie myszki. Co jakiś czas muszę przeczyścić kulkę i jej rolki ale mogę powiedzieć, że były to b.dobrze zainwestowane 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Labtec® Wireless Optical Mouse Pro

Zawartość:

* Bezprzewodowa technologia
* Precyzyjny sensor optyczny - koniec z czyszczeniem myszy, nie wymaga specjalnej podkładki
* "Four-way scrolling" - nowoczesne kółko przewijania
* Ergonomiczny kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować