Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2013 o 13:31, Darkstar181 napisał:

Z tego co widzę Logitech rządzi.
Ja obecnie też kupuje gryzonia. Wcześniejszy to właśnie logitech g5. Padła po 6 latach.


A mógłbyś mi powiedzieć jakie były objawy jej schyłku ? Mam też laserowego logitecha ze trzy lata i coś kursor dziwnie się zatrzymuje na różnych powieszchniach. Kiedy spojrzę pod spód na to "laserowe plastikowe oczko"
widać tam jak by ktoś szturał igłą ale nikt tam nic nie robił, mysz raz spadła ale było to dosyć dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 13:22, lis_23 napisał:

Tego samego dnia zakupiłem nowego A4TECHa i od razu były problemy, min. z kółkiem myszki,
które samo się przełączało na szybki ruch - nigdy więcej tej firmy, pojechałem do Empiku
w Silesii i zakupiłem Razer Abbysus za 150 zł / nowy A4TECH kosztował 100 zł /.

A jaki dokładnie model A4Tech miałeś?
http://allegro.pl/mysz-a4tech-evo-xgame-x-748k-dla-super-graczy-i3389774787.html
Coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2013 o 13:57, Rebal napisał:

A mógłbyś mi powiedzieć jakie były objawy jej schyłku ? Mam też laserowego logitecha
ze trzy lata i coś kursor dziwnie się zatrzymuje na różnych powieszchniach. Kiedy spojrzę
pod spód na to "laserowe plastikowe oczko"

Właśnie to, plus rozłączanie myszki, jakby kabel USB padł. Ale generalnie coś laser zaczął szwankować, zaczęła zatrzymywać się, mieć freezy , jak ja to mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2013 o 15:14, Darkstar181 napisał:

Właśnie to, plus rozłączanie myszki, jakby kabel USB padł.


Heh, rozłączenie myszki miałem już kilkukrotnie - zarówno Razer jak i A4TECH, trzeba było restartować kompa
na szczęście, ostatni taki przypadek był w momencie, gdy mój A4TECH odmówił posłuszeństwa a objawem było właśnie rozłączenie się myszki, jakby nie działał kabel USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką mysz możecie polecić do 80-90 zł ? Głównie do gier takich jak League of Legends , Counter Strike Global Offensive czasem BF3 . Ewentualnie możecie podać jakąś dobrą ,ale trochę droższą tylko podajcie też taką do tych 80 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój Razer Deathadder sprzed 4 lat odmawia posłuszeństwa i poszukuję nowej myszki do grania w SC2, koniecznie z przyciskiem po lewej stronie(kciuk), szukam czegoś dobrego w granicach ~100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 12:26, B1SH0P napisał:

Witam, mój Razer Deathadder sprzed 4 lat odmawia posłuszeństwa i poszukuję nowej myszki
do grania w SC2, koniecznie z przyciskiem po lewej stronie(kciuk), szukam czegoś dobrego
w granicach ~100zł.


Stówka to chyba trochę za mało ... mi ostatnio polecano myszki Logitecha za 160 zł i to jest, chyba taka dolna granica - za 100 zł zakupisz jakiegoś A4TECHa ale ja już nie ufam tej firmie / za dużo wpadek /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 13:30, lis_23 napisał:

Stówka to chyba trochę za mało ... mi ostatnio polecano myszki Logitecha za 160 zł i
to jest, chyba taka dolna granica - za 100 zł zakupisz jakiegoś A4TECHa ale ja już nie
ufam tej firmie / za dużo wpadek /.


Mam możliwość kupienia jakiegoś steelseriesa za 150, ale myślałem, że jak swojego Deathaddera dorwałem kiedyś za 79zł to byłem przekonany, że teraz powinno być bez problemu z myszką za 100 : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2013 o 15:09, B1SH0P napisał:

Mam możliwość kupienia jakiegoś steelseriesa za 150, ale myślałem, że jak swojego Deathaddera
dorwałem kiedyś za 79zł to byłem przekonany, że teraz powinno być bez problemu z myszką
za 100 : /


Ja sam planuję zakupić Deathaddera za 230 - 260 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2013 o 15:41, Niewiernus napisał:


Osobiście radziłbym dołożyć do G500(~170zł) lub zakupić G5(osobiście mam bodajże 3 lub
4 rok, jeszcze w Saturnie da się kupić za 120zł http://www.saturn.pl/mysz-logitech-g5-laser-mouse-910-000094-,id-65015?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml
)


Hmmm ... tydzień temu byłem w Saturnie właśnie i polecano mi Logitechy za 170 zł, tej z linku nie było
czym różnią się te modele? / G5 - G500 /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2013 o 15:41, Niewiernus napisał:

Heh, pierwsza myszka z linku powyżej działała mi równo ok. 5 miesięcy / niecałe, od końca stycznia do 1 czerwca 2012 r. /, po powrocie z serwisu nie działa nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 16:16, Shinigami napisał:

Kup kolejnego jak się przyzwyczaiłeś. Na ''aledrogo'' trochę sprzętu z 3.5k dpi jest
;D

A w jakich cenach?
ja nigdy nie miałem myszki Logitecha, tylko A4TECHy i Razery, czy przesiadka będzie problematyczna?
co zaproponowałbyś dla gracza?:

Deatcadder 3,600 DPI
Logitech G5
Logitech G500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 16:19, lis_23 napisał:

A w jakich cenach?


Tak ciężko wbić na ten serwis? Sprawdź. Tanio.

Wszystko na Avago 9500+ się sprawdzi, od Razera trzymam się z daleka, Logitech robi solidne myszki miałem G5 / G500 i starsze myszki z tej serii - działają do dnia dzisiejszego. Wybrałem sprzęt od Steelseries bo najlepiej leży mi w dłoni, ale kształt to kwestia indywidualna. Pomacaj i coś dla siebie znajdziesz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 16:39, Shinigami napisał:

Wszystko na Avago 9500+ się sprawdzi, od Razera trzymam się z daleka, Logitech robi solidne
myszki miałem G5 / G500 i starsze myszki z tej serii - działają do dnia dzisiejszego.
Wybrałem sprzęt od Steelseries bo najlepiej leży mi w dłoni, ale kształt to kwestia indywidualna.
Pomacaj i coś dla siebie znajdziesz ;D


Ja od końca 2010 używam Razera, z mała przerwą na A4TECHa - najpierw miałem Imperatora, u którego po 10 - ciu miesiącach zaczęło występować podwujne kliknięcie - oddałem do serwisu i zakupiłem A4TECHa o którym wyżej - po niecałych pięciu miesiącach oddałem A4TECHa do serwisu i zakupiłem Razer Abbysus - ta działa mi do dzisiaj ale od paru miesięcy cierpi na niezbyt przyjemne uczucie podczas klikania lewym i prawym przyciskiem myszki, nie wiem, jak to szczegółowo opisać .... na szczęście, póki co, podwójne kliknięcie nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować