Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Ja także zamówiłem w listopadzie, a dokładnie siódmego, potem jeszcze dwie gry, ale Warhammer Uniwersum z listopada mam nadzieję, że dostanę jeszcze w tym tygodniu (jeśli go w ogóle dostanę, bo czekam i czekam i dojść w 2 miesiące nie może). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował może ktoś z Was rejestrować gry po Nowym Roku? Chodzi mi mianowicie czy po rejestracji gry dostaliście jakieś punkty czy może już jest zablokowana tam możliwość i będziemy musieli tylko patrzeć jak nikt nic nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 17:33, JakubG napisał:

>..............



regulaminu nie czytałeś? Od pierwszego dnia tego roku za zarejestrowanie nie daje punktów do ES2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem regulamin, ale cdp już tyle razy go zmieniało, że i tym razem możliwe było, że coś z tym zrobią. Jak widać jeszcze dość wiele gier jest dostępnych i jakoś nie ma chętnych do tego by je wybierać więc możliwe jednak po zarejestrowaniu gry punkty są dodawane, a może należy napisać do cdp, aby dali taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>............

Już pędzą by przedłużyć ten konkurs.

,,Mam pytanie do pracowników CDP. Jeśli nie zdążyłem zarejestrować kilku gier do efektu serii II, to czy byłaby jeszcze możliwość wydłużenia terminu rejestracji?"

Pawel_Ksiazek

CD Projekt


,,będę zmuszony odpowiedzieć nie i....nie..."


Teraz już jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słońce. Czyli praktycznie można byłoby to już zakończyć, bo szczerze wątpię, aby były jeszcze osoby, które miałyby punkty i mogły sobie pozwolić na wybór gier. Skoro jeszcze tego nie zrobili to już raczej nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na swoja paczuche czekam do samego konca, bo praktycznie pod koniec grudnia wybralem giery, ale za to w ferie bede mial w cos grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 18:07, Zauri napisał:

ja na swoja paczuche czekam do samego konca, bo praktycznie pod koniec grudnia wybralem
giery, ale za to w ferie bede mial w cos grac :D

Jeśli chodzi o kolejność zamówień to powiedział bym że wysyłali raczej losowo. Ja jako pierwsze dostałem Mount & Blade które brałem ostatnie jakieś nie całe 2 tyg. po zamówieniu. Resztę zamówioną dużo wcześniej wysłano dopiero teraz(jak na ironie kiedy nie miałem w co grać i rano kupiłem sobie Kane & Lynch to oczywiście musiała paczka dojść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nigdzie to może ktoś mi powie. W tej promocji CDP korzysta z usług poczty polskiej czy jakiegoś kuriera? Jeśli tak to czy ktoś pamięta jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie. :P Ja np. mam 7 niewykorzystanych punktów, bo wciąż mam nadzieję na nowy rzut [do 17 sporo czasu]. A w ostateczności albo nie wezmę nic [żadna strata, w życiu nic nie wygrałem więc nie będę płakał] albo coś co mnie nie interesuje [bo tylko takie są teraz]. Poza tym sporo osób ma pewnie 3-4pkt, a że gier za tyle nie ma, to o ile rzutu nie będzie, to się zmarnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:09, Zagul napisał:

I od razu klub tych, którzy próbowali wydymać CDP ?


Może być, ale ja bym do niego niezbyt pasował :).

Heh, znalazłem dzisiaj w skrzynce awizo (listonosz znowu bawi się w Cichociemnego :D), mam nadzieję, że to wreszcie DoW, a nie jakiś rachunek/wezwanie/etc.

Tomek1120
Z relacji różnych osób wynika, że w przypadku małych zamówień (1-2 gry) CDP wysyła PP, przy dużych - kurierem (nie wiem, którym, ale chyba DPD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też awizo na dwie sztuk,i ale czego, to nie wiem bo strasznie chaotycznie napisane. Licze że w końcu CDP się nade mną zlitowało i wysłało jakąś paczuszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia "Atrakcyjny Kazimierz": YES, YES, YES!
No to myślę, że ci, którzy czekają na DoW:U, mogą się go spodziewać lada dzień (z moich obserwacji wynika, że gry są wysyłane tytułami).
Data na stemplu - 30.12.2009, więc czas dostawy (PP) w granicach normy, paczka niestety "trochę" sfatygowana - zgnieciona, taśma CDP częściowo odklejona (pewnie jakieś "lepkie ręce" zaglądały do środka), tekturowa obwoluta na DVDboxy też trochę pogięta i pognieciona, szczególnie na "kantach". O ile to wszystko da się jakoś zwalić na pocztę, to już rozdartej folii na pudełku z grą niezbyt. No ale wszystko dobre co się dobrze kończy :).
PS Ten automat drukujący nalepki na przesyłki to chyba jakaś fikcja, moja paczka (a właściwie - przesyłka polecona) była zaadresowana odręcznie, za pomocą zielonego markera, jeśli kogoś interesują szczegóły :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! A do mnie mój Wiedźmak doszedł. Już myślałem, że o mnie zapomnieli ^_^
Teraz instaluje i ... żegnaj świecie doczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to towarzysze niedoli topnieją . Zaglądam do wątku i co kilka dni coś ktoś dostaje . O ja biedny :P No nic . Always summer days 2 z dodatkami mi to wynagrodzi (czy jak to sie tam pisało :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 18:52, FiZbAn09 napisał:

No to towarzysze niedoli topnieją . Zaglądam do wątku i co kilka dni coś ktoś dostaje
. O ja biedny :P No nic . Always summer days 2 z dodatkami mi to wynagrodzi (czy jak
to sie tam pisało :D)

Sorry amigo ale ja też już dostałem ;] Paczka nadana wczoraj, niestety pudełko od CoH:ZE okazało się wadliwe (ząbki pęknięte, aczkolwiek nie było brakujących części w środku...) i płyta latała opakowaniu. Poza tym pare zagnieceń ale ogólnie jest świetnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja wciąż czekam na moje 3 gry.Zwłaszcza że zamawiałem pierwszą 13 listopada a sąsiad który zamawiał później(też 3 gry) ma już 2 paczki z 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować