Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 15:34, wodnym napisał:

Ja zamówiłem grę na początku grudnia i jeszcze jej nie dostałem. :-)



GG się wymieniajcie ze sobą albo na jakimś czacie i nażekajcie na CdP , a nie zaśmiecacie forum tekstami : O mój boże zamawiałem wczoraj i jeszcze nie dostałem . Powinniście się cieszyć że macie gry za darmo , a z resztą i tak tego nie zrozumiecie . Ehhh... przejdzice na jasną stronę mocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:40, FiZbAn09 napisał:

> Ja zamówiłem grę na początku grudnia i jeszcze jej nie dostałem. :-)


GG się wymieniajcie ze sobą albo na jakimś czacie i nażekajcie na CdP , a nie zaśmiecacie
forum tekstami : O mój boże zamawiałem wczoraj i jeszcze nie dostałem . Powinniście się
cieszyć że macie gry za darmo , a z resztą i tak tego nie zrozumiecie . Ehhh... przejdzice
na jasną stronę mocy .

Czy ja gdzieś narzekam? Nie. Piszę jak jest i tyle. Niepotrzebny mi jest numer GG nikogo stąd. Nie widzę powodu, dla którego jego posiadania mogłoby okazać się ważne. Skoro i tak tego nie zrozumiemy to po co się wysilać? Mr Muscle Cię wyręczy. Akcja mi się podoba, ale polemizowałbym co do tego - za darmo. Ciemna strona mocy bardziej kusząca być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:06, wodnym napisał:

ale polemizowałbym co do tego - za darmo.

Eh, kupujesz grę, a drugą w praktyce dostajesz za kompletnie darmo. Więc gdzie tu może wystąpić polemika? Teraz trzeba kupić min. dwie, ale to już inna sprawa, a kolejną i tak masz za darmo.

A tak na marginesie, chyba jednak po zamknięciu możliwości rejestracji, nowego rzutu się nie doczekam. Ale cóż, coś się weźmie, zawsze można pograć, a kasę wydałem, punkty mam... tylko kwestia co. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale płacisz coś za to, co sobie wybierzesz? Nie, nic a nic. Toć normalnie kupujesz grę i nic nie dostajesz, a tu masz dodatkowe punkty [podkreślam - dodatkowe!], za które możesz wziąć grę. 100% darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 16:26, Blackhand napisał:

Jak mawia "Atrakcyjny Kazimierz": YES, YES, YES!
No to myślę, że ci, którzy czekają na DoW:U, mogą się go spodziewać lada dzień (z moich
obserwacji wynika, że gry są wysyłane tytułami).


Cóż mogę rzec: u mnie też już YES, YES, YES! DOW zamówiony ohoho (a może jeszcze dawniej) w kartonie wraz z Demigodem zgarniętym 22.12.09. Cwaniaki czekały aż wyczerpią mi się punkty. Całość na w stanie idealnym, co mnie cieszy, bo na takie rzeczy jestem wyczulony i w razie przysłowiowych rysek wyruszyłbym w Polskę z mieczem oburęcznym. Paczka wysłana 6.01.

Dnia 06.01.2010 o 16:26, Blackhand napisał:

PS Ten automat drukujący nalepki na przesyłki to chyba jakaś fikcja, moja paczka (a właściwie
- przesyłka polecona) była zaadresowana odręcznie, za pomocą zielonego markera, jeśli
kogoś interesują szczegóły :P.


Haha, bardzo możliwe, że na mojej przesyłce ten właśnie historyczny marker dopełnił żywota. Pierwsza litera mego pięknego imienia na adresie jest pisana ostatnim tchnieniem zielonego pisaka, potem adresujący ochoczo dobył czerwony. Niestety, ten również poległ i widać poprawki fioletowym. Aż szkoda ten karton wyrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 11:50, igor8472 napisał:

U mnie wszystkie zamówienia jak były tak są dalej...


Tak, u mnie również już wszystko ok co nie zmienia faktu, że godzinkę temu zamówienia były niewidoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 19:50, JayL napisał:

Ale płacisz coś za to, co sobie wybierzesz? Nie, nic a nic. Toć normalnie kupujesz grę
i nic nie dostajesz, a tu masz dodatkowe punkty [podkreślam - dodatkowe!], za które możesz
wziąć grę. 100% darmo.


A jednak, żeby dostać punkty trzeba kupić jakąś grę. Ale ogólnie to jednak się zgadzam, darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 20:16, Matteos napisał:

...

Cóż mogę rzec: u mnie też już YES, YES, YES! DOW zamówiony ohoho (a może jeszcze dawniej)
w kartonie wraz z Demigodem zgarniętym 22.12.09.


No to super :). Grono "nieszczęśników" kurczy się coraz gwałtowniej ;).

Dnia 11.01.2010 o 20:16, Matteos napisał:

Cwaniaki czekały aż wyczerpią mi się
punkty.


Ja wyczerpałem swoje już w momencie zamówienia DoW:U (całe trzy miałem). Jak widać, nie przeszkodziło to w "trzymaniu mnie na rzeczy" przez dwa miechy :).

Dnia 11.01.2010 o 20:16, Matteos napisał:

...
Haha, bardzo możliwe, że na mojej przesyłce ten właśnie historyczny marker dopełnił żywota.
Pierwsza litera mego pięknego imienia na adresie jest pisana ostatnim tchnieniem zielonego
pisaka, potem adresujący ochoczo dobył czerwony. Niestety, ten również poległ i widać
poprawki fioletowym. Aż szkoda ten karton wyrzucić...


Wyrzucić? On kiedyś będzie miał wartość jako dzieło sztuki pocztowej ;). Ja bym co najwyżej wyciął tę część z Twoim adresem, oprawił ładnie w ramkę i powiesił na ścianie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW... prawie 2,5 miesiaca po zamowieniu pierwszej gry paczka doszla!! ;-) Szczerze mowiac zwatpilem juz, ze dojdzie :P Ale nie wiem kiedy bede mial czas w te gry zagrac, na razie stoja na polce, caly czas w folii... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w skrzynce znalazłem awizo także coś doszło być może Wiedźmin i Saint''s Row 2, które zamawiałem na początku listopada, bo raczej wątpię, aby był tam też FEAR 2 i Kroniki Riddicka, chyba że ktoś już dostał, którąś z tych dwóch wymienionych gier to wtedy możliwe jest, że dostałem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Złota Kolekcja: Neverwinter Nights 2 nadal nie przyszło (od 10 listopada około) ale przynajmniej wróciło do zamówień, bo ostatnio zniknęło stamtąd. Tak propos, ma ktoś niewykorzystanego punkta? Da się jeszcze gry zamówić? BO mam 4pkt, a szkoda tracić, tym, bardziej, że razem miałam tylko 10. No tak tylko pytam, bo nie mam kasy na kolejną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, zaspałaś, punktów za zarejestrowanie gry się już nie dostaje (nieprzekraczalnym terminem był 01.01.2010). Nic mi nie wiadomo o możliwości "przelania" punktów z jednego konta na drugie :).
EDIT Byłbym zapomniał, wg regulaminu gry można wybierać jeszcze do 17.10. Po tym terminie - "adios, pomidory" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować