Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

W żadnym wypadku nie miałem ja i niektórzy moi koledzy przeznaczać tych perełek na handel . To tak jak bym poszedł do sklepu i zakupił więcej produktów i został bym wyrzucony ze sklepu przez ochroniaży a oni zabrali by mi kasę i produkty . Więc to moja wina tak ? Bo ja to tak rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:40, FiZbAn09 napisał:

W żadnym wypadku nie miałem ja i niektórzy moi koledzy przeznaczać tych perełek na handel
. To tak jak bym poszedł do sklepu i zakupił więcej produktów i został bym wyrzucony
ze sklepu przez ochroniaży a oni zabrali by mi kasę i produkty . Więc to moja wina tak
? Bo ja to tak rozumiem

Nie, to raczej tak jakbyś kupił masło i przy kasie by ci powiedzieli, że jak następnym razem będziesz miał przy sobie paragon, to dostaniesz kilogram ziemniaków. I odebrałeś swoje ziemniaki, po czym pożyczyłeś paragon kumplom, żeby oni też sobie nabrali tych ziemniaków. W końcu każdy z was kupił po kostce masła, ale ma 16 kilo kartofli w domu. Ale po jakimś czasie sklep się zorientował co się dzieje, zabrał wam te pyry, paragony i wypieprzył ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie sobie na ten post:

- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=52903&pid=2110

Autorstwa Frytkownica. Kliknijcie linka. Potem zobaczcie kiedy konto zostalo utworzone w Statystykach. Troche to potrwa, ale badzcie cierpliwi. I co? Konto zostalo zalozone DZISIAJ!!! Czyzby tak CDP okazywalo nienawisc do tych, ktorzy potrafia wykorzystac nierozsadek CDProjektu???
No i oczywiscie lamia regulamin, ktory sami ustalaja. Oczywiscie juz to zglaszam moderatorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:34, Wojman napisał:

Taaak... Oszukalismy CDP, zamienialismy sie kodami i pohandlowalismy grami, ktore do
nas nie naleza a ci zlodzieje z CDP nie chca nam teraz tych gier, ktore nam sie nie naleza,
wyslac. Akurat tutaj popieram w calej linii CD Projekt. W koncu sie wzieli za oszustow
i kretaczy. Teraz przynajmniej zwykli gracze, ktorzy tez chca dostac w konkursie nagrody
beda mieli szanse.

Dokładnie. Przez każdego narzekającego przemawia fakt, że nie zarobi chociaż się już na to nastawił, frustracja i złość. Każdy obiektywnie myślący przyzna CDP 100% racje. Mi zabrali jedną grę która widocznie była kupiona za kod użyty, choć o tym nie wiedziałem i nie mam do nich żadnych pretensji. Wielkie brawa za CDP, że zrobiło z tym porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiedz, Panie Wszystkowiedzący, że nie wszyscy chcieli sprzedawać COKOLWIEK z zamówionego zestawu. Posługujesz się ogólnikami i absolutami, które nie w każdym przypadku są zgodne z prawdą, a Ty uznajesz je za świetą rację. Przyglądałem się Twoim postom i Twoim wypocinom (wybacz, za sformułowanie) w tym temacie od dawna i uważam, że powinieneś już skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:48, Lord-Tyrranoos napisał:

A wiedz, Panie Wszystkowiedzący, że nie wszyscy chcieli sprzedawać COKOLWIEK z zamówionego
zestawu. Posługujesz się ogólnikami i absolutami, które nie w każdym przypadku są zgodne
z prawdą, a Ty uznajesz je za świetą rację. Przyglądałem się Twoim postom i Twoim wypocinom
(wybacz, za sformułowanie) w tym temacie od dawna i uważam, że powinieneś już skończyć.

Akurat to, że ktoś naciąga CDP dla pieniędzy, bo sprzeda gierki, czy dla gier ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Nie udał się przekręt i czas poświęcony na zakłądanie 10 kont i rejestrowanie kluczy poszedł na marne? Jakże mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jakiś kod wymieniałem (Możesz mnie nazywać jak chcesz) to nie miałem zamiaru brać, i ograbiać CDP z gier, a potem sprzedawać na Allegro, ani na niczym innym. Kiedy brałem ROME, miałem nadzieję na nowy rzut. Kiedy rzut się pojawił, miałem 10 punktów, które wydałem na dwie gry. Feara i Riddicka. Nie zamierzałem ich sprzedać, wziąłem tylko jedną sztukę. Dla siebie, aby w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem ? Ogarni się człowieku . Płaczesz ciągle na forum że nie zdążyłeś na konkurs . Tak wywnioskowałem . Twój tok myślenia mnie poraża to tak jakby : mówić że wszyscy amerykanie są tłuścni i grubi a tak nie jest . W całej okazałości popieram Lorda-Tyrranosa . A tak pozatym Be-Yacz może to ty nas podsadzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłaby dopiero żałosna i nieodpowiedzialna akcja ze strony CDP - naprawdę uważasz że ktoś od nich czyta to forum tak dokładnie, wie kim jest Citkowsky i zrobił mu taki "żarcik"? No bez przesady - od razu widać że to jakiś gramowicz z subkontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:53, FiZbAn09 napisał:

Wiesz co Ci powiem ? Ogarni się człowieku . Płaczesz ciągle na forum że nie zdążyłeś
na konkurs . Tak wywnioskowałem . Twój tok myślenia mnie poraża to tak jakby : mówić
że wszyscy amerykanie są tłuścni i grubi a tak nie jest . W całej okazałości popieram
Lorda-Tyrranosa . A tak pozatym Be-Yacz może to ty nas podsadzasz ?

Ależ ja zdążyłem na konkurs. Mam gierki które chciałem, teraz się ich zrobiło więcej to może jeszcze zakupię platynek i coś wezmę. Ja płaczę? Dlaczego, nie mam zupełnie powodów. Jestem wręcz bardzo zadowolony. Ja mam gierki które chciałem, oszuści zostali z niczym, a do tego jest jeszcze sporo dobrych tytułów do wyboru. Nikt was nie musiał "podsadzać" bo CDP nie jest głupie i pewnie samo doszło do tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2009 o 14:34, Wojman napisał:

Taaak... Oszukalismy CDP, zamienialismy sie kodami i pohandlowalismy grami, ktore do
nas nie naleza a ci zlodzieje z CDP nie chca nam teraz tych gier, ktore nam sie nie naleza,
wyslac.

Nie wiem, czy mnie nazwałeś handlarzem, ale nie będę się tutaj usprawiedliwiał, bo zamawiałem po maximum jednej sztuce gry, a to za kogo mnie ty uważasz, jest dla mnie sprawą nie ważną.

Bez odbioru.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:57, Be-Yacz napisał:

oszuści zostali z niczym


Uważaj na język chłopcze. Czy ktoś z nas łamał regulamin? Czy CDP zmieniało regulamin i nas o tym informowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:06, Lord-Tyrranoos napisał:

Uważaj na język chłopcze. Czy ktoś z nas łamał regulamin? Czy CDP zmieniało regulamin
i nas o tym informowało?

Nie mów do mnie chłopcze, jak już to pan. :)

Nie studiowałem regulaminu, ale wiem, że jest zapis, że każdą grę można rejestrować trzykrotnie, i chyba jest zapis, że tylko przy pierwszej rejestracji dostaje się punkty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:10, Citkowsky napisał:

Przeczytaj jeszce raz regulamin konkursu a potem napisz ponownie tego posta.

Zapis o trzykrotnej rejestracji nie jest z tego co wiem w regulaminie konkursu, a na stronie CDP. Nawet pracownicy ostatnio się wypowiadali, że możliwa jest trzykrotna rejestracja.

Fakt pozostaje taki, że rejestrowaliście gry ze świadomością, że CDP nie przewidywało takiego rozwiązania i nie było im one na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować