Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Do tego pierwszego tylko mam taki komentarz: ...

Zaś co do dalszej części Twojego postu - naszą winą jest, że każda rejestracja dawała punkty? To wina CDP, że ich projekt i system rejestracji był dziurawy jak ser szwajcarski... Gdyby od początku były jasne założenia w regulaminie albo praktycznie nie można było rejestrować kilkukrotnie, nie było by żadnej sprawy. Inna zaś sprawa, że CDP zareagowało 7 tygodni po rozpocząciu całego projektu, co jest skandaliczne i raczej nie przystoi bodaj największemu dystrybutorowi i wydawcy na rynku polskim...

Kij z grami - one są teraz mało ważne. Chodzi o sam fakt rozwiązania tej sytuacji, w dodatku nikt z "oficjeli" CDP nie raczy się nawet wypowiedzieć jakoś szerzej na ten temat. Ot, wyczyścili co mieli wyczyścić i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:13, Lord-Tyrranoos napisał:

Do tego pierwszego tylko mam taki komentarz: ...

Zaś co do dalszej części Twojego postu - naszą winą jest, że każda rejestracja dawała
punkty?

Nie, waszą winą jest, że z premedytacją to wykorzystywaliście.

Dnia 23.12.2009 o 15:13, Lord-Tyrranoos napisał:

To wina CDP, że ich projekt i system rejestracji był dziurawy jak ser szwajcarski...

No, ale go naprawili. :)

Dnia 23.12.2009 o 15:13, Lord-Tyrranoos napisał:

Gdyby od początku były jasne założenia w regulaminie albo praktycznie nie można było
rejestrować kilkukrotnie, nie było by żadnej sprawy. Inna zaś sprawa, że CDP zareagowało
7 tygodni po rozpocząciu całego projektu, co jest skandaliczne i raczej nie przystoi
bodaj największemu dystrybutorowi i wydawcy na rynku polskim...

W pełni ich popieram.

Dnia 23.12.2009 o 15:13, Lord-Tyrranoos napisał:

Kij z grami - one są teraz mało ważne. Chodzi o sam fakt rozwiązania tej sytuacji, w
dodatku nikt z "oficjeli" CDP nie raczy się nawet wypowiedzieć jakoś szerzej na ten temat.
Ot, wyczyścili co mieli wyczyścić i już...

Nom, pousuwali nieuczciwie zdobyte gry i koniec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:15, Be-Yacz napisał:

> Ot, wyczyścili co mieli wyczyścić i już...
Nom, pousuwali nieuczciwie zdobyte gry i koniec. :)

Niektórzy skarżą się, że również i te uczciwie zdobyte usunęli...
PS. I CDProgram, i ES2 nie działa. A to oznacza, że majstrują, albo.. na święta wyłączyli całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:11, Be-Yacz napisał:

> >............


zgoda, gdzieś w regulaminie rejestracji kodow było coś o 3krotnej możliwosci wklepywania kodów.
Niestety (dla nich) regulamin konkursu nic o tym nei mówił a jako, że to regulamin ustala przepisy i reguły przeprowadzania tej akcji to rejestrowało się ile wlecie. Sami sobie strzelili samobója bo gdyby nei bylo tej całej luki to nikt przecież nic by całkowicie za free nie mial.
Zresztą przez pierwsze 2-3 tygodnie trwania konkursu sam twierdziłem, ze żadnej luki nie ma i rejestrowalem tylko te kody z gier które sam kupiłem na wyprzedażach. Potem pojawił się baluk i spolka i skusilem się na te kody.
Nie udało się to trudno, mam przynajmniej już w domku 4 gry które zamówiłem na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:16, Ezio napisał:

Niektórzy skarżą się, że również i te uczciwie zdobyte usunęli...

Wczoraj się skarżyli, że "uczciwych" punktów im nie dodaje, ja zarejestrowałem gierkę i mi dodało bez problemów, także do takich gadek nie przykładam wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale takich "Gadek", usłyszysz więcej, bo dziwne, że mój kolega dostał z Biedrony UT antologię, z PK, i punktów nie dodało. Więc jakbyś był taki miły, to nie mów, jak nie wiesz. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:22, FiZbAn09 napisał:

Boże , gdzie tacy jak ty się rodzą ?


Chyba nie chcemy wiedziec... :P
Najsmieszniejsze jest to, ze CDP nic sie nawet nie odzywa :)))) Widocznie az tak wstydza sie swojej nierozwaznosci ;]]] Ale postapili nie fair jak cholera. Zreszta co ja sie tu bede jeszcze wypowiadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:19, Be-Yacz napisał:

> Niektórzy skarżą się, że również i te uczciwie zdobyte usunęli...
Wczoraj się skarżyli, że "uczciwych" punktów im nie dodaje, ja zarejestrowałem gierkę
i mi dodało bez problemów, także do takich gadek nie przykładam wagi.

Dzisiaj zarejestrowałem grę i dodało mi 3 punkty bez żadnych problemów. Nie usunęło mi żadnych punktów i nadal mam jedną grę w zamówieniach. Także wszystko w jak najlepszym porządku.

Nie wiem jak ustosunkować się do tego całego zamieszania. CDP dało ciała z tą luką, ludzie to bezczelnie wykorzystali. Wina leży po obu stronach. CDP - nieuwaga, ludzie - pazerność. W sumie nie wiem czy sam nie skorzystałbym z takiej możliwości oszustwa. Nie skorzystałem, ale nie mam zamiaru nikogo potępiać. Życie. Następnym razem radzę posiedzieć dłużej nad planem tego typu akcji by uniknąć luk, które mogą przyczynić się do takiego typu czynów. Nawet nie wiem czy termin "oszustwo" będzie tutaj dobry. To raczej wykorzystanie luki na swoją korzyść i niech każdy oceni według siebie co o tym wszystkim sądzi.

Ciekawe na co czekają?! Niech umożliwią wreszcie zamawianie gier. No i zapomniałbym - kompletnie nie podoba mi się to, że teraz tyle gier jest dostępnych za 5 punktów. Na początku było kilka perełek i były za 3, w kolejnych zrzutach dodawali jakieś paści i były po 5. Dziwne. No, ale w końcu jakoś też trzeba dbać o swój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja mam kolejne inteligentne pytanie...

Dzieci, karmili was już dzisiaj mleczkiem?

Nie wiem, umysłów nie macie? Wych****ście CDP z tymi kodami, naprawili to, a teraz płaczecie... Nie wiem dokąd my dojdziemy jak wymienią się pokolenia... Chyba będzie kolejny rozbiór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:36, Domaku napisał:

To teraz ja mam kolejne inteligentne pytanie...

Dzieci, karmili was już dzisiaj mleczkiem?

Ja wczoraj grałem w piłkę na Placu Defilad w Warszawie, ale Bebiko jeszcze nie dostałem : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:36, Domaku napisał:

To teraz ja mam kolejne inteligentne pytanie...

Dzieci, karmili was już dzisiaj mleczkiem?

Nie wiem, umysłów nie macie? Wych****ście CDP z tymi kodami, naprawili to, a teraz płaczecie...
Nie wiem dokąd my dojdziemy jak wymienią się pokolenia... Chyba będzie kolejny rozbiór...



Poczytaj większość, a domyślisz się, że płaczemy nie z tego powodu, że nam gry i pkt odbiorą.
Tylko z tego powodu, że się kapnęli po tych 7 tygodniach jak to ktoś wyżej pisał.

I niech mi ktoś nie pisze, że wina leży po obu stronach.
Winowajca jest jeden. Osoba odpowiedzialna za lukę, którą wykorzystali gracze.
Ja tam nie płaczę, że nie dostane 2-3 gier bo tak jak to wcześniej pisałem i inni też.
Chodzi o przemyślaną akcję dopiętą na ostatni guzik.
A tak to wygląda jak BETA-Testy ES2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sposob myslenia. Czyli jak wykorzystam luke w prawie i oszukam państwo na kilka milionów to do więzienia pojdzie rząd za to że zostawił luke tak? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:10, manzi napisał:

Ciekawy sposob myslenia. Czyli jak wykorzystam luke w prawie i oszukam państwo na kilka
milionów to do więzienia pojdzie rząd za to że zostawił luke tak? Powodzenia.


A ile osób w życiu korzysta z luk prawnych dzięki adwokatom i pomocy prawników ?
Dopóki się państwo nie kapnie, że coś spierd***
Tak samo tutaj działa. Naprawili lukę i koniec tematu.
Jedyny ból to, że tak późno.

Zresztą co to za porównanie luki w prawie a lukę w systemie ES2 ?
Całkiem inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:22, FiZbAn09 napisał:

Boże , gdzie tacy jak ty się rodzą ?

Dużo wniosłeś do tematu, dziękuję i pozdrawiam. :)

I nie frustruj się już, przełknij to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować