Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

czy wy tez nie mozecie wybrac zadnej gry jako nagrody nawet gdy macie UCZCIWIE ZDOBYTE punkty na koncie ?
pojawia siek omunikat "strona chwilowo niedostępna... zapraszamy wkrótce!"... jeszcze troche i mi podpieprza gothica:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Oni by tego sposobu nie zlikwidowali, gdyby nie handlarze. Nie chcę wytykać palcami, sami dobrze wiecie o kogo chodzi. Był jeden zrzut. Wybraliśmy co się dało, dali drugi. W dwa-trzy dni poszło wszystko. No to trzeci, dorzucili parę nowych gierek i znów w dwa dni wszystko handlarze wybrali. Myślicie że oni mają nieskończoną liczbę gier? Ja rozumiem jakby każdy po jednej gierce brał, ale jak się bierze dziewięć Gothiców na sprzedaż, to się ma. Oni dają gry za darmo, a jeszcze idioci chcą na tych grach zarobić. ZAROBIĆ! DARMOWE gry to mało?! Ale nie, przecież trzeba za wszystko oprócz nagrody dostać kasy. 1 Gothic idzie dla ciebie, 8 na sprzedaż.

Dziękuję wam serdecznie kochani handlarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:19, MamDowna napisał:

czy wy tez nie mozecie wybrac zadnej gry jako nagrody nawet gdy macie UCZCIWIE ZDOBYTE
punkty na koncie ?

Na razie nie można, jest przerwa w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz że pomoc w czyszczeniu magazynu jest zła? Nie można wszystkich nazywać złodziejami, wszyscy mieli umiarkowanie, brali gry DLA SIEBIE. Potem pojawili się handlarze żerujący na wszystkich zrzutach, CDP nie nadążało bo zgodnie z regulaminem gry gwarantowane to nagrody gwarantowane, dla wszystkich. Toć oni od dawna wiedzieli o tym sposobie, takie sprawy roznoszą się bardzo szybko, także do CDP. Na pewno pojawiły się dzieci, które wysyłały im mejle z pytaniem w stylu"czy naprawde mozna rejestrowac ta sama gre kilka razy na roznych kontach??" Ważna cechą w takich konkursach jest umiarkowanie, niestety ci wspomniani "handlarze" o tym nie wiedzą. Liczy się tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:25, Kirabaxior napisał:

A nie uważasz że pomoc w czyszczeniu magazynu jest zła? Nie można wszystkich nazywać
złodziejami, wszyscy mieli umiarkowanie, brali gry DLA SIEBIE. Potem pojawili się handlarze
żerujący na wszystkich zrzutach, CDP nie nadążało bo zgodnie z regulaminem gry gwarantowane
to nagrody gwarantowane, dla wszystkich. Toć oni od dawna wiedzieli o tym sposobie, takie
sprawy roznoszą się bardzo szybko, także do CDP. Na pewno pojawiły się dzieci, które
wysyłały im mejle z pytaniem w stylu"czy naprawde mozna rejestrowac ta sama gre kilka
razy na roznych kontach??" Ważna cechą w takich konkursach jest umiarkowanie, niestety
ci wspomniani "handlarze" o tym nie wiedzą. Liczy się tylko kasa.

Gry dla siebie też zdobywałeś w sposób "nie uczciwy" jak określiło to cdp. Należały ci się gry? Nie. Problemu z wyczyszczeniem magazynu mieć na pewno nie będą, nie bój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:37, FiZbAn09 napisał:

Powinni zabrać gry handlarzom i oddać tym którym zabrano


A ty powinieneś już dać sobie spokój z wypowiadaniem się w temacie skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Ja jedno ci powiem. Siedzisz już na forum chyba z godzinę, i trollujesz, nie wnosząc do tematu zupełnie nic. Ciągle mówisz o złodziejach, i handlarzach. Ale połowa tych ludzi to nie handlarze. Ja się przyznam wziąłem dziesięć rome - żeby był nowy rzut. Nie miałem zamiaru ich sprzedać, tylko komuś mółbym dać. O, w szkole jest świetlica, przyjmuje gry na kompa. Następną koledze. Kolejną tacie, który lubi Rzym. Nie sprzedałbym tego, bo mi honor nie pozwala (wiem, za poważnie to brzmi:)). Ale sprzedać - w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:45, Ezio napisał:

Wiesz co? Ja jedno ci powiem. Siedzisz już na forum chyba z godzinę, i trollujesz, nie
wnosząc do tematu zupełnie nic. Ciągle mówisz o złodziejach, i handlarzach. Ale połowa
tych ludzi to nie handlarze. Ja się przyznam wziąłem dziesięć rome - żeby był nowy rzut.
Nie miałem zamiaru ich sprzedać, tylko komuś mółbym dać. O, w szkole jest świetlica,
przyjmuje gry na kompa. Następną koledze. Kolejną tacie, który lubi Rzym. Nie sprzedałbym
tego, bo mi honor nie pozwala (wiem, za poważnie to brzmi:)). Ale sprzedać - w życiu.

Nie, ty trollujesz i nie wnosisz nic do tematu. Ciągle udajesz, że nie uczciwe wzięcie gier to nic złego, że byś ich nie sprzedał. No i super, ale co z tego, skoro gry ci się nie należały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:48, Be-Yacz napisał:

No i super, ale co z tego, skoro gry ci się nie należały?

Należały mu się - kupował wcześniej gry, miał punkty, mógł za nie sobie wybrać nagrodę. Z tego co się orientuję, to na tej zasadzie polega ta akcja. Chyba, że masz gdzieś info w stylu ''można wziąć tylko jeden egzemplarz danej gry'', jeśli tak to pokaż i będzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, dobre, gry mi się nie należały.. Ja nie mówię, że nieuczciwe wzięcie gier to coś dobrego. Sam wziąłem kiedyś 10 gier - ale 8 był wziętych z moich kodów. Te Rome brałem, ale tylko po to, by był nowy rzut, RZUT! Przeliterować? Ci, co w ogóle nie mieli już gier do wzięcia, to ci, którzy brali Rome i najgorsze Crapy, pomagali.
PS. Tnij cytaty, bo inaczej moderator cię zdegraduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Śmieszne to. Z jednej strony luka w regulaminie zakrawa na kpinę, z drugiej- regulamin jest taki, że cdp może wszystko, a Wy nic. Więc nie ma co się burzyć, mimo, że cdp najpierw wykazało się niekompetencją, a potem też zagrało nie fair anulując zamówienia. No, ale mieli prawo. Ci co rejestrowali gry po milion razy też nie byli do końca czyści ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie działalność i nie uczciwe branie gier wybieranie resztek by był nowy rzut pewnie nie byłoby potrzebne. Zresztą co to za żałosne usprawiedliwianie się, że brało się nielegalnie gry by był nowy rzut. Skoro tylko po to brałeś to i tak nic nie straciłeś. CDP ci nic nie zabrało, ono jedynie nie dało ci tego, co ci się NIE należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto ci powiedział, że ja też brałem inne gry nielegalnie? Skoro mam jakąś grę, załóżmy, że Fear 2. To biorę jedną sztukę. Tylko ROME brałem kilka, bo jeśli już nic nie zostało, nowy rzut był dopiero wtedy , gdy one poznikały - najgorsze Crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Właśnie przyszła do mnie paczka z Allegro. Bo kupiłem zestaw nowych gier z Platyny, Topsellera i XK. Rejestruje, potem wchodzę na Efekt, ciesząc się jak głupi, że trochę gierek sobie na święta załatwię, a tu problem z zamówieniami... Ja to mam pecha...
Ciekawe kiedy znowu będzie można zamówić?


A swoją drogą powinno być ograniczenie na Efekcie np. że każdy może wziąść do 3 egzemplaży jedej gry. Bo na przykład ktoś jeszcze bierze dla kumpla, kuzyna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:57, Ezio napisał:

A kto ci powiedział, że ja też brałem inne gry nielegalnie? Skoro mam jakąś grę, załóżmy,
że Fear 2. To biorę jedną sztukę. Tylko ROME brałem kilka, bo jeśli już nic nie zostało,
nowy rzut był dopiero wtedy , gdy one poznikały - najgorsze Crapy.

Aha, czyli jak rozumiem ty brałeś gry w uczciwy sposób tylko masz pretensje do handlarzy i CDP, że przez nich musiałeś brać UCZCIWIE crapy by był nowy rzut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:59, Be-Yacz napisał:

Aha, czyli jak rozumiem ty brałeś gry w uczciwy sposób tylko masz pretensje do handlarzy
i CDP, że przez nich musiałeś brać UCZCIWIE crapy by był nowy rzut?

No więc tak - Moje gry, które są już w domu, brałem w uczciwy sposób, oprócz dwóch trzech. Handlarze swoją drogą, bo to przez nich jest mało gier. ROME - brałem nieuczciwie - nie zamierzałem ich jednak sprzedać. A jak ostatnio pojawiło się Riddick i Fear, zapragnąłem je mieć. I wtedy te dziesięć punktów zdobyłem nieuczciwie.
Ale jeśli o to chodzi, to tylko ROME i te dwie gry brałem nieuczciwie (plus trzy z tamtych które są w domu), więc uczciwy do końca nie jestem, choć ani handlarzem, ani oszustem być nie mogę, choć mozesz mnie tak nazwać ( No w końcu i Fear i Riddick są nieuczciwie..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to co za problem. Masz gierki które zamówiłeś, tylko nei masz Feara i Riddicka które ci się nie należały. Nie rozumiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować