Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Be-Yacz nie dość że robisz śmietnik na forum to psujesz niektórym humor przed świętami a to już uznam za nie miłe . Gier w ciagu dalszym nie można zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:05, FiZbAn09 napisał:

Be-Yacz nie dość że robisz śmietnik na forum to psujesz niektórym humor przed świętami
a to już uznam za nie miłe . Gier w ciagu dalszym nie można zamawiać

Humor to ci raczej popsuł fakt, że nie będziesz miał za darmoszke gierek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, przestan spamowac noobie;*
co do sprzedawania zamówionych gier: nie rozumiem czy\emu niektorzy uwazaja ze to zle. jesli ktos zdobyl je w sposob uczciwy (nierejestrujac kilku tych samych kodow) to niech robi z nimi co chce. jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ujawni się moja dziecięca bardziej strona: Bo chiałem Riddicka i Feara 2:) Ale takie rozmowy to już na GG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 pktów miałem swoich, co pozwoliło mi wziąść 3 gry za 6 pktów. Teoretycznie. Serwer CDP zżarł mi punkty za dwie platynki. Wkurzyłem się, przejestrowałem na drugim koncie i wziąłem to co chciałem
Nie będą mieć problemów z premierówkami, które już weszły/wchodzą do tanich serii? Pomyśl. Wolałbyś kupić nieupatchowanego Saints Row 2 za 50 zł, czy kupić w taniej serii 2 razy taniej tą samą grę? Osobiście wolałbym w taniej serii. A CDP dając grę do nowej serii przy okazji zdobywa "reklamę" tej gry, bo różnorakie portale typu markolf na bank zrobią newsa o tym, jakie to gry pojawiły się w tej Extra Klasyce. Albo taka biedronka. Z uszkodzonych pudełek Gears of Wara powyjmowali płyty z platynek(w NXN Gold płyty są inne), dali po dychaczu i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be-Yacz po 1. Nwn 2 ZK dostanę bo jest w zamówieniach a na tym mi zależało bardzo . Po 2 nie tylko mi psujesz humor . Po 3 Po co mi gry w święta skoro ja jak i inni gramowicze chcą spędzić święta z rodziną a nie takie no-life .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo wielkim problemem dla CDP jest wyprzedaż tych gier po 4,99 od sztuki. Dają taką i wszystko im schodzi w tydzień.

FiZbAn09, cytując mającego downa "przestań spamować noobie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:57, Dzwienkoswit napisał:

A swoją drogą powinno być ograniczenie na Efekcie np. że każdy może wziąść do 3 egzemplaży
jedej gry. Bo na przykład ktoś jeszcze bierze dla kumpla, kuzyna itp.

Dla trzyletniej siostry, dla kota, dla babci... Według mnie ograniczenie do 1 egzemplarza danej gry byłoby najlepszym pomysłem. :-)

Czekam aż będzie można zamawiać gry. Na "Wiedźmina" i "ME" już raczej nie liczę. Heh. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:12, Be-Yacz napisał:

Tak, bo wielkim problemem dla CDP jest wyprzedaż tych gier po 4,99 od sztuki. Dają taką
i wszystko im schodzi w tydzień.

Tak sądzisz? Bo ja nie. Znam multum takich osób dla których wydanie na gry 5 złotych oznacza jej słabość "lepiej ściągnę z internetu i sie przekonam czy fajna" - mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:26, Kirabaxior napisał:

> Tak, bo wielkim problemem dla CDP jest wyprzedaż tych gier po 4,99 od sztuki. Dają
taką
> i wszystko im schodzi w tydzień.
Tak sądzisz? Bo ja nie. Znam multum takich osób dla których wydanie na gry 5 złotych
oznacza jej słabość "lepiej ściągnę z internetu i sie przekonam czy fajna" - mówią.

Yyy nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz bo w większości są to dobre tytuły za które osoba orientująca się w tym rynku bez chwili wahania byłaby gotowa wydać piątaka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:12, Be-Yacz napisał:

FiZbAn09, cytując mającego downa "przestań spamować noobie". :)



Nie wiem co Ci zrobiłem że mnie wyzywasz , w każdym bądź razie życzę Ci wesołych i RODZINNYCH świąt BO nie gry są najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:26, Kirabaxior napisał:

Tak sądzisz? Bo ja nie. Znam multum takich osób dla których wydanie na gry 5 złotych
oznacza jej słabość "lepiej ściągnę z internetu i sie przekonam czy fajna" - mówią.


Już za bardzo nie wymyślaj, bo swego czasu na wPLNomanii pojawiła się edycja rozszerzona Wiedźmina za którą trzeba było zapłacić ileś tam wPLN-ów i 20zł plus jeszcze koszty przesyłki... i co? Rozeszła się w mgnieniu oka a Ty teraz Twierdzisz, że nie sprzedałaby się gra kosztuje w sklepie 5zł. Idąc tym tokiem myślenia nikt by gier nawet nie ściągał z neta bo przecież później trzeba by jeszcze kupić sobie czystą płytę DVD a to też jest jakiś wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:37, FiZbAn09 napisał:

Nie wiem co Ci zrobiłem że mnie wyzywasz , w każdym bądź razie życzę Ci wesołych i RODZINNYCH
świąt BO nie gry są najważniejsze

Dziękuję, wesołych świąt. :)

Wiem, że gry nie są najważniejsze, dlatego nie rejestrowałem moich kodów na 13 kontach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, ja myślałem że era nagrywania gier na płyty chyba już minęła, teraz ludzie mają takie łącza że każdy u siebie ściąga ;)
Gry za piątaka to kojarzą mi się z grami w koszu w supermarkecie. Tak czy inaczej, moją opinię już znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą mieli stuffu żeby wczesną wiosną giermasz zrobić ze ho ho... Powodzenia CDP życze w pozbywaniu się tych resztek a ze to premierówki tytułów które spady do tanich serii albo kasznaki które są blisko tego po normalnej cenie tego nie sprzedadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:46, igor8472 napisał:

Będą mieli stuffu żeby wczesną wiosną giermasz zrobić ze ho ho...

Będą, będą. Pojadę i się obkupię jak nigdy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie CDP zaliczył z ESII dwie wpadki:
- pierwsza - do dziś nie dostałem DoW:U (żartuję oczywiście, choć niesmak mam - czyżbym miał czekać do 31 stycznia?),
- druga - błąd w systemie rejestracji wraz z wszystkimi konsekwencjami (plus oczywiście ślamazarne jego naprawianie - czy nie powinna była się zapalić "lampka ostrzegawcza" już w momencie, gdy ludzie zaczęli brać po kilka sztuk tych samych gier? zwłaszcza, że większe "zamówienia" były kompletowane "ręcznie" przez pracowników CDP?).

Tak poza tym - śmieszne są żale dotyczące znikających punktów, zamówień a już najbardziej - jęki, że CDP łamie regulamin konkursu. Bo jak już się ktoś na coś powołuje, to wypadało by to "coś" znać. A siódmy punkt regulaminu jest chyba jasny, że przytoczę szczególnie "smakowity" fragment (wytłuszczenie moje):
"CD Projekt nie będzie ponosić odpowiedzialności, w sytuacji, gdy konkurs zostanie skrócony, anulowany lub jego warunki zmienione."
Reszta ww. punktu jest równie ciekawa, szczerze polecam się z nim zapoznać.

Spoiler

W skrócie - tak, jak napisał Budo - CDP może wszystko, uczestnicy konkursu - nic.



BTW, mój brat zarejestrował wczoraj UA z "platyny" kupionego w Biedronce i dostał 3 pkt. Więc system nalicza je raczej prawidłowo, jak komuś "zjadło" punkty przy rejestracji, to być może kod wcale nie były nieużywany (nieuczciwi sprzedawcy w sklepach też się zdarzają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, brakuje mi jednego punktu do lost planet... bedzie ktos tak mily i poratuje ? :/
ciekawe kiedy maja zamiar z tym ruszyc... ma ktos jakies info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować