Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odpowiedzialni za wyciek Modern Warfare 2 zostali złapani

63 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2009 o 20:05, Harrolfo napisał:

Jak nie ma jak jest? Po prostu mniejsze jest ze względu na konieczność przerobienia konsoli...


O ile mi wiadomo to PS3 jeszcze nie udało się przerobić i spiracić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 17:18, Fang napisał:

"Mam nadzieję, że to będzie dobra lekcja. Jeżeli próbujesz piractwa na dużą skalę, to
zostaniesz złapany."

Hmmm czyli policja olewa tych co piracą na małą skale? :/

Nie przeszkadzasz wydawcy zbyt mocno grając w pirata (prawie wcale). Kopiując grę koledze już mocnej ale nadal jesteś pikuś (przepraszam, Pan Pikuś). Dopiero jak próbujesz zarabiać na pirackich kopiach stajesz się realnym zagrożeniem dla wydawcy, realną konkurencja - wiadomo, ze sprzedajesz taniej ale i tak są to realne pieniądze wydarte z zysków wydawcy.

Z punktu widzenia wydawcy różnica jest mniej więcej taka jak między nadepnięciem na gumę do żucia a wdepnięciem w krowi placek.

A gdzie jest o wycieku wersji na PC? Przecież to na PC jest niebezpieczne piractwo i w ogóle, sami piraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 20:31, hallas napisał:

A gdzie jest o wycieku wersji na PC? Przecież to na PC jest niebezpieczne piractwo i
w ogóle, sami piraci.


Wersja na X360 przyniesie duże zyski, więc czemu mieliby się ich pozbawiać? Wersją na PC''ty nawet się nie przejmują, bo to walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O ile mi wiadomo to PS3 jeszcze nie udało się przerobić i spiracić :P
Nie tyle że się nie udało tylko sie nie opłaca. Kto by ściągał gry na blue ray z neta? Jedynie gość z dyskiem 1TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W tym momencie sprawa została przekazana policji Miami"

Tak jakoś przed oczami stanął mi detektyw Horatio Caine zakładając w ten niepowtarzalny sposób okulary mówiąc "It''s look like our cracker... is screwed." xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:04, Lamb3rt napisał:

Tak jakoś przed oczami stanął mi detektyw Horatio Caine zakładając w ten niepowtarzalny
sposób okulary mówiąc "It''s look like our cracker... is screwed." xD


Mi tez. Rzecz w tym, ze sprawa raczej nie trafila do CSI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:13, Wojman napisał:

> Tak jakoś przed oczami stanął mi detektyw Horatio Caine zakładając w ten niepowtarzalny

> sposób okulary mówiąc "It''s look like our cracker... is screwed." xD

Mi tez. Rzecz w tym, ze sprawa raczej nie trafila do CSI. :)

Musicie być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Sonnym i Tubbsie wysiadających z czarnego Ferrari Testarossy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak jakoś przed oczami stanął mi detektyw Horatio Caine zakładając w ten niepowtarzalny
>
> > sposób okulary mówiąc "It''s look like our cracker... is screwed." xD
>
> Mi tez. Rzecz w tym, ze sprawa raczej nie trafila do CSI. :)

Musicie być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Sonnym i Tubbsie wysiadających z czarnego Ferrari Testarossy...


musicie byc mlodzi pomyslalem o Sherlocku Holmesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli używasz Internetu, to zawsze zostawisz gdzieś ślad"

Tak, szczególnie na facebooku... idiotów nigdy za wiele. No i co on takiego piracił, jak sprawna wersja wyciekła dokładnie tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze ?

Mam PS2 i X''a 360 - obie nietknięte przeróbkami. I nawet pomijam fakt bycia prawym, przykładnym obywatelem i użytkownikiem oryginalnych gier i zestawów sprzętowych do xklocka

Ale na miłość boską - marnowanie czasu, a czas to pieniądz. Nawet z łączem 25 mega, pozapychane torrenty, potem nagrywanie, nie mówiąc o tym, że moi kumple co chwila ładują kolejne programy na dysk pudła, żeby nie dostać bana na Xbox live, nagrywanie płyt, granie we wszystkie nowości - sorry, wolę zapłacić 3 dychy za wymiane gry w GamesWorldzie, albo iść do wypożyczalni i przejść grę w tydzień niż pitolić się z przeróbkami, ściąganiem, nagrywaniem. Piractwo na konsolach to ślepy zaułek, sport dla imbecyli.
A ten gość widać chciał podejść profi do tematu, skoro nawet holosy podrabiał. Jakbym pracował w Activision i był odpowiedzialny za zatrudnienie ludzi - to bym mu dał służbową komóre, lapa, samochód, posadził za kompem i kazał rozkminiać nowe zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach już widziałem nowego MW2 tylko jest mały problem, bo gra jest zrobiona praktycznie do rozgrywki multi a nie singiel więc trochę bez sensu byłoby ściągać grę żeby popykać 7h. No chyba że chce się grać w inny sposób np: Garena już są gotowe roomy do MW2 i L4D2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować