Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zmieniała się grafika w kolejnych częściach Call of Duty?

31 postów w tym temacie

Może jesteś nudny ? Chyba że planujesz post o swoim dramacie we wszystkich tematach o tej grze zamiast napisać do pomocy technicznej ?

Co do grafiki spoko ale MW 2 mnie nie przekonało do zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 09:34, xxxkrzysiek20 napisał:

Szpaku daj sobie spokój z Medalem.Teraz jest sytuacja tak jakby ta seria już nie istniała.Spoko
były 3 części fajne ale reszta zepsuła serie i tyle.


Wydaje Ci się. CoD''y wojenne chowają się przy MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 09:51, AjKnowJu napisał:

> Szpaku daj sobie spokój z Medalem.Teraz jest sytuacja tak jakby ta seria już nie
istniała.Spoko
> były 3 części fajne ale reszta zepsuła serie i tyle.

Wydaje Ci się. CoD''y wojenne chowają się przy MoH.


Ja się wychowywałem na MoH, to były moje pierwsze wojenne FPSy. Całkiem dobrze je pamiętam, mimo że nie grałem w nie już bardzo, bardzo długo. Także moje zainteresowanie i ekscytacja serią CoD jest bliska zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w bete CoD World at War i muszę przyznać, że nie była zła. Też się wychowałem na Medal of Honor i chciałem sobie kupić MW2 ale po tym jak się naczytałęm o nim to se jednak odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW 2 Wygląda dobrze. Chociaż jak się przyjrzeć to wydaje się, że najlepsza grafa jest w world at war w którego nie grałem.
A co do tematu pobocznego to MoH ssie pałke przy CoDzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 12:30, PAPISHON napisał:

Gram.pl, dziękuje ślicznie za spojlera związanego z Cpt. Pricem. Ja już go widziałem
na własne oczy w grze, ale co z resztą graczy?


A to nie Soap co upodobnił się do Price''a? Tak wynikało z tekstu w Play.

Porównanie grafik? Nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie została pokazana ewolucja grafiki w CoD. A jesli chodzi o porównanie grywalności dwóch konkurentów strzelanek, tj. CoD i MoH, to muszę przyznać się, że cięzko powiedzieć która gierka lepsza. W czwórce CoD wprowadziło piękną grafikę, ale krótką fabułę. Z kolein MoH nadal pozostaje grą z ładną grafiką i bardzo dobrą fabułą, dzięki której gra nie kończy się po kilku godzinach grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 13:15, SpecShadow napisał:

> Gram.pl, dziękuje ślicznie za spojlera związanego z Cpt. Pricem. Ja już go widziałem

> na własne oczy w grze, ale co z resztą graczy?

A to nie Soap co upodobnił się do Price''a? Tak wynikało z tekstu w Play.

Spoiler

To jest Price, który zostaje uratowany przez paczkę McTavisha (który notabane jest już kapitanem).



Co do grafiki. Dalej widać, że seria śmiga na tym samym enginie od pierwszej części. Powinni jeszcze dać do porównania MoHAA, bo to też dzieło panów z Infinity Ward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować