Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com szykuje coś mocnego

30 postów w tym temacie

GOG.com to w całym zalewie chamstwa i wyzysku na rynku gier komputerowych jedyna pozytywna inicjatywa, która pozwala zarobić jednocześnie dając coś co jest naprawdę warte pieniędzy i czasu poświęconego na granie. Do tego robi się to ze 100% poszanowaniem klienta - jeśli chcę coś kupić w cyfrowej dystrybucji to sprawdzam najpierw tam, bo nikt nie zakłada mi żadnego kagańca gdy tam kupuję - płacę i wychodzę - sprzedawca nie zagląda mi potem przez ramię jak gram.

GO GO GO GOG.com!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GO GOG! Kibicuję im od samego początku, mam tam na koncie już ok 40 gier i cały czas dochodzę kolejne. Dystrybucja cyfrowa - marzenie. No DRM, wszystko działa na nowym sprzęcie, świetne forum i wsparcie techniczne, fajne konkursy. Ostatnio miałem opad szczęki jak zobaczyłem Sanitarium a jeśli szykują coś jeszcze lepszego... Po cichu liczę na nowego wydawcę klasy AAA :-). Tak mi się marzą stare gry od EA, Lucasa albo coś ze Star Treka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie założyć konto i zacząć się tym interesować. Bardzo lubię starsze gry a gog jest świetną sprawą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 20:02, igor8472 napisał:

Tak mi się marzą stare gry od EA, Lucasa

No to niech ci się dalej marzą, ale lepiej zacznij ich szukać na allegro i e-Bay. Wiesz jaki stosunek ma EA do zabezpieczeń? Jeśli natomiast chodzi o Lucas Arts to firma ta prawdopodobnie podejmie inną taktykę, nie da ukryć, że również bardzo pozytywną - będzie wydawać starsze gry ale w odświeżonych wersjach, mocno odświeżonych. Mam nadzieję, że eksperyment z Monkey Island ich do tego mocno zachęcił - tą grę również kupowałem chętnie (aczkolwiek w promocji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w takiej formie cyfrową dystrybucję popieram. Kiedy gry są jare, lecz na tyle stare, że ich reedycja pudełkowa graniczy z cudem. Ale nówki cyfrówki po niebotycznych kwotach? Dziękuję. Jednak GOG-iem się za jakiś czas zapewne zainteresuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System Shock 2?! :D A co do GoGa to polecam w 100%! Cyfrowa dystrybucja rozwija się coraz bardziej. Moje ulubione serwisy to Steam i właśnie GoG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 20:41, fefes napisał:

A jak tam się płaci ? bo Blood Rayne''a bym sobie kupił

Karty kredytowe lub paypal. Ja osobiście paypal, bo to jedyne wyjście dla mnie:) I tak w ogóle to zobacz tę listę http://www.gog.com/en/search/ Masa gier, których w Polsce nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu korekta leży. Tytuł gry to PSYCHONAUTS a nie "Psychonautus"!!! I to nie jest literówka, a ewidentny bład autora newsa, bo wszędzie pisze tytuł w tej formie. Warto uważnie patrzeć, a w razie niepewności zerknąc na listę gier w serwisie, o którym się pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu skończyłem po raz pierwszy, potwierdzam :-). O ile pierwszy poziom można nazwać jako tako ''normalnym'' - i fajnie mi się kojarzy z klimatem "Dzieci Kukurydzy" to kolejne to już takie schizo że na początku nie wiedziałem kim jestem i o co tu chodzi. To się nazywa wczucie w bohatera gry :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się o GOGu dopiero tutaj dowiedziałem tzn nie przy okazji tego newsa tylko nieco wcześniej. W każdym razie może 40 gier nie mam ale już 7 jest i teraz właśnie się zamierzam na Sanitarium, pierwszy raz w to grałem jak miałem 8 lat i ten bijącym łbem gostek na pierwszym poziomie tak mi się wrył w pamięć, że mimo że zapomniałem tytułu to po pierwszym screenie od razu poznałem. Ciekawe co szykują na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Psychonautus" XD ... Jacja panie, jajca XD ...

Mam tez mieszane ucucia co do odmienienia powyzszego tytulu. Tytul BloodRayne (TAK, tam NIE MA spacji) tez bym zostawil bez odmiany. No, ale jak juz odmieniles to juz trzeba bylo wpisac Sanitariuma. Byloby ciekawiej XD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOG.com to świetna inicjatywa. Stare, wspaniale gry dostępne od reki, coś pięknego.
Niestety posiada 2 ogromne wady które raczej sprawiają ze rynek rodzimy nie jest zachwycony tak jak powinien:
a)brak wersji innych niż angielska b)ceny w dolarach
Jeśli ta rewolucja to dodanie polskich wersji i ceny w złotówkach za nie to coś czuję, że moje konto nie wytrzyma takiego ataku :P /trzyma kciuki za ulepszeniem gog.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować