Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - recenzja

89 postów w tym temacie

@Bartex69

Z tego co wiem na 6.

Dobra recka, średnia gra. Przy MW1 bawiłem się dużo lepiej, szkoda, że tutaj trochę IW zawiodło, zwłaszcza jeśli chodzi o multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Triderus - recenzja jest bardzo dobra i nie przesadzę mówiąc, że jest najlepsza z tych wszystkich które czytałem, nie tylko ze względu na mniejszy hype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim hypie, żadna gra nie spełnia oczekiwań, dla mnie najlepszy FPS w jaki grałem, ale multi mimo że nie gram na PC już mi się znudził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kaucz, żeby wydać solidną recenzję musi upłynąć trochę czasu. Ci co się ścigają na recenzje dają przeważnie 5, 10 i 95% i znaki jakości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Myszasty... :( Ja się potnę zaraz. Wiesz ile się zbierałem, żeby napisać recenzję wytykając dokładnie to samo? Wiesz jak ciężko było przekonać kumpla z sieci lokalnej do udostępnienia mi swojego konta steam podczas jego wyjazdu, żeby móc zrecenzować grę nie tracąc 120zł? Niech cię włochate łapska Lucyfera zmolestują. :( Idę zagrać w CoD4 z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wersji PC. Gram na PS3. Moim zdaniem gra oceniona za słabo. Jeśli jest "kopią jedynki" (w sumie to trochę jest) to zasługuje na trochę lepszą ocenę (co jak co, ale kilka nowinek zostało dodanych). Fabuła rzeczywiście naciągana, mimo to misję są świetne i trzymają w napięciu. Ta gra ma WSZYSTKO co świetna strzelanka mieć powinna - akcja, świetny mullti, coop. Ja zgadzam się z oceną Game Informaera: 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 17:51, Budo napisał:

Kaucz, żeby wydać solidną recenzję musi upłynąć trochę czasu. Ci co się ścigają na recenzje
dają przeważnie 5, 10 i 95% i znaki jakości....

W sumie masz racje, ale dzięki subiektywnym recenzją, klienci mogliby pomyśleć nad zakupem, zamiast rzucać się na każdą kopie gry jaką zobaczą (kierując się marką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 17:56, Kaucz napisał:

W sumie masz racje, ale dzięki subiektywnym recenzją, klienci mogliby pomyśleć nad zakupem,
zamiast rzucać się na każdą kopie gry jaką zobaczą (kierując się marką).

Ci, którzy chcą kupić od razu i tak kupią. Ostrożny klient czeka - zwłaszcza w przypadku gry dedykowanej multi - i obserwuje co się dzieje, gdy piana opada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2009 o 17:55, MrGregorA napisał:

świetny mullti


Jakieś 30% tej recenzji to tłumaczenie autora, że właśnie ten element został przez autorów całkiem skopany.
Osobiście zazwyczaj kupuję gry głównie dla multi (choćby dlatego, że coraz trudniej o gry z ciekawa fabułą), a w MW2 jest jak jest, co ostatecznie odwiodło mnie od kupowania go.

Generalnie tekst ładny, choć można było przewidzieć, że jeśli ludzie z gram.pl myślą, to po tych wszystkich oskarżeniach o reklamowanie MW2 nie dadzą grze zbyt dobrej oceny. (nie oszukujmy się, 4 to słaby wynik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować