Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2010 o 22:08, DuduTutu napisał:

Hej, mam pytanie,czy jesli bym teraz zamowil to dostane klucz do bety czy juz po ptakach??
bo kupie napewno ale teraz bym w beta pociupal.


No skoro na pewno kupisz to zamawiaj, może się załapiesz na klucz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 21:53, Magok napisał:

Jak ma się zasyfiony komputer to co mu się dziwić.


Po pierwsze co ma do tego zasyfiony komputer, ja nie mam badziewia na kompie a mam to samo co Zand79 po każdym killstreaku. Po drugie co druga osoba narzeka na ten aspekt gry. Po trzecie jak nie masz do powiedzenia czegoś mądrego to nie odzywaj się i nie rób spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak lipa strasna i raczej do BFbc2 mu daleko blizej do coda MW
ale jak dla mnie rogrywka w mutli i te mapy grafika itp lipa szkoda czasu jak to tak bedzie wygladalo jako produkt finalny to naprawde szkoda czasu- moje wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 23:48, donard napisał:

Jakby ktoś chciał kluczyk to niech łapie 692J-SR8E-ZBEY-HXKB

niestety on juz jest in use,jakbys mial jeszcze to bardzo prosze wyslij mi na mail...toudiguru@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 00:28, DuduTutu napisał:

> Jakby ktoś chciał kluczyk to niech łapie 692J-SR8E-ZBEY-HXKB
niestety on juz jest in use,jakbys mial jeszcze to bardzo prosze wyslij mi na mail...toudiguru@gmail.com

Albo ktoś użył, albo wyczyść cache i wpisz go na stronie a otrzymany lucz wpisz w becie. BTW. Możesz też zamówić moha na gramie i dostać lucz i anulować zamówienie. BTW. Jak dla mnie ten moh jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 11:47, donard napisał:

> > BTW. Jak
dla mnie ten moh jest do dupy.


Jak dotąd każdy kto grał uważa tak samo, jeśli o mnie chodzi to cofam pre-order, no chyba, że zmienią grę w patchach co jest wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WtF? Ja jestem ViPem bo gram w BC2 i nie powinienem przypadkiem dostać klucza?

Czy to chodzi o to, że aby grać w betę od 17 to trzeba grać w BC2 i zamówić pre Order MoH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 13:41, Speed20 napisał:

WtF? Ja jestem ViPem bo gram w BC2 i nie powinienem przypadkiem dostać klucza?

Czy to chodzi o to, że aby grać w betę od 17 to trzeba grać w BC2 i zamówić pre Order
MoH?



O to właśnie chodzi.Dla tych którzy zamówią Pre-order MoH a niegrali w BC2, Beta rozpoczyna się 21 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm,pogralem gdzies godzine w bete i jak dla mnie to nawet nawet. Nie chce popadac w jakis hura optymizm,ale przyjemnie sie gra. Chyba musimy sie przyzwyczaic ze gry sieciowe beda ulegac uproszczeniu,ludzie maja coraz mniej czasu i chca pograc w cos prostszego(gro ludzi na tym forum zrozumie to gdy pojdzie do pracy czy na studia:P) . IMO gra sie bardzo fajnie,a pozatym moze EA pozowli moderom tworzyc wlasne mody wtedy tez MoH ma szanse zaistniec e-sporcie. I pamietajmy ze to jest beta.

donard

Dzieki za klucz,ale wlasnie zamowilem wczoraj preorder i dostalem klucz,ale chyba go anuluje,na jesien zapowiada sie o wiele wiecej ciekawych gier,przynajmniej dla mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:38, Crux3r napisał:

Jakby ktoś jeszcze miał zbędny kod to proszę wysłać na crux3r@gmail.com

Dasqez w swoim poście opisał sposób na łatwe i szybkie zdobycie klucza do bety: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53733&pid=349

Sprawdziłem, działa.


Co do samych wrażeń z gry - ja jednak wolę Bad Company 2, po prostu Battlefield bardziej mi podchodzi. Dla mnie nowy MoH to BC2, ale bez jego największych zalet. Czekam na BF3; '']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 21:53, Magok napisał:

Jak ma się zasyfiony komputer to co mu się dziwić.

co do zasyfionego kompa to co ma piernik do wiatraka? Beta BC2 śmigała jak się patrzy wszystkie najnowsze gry tak samo zero problemu więc po co te głupoty ze śmietnikiem na kompie?
a poza tym to komp jest wysprzątany.

Ogólnie jeśli poprawią kilka rzeczy to gra może nawet się podobać.

Ps. sorry chłopaki nie chce mi się szukać ;D gdzie można zgłosić uwagi do bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 13:51, Kakax napisał:

> WtF? Ja jestem ViPem bo gram w BC2 i nie powinienem przypadkiem dostać klucza?

>
> Czy to chodzi o to, że aby grać w betę od 17 to trzeba grać w BC2 i zamówić pre
Order
> MoH?
>
>

O to właśnie chodzi.Dla tych którzy zamówią Pre-order MoH a niegrali w BC2, Beta rozpoczyna
się 21 czerwca.

Mam zamówionego pre-ordera MoH mam BC2 oryginał na blaszaka od dnia premiery i gram regularnie i nie mogę pograć od 17-go,więc nie jet to tak do końca prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A klucz wpisywałeś na tym samym koncie, na którym grasz w BC2?


EDIT: A tak poza tematem to może ktoś wie czemu niemogę się zalogować na stronie www.msn.com na swoim e-mailu?? Gram na nim w BC2 i bete MoH ale niemogę się dowiedzieć czy mam jakieś wiadomości;// niechce przyjąć hasła a ja mam pewność że to takie hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować