Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Restart serii Medal of Honor potwierdzony!

53 postów w tym temacie

Myślę, że fajna byłaby fabuła w Afganistanie, tylko żeby nie była tak krótka jak single player w "nowoczesnych" CoD. Okładka fajna, ale wiadomo, że do końca 2010 roku wszystko może się jeszcze zmienić. Teraz pozostało nam tylko czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Gdyby to była wojna radziecko afgańska to jeszcze, jeszcze, a tak to nuuuda. Wciąż tylko będziemy wzywać naloty dywanowe na jaskinie i odblokowywać misje dodatkowe, w których będziemy jeździli hummerami slalomem między minami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma co marzyć o tym że gra będzie równie długa co Allied Assault. Niemniej warto sprawdzić co z tego wyjdzie, oby nie średniak jak inne produkty EA.

@hans_olo: Rosjan? W amerykańskim produkcie? Pewnie jacyś się dotoczą :]

@Lordpilot: oby użyli Frostbite'a. UE3 w MoH wyglądał koszmarnie. A Airbourne był spoko. Kupić jak najtaniej, przejść (opcjonalnie-dobić achievementy), odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie świat wraca na właściwe tory - MoH vs CoD, EA vs Activision. Nic nie działa tak pozytywnie na graczy i (przede wszystkim) deweloperów/wydawców jak konkurencja. Monopol nikomu nie służy, bo wtedy deweloperzy lubią sobie spocząć na laurach ;-)

Co do cyklu MoH - Allied Assault mnie swego czasu zachwycił, Pacific Assault jest moją ulubioną grą z realiów II wojny światowej (tak wiem, jestem w mniejszości) - EA LA wprowadziło w tej grze parę fajnych patentów, szkoda że później zarzuconych. W Airoborne nie grałem (jedynie demo - jak dla mnie było przynajmniej ok) - recenzenci narzekali, gracze nie polecali, więc nie ryzykowałem straty kasy ;-)

Pierwowzoru z PSX (od którego wszystko się zaczęło) niestety nie widziałem na oczy, tak samo jak i wszystkich odsłon z PS 2.

Co do nowego tytułu - przeniesienie akcji we współczesność to IMO bardzo dobry pomysł, a zaangażowanie w proces deweloperski odpowiednich konsultantów i dwóch studiów deweloperskich świadczy o tym że EA podchodzi do tematu poważnie.
Zwłaszcza o multi (po kapitalnym pod tym względem BF:Bad Company) jestem całkowicie spokojny - odpowiada za niego DICE.

ps. Ciekawe jaki engine zastosują: UE 3 czy Frosbite ? Osobiście bym wolał ten drugi.
ps2. Gratulacje dla newsmana za zacięcie szperacza ;-) Na innych stronach nie znalazłem info, na kim jest wzorowany facet z okładki (która jest świetna swoją drogą) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 10:09, Lordpilot napisał:

Wreszcie świat wraca na właściwe tory - MoH vs CoD, EA vs Activision. Nic nie działa
tak pozytywnie na graczy i (przede wszystkim) deweloperów/wydawców jak konkurencja. Monopol
nikomu nie służy, bo wtedy deweloperzy lubią sobie spocząć na laurach ;-)


Zgodzę się z tym że konkurencja jest dobra, i dzięki konkurencji obserwujemy rozwój w branży gier wideo (i nie tylko).
Pojawia się jednak pytanie czy to wystarczy do tego by MoH dał radę, według mnie EA powinno zainwestować w nowy brand. Medal of Honor dawno temu się skończył, kolejne części gry były odgrzewanymi kotletami, które z każdą częścią stawały się co raz bardziej niestrawne.

Dnia 03.12.2009 o 10:09, Lordpilot napisał:

Co do cyklu MoH - Allied Assault mnie swego czasu zachwycił, Pacific Assault jest moją
ulubioną grą z realiów II wojny światowej (tak wiem, jestem w mniejszości) - EA LA wprowadziło
w tej grze parę fajnych patentów, szkoda że później zarzuconych. W Airoborne nie grałem
(jedynie demo - jak dla mnie było przynajmniej ok) - recenzenci narzekali, gracze nie
polecali, więc nie ryzykowałem straty kasy ;-)

Pierwowzoru z PSX (od którego wszystko się zaczęło) niestety nie widziałem na oczy, tak
samo jak i wszystkich odsłon z PS 2.


Ostatni MoH w którego grałem to jakaś wersja ze starego Xboxa, niestety nie polecam, gra była wyjątkowo kiepska.

Dnia 03.12.2009 o 10:09, Lordpilot napisał:

Co do nowego tytułu - przeniesienie akcji we współczesność to IMO bardzo dobry pomysł,
a zaangażowanie w proces deweloperski odpowiednich konsultantów i dwóch studiów deweloperskich
świadczy o tym że EA podchodzi do tematu poważnie.
Zwłaszcza o multi (po kapitalnym pod tym względem BF:Bad Company) jestem całkowicie spokojny
- odpowiada za niego DICE.


Chciałoby się żeby DICE staneło z Medalem, jednak byłby to wtedy kolejny Battlefield. Nie jestem w stanie uwierzyć że panowie z "kostki" coś by zmienili - czyt. stworzyli prawdziwą innowację.

Dnia 03.12.2009 o 10:09, Lordpilot napisał:

ps. Ciekawe jaki engine zastosują: UE 3 czy Frosbite ? Osobiście bym wolał ten drugi.
ps2. Gratulacje dla newsmana za zacięcie szperacza ;-) Na innych stronach nie znalazłem
info, na kim jest wzorowany facet z okładki (która jest świetna swoją drogą) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa, kasa, kasa! Tylko jedno się liczy :| Po co stworzyć coś nowego, skoro można zerżnąć pomysły od CoDa? Podejrzewam, że gry będą baaardzo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczesne pole walki to jedno z moich ulubionych zainteresowań. Afganistan i wydarzenia oparte na faktach? O takim czymś tylko marzyłem, do tego ten realizm. Cieszę się też, że z góry zapowiadana jest wersja PC. Czuję, że to będzie coś pięknego :). Więcej informacji proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się pomysł podoba, szczególnie po niesmaku spowodowanym ostatnim CoDem na PC. Jednak z tym tytułem to bym coś zrobił. Mimo wszystko Medal of Honor to stareńka gra i używanie tej samej nazwy jest nieco mylące. Ale co tam, pewnie jeszcze jakieś strategiczne decyzje zostaną podjęte. A co do głównego bohatera gry, który jest żywcem wyciągnięty z realiów Afgańskich... Pamiętam jak mając te 19 lat zobaczyłem faceta na zdjęciu, to pierwsza myśl w głowie jaka mnie nawiedziła "facet wygląda jakby uciekł z jakiegoś ostrego kina akcji". Dobór naprawdę wyśmienity. Bardzo ciekaw jestem co z nim się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 10:42, Damianuss1 napisał:

Współczesne pole walki to jedno z moich ulubionych zainteresowań. Afganistan i wydarzenia
oparte na faktach? O takim czymś tylko marzyłem, do tego ten realizm.


Ta, a potem wyjdzie Robocop z arafatką i zacznie ostrzał artyleryjski w naszym kierunku z użyciem lufy czołgu Abrams ładowanej piachem.
To taka mała dygresja co do końcówki Airbourne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie must-have. W ostatnim czasie EA mnie nie zawodzi, a wręcz przeciwnie. Połączenie sił EA LA i EA Dice na pewno wyjdzie na dobre grze. Mam dość już nędznego Call of Duty od Treyarcha (zarówno trójka jak i World at War są kiepskie), a Modern Warfare 2 mnie po części zawiódł.

Czekam!ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jestem w mniejszości, ale żałuję, że porzucono drugą wojnę światową na rzecz współczesnego konfliktu zbrojnego - nie jestem przekonany, czy MoH nie przepoczwarzy się w klona Modern Warfare.

Seria zawsze była wyjątkowa - czy to ze względu na rewelacyjną muzykę, szeroko pojęty klimat czy zróżnicowanie misji. Uwielbiałem zadania polegające na odnalezieniu mundurów, legitymowaniu się dokumentami... Były one fantastyczne, szkoda, że koncepcję po Allied Assault kompletnie zarzucono.
MoH stracił to, co czyniło go unikalnym. Chyba bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować