Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2009 o 11:12, Azra napisał:

> Antonio_Montana= Cejrowski? :D

Cejrowski jest inteligentnym człowiekiem, który potrafi używać poprawnej polszczyzny
i argumentować swoje stanowisko, więc twoje porównanie odpada :)

A ty jesteś jakims wybitnym inteligentem pierwszorocznym? Nie zauważyłem tego po twoich wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 11:24, Antonio_Montana napisał:

Z reguły nosze w pracy kominiarkę wiec nie uciska mnie nic, swoją drogą nieźle piorą
wam na tej uczelni mózgi, ja się pytam gdzie można kupić takiego robota jak ty?

WASZKA G!!!!! XD
Chociaż on w sumie przed robotą zdejmuje kominiare :D
qq more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 11:15, ThimGrim napisał:

Bez przesady. Cejrowski inteligentny?


Na pewno inteligentniejszy od ciebie.
Choć jak wiadomo dla fanatycznego ateisty nie do pomyślenia jest, żeby ktoś o innych poglądach był od niego inteligentniejszy. Jak przeczytasz w życiu coś poza dawkinsem to może poszerzą ci się horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 23:49, Jakli napisał:

> Jezus krytykował postbabilońskie wymysły żydków. Rzeczywiście, chrześcijaństwo
ma swój
> początek w judaizmie, tak samo jak islam. Tylko że Jezus raczej opierał się na Tanach,

> a nie na ludzkich tradycjach.
No, ale jednak to był Żyd być może jedynie trzeźwo myślący człowiek w tamtych czasach,
ale nie uważam go za Boga tyle o nim dobrego w NT, a gdzie apokryfy... przecież w nich
również może być prawda czy może Bóg "natychając" piszących Biblię nie pozwolił i m
pisać o tym co złe jeśli chodzi o jego syna?. Ale to nie temat o tym.
Co do "plucia na Polskę" przyznaję Polacy pomagali bardzo Żydom podczas II wś, ale to
nie zmienia faktu, że aktualnie to co się szerzy jest straszne... Nie można być innego
pochodzenia, wiary itp aby nie być szykanowanym... Moim zdaniem nie powinno się czepiać
rasy, narodowości, nawyków itp, bo wszyscy się urodziliśmy tak samo i umrzemy tak samo.
Dlatego teksty na zasadzie "Jeba* żodkiewki", "precz z homosami" nie mają racji bytu.
Wszyscy jesteśmy równi...

Równi są ci którzy czują sie równi i wywalczyli sobie wolność. Tutaj walczcie o prawa dla siebie i nakazy niewolnicze dla innych. To ma byc wolność? Dla kogo, pytam się?Patrząc na pochodzenie Jezusa, skąd przybył to jednaj jestem bardziej przekonany o tym ze był on Włochem. Polacy uratowali tysiące Żydów za darmo, a znasz jakiegos Zyda który uratował Polaka? Teraz bogaci żydzi z JewSA wystawili Polsce za to rachunek. Ironia losu. Polska jest bardzo tolerancyjnym krajem, obywatele zostali tak wychowani, że wybryki Polaków to nic w porównaniu z naszych sąsiadów o których cisza w mediach jak makiem zasiał. A dzieje sie u sąsiadów oj dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

Proszę uprzejmie. I nie krzycz, że wyrwane z kontekstu, bo nie jest tu ważne - te słowa
nakazują zabijanie i to jest fakt.
"Rozkazał więc Mojżesz sędziom Izraela: Zabijajcie każdego z waszych ludzi, którzy się
przyłączyli do Baal-Peora". Ks. Liczb 25:5,
"Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały
z mężczyzną". Ks. Liczb 31:17,
"Pan wysłał cię w drogę i nakazał: Obłożysz klątwą tych występnych Amalekitów, będziesz
z nimi walczył, aż ich zniszczysz.1 Ks.Samuela 15",
" Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości!
Ks. Ezechiela 9:4-5"

Hehe, tylko, że to jest wyrwane z kontekstu. Co z tego, że wskazują na zabijanie? Jak już udowodniłem, śmierć śmierci nie jest równa. Różnica między nami jest taka, że Ty to znalazłeś najprawdopodobniej w jakimś artykule z netu, a ja przeczytałem cały Pięcioksiąg. Gdybyś także przeczytał całość wiedziałbyś, dlaczego nakazano zabić tych, któzy "przyłączyli się do Baal Peora" (Madianitów) i Alamekitów. Jeśli chodzi o tych pierwszych:
"17 «Jak z wrogiem obchodź się z Madianitami i wyniszcz ich, 18 gdyż oni wrogo odnosili się do was, oszukując was przez swoje knowania, posługując się Peorem, posługując się córką księcia madianickiego, ich siostrą Kozbi, która została zabita w dzień plagi, jaka spadła ze względu na Peor»." Lb, 25, 17. O Alamekitach sam poszukaj. Tak samo w 31. rozdziale Lb - chodzi o kobiety i chłopców z plemienia Madianitów. Osoby, które były wolne od winy oszczędzono, jak podaje przypis do wersetu 18.:
"Chodzi o zupełne wytępienie ze względu na niebezpieczeństwo religijno-moralne. Dziewczęta zaś oszczędzono, jako wolne od winy, o której mówi Lb 31,16. Mogły one być niewolnicami i żonami drugorzędnymi (Pwt 21,10-14; Sdz 21,10-14)."
Co do księgi Ezechiela to akurat się nie wypowiem, bo nie czytałem, moja wiedza na temat tej księgi jest zbyt ogólnikowa, a teraz nie mam czasu czytać. Bo żeby zobaczyć kontekst sytuacji należy przeczytać całość, a nie jeden werset.

Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

Ale nadal to wojna z powodów religijnych.

Powodem była agresywna polityka Turków Seldżuckich, co podaje chyba każda książka do historii. Nie ma to nic wspólnego z zabijaniem kogoś tylko dlatego, że jest wyznawcą innej religii. Co do inkwizycji to tylko ośmieszyłbyś się zapewne, bo były to najbardziej humanitarne sądy średniowiecza.

Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

To z powodu tych kilku(nastu..? oby nie) procent ciołków należy izolować całe społeczności? To już lepiej ich samych odizolować. Wiele kultur powstało na styku dwóch albo trzech innych, wyodrębniły się, gdy nabrały cech od innych i nie można było ich już sklasyfikować jako jednej z nich

Jeśli te kilka(naście, czasem może nawet -dziesiąt) procent "ciołków" powodują spięcia na taką skalę, że giną setki, tysiące ludzi - tak. Zresztą, jak już pisałem, konflikty występują w takich społeczeństwach samoczynnie, nie trzeba do tego ciołków. Np. w naszej kulturze wolna od pracy jest niedziela, muzułmanin chciałby pracować w niedzielę, ale nie zrobi nic w piątek. I jeśli nie znajdzie odpowiedniej pracy dla siebie to już jest powód do konfliktu... To tylko tak czysto teoretycznie, bo nie sposób omówić wszystkich różnić, a na skalę milionowych społeczeństw nawet takie błahostki mogą w późniejszym okresie, w wyniku choćby frustracji, przerodzić się w demonstracje etc. I nie mam nic przeciwko zmianom jeśli nie zachodzą w sposób rewolucyjny.

Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

Dla przedstawicieli dowolnego narodu czy kultury, którzy chcą mieszkać w Polsce.

A skąd Ci się to wzięło? Państwo zostało zbudowane po zjednoczeniu plemion słowiańskich w naród polski.

Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

Wolałbym dać swój podatek na wspomożenie głodujących imigrantów niż na wspieranie tysiąca urzędasów. A bezrobotnego Polaka traktuję tak samo jak bezrobotnego imigranta - zasługuje na szansę bez względu na narodowość, to wciąż człowiek.

Ale ja nie mam nic przeciwko. Ty ze swoimi pieniędzmi możesz robić, co tylko zechcesz, nic mi do tego. Ale nie można zmuszać do tego innych osób wprowadzając taką politykę fiskalną państwa.

Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

No więc taki np. Turek będący w Polsce i płacący podatki ma prawo głosu, jest obywatelem. A Ty mu chcesz to prawo odebrać, bo nie jest z Polski.

Nikomu nic bym nie odebrał. Ja bym po prostu zaostrzył politykę migracyjną, żeby takich Turków było jak najmniej. Temu, który już ma obywatelstwo nic nie można zrobić, w myśl zasady "lex retro non agit".

Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

Dmowski to w ogóle durny był, nie tylko z tego powodu.

Chyba Cię pogięło, to jeden z najwybitniejszych Polaków, to głównie dzięki niemu Polska odzyskała niepodległość po I Wojnie Światowej. Wybacz, ale takie osądy mogą wydawać tylko ludzie, którym propaganda zrobiła wodę z mózgu. Niewiele jest na świecie osób, którym zawdzięczamy tyle, co Dmowskiemu.

Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

Związki zawodowe walczą o prawa pracownicze, które uwielbiają naginać czy łamać korporacje - patrz np. Coca-Cola. Niby dlaczego istnieje np. akcja Fair Trade? Żeby pokazać, że dany producent zachowuje się okej w stosunku do pracowników, wypłaca uczciwe pieniądze za pracę i nie wykorzystuje ludzi jak maszyn. Syndykatu pozwalają wywrzeć skuteczniejszy nacisk na firmy łamiące te prawa.

A co to są "prawa pracownicze"? Pracownik, w normalnym państwie, ma prawo do tego, co sobie wynegocjował z pracodawcą w umowie o pracę. Jeśli jego prawa, te wynegocjowane, są łamane to nie są potrzebne żadne syndykaty (czyli zwykłe ugrupowania złodziejskie, o czym trochę dalej), bo wystarczy, że pracownik weźmie tą umowę i postawi firmę pod sąd. I działa to w drugą stronę: jeśli pracownik nie wywiązuje się z umowy to pracodawca może go zwolnić.
Natomiast związki to ugrupowania złodziejskie, co widać chociażby na przykładzie pielęgniarek czy nauczycieli. Żądają od państwa podwyżek, tylko skąd państwo ma wziąć na to pieniądze, skoro budżet jest ograniczony? Nawet nie można ich zwolnić, bo mają specjalne przywileje. A jakoś nie słyszałem, żeby żądali prywatyzacji tych sektorów. W ogóle uprzywilejowanie jednych ugrupowań to zwykła nieuczciwość, nie ma to nic wspólnego z równością wobec prawa.

Dnia 04.07.2009 o 22:11, Ragnos napisał:

Prywatyzacja postępuje, a wszystkie sklepy i hipermarkety są w rękach prywatnych. Nie ma sklepów państwowych. Poczta Polska ma monopol tylko dla lekkich listów (powstał niedawno InPost), PKP też nie jest już jedyną firmą świadczącą transport koleją.

Co z tego, że sklepy i hipermarkety są w rękach prywatnych? To nie ma nic do rzeczy. Tylko w komunizmie (realnym socjalizmie) cała gospodarka była państwowa. III Rzesza, jak wiadomo, była państwem socjalistycznym, a istniała tam własność prywatna. Mimo to, żaden człowiek zdrowy na umyśle nie twierdzi, że skoro były tam prywatne sklepy to było to państwo kapitalistyczne. L. Mises tak o tym pisze w "Biurokracji":
Narodowym socjalistom udało się całkowicie wyeliminować motyw zysku z zarządzania biznesem. W Niemczech nazistowskich już nie ma mowy o wolnym przedsiębiorstwie ani też nie istnieją przedsiębiorcy. Byli przedsiębiorcy zostali zredukowaniu do statusu Betriebsfuehrer (kierownika przedsiębiorstwa). Nie mogą swobodnie działać, muszą bezwarunkowo słuchać poleceń wydawanych przez Ministerstwo Gospodarki Rzeszy (Reichswirtschaftsministerium), jego urzędników okręgowych oraz rejonowych. Rząd Rzeszy nie tylko określa ceny oraz stopy procentowe, jakie należy płacić i jakich można żądać, wysokość płac i zarobków, ilość towarów jakie mają być wyprodukowane oraz metody stosowane w produkcji, lecz wyznacza każdemu kierownikowi przedsiębiorstwa określony dochód, praktycznie przekształcając go tym samym w płatnego pracownika państwowego. System taki, poza niektórymi stosowanymi terminami, nie ma nic wspólnego z kapitalizmem i gospodarką rynkową. Jest to po prostu socjalizm według niemieckiego wzorca, Zwangswirtschaft (gospodarka nakazowa). Różni się on od rosyjskiego wzoru socjalizmu – systemu otwartej nacjonalizacji wszystkich zakładów – jedynie w kwestiach technicznych."
W państwach europejskich jest podobnie, tyle że interwencjonizm jest nieco mniejszy - ale jest! I mimo wszystko dość znaczny (większy niż np. w USA czy nawet Kanadzie). Państwom, w których ubezpieczenia są obowiązkowe, państwo ustala ceny niektórych towarów (np. leków), ratuje przedsiębiorstwa przed upadkiem, podlega mu służba zdrowia (NFZ) i szkolnictwo (szeroki zakres działań MEN, publiczne podstawówki, gimnazja, studia), istnieją jakieś monopole, dotacje dla jakichś sektorów gospodarki (np. rolnictwa), wypłaca się bezrobotnym zasiłki aż do znalezienia pracy, utrudnia handel międzynarodowy poprzez granice celne (i tak dalej, i tak dalej, nie ma sensu się rozpisywać) bliżej do socjalizmu niż do kapitalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 10:44, Antonio_Montana napisał:

To nie są żadne swobody tylko luki prawne, poczekaj zabiorą sie i za wasze miecze noże.
Wkrótce przyjmą więcej policjantów, którzy będą was wyprowadzać na smyczy niczym psa..
Każdego i z osobna.


Póki co prawo zezwala mi na to. Ustawa obowiązuje w tej formie od lat i nikt do tej pory nawet nie próbował jej zmieniać.

Dnia 05.07.2009 o 10:44, Antonio_Montana napisał:

> Niewolnicze? Aha, 20% to już niewolnicze. Jaka wartość jest normalna zatem?

jak sobie doliczysz składki obowiązkowe ubezpieczenia iinne pierdoły wyjdzie nawet 40%
a może nawet więcej


Bzdura. Jeśli umawiałem się z moim pracodawcą na 30k rocznie, to 24k dostawałem na rękę. Do tego dodaj sobie różne odpisy (np. za wynajmowanie mieszkania) i wyjdzie na to że podatki praktycznie były mniejsze.
To tylko Polska jest tak porąbanym krajem, że najpierw połowę pieniędzy oddaje się na ZUS, któremu i tak brakuje kasy, a dopiero resztę opodatkowuje i wypłaca pracownikowi. Ale istnieją państwa gdzie takich numerów nie ma.

Reszty nawet nie chce mi się komentować. Żyj dalej w swojej wyimaginowanej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2009 o 14:31, pkapis napisał:

Póki co prawo zezwala mi na to. Ustawa obowiązuje w tej formie od lat i nikt do tej pory
nawet nie próbował jej zmieniać.


Póki co to na razie nie dobrali sie do tego ale czekaj jak zaczna sie rozruchy z udzialem bezrobotnych ktorzy nie będą mieli co do gara wrzucić. Będziesz maczetą bronił swojego podwórka.

Dnia 05.07.2009 o 14:31, pkapis napisał:

Bzdura. Jeśli umawiałem się z moim pracodawcą na 30k rocznie, to 24k dostawałem na rękę.
Do tego dodaj sobie różne odpisy (np. za wynajmowanie mieszkania) i wyjdzie na to że
podatki praktycznie były mniejsze.
To tylko Polska jest tak porąbanym krajem, że najpierw połowę pieniędzy oddaje się na
ZUS, któremu i tak brakuje kasy, a dopiero resztę opodatkowuje i wypłaca pracownikowi.
Ale istnieją państwa gdzie takich numerów nie ma.
Reszty nawet nie chce mi się komentować. Żyj dalej w swojej wyimaginowanej rzeczywistości.


Owszem pod warunkiem że ktoś ma co odpisać, swoja droga niezłe przekręty jedni odpisuja sobiea a inni harują na to. Dobre. I będe żył tak długo jak się da, tylko ciekawe ile ty dasz rada pożyć w mojej wyimaginowanej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 15:00, Antonio_Montana napisał:

Póki co to na razie nie dobrali sie do tego ale czekaj jak zaczna sie rozruchy z udzialem
bezrobotnych ktorzy nie będą mieli co do gara wrzucić. Będziesz maczetą bronił swojego
podwórka.


Jakoś nie było rozruchów jak bezrobocie było znacznie wyższe niż obecnie, więc nie widzę skąd te apokaliptyczne prognozy bierzesz. Czyżby to samo źródło informacji co podało, że tylko lesbijkom nie pasują irańskie chusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2009 o 15:16, Fumiko napisał:

Jakoś nie było rozruchów jak bezrobocie było znacznie wyższe niż obecnie, więc nie widzę
skąd te apokaliptyczne prognozy bierzesz. Czyżby to samo źródło informacji co podało,
że tylko lesbijkom nie pasują irańskie chusty?

Sprawdzałem tylko co sie działo na Węgrzech, Grecji, Francji, Czechach, Litwie i innych panstwach gdzie różowo-czerwony socjalizm nie wyszedł. Zapamiętaj sobie jedno, jeszcze was polaczków brytole wyrzucą z wysp i to z wielkim hukiem, bo juz teraz są na granicy wytrzymałości i debatują w kuluarach co z wami zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 15:22, Antonio_Montana napisał:

Sprawdzałem tylko co sie działo na Węgrzech, Grecji, Francji, Czechach, Litwie i innych
panstwach gdzie różowo-czerwony socjalizm nie wyszedł. Zapamiętaj sobie jedno, jeszcze
was polaczków brytole wyrzucą z wysp i to z wielkim hukiem, bo juz teraz są na granicy
wytrzymałości i debatują w kuluarach co z wami zrobić.


Czekaj, sprawdzę.

Nie. Dublin zdecydowanie NIE został w nocy przyłączony do Wielkiej Brytanii.

I jak to było z tą antypolskością i nienawidzeniem swoich korzeni, przypomnij? Ktoś tu po raz kolejny się w podwójne standardy bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2009 o 15:27, Fumiko napisał:

Czekaj, sprawdzę.

Nie. Dublin zdecydowanie NIE został w nocy przyłączony do Wielkiej Brytanii.

I jak to było z tą antypolskością i nienawidzeniem swoich korzeni, przypomnij? Ktoś tu
po raz kolejny się w podwójne standardy bawi...


Mówiłem ogólnie o wyspiarzach, a z tymi podwojnymi standardami to chcialem połechtać twoją antypolskosc, ale pewnie w tym momencie zostane posądzony o seksizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 15:33, Antonio_Montana napisał:

Mówiłem ogólnie o wyspiarzach, a z tymi podwojnymi standardami to chcialem połechtać
twoją antypolskosc, ale pewnie w tym momencie zostane posądzony o seksizm?


Mówiłeś, cytuję "brytole" za co od dowolnego Irlandczyka dostałbyś po pysku. To raz.

Osoba stosująca podwójne standardy sama sobie wystawia świadectwo: to dwa.

Nikt nikogo nie może ot tak sobie dla swojej fanaberii wyrzucić z granic danego państwa, to trzy. A cztery: dodatkowo kwestia "wyrzucenia polaczków" utrudniona jest przez członkostwo w UE - póki nie złamię prawa to mogę sobie mieszkać w Berlinie, Barcelonie, Dublinie czy Salonikach i kijek komukolwiek do tego. Łącznie z Tobą.

Snuj sobie dalej te teorie, nie powiem, wyobraźnia spora tylko źle ukierunkowana. Naprawdę spróbuj pisarstwa, poszerzysz sobie horyzonty a i karierę może zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 15:37, Fumiko napisał:

Mówiłeś, cytuję "brytole" za co od dowolnego Irlandczyka dostałbyś po pysku. To raz.

Chciałbym zobaczyc tego pijanego brytola który da mi po pysku ;)

Dnia 05.07.2009 o 15:37, Fumiko napisał:

Osoba stosująca podwójne standardy sama sobie wystawia świadectwo: to dwa.

Jestes wściekła, bo odebrałem całkowite wykształcenie poz a granicami kraju a pomimo tego nadal jestem polakiem?

Dnia 05.07.2009 o 15:37, Fumiko napisał:

Nikt nikogo nie może ot tak sobie dla swojej fanaberii wyrzucić z granic danego państwa,
to trzy. A cztery: dodatkowo kwestia "wyrzucenia polaczków" utrudniona jest przez członkostwo
w UE - póki nie złamię prawa to mogę sobie mieszkać w Berlinie, Barcelonie, Dublinie
czy Salonikach i kijek komukolwiek do tego. Łącznie z Tobą.

Snuj sobie dalej te teorie, nie powiem, wyobraźnia spora tylko źle ukierunkowana. Naprawdę
spróbuj pisarstwa, poszerzysz sobie horyzonty a i karierę może zrobisz...

Wurzuca was, wyrzucą. Zobaczysz. Podobno tak jak obnizyły sie standardy życia po waszym najeździe tonie było od stuleci. Po za tym zdaje sie Anglia jest tylko jedna noga w unii, może robic co chce. Ale i na was w Dublinie znajdą bat, ale może jeszcze zdążysz wyjść za pięknego irlandczyka, spiesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj, że spokój jaka polityka niewolnictwa? Skoro tak piszesz o Żydach to czemu Niemców się nie czepiasz... Który pomógł Polakom w II wś? Aktualnie przepraszam Cie bardzo Żydzi to normalni ludzie mają również prawa do wolności i nie rozumiem skąd twoje stwierdzenie, że trzeba ją wywalczyć? Kim są w takim razie oni ? Kim są teraz kiedy teoretycznie "woloności nie wywalczyli". Czemu najeżdżasz na inny naród, bo takie są stereotypy... Nie znasz prawdziwych Żydów, miałeś styczność tylko z jednym.
Jaki rachunek? Jaki rachunek? Ja nie widzę żadnego rachunku skoro to właśnie tacy ludzie jak TY gnębią ich, bo są kim są... Polska tolerancyjnym krajem? Chyba to powinno się określać po zachowaniu obywateli, bo ja jakoś nie widziałem akceptacji póki co w większości grup jakie poznałem przez to, że mam takie pochodzenie jakie mam -.-.
Co do kolejnego stereotypu... są bogaci? Nie wszyscy moja rodzina, np. nie jest, a to jednak Żydzi... Co do reszty,
to coś złego, że potrafili dorobić się majątków? I nie pisz mi że, w średniowieczu kogoś okradali sprzedając drożej itp...
Bo teraz ja nie widzę tego... Żydzi jak normalni ludzie zarabiają. Zazdrościsz? Biedny jesteś to idź ucz się, pracuj może się dorobisz, a do Żydów się nie czepiaj.
Głupi antysemita -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 15:45, Antonio_Montana napisał:

Jestes wściekła, bo odebrałem całkowite wykształcenie poz a granicami kraju a pomimo
tego nadal jestem polakiem?


O patrz, następny telepsycholog ze zdolnością czytania w myślach... Jesteś polakiem, owszem, ale na pewno nie Polakiem, skoro czujesz się taki lepszy od wszystkich tu obecnich razem wziętych. A odebrane wykształcenie idź i oddaj, niech Ci wymienią na lepsze, bo masz wyraźne problemy choćby z geografią. Dość zresztą typowe dla mieszkańców południowych stanów, jakby nie pochodzenie to byś Polskę z Rosją mylił...

Dnia 05.07.2009 o 15:45, Antonio_Montana napisał:

Wurzuca was, wyrzucą. Zobaczysz. Podobno tak jak obnizyły sie standardy życia po waszym
najeździe tonie było od stuleci. Po za tym zdaje sie Anglia jest tylko jedna noga w unii,
może robic co chce. Ale i na was w Dublinie znajdą bat, ale może jeszcze zdążysz wyjść
za pięknego irlandczyka, spiesz się.


Zdecydowanie oddaj to wykształcenie i wymień na lepsze, bo i z czytaniem masz problemy. Już ja Ci mówiłam że Anglia to nie Irlandia, pkapis Ci to mówił a Ty dalej swoje z uporem maniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 15:56, Jakli napisał:

Daj, że spokój jaka polityka niewolnictwa? Skoro tak piszesz o Żydach to czemu Niemców
się nie czepiasz... Który pomógł Polakom w II wś? Aktualnie przepraszam Cie bardzo Żydzi
to normalni ludzie mają również prawa do wolności i nie rozumiem skąd twoje stwierdzenie,
że trzeba ją wywalczyć? Kim są w takim razie oni ? Kim są teraz kiedy teoretycznie "woloności
nie wywalczyli". Czemu najeżdżasz na inny naród, bo takie są stereotypy... Nie znasz
prawdziwych Żydów, miałeś styczność tylko z jednym.
Jaki rachunek? Jaki rachunek? Ja nie widzę żadnego rachunku skoro to właśnie tacy ludzie
jak TY gnębią ich, bo są kim są... Polska tolerancyjnym krajem? Chyba to powinno się
określać po zachowaniu obywateli, bo ja jakoś nie widziałem akceptacji póki co w większości
grup jakie poznałem przez to, że mam takie pochodzenie jakie mam -.-.
Co do kolejnego stereotypu... są bogaci? Nie wszyscy moja rodzina, np. nie jest, a to
jednak Żydzi... Co do reszty,
to coś złego, że potrafili dorobić się majątków? I nie pisz mi że, w średniowieczu kogoś
okradali sprzedając drożej itp...
Bo teraz ja nie widzę tego... Żydzi jak normalni ludzie zarabiają. Zazdrościsz? Biedny
jesteś to idź ucz się, pracuj może się dorobisz, a do Żydów się nie czepiaj.
Głupi antysemita -.-.

A pisza tutaj że ja jestem nienormalny ale wystarczy poczytac ciebie ipoprawia sie od razu humor. Nie ma w Polsce antysemityzmu bez antypolonizmu. Przypomnij sobie chlopie co zrobili z twoimi ziomkami francuziki, za pieniądze z budżetu Francji wynajęli transport i wywieźli was do obozów, choc nikt ich do tego nie zmuszał. Chcieli być poprawni politycznie, bo wtedy tak wyglądała poprawność. Mój dziad walczył z wolność nasza i waszą śmieszny człowieczku a ty masz jeszcze czelność usprawiedliwiać roszczenia twoich krewnych którzy nic nie mają wspolnego z odszkodowaniami, kiedy była wojna siedzieli w JewSA i liczyli czy moze cos skapnie po krewnych z europy.
Udało sie zniszczyć naród Niemiec, Śzwajcarii, Austrii, Francji, ANglii, a Polska nadal jak taka zakała europy broni swojej narodowości - o to się wsciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować