Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2009 o 18:30, MrKubu napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=NpOFcqrqBa0 - Panie i Panowie oto Płód, który niepytany
przez żadną kobietę o zgodę bezczelnie wylazł z macicy żywy.

Trudno o bardziej "zaangażowanego" działacza:)
A to coś wnosi do dyskusji o aborcji? Ciodzi o to by pomóc innym niechcianym ewakuować się bezpiecznie przed upływem 9 miecha? Da się zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 21:57, ThimGrim napisał:

>/.../ > Eeee tam. Zwykły neonazi :P

Nie ma to, jak przykleić komuś etykietkę.
Mogę przykleić etykietkę inną, na przykład "neostalinowiec". I co, lepiej byś się poczuł ?
W końcu naziści, to nic innego, jak narodowi socjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 21:15, qrex napisał:

Jeśli dobrze rozumiem ten obrazek to... jestem agnostykiem.

Chodzilo mi o to, ze agnostyk to tez moze byc wierzacy - wypada zaznaczyc, ze jest sie agnostykiem-ateista, by uniknac zbednych nieporozumien. :X
Tzn jesli chodzi ci o to, ze nie wierzysz...


@zadymek
Knows jest na obrazku w cudzyslowiu i jako czlonkow takiej grupy wymienia konserwatywne grupy religijne i papieza. To stwierdzenie samo wykazuje to jakaz to wiedza dysponuja gnostycy-teisci na temat istnienia (lub tez nie) boga. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 22:11, KrzysztofMarek napisał:

Nie ma to, jak przykleić komuś etykietkę.


Ja to się zawsze zastanawiam panie magistrze skąd u pana ten swoisty "pociąg" do tych wszystkich szemranych naukowców. Co kogoś wygrzebiesz- to ma w swoim CV takie cuda, że ręce można tylko załamać... No ale wiadomo- "układ" robi swoje. ;)

Ps. Pytanie, które mnie od jakiegoś czasu nurtuje. Byłbym wdzięczny za odpowiedź: czy pracowałeś w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 22:26, ThimGrim napisał:

> /.../ Byłbym wdzięczny za odpowiedź: czy
pracowałeś w zawodzie?

Chodzi Ci o pracę w aptece, czy jako analityk? Jako analityk tak, kończyłem sekcję analityczną i jako analityk pracowałem. W aptece nie, praktyki nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 22:14, Abomek napisał:

> Jeśli dobrze rozumiem ten obrazek to... jestem agnostykiem.
Chodzilo mi o to, ze agnostyk to tez moze byc wierzacy - wypada zaznaczyc, ze jest sie
agnostykiem-ateista, by uniknac zbednych nieporozumien. :X
Tzn jesli chodzi ci o to, ze nie wierzysz...


Ja nie wiem czy Bóg istnieje(z bardzo wielu powodów) Ale ostatecznie bliżej mi do strony ateistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 21:33, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
> Rozumiem. Ka?dy, kto g3osi opinie odmienne od twoich, nie jest obiektywny i jest
cz3onkiem
> "spisku teczowej koalicji". /.../
Nie chce mi sie pisać, dlatego daje Ci skan wywiadu przeprowadzonego z prof. Paulem Cameronem
z USA. To oczywiście nie wszystko, jest tego znacznie wiecej, ale gdybym dał całość,
podchodziłoby to pod naruszenie praw autorskich. No i wszystko nie wejdzie do jednego
posta.


Ach tak, pan Cameron. To ten sam człowiek, który twierdzi, że seks homoseksualny jest przyjemniejszy od heteroseksualnego (wie co mówi bo próbował). Mało tego. Ten pan idzie dalej i twierdzi, że heteroseksualiści jakby spróbowali toby się przerzucili na homo i ludzkość by wyginęła. :D

Powiem tak. Częściowo zgodzę się z Cameronem. Seks homoseksualny rzeczywiście jest przyjemny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 18:16, Hubi_Koshi napisał:

Serio ?? A to aby nie jest tak że Boga nie wolno winić/osądzać/próbować zrozumieć bo
za wielki dla naszych małych móżdżków ??

W kk nic o tym nie wspominają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 23:53, SirDan napisał:

>/.../ > Powiem tak. Częściowo zgodzę się z Cameronem. Seks homoseksualny rzeczywiście jest przyjemny.
:)

Rzeczywiście? Mógłbyś dać przykład, gdzie tak twierdził? Udało Ci się mnie zaciekawić?
Bo dla mnie, to tak, jakby dwóch osobników onanizowało się wzajemnie. A po co do onanizmu drugi facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 08:21, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ > Powiem tak. Częściowo zgodzę się z Cameronem. Seks homoseksualny
rzeczywiście jest przyjemny.
> :)
Rzeczywiście? Mógłbyś dać przykład, gdzie tak twierdził? Udało Ci się mnie zaciekawić?


"Marital sex tends toward the boring end. Generally, it doesn''t deliver the kind of sheer sexual pleasure that homosexual sex does." w wywiadzie dla "Rolling Stone" w 1999

http://www.splcenter.org/get-informed/intelligence-files/profiles/paul-cameron

Dnia 19.02.2010 o 08:21, KrzysztofMarek napisał:

Bo dla mnie, to tak, jakby dwóch osobników onanizowało się wzajemnie. A po co do onanizmu
drugi facet?


No na takie coś odpowiem filmikiem z wypowiedzią dr Johna Corvino. Jest tam stosowny fragment na temat tego jak się tego nie robi :D

http://www.youtube.com/watch?v=4wCyYrl9dDg&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2010 o 23:01, qrex napisał:

Ja nie wiem czy Bóg istnieje(z bardzo wielu powodów) Ale ostatecznie bliżej mi do strony
ateistycznej.

A kto wie ? Jakbyś wiedział że on istnieje to nie mógłbyś wierzyć w jego istnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 13:25, SirDan napisał:

> /.../ Rzeczywiście? Mógłbyś dać przykład, gdzie tak twierdził? Udało Ci się mnie zaciekawić?

Nie znam angielskiego. Możesz dać to samo po francusku?
A tak, na marginesie, jeśli był homoseksualistą i przestał, to jest to żywy przykład na to, że można się wyleczyć.

Dnia 19.02.2010 o 13:25, SirDan napisał:

Ech, reklama homoseksualizmu mnie nie interesuje. To jasne, że aktywny homoseksualista będzie reklamował swoje przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 15:15, KrzysztofMarek napisał:

A tak, na marginesie, jeśli był homoseksualistą i przestał, to jest to żywy przykład
na to, że można się wyleczyć.

nie. jest to zywy przyklad na to ze tlumi swoj pociag do mezczyzn uwazajac, iz jest to nienaturalne. taki czlowiek nigdy nie bedzie szczesliwy

Dnia 19.02.2010 o 15:15, KrzysztofMarek napisał:

Ech, reklama homoseksualizmu mnie nie interesuje. To jasne, że aktywny homoseksualista
będzie reklamował swoje przekonania.

ale jesli podaje dobre argumenty, to ty oczywiscie i tak wiesz lepiej i nie bedziesz ogladal takich bzdur, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 15:21, MamDowna napisał:

> A tak, na marginesie, jeśli był homoseksualistą i przestał, to jest to żywy przykład

> na to, że można się wyleczyć.
nie. jest to zywy przyklad na to ze tlumi swoj pociag do mezczyzn uwazajac, iz jest to
nienaturalne. taki czlowiek nigdy nie bedzie szczesliwy

Och, matko. I weź tu nie przyznaj, że lewicowcy odwracają kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 18:34, kuba9876543210 napisał:

/.../ > Wiem, ze to nie to samo, ale Google ciagle pracuje nad swoim trasnlatorem i juz jest
lepiej niz kiedys.

Wersji francuskiej niemal nie zrozumiałem, już bardziej w tłumaczeniu google na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 15:21, MamDowna napisał:

/.../ > nie. jest to zywy przyklad na to ze tlumi swoj pociag do mezczyzn uwazajac, iz jest to
nienaturalne. taki czlowiek nigdy nie bedzie szczesliwy /.../

Oczywiście, wiesz lepiej, niż on sam.
W ten sposób ja mogę udowodnić, że masz kompleks Edypa, i go tłumisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować