Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 18:44, Fumiko napisał:

Ja w tej chwili siedzę w Dublinie i mówcie co chcecie ale najczęściej ludźmi do których
można mieć zastrzeżenia o zachowanie w miejscach publicznych są właśnie Polacy. Nie murzyni,
nie azjaci, nie arabowie, tylko nasze kochane Polaczki, które najchetniej bym po łbie
lała za każde splunięcie na chodnik, rzucanie śmieci gdzie popadnie i tym podobne...

Widze, że normalnie zieje od ciebie antypolonizmem. Ludziom którzy nienawidzą własnej narodowości, korzeni nie warto współczuć, czy już w ogóle pomagać. Sami są sobie winni. I tylko uważaj żeby żaden murzyn, azjata, czy arab nie zechciał ciebie wyleczyć z kochania inaczej w sposób jaki mają w tradycji. Pogoogluj i sprawdź na jakiej bombie kulturowej siedzisz, a się mocno zdziwisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:21, Antonio_Montana napisał:

Widze, że normalnie zieje od ciebie antypolonizmem.


więc jestem antypolonistą (wtf?) bo nie znoszę chamstwa i polskiego plebsu? czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:21, Antonio_Montana napisał:

Widze, że normalnie zieje od ciebie antypolonizmem. Ludziom którzy nienawidzą własnej
narodowości, korzeni nie warto współczuć, czy już w ogóle pomagać. Sami są sobie winni.
I tylko uważaj żeby żaden murzyn, azjata, czy arab nie zechciał ciebie wyleczyć z kochania
inaczej w sposób jaki mają w tradycji. Pogoogluj i sprawdź na jakiej bombie kulturowej
siedzisz, a się mocno zdziwisz...


Tak, bo powinnam kochać tych wszytkich chamów, którzy drą ryja na ulicy, co drugim słowem jest "k***", smiecą gdzie popadnie i plują pod siebie? Dobrze, że przynajmniej murów publicznie nie osikują.

Do Polaków jako takich nic nie mam, razi mnie po prostu jak niektórym za granicą słoma z butów wyłazi. I nie wiem na jakiej podstawie uważasz, że "kocham inaczej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię że w Szwajcarii nie spotkałem się jeszcze z napięciami na tle rasowym.
Chociaż z tego co mówiła moja koleżanka to właśnie turkowie i jugole są największym problemem.
W Szwajcarii jeżeli nie masz szwajcarskiego obywatelstwa a wykroczysz prawnie(np.Pobicie) to grozi ci prawie 100 procentowa deportacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:43, Azra napisał:

> Widze, że normalnie zieje od ciebie antypolonizmem.

więc jestem antypolonistą (wtf?) bo nie znoszę chamstwa i polskiego plebsu? czemu nie.

Post adresowany do również do ciebie jest wyżej i nie ma tam niczego o antypolonizmie jakbyś tego nie potrafił zauważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2009 o 19:14, Antonio_Montana napisał:

Post adresowany do również do ciebie jest wyżej i nie ma tam niczego o antypolonizmie
jakbyś tego nie potrafił zauważyć...


nie potrafię zauważyć posta do również do mnie, bo mam 8 lat i nie potrafię czytać. za to rozumiem figury retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2009 o 18:53, Fumiko napisał:

Tak, bo powinnam kochać tych wszytkich chamów, którzy drą ryja na ulicy, co drugim słowem
jest "k***", smiecą gdzie popadnie i plują pod siebie? Dobrze, że przynajmniej murów
publicznie nie osikują.

Do Polaków jako takich nic nie mam, razi mnie po prostu jak niektórym za granicą słoma
z butów wyłazi. I nie wiem na jakiej podstawie uważasz, że "kocham inaczej"...

A to, że kwiat polskiej młodzieży przyjechał do twojej nowej ojczyzny i używa na całego to już nie moja wina. Powinnaś zobaczyć Anglików, Irlandczyków, Szkotów w Krakowie. Ich zachowanie szokuje ludzi. W hotelach zostawiają obsrane łóżka z premedytacją zdewastowane pokoje, do wielu lokali nawet nie są wpuszczani. Do Polski przyjeżdżają takie same kanalie ludzkie z wysp, jak do Irlandii z kontynentu. Święci nie jesteście, przyjedź i sprawdź, a potem narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:16, Azra napisał:


> Post adresowany do również do ciebie jest wyżej i nie ma tam niczego o antypolonizmie

> jakbyś tego nie potrafił zauważyć...

nie potrafię zauważyć posta do również do mnie, bo mam 8 lat i nie potrafię czytać. za
to rozumiem figury retoryczne.

Nie baw się ze mną chłopie w ciuciubabkę i pseudo polonistykę, tylko strzelaj co ci leży na twoim chamskim serduszku.


I_dont_know

Być może wkrótce się spotkasz z napięciami, ale wtedy może być już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:26, Antonio_Montana napisał:

A to, że kwiat polskiej młodzieży przyjechał do twojej nowej ojczyzny


O proszę, kolejna teoria na mój temat bez pojęcia o faktach? Jakiej nowej ojczyzny?

Dnia 03.07.2009 o 19:26, Antonio_Montana napisał:

i używa na całego to już nie moja wina.


Ale powiedzieć, że mnie szlag trafia na polaczków to już "nienawiść do własnych korzeni" tak? Sorry, moje korzenie nie składają się z bluzgów, plucia pod siebie i ogólnego zachowania jak stado bydła...

/Ciach jako że średnio mnie interesuje zachowanie anglików, nie za nich się wstydzę/

Dnia 03.07.2009 o 19:26, Antonio_Montana napisał:

Do Polski przyjeżdżają takie same kanalie ludzkie z wysp, jak do Irlandii z kontynentu.


A dziękuję serdecznie, rozumiem, że zaliczam się do tej jakże szerokiej kategorii... może Ci pistolet sprezentuję, żebyś mógł mnie odstrzelić cobym nie zaśmiecała swoim nędznym istnieniem Twojego świata?

Dnia 03.07.2009 o 19:26, Antonio_Montana napisał:

Święci nie jesteście, przyjedź i sprawdź, a potem narzekaj.


A kim Ty dzieciaczku jesteś, żeby mi mówić na co mi narzekać wolno a na co nie? Moim mężem? Bratem? Kimś kto mi uratował tyłek w chwili kryzysu? Nie? No to dlaczego niby mam w ogóle brać pod uwagę takie teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2009 o 19:33, Fumiko napisał:

O proszę, kolejna teoria na mój temat bez pojęcia o faktach? Jakiej nowej ojczyzny?

Dnia 03.07.2009 o 19:33, Fumiko napisał:

> i używa na całego to już nie moja wina.

Ale powiedzieć, że mnie szlag trafia na polaczków to już "nienawiść do własnych korzeni"
tak? Sorry, moje korzenie nie składają się z bluzgów, plucia pod siebie i ogólnego zachowania
jak stado bydła...

Przyrównanie ludzi do zwierząt to taka trochę jewishowa maniera?

Dnia 03.07.2009 o 19:33, Fumiko napisał:

/Ciach jako że średnio mnie interesuje zachowanie anglików, nie za nich się wstydzę/

No tak, bo oni to mogą u nas wszystko, a my u nich nie.

Dnia 03.07.2009 o 19:33, Fumiko napisał:

> Do Polski przyjeżdżają takie same kanalie ludzkie z wysp, jak do Irlandii z kontynentu.

A dziękuję serdecznie, rozumiem, że zaliczam się do tej jakże szerokiej kategorii...
może Ci pistolet sprezentuję, żebyś mógł mnie odstrzelić cobym nie zaśmiecała swoim nędznym
istnieniem Twojego świata?

Pistolet mam także nie kłopocz się z prezentami. Chodzi o to, że swoimi antypolskimi postami o biciu Polaków za wyrzucenie papierka, splunięcie robisz z siebie histeryczkę.

Dnia 03.07.2009 o 19:33, Fumiko napisał:

> Święci nie jesteście, przyjedź i sprawdź, a potem narzekaj.

A kim Ty dzieciaczku jesteś, żeby mi mówić na co mi narzekać wolno a na co nie? Moim
mężem? Bratem? Kimś kto mi uratował tyłek w chwili kryzysu? Nie? No to dlaczego niby
mam w ogóle brać pod uwagę takie teksty?

Po pierwsze jestem mężczyzną. Po drugie nie wiem po cholerę siedzisz na polskim portalu i żalisz się jacy to niedobrzy Polacy przyjechali? Czyżbyś z obywatelami Irlandii nie miała o czym rozmawiać na ich forach? Rozumiem że to jakiś syndrom emigranta. Być może rodzina cię wyklęła i tutaj afirmujesz swoje życie, kto wie? Oczywiście nic mi do tego., twoja sprawa. I nie rób z siebie teraz ofiary, bo sama rozpoczęłaś ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:49, Antonio_Montana napisał:

Przyrównanie ludzi do zwierząt to taka trochę jewishowa maniera?


Aha, to jeszcze Żydówka? Przykro mi Cię po raz kolejny rozczarować, nie wyznaję akurat tej religii... Swoją drogą to bardzo ciekawe, że określenie wyznawców judaizmu jest dla Ciebie obelżywe...

Dnia 03.07.2009 o 19:49, Antonio_Montana napisał:

No tak, bo oni to mogą u nas wszystko, a my u nich nie.


Bo on mnie popchnął to ja jemu zabiore wiaderko... Niektórzy nie wyrastają z piaskownicy jak widać.

Dnia 03.07.2009 o 19:49, Antonio_Montana napisał:

Pistolet mam także nie kłopocz się z prezentami. Chodzi o to, że swoimi antypolskimi
postami o biciu Polaków za wyrzucenie papierka, splunięcie robisz z siebie histeryczkę.


Jak matka nie wychowała jak trzeba, to byłaby to dobra metoda wychowania teraz... niestety niezgodna z prawem więc nie do zastosowania.

Dnia 03.07.2009 o 19:49, Antonio_Montana napisał:

Po pierwsze jestem mężczyzną.


Tia. Mężczyzna nie musi obrażać innych żeby sobie poprawić obraz we własnych oczach. Chłopaczek musi.

Dnia 03.07.2009 o 19:49, Antonio_Montana napisał:

Po drugie nie wiem po cholerę siedzisz na polskim portalu
i żalisz się jacy to niedobrzy Polacy przyjechali? Czyżbyś z obywatelami Irlandii nie
miała o czym rozmawiać na ich forach? Rozumiem że to jakiś syndrom emigranta.


Hmmm... czyżbym gdzieś napisała o wyjeździe na stałe czy coś?

Dnia 03.07.2009 o 19:49, Antonio_Montana napisał:

Być może rodzina cię wyklęła i tutaj afirmujesz swoje życie, kto wie?


Coraz fajniejsze teorie, dawaj dalej, powinieneś zawodowym komikiem zostać...

Dnia 03.07.2009 o 19:49, Antonio_Montana napisał:

Oczywiście nic mi do tego. twoja sprawa.


Nic Ci do tego, ale teorie dorabiać i obrażać wszytkich, którzy się z Tobą nie zgadzają to będziesz.

Dnia 03.07.2009 o 19:49, Antonio_Montana napisał:

I nie rób z siebie teraz ofiary, bo sama rozpoczęłaś ten syf.


Nie. Ja tylko wyraziłam swoją opinię na temat zachowania rodaków za granicą, oraz pobożne życzenie coby mi pozwolono ich wychować w sposób który dotrze. To Ty wyskoczyłeś z obrażaniem mnie, groźbami z sufitu wziętymi i tym podobnym "syfem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:26, Antonio_Montana napisał:

pokoje, do wielu lokali nawet nie są wpuszczani. Do Polski przyjeżdżają takie same kanalie
ludzkie z wysp, jak do Irlandii z kontynentu. Święci nie jesteście, przyjedź i sprawdź,
a potem narzekaj.


Jest jedna zasadnicza różnica. Za chamskiego Polaka robiącego wiochę w innych krajach jest nam głupio, a za innych robiących to samo u nas nie. Ja od siebie wymagam więcej niż od innych i tak samo od moich rodaków wymagam więcej niż od Anglików czy Irlandczyków. Choćby dlatego że ich mogę zignorować, a smród którego narobi kilku Polaków będzie się ciągnął za wszystkimi. To nie jest antypolonizm tylko jego zaprzeczenie - dbałość o reputację własnego narodu i krajan.
A skoro już piszę to dodam jeszcze, żebyś wziął na wstrzymanie. Twoje wypowiedzi są obraźliwe i rasistowskie i łamią regulamin tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>
Ej ej ej,
spokojnie stary... Czy mi się dobrze wydaje czy sam czepiasz się ludzi co mają inne zdanie niż ty, a sam jesteś nacjonalistą do kwadratu dodatkowo bardzo nietolerancyjnym dla wszystkiego co jest inne niż Ty?
Nie podoba mi się, że użyłeś słowa Jewishowa.... to raz (masz coś do Żydów? Ja jestem Polakiem pochodzenia żydowskiego i co pokażesz się zaraz z tekstami "Polska dla Polaków", "Żydzie wypier*****"?).
Druga sprawa dlaczego się do Fumiko czepiasz? Dla Ciebie zdradą narodu jest to, że pojechała mieszkać gdzie indziej niż Polska i że jako Polka nie podoba jej się, że przedstawiciele jej narodowości zachowują się jak pleby?
Dodatkowo dlaczego zabraniasz jej korzystać z portalu "polskiego"... Ma prawo robić co chce, a Ciebie powinno to g... obchodzić, jeśli ma ochotę ponarzekać niech to robi, póki nie atakuje ona twojego dobrego imienia to ja nie rozumiem dlaczego Ty ją obrażasz... -.- Dodatkowo kultura powinna za Tobą przemawiać skoro rozmawiałeś z kobietą, a takowej u Ciebie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... miłość do Polski przez nienawiść do innych. Dedukcja poniżej poziomu podstawówki. I generalizowanie, które pewnego razu doprowadzi do tego, że nieświadomie sam się zaczniesz obrażać. Co jest złego w ludziach, którzy nie legitymują się paszportami z literką "RP". Odmawiasz polskości osobie, samemu jedynie szerząc nienawiść? To ma być miłość do Polski? Orzeł biały to nie jest bożek, któremu składasz ofiary z nie-Polaków. Nie życzy sobie wypinania 4 liter na świat. Żaden szanujący swoje dobre imię Polak nie przyzna się do uprzedzonego szowinisty. Od innych narodów powinniśmy się uczyć tego, czego sami nie umiemy (jeszcze) osiągnąć. Tak samo my powinniśmy nauczać innych. Takie oklepane prucie języka już dawno pozabijałoby nas wszystkich, gdyby nie było zjawiskiem marginalnym. Siedź sobie w tej swojej skorupce szowinizmu i segreguj dalej ludzi po ich miejscu urodzenia. Oby tylko żadne niemieckie dziecko czy angielski naukowiec nie dostał od Ciebie kulki, na którą nie zasłużyli.

Btw Co jest takiego obraźliwego w judaiźmie wg Ciebie? Jeśli chcesz kogoś sprowokować do takich histerycznych reakcji jak Twoja, to pomyliłeś fora, tutejsi przerabiali to setki razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jesteś antypolonistą, jeśli uważasz, że Murzyni i ciapaki na Wyspach są bardziej kulturalni od Polaków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:43, Azra napisał:

więc jestem antypolonistą (wtf?) bo nie znoszę chamstwa i polskiego plebsu? czemu nie.


A powiedz czym się różni chamstwo polskie do... czeskiego, albo norweskiego? Bądź ogólny plebs polski od innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 22:40, Vaxinar napisał:

A powiedz czym się różni chamstwo polskie do... czeskiego, albo norweskiego? Bądź ogólny
plebs polski od innego?


tym, że z polskim plebsem jestem związany przez język, kulturę i historię kraju, którego jesteśmy obywatelami.
dodam jeszcze, że chamstwo czeskie, norweskie bądź też jamajskie mnie nie interesuje, więc my head is a melon - your argument is invalid.

Antonina -> nie gadam z nikim, kto nie potrafi poprawnie użyć przedrostka ''pseudo''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:28, Antonio_Montana napisał:

I_dont_know

Być może wkrótce się spotkasz z napięciami, ale wtedy może być już za późno.


dzięki ale nie muszę się tego obawiać ponieważ Ch jest bardzo bezpiecznymi kulturalnym krajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 22:17, Budo napisał:

/.../

Jesteś antypolonistą, jeśli uważasz, że Murzyni i ciapaki na Wyspach są bardziej kulturalni
od Polaków ;]


Zależy jaki polak się trawi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 22:46, Azra napisał:

tym, że z polskim plebsem jestem związany przez język, kulturę i historię kraju, którego
jesteśmy obywatelami.


Masz rację, tym samym moim zdaniem nie jesteś żadnym antypolonistą (polnofobem). I troszkę nie o to mi chodziło.
Ja nie cierpię takiego zachowania w ogóle i dlatego zrównuję ich z chamami z innego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować