Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2014 o 22:44, qwerty5712 napisał:

Opisuje xD Chyba nie wiesz, co to jest statystyka.


Oczywiście, łap mnie za słówka :D Tak, statystyka to nauka zajmująca pozyskiwaniem, analizą i prezentacją danych opisujących pewne zjawiska, głównie zjawiska masowe. Tak, służy do opisu i porządkowania naszej rzeczywistości w formie raczej matematycznej :)

Dnia 12.02.2014 o 22:44, qwerty5712 napisał:

Bardzo się przydatna jest. Tylko, że jak ktoś nie umie z niej korzystać, albo jej nie
rozumie to może być do błędnych wniosków. Przykładem są zarobki w Polsce średnia może
iść do góry, a mediana w dół.


Do jakich ja doszedlem błędnych wniosków? Napisalem tylko, że większości osob o skłonnościach pedofilskich to mężczyźni (nawet ponad 95%), ponieważ wcześniej KrzysztofMarek próbował coś sugerować pisząc, że homoseksualiści są nadreprezentowani wśród pedofili. Co ma do tego statystyka? Raczej staram się nie wyciągać wnisoków z tych danych.

Dnia 12.02.2014 o 22:44, qwerty5712 napisał:

Nie są, ale najwięcej przypadków o tym, że kobieta spała z dzieckiem jest ze szkół, które
pojawiają się w mediach. Ostatnio było, że nawet była jakaś nauczycielka w ciązy z dzieckiem
i ukrywała to.


Tak jak pisalem - najprawdopodobniej największy procent osób o skłonnościach pedofilskich będzie występowal w zawodach, które opierają się na kontakcie z dziećmi. I raczej nie chodzi tu o to, że zawod nauczyciela robi z ludzi pedofili. Osoby o skłonnościach pedofilskich będą staraly się realizować w zawodach, które oferują większy kontakt z dziećmi.
Co do tej nauczycielki, która urodzila dziecko jakiemuś gimnazjaliście. Nie byłbym pewny czy rzeczywiście jest ona pedofilem. Tutaj raczej potrzebne bylyby szczegółowe badania.

Dnia 12.02.2014 o 22:44, qwerty5712 napisał:

No chyba zastanawiamy się nad tym czy, to jest choroba czy nie?


Można się nad tym zastanawiać, jednak w tej chwili raczej nie jest to uznawane za chorobę (przynajmniej w krajach rozwiniętych).

Dnia 12.02.2014 o 22:44, qwerty5712 napisał:

Stwierdziłem, że dyskusja o tym czy mogą wychowywać dzieci jest bezsensowna skoro jeszcze
nikt nie udowodnił tego, że są zdrowi.


A udowodnił ktoś, że są chorzy? Bo bycie innym niż większość o chorobie jeszcze nie świadczy ;D

Dnia 12.02.2014 o 22:44, qwerty5712 napisał:

przecież nikomu się nie dzieje krzywda? Nikt nie zarazi się hiv. To jest zdrowsze i bezpieczniejsze
od zwykłego seksu. (Tak nabijam się)
Mój punkt jest taki, że to tak samo chore jak homoseksualizm.


Są bardzo różne dewiacje i nie każda polega na tym, że się komuś robi krzywdę. Uprawianie seksu z poduszką to pewnie jakiś rodzaj fetyszyzmu. Nie wiem dlaczego ktoś uważa, że ma prawo wchodzić innym do sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 20:00, KrzysztofMarek napisał:

Jeden post jest już przypięty, ale właśnie znalazłem inny przypadek:
http://www.prawy.pl/rodzina/4989-abortowane-dziecko-zyje

Jeśli celowe jest przypinanie takich "głosów" w dyskusji, to ja mam jeszcze jeden.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6354782,Prezydent_Brazylii_oburzony_ekskomunika_za_aborcje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> /.../> http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6354782,Prezydent_Brazylii_oburzony_ekskomunika_za_aborcje.html
Tak nawiasem mówiąc, rodziły już młodsze matki. Ta najmłodsza urodziła mając 5 lat i 8 miesięcy w 1935 roku w Peru. Dane wikipedii nieco się różnią od tych które wyczytałem, już nie pamietam gdzie.( Ojcem miał byc 24 mężczyzna, Poród miał miejsce w Limie, może zresztą było więcej takich porodów). Ale jakoś przykład, który podałeś eksponuje stosunek Kościoła do aborcji, a mało mówi o stosunku do pedofilii, która miała miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy jaki jest stosunek KK do pedofilii (może ostatnio trochę się zmienił odkąd papieżem jest Franciszek) - pedofili przenosi się do innej parafii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 11:49, pawbuk napisał:

Wszyscy wiemy jaki jest stosunek KK do pedofilii (może ostatnio trochę się zmienił odkąd
papieżem jest Franciszek) - pedofili przenosi się do innej parafii :D

Miałem w ręku książkę, która to zjawisko dokładnie opisywała i niestety, nie kupiłem, jak poszedłem po dwóch dniach, to już żadsnego egzemplarza nie było. A szkoda, bo mógłby podać Ci dokładniejsze dane. Jedno jest pewne, inne jest nagłośnienie pedofilii jeśli chodzi o księży, niż o jakąkolwiek inna grupę. Chociażby rabinów w szkołach rabinackich. Albo nauczycieli WF w szkołach. Czy trenerów. Zdanie "Wszyscy wiemy, jaki jest stosunek KK do pedofilii", to zgryźliwość świadcząca bardziej o autorze niż o problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 15:54, KrzysztofMarek napisał:

Jedno jest pewne, inne jest nagłośnienie pedofilii jeśli chodzi o księży, niż o jakąkolwiek inna grupę.
Chociażby rabinów w szkołach rabinackich. Albo nauczycieli WF w szkołach. Czy trenerów.

A zastanawiałeś się może dlaczego jest inne?

Dnia 14.02.2014 o 15:54, KrzysztofMarek napisał:

Zdanie "Wszyscy wiemy, jaki jest stosunek KK do pedofilii", to zgryźliwość świadcząca bardziej o autorze niż o problemie.

Podobnie wygląda sprawa "szokowania" historyjkami o abortowanym płodzie, który przeżył.
A o stosunku, faktycznym stosunku, KK do pedofilii świadczą jego działanie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 11:49, pawbuk napisał:

Wszyscy wiemy jaki jest stosunek KK do pedofilii (może ostatnio trochę się zmienił odkąd
papieżem jest Franciszek) - pedofili przenosi się do innej parafii :D

Jestem ateistą. I powiem, że ta nagonka na kościół jest żałosna z pedofilią.
Standardowa argumentacja ludzi z ciemnogrodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 16:44, zadymek napisał:

>/.../ > A zastanawiałeś się może dlaczego jest inne?

Owszem. Chodzi o zniszczenie jedynej hierahicznej organizacji mającej wpływ na ludzi. Jeśli zniszczy się Kościół, zniszczy się moralność i wprowadzi się nową, co zresztą już się dzieje.

Dnia 14.02.2014 o 16:44, zadymek napisał:

> /.../ > Podobnie wygląda sprawa "szokowania" historyjkami o abortowanym płodzie, który przeżył.
A o stosunku, faktycznym stosunku, KK do pedofilii świadczą jego działanie w tej sprawie.

Granica 15 lat jest granicą arbitralnie wyznaczoną. W religii chrześcijańskiej dziewczyna mogła wyjść za mąż mając 14 lat, podobnie w muzułmańskiej. W Niemczech prawo dozwala na stosunki od ukończenia 14 lat, jak jest w innych krajach, nie wiem. Druga sprawa, to oskarżenia o pedofilię są nader ogólnikowe, a jak pogrzebać głębiej, to okazuje się, że są to pedofile homoseksualiści. O ile podnosi się zarzut pedofilii, to homoseksualizm sprawców się pomija. Dlaczego? Wreszcie, "szokowanie" wyabortowanym płodem, który przeżył przypomina, że aborcja to jedynie elegancka nazwa na zabójstwo.

Dnia 14.02.2014 o 16:44, zadymek napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 16:44, zadymek napisał:

> /.../> A o stosunku, faktycznym stosunku, KK do pedofilii świadczą jego działanie w tej sprawie.

Trochę późno, ale uzupełniam mój post przykładem z innej parafii:
http://www.foxnews.com/us/2014/02/12/rochester-parents-demand-names-teachers-who-backed-pedophile-colleague/?intcmp=latestnews

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 19:54, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ > A zastanawiałeś się może dlaczego jest inne?
Owszem. Chodzi o zniszczenie jedynej hierahicznej organizacji mającej wpływ na ludzi.
Jeśli zniszczy się Kościół, zniszczy się moralność i wprowadzi się nową, co zresztą już
się dzieje.


:D :D :D :D Słodki jeżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 15:54, KrzysztofMarek napisał:

Miałem w ręku książkę, która to zjawisko dokładnie opisywała i niestety, nie kupiłem,
jak poszedłem po dwóch dniach, to już żadsnego egzemplarza nie było. A szkoda, bo mógłby
podać Ci dokładniejsze dane. Jedno jest pewne, inne jest nagłośnienie pedofilii jeśli
chodzi o księży, niż o jakąkolwiek inna grupę.


Jeśli ktoś chce pouczać innych, mówić innym jak mają żyć, a nawet ich z tego rozliczać, to musi być czysty jak łza. KK przypomina raczej bagno - im dalej w głąb tym gorzej. Znam kilka przypadków gdzie księża nawet specjalnie się z kochanką nie kryją. Wiem też nieco o pewnym znanym w Krakowie stowarzyszeniu pomagającemu dzieciom i młodzieży, które prowadzi zakonnik.
Dodajmy do tego jeszcze głośne przypadki tuszowania pedofili, ukrywania sprawców itp. Dalej się dziwisz skąd te ataki?

Dnia 14.02.2014 o 15:54, KrzysztofMarek napisał:

Owszem. Chodzi o zniszczenie jedynej hierahicznej organizacji mającej wpływ na ludzi. Jeśli zniszczy się
Kościół, zniszczy się moralność i wprowadzi się nową, co zresztą już się dzieje.


Może ta nowa moralność będzie lepsza? :D Niektórzy uważają, że żyjemy w czasach upadku wszelkich obyczajów, moralności, czasach okrutnych gdzie nie liczy się zwykly człowiek. Ja mam jednak wrażenie, że żyjemy w najspokojniejszych i najlepszych czasach w całej historii. Szczególnie dobrze żyje się ludziom w krajach gdzie KK już od dawna nie ma wpływów. W najbardziej katolickim kraju w Europie (tak się często o Polsce pisze) tak różowo nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 19:54, KrzysztofMarek napisał:

Owszem. Chodzi o zniszczenie jedynej hierahicznej organizacji mającej wpływ na ludzi.
Jeśli zniszczy się Kościół, zniszczy się moralność i wprowadzi się nową, co zresztą już
się dzieje.

No, ja miałem raczej na myśli tępienie kliki tuszującej przestepstwa swoich funkcjonariuszy. A co do potępienia niszczenia "ostoi moralności" - to już kwestia gustu.

Dnia 14.02.2014 o 19:54, KrzysztofMarek napisał:

Granica 15 lat jest granicą arbitralnie wyznaczoną. W religii chrześcijańskiej dziewczyna
mogła wyjść za mąż mając 14 lat, podobnie w muzułmańskiej. W Niemczech prawo dozwala

Ba, w religii chrzescijańskiej skrobanka do piątego tygodnia ciążynie była grzechem;)

Dnia 14.02.2014 o 19:54, KrzysztofMarek napisał:

na stosunki od ukończenia 14 lat, jak jest w innych krajach, nie wiem. Druga sprawa,
to oskarżenia o pedofilię są nader ogólnikowe, a jak pogrzebać głębiej, to okazuje się,
że są to pedofile homoseksualiści. O ile podnosi się zarzut pedofilii, to homoseksualizm

1. Homoseksualizm to orientacja na przeciwną, ale dorosłą płeć- anloicznie jak heteroseksualizm. Jeśli we własnym zakresie wyróżniasz homo i heteropredofilię to już twój problem- ale to nic dziwnego skoro uprawianie seksu typu homo uznajesz za kryterium homoseksualizmu.
2. A jak pogrzebać jeszcze głębiej to są mężczyznami - i co?

Dnia 14.02.2014 o 19:54, KrzysztofMarek napisał:

sprawców się pomija. Dlaczego? Wreszcie, "szokowanie" wyabortowanym płodem, który przeżył

Jak co komu pasuje, wg mnie zabójstwo nie jest bezwzględnie "be" a zdechły płód nie jest bardziej obrzydliwy niż rozbite jajo.

Dnia 14.02.2014 o 19:54, KrzysztofMarek napisał:

przypomina, że aborcja to jedynie elegancka nazwa na zabójstwo.

Tak jak eutanazja - i nazywanie jej zabójstwem nie sprawi, że twoje argumenty zyskają na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 20:56, pawbuk napisał:

> > Jeśli ktoś chce pouczać innych, mówić innym jak mają żyć, a nawet ich z tego rozliczać,
to musi być czysty jak łza. KK przypomina raczej bagno - im dalej w głąb tym gorzej. /.../

KK nie dysponuje środkami przymusu bezpośredniego, takimi, jakimi dysponują politycy. Dlatego zwróć swoją krytykę w stronę środowisk politycznych - bo tam jest prawdziwe bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 11:54, zadymek napisał:

> /.../ > No, ja miałem raczej na myśli tępienie kliki tuszującej przestepstwa swoich funkcjonariuszy.
A co do potępienia niszczenia "ostoi moralności" - to już kwestia gustu.

Nie mam takiego talentu jak pan Michalkiewicz, dlatego wkleję link do Jego wypowiedzi, która pojawiła się jakby na zamówienie:
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3029

Dnia 15.02.2014 o 11:54, zadymek napisał:

> /.../> Ba, w religii chrzescijańskiej skrobanka do piątego tygodnia ciążynie była grzechem;)

Była i jest.

Dnia 15.02.2014 o 11:54, zadymek napisał:

>/.../
1. Homoseksualizm to orientacja na przeciwną, ale dorosłą płeć- anloicznie jak heteroseksualizm.
Jeśli we własnym zakresie wyróżniasz homo i heteropredofilię to już twój problem- ale
to nic dziwnego skoro uprawianie seksu typu homo uznajesz za kryterium homoseksualizmu.

Czegoś tu nie zrozumiałeś, pedofilia, to pociąg do dzieci. W Polsce granicą jest 15 lat, w Niemczech 14, ale do dzieci płci przeciwnej niż własna. A jeśli chodzi pociąg do dzieci tej samej płci to i pedofilia i homoseksualizm.
Znowu zamieszczam link do znanej sprawy:
http://www.pardon.pl/artykul/8660/pedofil_gej_doradzal_politykom_chcial_prawa_do_adopcji_dzieci/1
Dlaczego nie chcesz zauważyć, że wśród pedofili jest nadreprezentacja homoseksualistów? Bo to niepoprawne politycznie?

Dnia 15.02.2014 o 11:54, zadymek napisał:

2. A jak pogrzebać jeszcze głębiej to są mężczyznami - i co?

No właśnie i co?

Dnia 15.02.2014 o 11:54, zadymek napisał:

> /.../> Jak co komu pasuje, wg mnie zabójstwo nie jest bezwzględnie "be" a zdechły płód nie jest
bardziej obrzydliwy niż rozbite jajo.

Nie zapominaj, że Ty też jesteś płodem, tyle, że przerośniętym. Ale mówienie o zdechłym przerośniętym płodzie jest nader nieuprzejme.

Dnia 15.02.2014 o 11:54, zadymek napisał:

> /.../ > Tak jak eutanazja - i nazywanie jej zabójstwem nie sprawi, że twoje argumenty zyskają
na sile.

Bo eutanazja nie jest zabójstwem? Ależ jest! Jeśli ktoś chce popełnić samobójstwo, to niech to zrobi - do tego nie potrzeba ani lekarza, ani psychologa. Ja mam propozycję dla zwolenników eutanazji: dajcie dobry przykład i sami się zeutanazujcie! Dokładniej, to popełnijcie samobójstwo, bo po co wciagać w to jeszcze innych? Metod na to jest wiele, a srodki w zasięgu ręki - dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2014 o 20:56, pawbuk napisał:

Jeśli ktoś chce pouczać innych, mówić innym jak mają żyć, a nawet ich z tego rozliczać,
to musi być czysty jak łza. KK przypomina raczej bagno - im dalej w głąb tym gorzej.
Znam kilka przypadków gdzie księża nawet specjalnie się z kochanką nie kryją. Wiem też
nieco o pewnym znanym w Krakowie stowarzyszeniu pomagającemu dzieciom i młodzieży, które
prowadzi zakonnik.
Dodajmy do tego jeszcze głośne przypadki tuszowania pedofili, ukrywania sprawców itp.
Dalej się dziwisz skąd te ataki?

Argumentacja przez atak na Kościół brawo.

Dnia 14.02.2014 o 20:56, pawbuk napisał:

Może ta nowa moralność będzie lepsza? :D Niektórzy uważają, że żyjemy w czasach upadku
wszelkich obyczajów, moralności, czasach okrutnych gdzie nie liczy się zwykly człowiek.
Ja mam jednak wrażenie, że żyjemy w najspokojniejszych i najlepszych czasach w całej
historii. Szczególnie dobrze żyje się ludziom w krajach gdzie KK już od dawna nie ma
wpływów. W najbardziej katolickim kraju w Europie (tak się często o Polsce pisze) tak
różowo nie jest :D

Jeszcze raz brawo.

Pedofilia, homoseksualizm, to są choroby.
Jeśli ktoś się urodził facetem, to jest facetem może się przebierać w damskie ciuszki jak pewien poseł, ale robi z siebie tylko idiotę. Tylko ta cała propaganda oparta na ataku na kościół jest co najmniej śmieszna.
Liczę najbardziej przekonujące argumenty, co do tego, że homoseksualizm nie jest chorobą.

Rozwiązaniem problemu było by, to, że kościół musi przestrzegać prawa w państwie. Jak nie, to wypad.
Jeśli muzułmanie nie chcą przestrzegać prawa, to wypad. Dopóki tak nie jest, to spadówa.
Kościół robi co chce i niech robi, bo ma do tego prawo. Mogą robić z pedofilami co im się żywnie podoba.
Chce cię, to zmienić, to ograniczcie władze kościoła w państwie. Jak nie pedofile, to muzułmanie nas zaleją xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 18:02, KrzysztofMarek napisał:

Nie mam takiego talentu jak pan Michalkiewicz, dlatego wkleję link do Jego wypowiedzi,
która pojawiła się jakby na zamówienie:
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3029

Ja to skwituję krótko: to nie KK jest atakowany tylko spotyka się on z repliką za własne ataki: tak to już jest z "czarnymi", że gdy spotyka ich krytyka to antyklerykalizm, spisek i "chrześcijanie na lwów" a gdy włazić im w zadek to "niech się dzieje wola boża". Kk kąsa -atak to za dużo powidziane- bo zwyczajnie przestaje się politycznie liczyć. Popada w ekstremizm jak każdy mesjański polityk, którego wyborcy mają u ujścia jelita cienkiego. Teraz tylko czekać na "ostatecznie ostatnią krucjatę" i mohery detonujące się w marketach ;)

Dnia 15.02.2014 o 18:02, KrzysztofMarek napisał:

Była i jest.

Tak jak dogmat o wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny, taa, powtarzaj to sobie może uwierzysz.

Dnia 15.02.2014 o 18:02, KrzysztofMarek napisał:

Czegoś tu nie zrozumiałeś, pedofilia, to pociąg do dzieci. W Polsce granicą jest 15 lat,

To ty czegoś nei zrozumiałeć, co gorsza sam siebie nie rozumiesz: pedofilia nie jest czynem, nie jest też przestępstwem i nie ma "ustawowych granic wiekowych". To o czym piszesz to stosunek z małoleptnim do X lat.

Dnia 15.02.2014 o 18:02, KrzysztofMarek napisał:

Dlaczego nie chcesz zauważyć, że wśród pedofili jest nadreprezentacja homoseksualistów?
Bo to niepoprawne politycznie?

Bo to nie ma związku? Już pisałem: nadreperzentacja, jest też w przypadku mężczyzn, zastanów się co z tym fantem zrobić?

Dnia 15.02.2014 o 18:02, KrzysztofMarek napisał:

Nie zapominaj, że Ty też jesteś płodem, tyle, że przerośniętym. Ale mówienie o zdechłym
przerośniętym płodzie jest nader nieuprzejme.

Podobnie jak nazwanie cię łysą małpą, ale jakoś nikt tak cię nie nazywa. Doprawdy, skoro uparłeś się by stosowoać słownictwo prostackie (łac vulgaris) to nie dziwię ci się, że upierasz się przy nazywaniu człowieka wyrośniętym płodem. Ale nie oczekuj, że ktoś uzna to za coś ponad (naciągany) eufemizm.

Dnia 15.02.2014 o 18:02, KrzysztofMarek napisał:

Ja mam propozycję dla zwolenników eutanazji: dajcie dobry przykład i sami się zeutanazujcie!

Ja, bazując na podobnej logice, mam propozycję dla obrońców życia: przestańcie się leczyć i może dla lepszego efektu złapcie HIV- tyle drobnoustrojów mordujecie każdego dnia a przecież życie jest święte nie?

Dnia 15.02.2014 o 18:02, KrzysztofMarek napisał:

Dokładniej, to popełnijcie samobójstwo, bo po co wciagać w to jeszcze innych? Metod na to jest wiele,
a srodki w zasięgu ręki - dla wszystkich.

Jak ktoś nie potrafi to prosi o pomoc. I jeśłi ktoś nie czerpie przyjemności z cudzej męki może rozwazyć udzielenie pomocy - i to jest właśnie eutanazja, nie samobójstwo tylko pomoc(-nictwo) w samobójstwie. I samobójstwo nijak ma się do "dawania porzykładu" bo najpierw musiał bym terminalnie zachorować albo inaczej zruinować sobie zdrowie przy czym jednocześnie nie być w stanie ukrócić swojej męki i dopiero wtedy wymagać pomocy/o nią prosić...no ale skoro człowiek to wyrośnięty płód to czemu ja się dziwię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 19:51, zadymek napisał:

> /.../> Ja to skwituję krótko: to nie KK jest atakowany tylko spotyka się on z repliką za własne
ataki: tak to już jest z "czarnymi", że gdy spotyka ich krytyka to antyklerykalizm, spisek
i "chrześcijanie na lwów" a gdy włazić im w zadek to "niech się dzieje wola boża". Kk
kąsa -atak to za dużo powidziane- bo zwyczajnie przestaje się politycznie liczyć. Popada
w ekstremizm jak każdy mesjański polityk, którego wyborcy mają u ujścia jelita cienkiego.
Teraz tylko czekać na "ostatecznie ostatnią krucjatę" i mohery detonujące się w marketach
;)

Ja to skwituję jeszcze krócej - Twoja wypowiedź to tylko odwracanie kota ogonem.

Dnia 15.02.2014 o 19:51, zadymek napisał:

>/.../ > Tak jak dogmat o wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny, taa, powtarzaj to sobie może
uwierzysz.

Mogę to samo powiedzieć o Tobie, nawet pewnie wierzysz w to co piszesz.

Dnia 15.02.2014 o 19:51, zadymek napisał:

> /.../ > To ty czegoś nei zrozumiałeć, co gorsza sam siebie nie rozumiesz: pedofilia nie jest
czynem, nie jest też przestępstwem i nie ma "ustawowych granic wiekowych". To o czym
piszesz to stosunek z małoleptnim do X lat.

Wyraziłem się nieprecyzyjnie, ale powinieneś zrozumieć, co miałem na myśli.

Dnia 15.02.2014 o 19:51, zadymek napisał:

> /.../
Bo to nie ma związku? Już pisałem: nadreperzentacja, jest też w przypadku mężczyzn, zastanów
się co z tym fantem zrobić?

A ja Ci też napisałem, że w przypadku kobiet trudniej to zauważyć.

Dnia 15.02.2014 o 19:51, zadymek napisał:

> /.../ > Podobnie jak nazwanie cię łysą małpą, ale jakoś nikt tak cię nie nazywa. Doprawdy, skoro
uparłeś się by stosowoać słownictwo prostackie (łac vulgaris) to nie dziwię ci się, że
upierasz się przy nazywaniu człowieka wyrośniętym płodem. Ale nie oczekuj, że ktoś uzna
to za coś ponad (naciągany) eufemizm.

Nie nazywasz mnie łysą małpą z prostego powodu: jesteś tego samego gatunku, nazywając mnie tak nazywałbyś również siebie.

Dnia 15.02.2014 o 19:51, zadymek napisał:

> /.../ > Ja, bazując na podobnej logice, mam propozycję dla obrońców życia: przestańcie się leczyć
i może dla lepszego efektu złapcie HIV- tyle drobnoustrojów mordujecie każdego dnia a
przecież życie jest święte nie?

Czyje życie? Bo na podstawie tego, co piszesz mogę sądzić, że Twoje życie powinno być tyle warte, co życie bakterii?

Dnia 15.02.2014 o 19:51, zadymek napisał:

> /.../
Jak ktoś nie potrafi to prosi o pomoc. I jeśłi ktoś nie czerpie przyjemności z cudzej
męki może rozwazyć udzielenie pomocy - i to jest właśnie eutanazja, nie samobójstwo tylko
pomoc(-nictwo) w samobójstwie. I samobójstwo nijak ma się do "dawania porzykładu" bo
najpierw musiał bym terminalnie zachorować albo inaczej zruinować sobie zdrowie przy
czym jednocześnie nie być w stanie ukrócić swojej męki i dopiero wtedy wymagać pomocy/o
nią prosić...no ale skoro człowiek to wyrośnięty płód to czemu ja się dziwię ;)

Motywy mogą być różne, ale zabójstwo na cudzą prośbę pozostaje zabójstwem, a nie pomoscą w samobójstwie. I nie opowiadaj bzdur o tym, że nie potrafi - dostępność środków jest taka, że popełnić samobójstwo może każdy. Dosłownie, każdy. Nie piszę poradnika dla samobójców, dlatego nie podam nawet najprostrzych możliwości, ale środki są powszechnie dostępne i bezbolesne.
P.S.
Zdaje się, że odeszliśmy od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 20:43, KrzysztofMarek napisał:

Wyraziłem się nieprecyzyjnie, ale powinieneś zrozumieć, co miałem na myśli.

"Wyraziłem się źle, ale powinieneś zrozumieć prawidłowo" dobre sobie :|

Dnia 15.02.2014 o 20:43, KrzysztofMarek napisał:

A ja Ci też napisałem, że w przypadku kobiet trudniej to zauważyć.

Co zatem mają homo do sprawy?

Dnia 15.02.2014 o 20:43, KrzysztofMarek napisał:

Nie nazywasz mnie łysą małpą z prostego powodu: jesteś tego samego gatunku, nazywając
mnie tak nazywałbyś również siebie.

Jakbym chciał komuś dowalić to bez względu na koszty. Ale może mnie "łysa małpa" nie raziło by tak bardzo jak ciebie? Gusta są różne.

Dnia 15.02.2014 o 20:43, KrzysztofMarek napisał:

Czyje życie? Bo na podstawie tego, co piszesz mogę sądzić, że Twoje życie powinno być
tyle warte, co życie bakterii?

Życie to życie, a "nie zabijaj" to "nie zabijaj". Ale jeśli by jednak miało znaczenie "czyje życie" to nie bądźmy śmieszni i nie oczekujmy, że np jakaś babka będzie cenić życie jakiegoś gluta w brzuchu bardziej niż swoje.

Dnia 15.02.2014 o 20:43, KrzysztofMarek napisał:

Motywy mogą być różne, ale zabójstwo na cudzą prośbę pozostaje zabójstwem, a nie pomoscą
w samobójstwie.

Po to powstał termin eutanazja by jednak podróżnić zabójstwo od pomocy przy samobójstwie.

Dnia 15.02.2014 o 20:43, KrzysztofMarek napisał:

I nie opowiadaj bzdur o tym, że nie potrafi - dostępność środków jest taka, że popełnić samobójstwo może każdy. Dosłownie, każdy. Nie piszę poradnika dla samobójców,

Każdy? Sparaliżowany, znacznie słabiony, tchórz także?

Dnia 15.02.2014 o 20:43, KrzysztofMarek napisał:

dlatego nie podam nawet najprostrzych możliwości, ale środki są powszechnie dostępne
i bezbolesne.

Szkoda, pewnie kilku potrzebujacych było by wdzięcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować