Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2009 o 16:38, W.S.A.D napisał:

Kurcze... szkoda, że ta strona od kodów na 24 godziny już nie działa... zna ktoś może
jeszcze jakiś sposób na zdobycie ich?


Te na mały okres czasu są moim zdaniem za drogie. Najbardziej opłaca się kupić na 3-12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:49, mcQba napisał:

Na innej konsoli nie zagra. Ty będziesz mógł z podłączonym Live.

Czyli nie można sprzedać konta ,żeby zostały gry arcade? Jakoś to musi działać w przypadku zmiany konsoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię np. Guitar Hero World Tour z kontrolerem , to będzie on działał również z poprzednimi częściami GH i Rock Band?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 19:27, Prateorian napisał:

Czy jeśli kupię np. Guitar Hero World Tour z kontrolerem , to będzie on działał również
z poprzednimi częściami GH i Rock Band?

Napewno działa z Rock Bandem ,więc tymbardziej powinien z poprzednimi swoimi częściami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wie ktoś może gdzie obejrzeć swoje skate reele ? Nie na iksboksie tylko w "normalnym" internecie. Aha - gdzie można znaleźć swój login EA nation? Bo zapomniałem i nie wiem skąd go wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę przejść sobie GoW 2 na insane, ale mam jeden bardzo irytujący problem z jednym reaverem. Otóż, jestem na tej platformie jeżdżącej, i po zestrzeleniu nemacystów muszę załatwić reavera. Niby proste, ale nie mogę tego diabelstwa ubić. Na normalu spadał po chwili, na insane nie mogę sobie z nim po prostu dać rady. Oglądałem filmiki w necie, czytałem hinty, i dalej nic. Zestrzeliwałem locustów siedzących na nim, strzelałem w głowę, wszystko na nic. :/ Brakuje mi już pomysłów, a chcę skończyć gearsy na insane, żeby wpadły achevmenty. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 21:45, destro177 napisał:

A sypiesz do niego z troiki? Bo z lancera to zapomnij na insane ;)


No wale z tej troiki jak szalony, dodatkowo studzę ją prawym przyciskiem na padzie i nic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 21:55, Harvenar napisał:

> A sypiesz do niego z troiki? Bo z lancera to zapomnij na insane ;)

No wale z tej troiki jak szalony, dodatkowo studzę ją prawym przyciskiem na padzie i
nic. :(

Albo za kiepsko trafiasz, za dużo kul leci poza cel, albo w tym miejscu TRZEBA grać we dwóch. W to drugie raczej wątpię, raczej by nie zrobili poziomu niemożliwego technicznie do przejścia w pojedynkę. Ja insane przechodziłem w kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie amazon i natknąłem się na ciekawą ofertę GH3 40$ z gitar ;] .
Czym różni się Wireless bundle od Wired bundle ?
link: http://www.amazon.com/Guitar-Hero-III-Legends-Wireless-Bundle/dp/B000TG531G/ref=pd_bbs_sr_3?ie=UTF8&s=videogames&qid=1231689107&sr=8-3

I czy to gra jest PAL , Region free , bo nigdzie nie widzę informacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:12, Prateorian napisał:

Przeglądam sobie amazon i natknąłem się na ciekawą ofertę GH3 40$ z gitar ;] .
Czym różni się Wireless bundle od Wired bundle ?
link: http://www.amazon.com/Guitar-Hero-III-Legends-Wireless-Bundle/dp/B000TG531G/ref=pd_bbs_sr_3?ie=UTF8&s=videogames&qid=1231689107&sr=8-3

I czy to gra jest PAL , Region free , bo nigdzie nie widzę informacji .

Ciekawe ,ale pewnie gdzieś siedzi haczyk ,albo nie wysyłają sprzętu przez morze .PAL będzie z tej przycyzny ,że Amazon to sklep Angielski a Anglia jest w Europie .Poza tym Wireless oznacza bezprzewodowy a Wired jest gitarą przewodową ,z GH 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:49, Prateorian napisał:

A Amazon.co.uk wysyła tylko na Anglię?


Musisz się zorientować, bo nie chcę skłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu, to "zapytam" tutaj:
Jak mniemam, nie ma żadnej możliwości sprawdzenia których COG tagów w GoW1 się nie zebrało?
Bo mam problem - właśnie skończyłem po raz drugi grę, ale brakuje mi 1 taga i nie domyślam się, gdzie go przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:07, balduran2 napisał:

Bo mam problem - właśnie skończyłem po raz drugi grę, ale brakuje mi 1 taga i nie domyślam
się, gdzie go przegapiłem.

Domyślam się że chodzi o Gears of War 1, bo w dwójce już są akty itp itd i wszystko jest pokazane gdzie masz zebrane a gdzie nie. W necie powinny być filmiki gdzie są ukryte COG tagi...

http://www.youtube.com/watch?v=Tu5vaT6hKLU tu przykładowy filmik wyszukany na youtube. Wpisałem też w google COG tags Gears of war i wyskoczyło mi szereg faq. To ty powinieneś pamiętać co przeszedłeś a co nie :P i gdzie zebrałeś. Jeśli nie wiesz no to przechodz grę po raz 3 z filmikiem i zaglądaj w każde miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:09, ony Dzekson napisał:


http://www.youtube.com/watch?v=Tu5vaT6hKLU tu przykładowy filmik wyszukany na youtube.
Wpisałem też w google COG tags Gears of war i wyskoczyło mi szereg faq. To ty powinieneś
pamiętać co przeszedłeś a co nie :P i gdzie zebrałeś. Jeśli nie wiesz no to przechodz
grę po raz 3 z filmikiem i zaglądaj w każde miejsce.


To trzeba wtedy trzeci raz przejść grę od nowa? A nie można wczytac określonego checkpointa? Lepiej szukać w kolejnych checkpointach niż od nowa całośc przechodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:58, Spector 109948 napisał:

To trzeba wtedy trzeci raz przejść grę od nowa? A nie można wczytac określonego checkpointa?
Lepiej szukać w kolejnych checkpointach niż od nowa całośc przechodzić :)

Można wczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:58, Spector 109948 napisał:

To trzeba wtedy trzeci raz przejść grę od nowa? A nie można wczytac określonego checkpointa?
Lepiej szukać w kolejnych checkpointach niż od nowa całośc przechodzić :)

No tak jak tam woli oczywiście :) sam szczerze nie wiedziałem czy tak można, myślałem że dopiero od GoW2 :)
Bo osobiście jestem przy RAAMie na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jestem na etapie nauki celowania padem :) początkowo nawet na Casualu padałem szybko. Próbuję jeszcze ustalić dlaczego walka z piłą mi nie wychodzi.

Grał ktoś na X360 w Two Worlds?
Na PC gra bardzo mi się spodobała, chciałbym kupić wersje na konsolę (tylko ~50zł. A i fajny jest archiv za 370 GS - pokonanie ostatniego łatwego bossa).
Podobna gra ma wkurzające wady i nawet problemy z płynnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować