Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Żeby przejść jeszcze raz grę muszę robić nową postać? Czy można jakoś przydzielić zapis którym gra się obecną postacią?

Edit:Chodzi O Fable II.

Edit2: Czy mając zepsucie -7 z dnia na dzień ci spada do 100%? A wpływa to na wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od jakiegoś tygodnia posiadam Xboxa. U siebie w pokoju gram na 21-calowym telewizorze, na którym obraz jest miejscami okropny (np. odczytywanie małych napisów w demku Dante''s Inferno - piekło!). Czasem podłączam się do większego (bo 29-calowego) telewizora w pokoju gościnnym, ale nie zawsze mam taką okazję.

Posiadam także oczywiście komputer, który podłączam do mojego zajebistego 19-calowego CRT''ka - LG Flatron F900B (obraz jest IMO świetny i nie zamierzam wymienić go na LCD). Wpadłem więc na pomysł podłączenia Xboxa do monitora. I mam w związku z tym parę pytań:

1. Jakim kablem mógłbym podłączyć Xboxa pod ten monitor?
2. Jaka byłaby jakość obrazu i jakie mógłbym ustawić rozdzielczości (480, 720 itp.)?
3. Jak myślicie, czy w ogóle opłaca się przenosić obraz na tego CRT''ka? Miał ktoś kiedyś do czynienia z takimi monitorami?

Pozdrawiam i proszę o szybkie odpowiedzi. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 23:17, sinir napisał:

1. Jakim kablem mógłbym podłączyć Xboxa pod ten monitor?

Geeez - stronę wcześniej były aż dwa linki - http://www.ultima.pl/Kabel_VGA_HQL_BigBen/i4148/
http://allegro.pl/item1001677761_kabel_xbox_360_vga_hd_av_lcd_crt_xbox360_gold_kx1.html

Dnia 27.04.2010 o 23:17, sinir napisał:

2. Jaka byłaby jakość obrazu i jakie mógłbym ustawić rozdzielczości (480, 720 itp.)?

Miałbyś do wyboru standardowe "pctowe" rodziałki, jak np. 1024x768 itp.

Dnia 27.04.2010 o 23:17, sinir napisał:

3. Jak myślicie, czy w ogóle opłaca się przenosić obraz na tego CRT''ka? Miał ktoś kiedyś
do czynienia z takimi monitorami?

Ja miałem i muszę powiedzieć, że obraz z monitora CRT jest lepszy niż na 24'' HD. O dziwo.

Dnia 27.04.2010 o 23:17, sinir napisał:


Pozdrawiam i proszę o szybkie odpowiedzi. :>

@Harrolfo
To po co spamujesz, skoro na żadne pytanie nie udzieliłeś odpowiedzi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 23:17, sinir napisał:

1. Jakim kablem mógłbym podłączyć Xboxa pod ten monitor?

Jak ma HDMI, to HDMI. Jak nie - VGA

Dnia 27.04.2010 o 23:17, sinir napisał:

2. Jaka byłaby jakość obrazu i jakie mógłbym ustawić rozdzielczości (480, 720 itp.)?

Nie wiem

Dnia 27.04.2010 o 23:17, sinir napisał:

3. Jak myślicie, czy w ogóle opłaca się przenosić obraz na tego CRT''ka? Miał ktoś kiedyś
do czynienia z takimi monitorami?

Ja nie miałem, więc nie wiem

Dnia 27.04.2010 o 23:17, sinir napisał:

Pozdrawiam i proszę o szybkie odpowiedzi. :>

Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 23:24, wsaadman napisał:


Nie zauważyłem. Jest między nimi jakaś różnica w jakości? Bo ja widzę głównie cenę - różnica 70zł.

Czyli wystarczy jeśli kupię taki kabel:
http://allegro.pl/item1001677761_kabel_xbox_360_vga_hd_av_lcd_crt_xbox360_gold_kx1.html
i taką przejściówkę:
http://allegro.pl/item1007420918_adapter_rca_chinch_minijack_zenski_konsolex.html#gallery
i dzięki temu będę mógł normalnie podłączyć Xboxa do mojego monitora CRT, a dźwięki wydobywać się będą z głośników komputerowych (tutaj: Creative T3100)? I wszystko na 100% będzie współgrało? A obraz ostry i wyraźny? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego xbox nie chce się podłączyć do internetu? Wyświetla się komunikat, że serwer DNS nie jest taki jaki usługi xbox live. A ustawienia mam takie:

20100428114100

20100428114235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 11:45, peter000 napisał:

Wie ktoś dlaczego xbox nie chce się podłączyć do internetu? Wyświetla się komunikat,
że serwer DNS nie jest taki jaki usługi xbox live. A ustawienia mam takie:

Lepiej napisz komunikat błędu, przy połączeniu a nie ustawienia. Już chyba Tobie to samo kiedyś odpowiadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xa podłączonego do PC kablem i gdy u mnie wyskakuje taki komunikat, oznacza to, że w Udostępnianiu połączenia internetowego sieć nie zezwala na łączenie się do neta przez komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś z DNS, spróbuj (zarówno w konsoli jak i PC) ustawić takie numery DNS:
Primary DNS Server: 194.204.152.34
Secondary DNS Server: 217.98.63.164

Najczęściej ustawienia automatyczne nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 12:55, peter000 napisał:

Chciałem już wcześniej dodać ale nie działało :)

Taa.Nie podawaj hasła i tego poniżej.W ustawieniach routera (na stronie twojego rutera ofc.) weź hasło puste,a antenkę z routera wykręć ,żeby nikt nie miał możliwości podłączenia się (nie wykrywa u innych ludzi dopóki nie podłączysz u nich bodajże.Jak sam to spokojnie działa.Trzymam na tym laptopa,kompa i xboxa.Lecz razem tego nie używam :))

P.S- Czy tylko w Bloodstone i Rynku miejskim są ciekawe ubrania? Znacie może jakieś inne?

Spoiler

A jak się wymienia punkty cieni za coś?

Bo nie wiem. Z góry dzieki.

Edit: Czy zepsucie wpływało na wygląd? W ogóle to mam żonę,ale nie wiem jak zrobić dzieciora dla acziwementa :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:52, Bartex69 napisał:

P.S- Czy tylko w Bloodstone i Rynku miejskim są ciekawe ubrania? Znacie może jakieś inne?

Spoiler


A jak się wymienia punkty cieni za coś?

Bo nie wiem. Z góry dzieki.

Z tego co pamiętam niektóre możesz ściągnąć jeśli masz klucz. Np. strój Master Chiefa z Halo.

Dnia 28.04.2010 o 19:52, Bartex69 napisał:

Edit: Czy zepsucie wpływało na wygląd? W ogóle to mam żonę,ale nie wiem jak zrobić dzieciora
dla acziwementa :<.

Rwij swoją żonę jak leci. Kupuj jej prezenty, rozkochuj a potem każ jej za sobą podążać w stronę łóżka. Następnie wrzucasz interakcję z łóżkiem i powinieneś mieć dzieciora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:59, wsaadman napisał:

A jak już sobie zrobisz jedno, to potem ożeń i prześpij się z inną i dostaniesz drugiego
aczika. ; ]

Wbiłem go-Ale gdybym nie wiedział,to dzięki za przypomnienie :>

@Zabujca_Smokuf- Dzięki wielkie.A wiesz może jak z tymi cieniami co pisałem w Spoilerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, cholera, cholera... Jakiś czas temu na aukcji kupiłem Xboxa 360 Elite za ok. 700zł. Tanio. Aż się zdziwiłem, tym bardziej, że rok produkcji to 21 październik 2009, co wskazywało na to, że to wersja Jasper. Paragonu nie dostałem, ale konsola nie była rejestrowana, czyli gwarancja powinna być, no nie? No cóż, niewiedza to błogosławieństwo. Dzisiaj się o tym przekonałem. Otóż zasilacz w tym Xboxie ma 175 wat, wtyczka od zasilacza wygląda jak ta od Falcona, a na tylnej ściance obudowy jest piękny napisik "14.2A". No ja pier... dziele. Sprzedawca nic nie wspominał o tym, że choć Xbox został wyprodukowany pół roku temu, to nie jest to wersja Jasper. Nie pokazał zdjęcia tylnej części obudowy. Świadomie, jak sądzę.

Jak myślicie, co teraz mam zrobić? Czy to co zrobił jest zakazane przez Allegro? Planowałem kupić konsolę, przejść paręnaście tytułów i ją sprzedać. A może posłużyć się tym samym trikiem co on? Cholera, doradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować