Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Mam pytanie, więc grałem w Forze Motorsport 2 pozyczoną od kumpla u siebie na 42" LCD, który ma powyżej 60Hz,
ostatnio dostałem TV Samsung 32" LCD ale z 50hz i stąd moje zapytanie, bo widzialem na opakowaniu Forzy znaczek z 60hz tv, wiec czy gra bedzie dzialac na moim tv (samsung 32" 50Hz) ? Ponieważ mam zamiar ponownie pożyczyć FM2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam oklepane setki razy pytanie ;)
Jak mam net z kablówki, i kabel prosto z tego no, nie wiem jak to się nazywa, pudełka :D wsadzam do x''a to wszystko powinno gładko pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:49, Rumcajs52 napisał:

Zadam oklepane setki razy pytanie ;)
Jak mam net z kablówki, i kabel prosto z tego no, nie wiem jak to się nazywa, pudełka
:D wsadzam do x''a to wszystko powinno gładko pójść?


Sam posiadam internet z Vectry i żadnych problemów nie mam. Podłączam kabel Ethernet do modemu, restartuje go i mam internet w xboxie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam problem.
Podłączam kabelek prosto z routera(tak to się nazywa? xD) do konsoli, ona mi coś tam testuje, i zatrzymuje sie na testowaniu IP.
Coś jest tam źle. Mam net z Kablówki, Multimedia Polska...
Wiecie może co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał że gdy grałem w forze 2 moja młodsza siostra zahaczyła o kabel od internetu który był podłączony do konsoli . Konsola się przewróciła i płytka nieźle chrąpneła w napędzie... powstała całkiem spora rysa i teraz gra nie chce mi się załadować... :/ Jest możliwość wymiany płyty z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:48, AdiN2 napisał:

Pech chciał że gdy grałem w forze 2 moja młodsza siostra zahaczyła o kabel od internetu
który był podłączony do konsoli . Konsola się przewróciła i płytka nieźle chrąpneła w
napędzie... powstała całkiem spora rysa i teraz gra nie chce mi się załadować... :/ Jest
możliwość wymiany płyty z grą?

Spróbuj regeneracji płyt. http://www.allegro.pl/item371409750_regeneracja_plyt_dvd_pc_cd_x_box_playstation.htm l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do forumowiczów odnośnie gry na 360, a mianowicie Saints Row . Mam problem w pewnej misji ... Jest to misja na 57% gry i w niej Angelo próbuje odlecieć samolotem, a ja mu nie mogę na to pozwolić, ale nie mogę zestrzelić jego samolotu, ponieważ na lotnisku jest mnóstwo członków z jego gangu. Poradzi mi ktoś jak mogę to przejść ? Z góry thanks ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:39, bojanzaw napisał:

Zależy od tego, co się uszkodzi. Jeśli napęd, to wymienią napęd, jeśli RoD, to wymiana
płyty głównej - proste ;]


Jeśli konsole dopadnie RoD i odda się ją do serwisu to wymienią stare chłodzenie na nowe? Bo słyszałem że starsze wersje x360 mają gorsze chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 22:53, AdiN2 napisał:

> Zależy od tego, co się uszkodzi. Jeśli napęd, to wymienią napęd, jeśli RoD, to wymiana

> płyty głównej - proste ;]

Jeśli konsole dopadnie RoD i odda się ją do serwisu to wymienią stare chłodzenie na nowe?
Bo słyszałem że starsze wersje x360 mają gorsze chłodzenie.


Tak, dadzą ci najnowsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jutro zakupić w końcu XBOX 360 Elite tylko czy muszę kupować jakieś dodatkowe kable by podłączyć go do telewizora PHILIPS 28pt4457/58 (nie ma on wejścia HDMI) i czy wsztsko jest w zestawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do starszych wersji Xbox 360 cierpiące na RoD - chodzą plotki, że konsole wracają z serwisu nie tylko z nowym chłodzeniem, lecz także z nową wersją płyty głównej wykonanej w 65 nM. Haczyk? Do tej 65 nM płyty głównej nie dają wejścia HDMI ;-) Z tego co wiem informacja dotyczy płyt głównych Xenon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, mam taki problem. Nie mogę odpalić konsoli, bo nie mam podłączonego kontrolera. No to chwytam za bezprzewodowego pada, naciskam przycisk wykrywania na konsoli, naciskam wykrywanie na padzie i nic. Diody pada cały czas migają sygnalizując, że pad jest niepodłączony, a diody konsoli migają po kolei i w końcu gasną. Nie wiem co robię źle? Wszystko krok po kroku z instrukcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:39, squeglee napisał:

Cholera, mam taki problem. Nie mogę odpalić konsoli, bo nie mam podłączonego kontrolera.
No to chwytam za bezprzewodowego pada, naciskam przycisk wykrywania na konsoli, naciskam
wykrywanie na padzie i nic. Diody pada cały czas migają sygnalizując, że pad jest niepodłączony,
a diody konsoli migają po kolei i w końcu gasną. Nie wiem co robię źle? Wszystko krok
po kroku z instrukcją.

Ja na samym początku użytkowania Xboxa 360 nacisnąłem przycisk Xbox Guide i sam mi się kontroler "zainstalował".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem z tym przyciskiem Xbox Guide i nic. Kiedy włączam konsolę to żadne diody nie migają, tak chyba nie powinno być? Kiedy wszystko działało, przy włączaniu każda dioda się świeciła i tak po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:49, squeglee napisał:


Czyli włączasz konsolę, i jak jest włączona przytrzymujesz xbox guide na padzie.
I co, na padzie ten przycisk miga, czy wogóle nic się nie dzieje. Może się baterie skończyły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować