Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

W tamtym wątku nie dostałem odpowiedzi więc spróbuje tu.

Sam ostatnio zastanawiam się jakby tu Internet rozdzielić. Ponieważ główny kabel, jaki łączy się z modemem jest w drugim pokoju. Muszę przeciągać za każdym razem kabla aby podłączyć do konsoli (w pierwszym pokoju jest Tv i X360). Posiadam internet kablówkę do modemu dochodzi taki kabel
http://www.up.programosy.pl/foto/kabel_f_10metrow.jpg
A z modemu mam normalnego etherneta. I właśnie problem w tym jakby tu można było ten główny kabel rozdzielić, aby w jednym i w drugim pokoju był dostęp do Internetu myślałem nad routerem, ale sam słabo się znam na tym wiec potrzebuje pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace Xboxa360 czy majaca np gta IV pes2008 lub inna gre na xboxa360 potrzeba miec xbox live gold zeby grac przez neta czy wystarczy xbox live silver ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 19:53, argetlam napisał:

Mam pytanie dotyczace Xboxa360 czy majaca np gta IV pes2008 lub inna gre na xboxa360
potrzeba miec xbox live gold zeby grac przez neta czy wystarczy xbox live silver ?


Trzeba miec golda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave
Mam takie pytanie. Mam telewizor HD (nie-full!) i chciałbym dokupić kabel hd do Xboxa Arcade. I tu moje pytanie: czy jest różnica w jakości obrazu między kablami Microsoftu a tymi innych firm, tańszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:53, squeglee napisał:

Ave
Mam takie pytanie. Mam telewizor HD (nie-full!) i chciałbym dokupić kabel hd do Xboxa
Arcade. I tu moje pytanie: czy jest różnica w jakości obrazu między kablami Microsoftu
a tymi innych firm, tańszymi?

Wydaje mi się że różnią się tylko trwałością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko.Jak wiecie jestem na kupnie xboxa.Dzis wpadła mi w oko wersja Arcade.Zastanawiam sie nad jej kupnem bo niemam zamiaru narazie konsoli podpinac do neta (wiec dysk nie gra roli).I chce usłyszeć twierdzącą odpowiedzieć na pytania:

czy wart kupować arcade
czy w tej wersji jest przejściówka scart.

Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 20:37, FerraEnzo napisał:

czy wart kupować arcade


Tak

Dnia 16.06.2008 o 20:37, FerraEnzo napisał:

czy w tej wersji jest przejściówka scart.


Nieiwem dokładnie o co chodzi. U mnie był kabelek bodajże compoment gdzie była przejściówkana Euro. Jednak by mieć ciut lepszą jakosć kupiłem kabel bezpośrednio przechodzący na Euro. Obecnie gram na kablu HDMI i nie ma aż takiej rewelacji jak ludize mowią, ale jest ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupować arcade, ponieważ premium kosztuje 300zł więcej tylko, a ma dysk (olewasz karty pamięci).
Z pewnością kiedyś najdzie Cię ochota podłączenia x''pudła do sieci :)
Uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem XBOX360 Elite tylko trapi mnie kilka pytań. Proszę o szybką odpowiedź na karzde z nich (możliwe, że to zadecyduje o moim wyborze). Niektóre pytania mogą być głupie ale dla mnie są one ważne.

1. Czy zdołam podłączyć konsole do telewizora PHILIPS 28pt4457/58 (nie ma on wejścia HDMI - może niedługo kupie nowy) tak by konsola dobrze działała
2. Czy XBOX360 Elite ma interfejs w języku polskim???
3. Zauważyłem w sklepie gram.pl "XBOX360 Battery Pack Czarny" czy to jest zamiast baterii (użądzenie które idzie naładować???)

Na razie to chyba na tyle. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 19:50, TtittaX napisał:

1. Czy zdołam podłączyć konsole do telewizora PHILIPS 28pt4457/58 (nie ma on wejścia
HDMI - może niedługo kupie nowy) tak by konsola dobrze działała

Tak. Skąd takie pytanie? :P

Dnia 21.06.2008 o 19:50, TtittaX napisał:

2. Czy XBOX360 Elite ma interfejs w języku polskim???

Tak.

Dnia 21.06.2008 o 19:50, TtittaX napisał:

3. Zauważyłem w sklepie gram.pl "XBOX360 Battery Pack Czarny" czy to jest zamiast baterii
(użądzenie które idzie naładować???)

Tak.

Dnia 21.06.2008 o 19:50, TtittaX napisał:


Na razie to chyba na tyle. Z góry dzięki za pomoc

Np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na 100% przekonany o zakupie XBOX 360 Elite. Tylko dalej drażni mnie jeden problem. Czy łatwo gra się za pomocą kontrolera??? Nie wiem czy dam sobie z tym radę (cały czas grałem na kompie = mysz+klawiatura). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:16, TtittaX napisał:

Jestem już na 100% przekonany o zakupie XBOX 360 Elite. Tylko dalej drażni mnie jeden
problem. Czy łatwo gra się za pomocą kontrolera??? Nie wiem czy dam sobie z tym radę
(cały czas grałem na kompie = mysz+klawiatura). ;-)


Granie na padzie jest o wiele wygodniejsze niż w przypadku myszy i klawiatury, wiec powinieneś bardzo szybko się z tym oswoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konsola (stara wersja) mi się uszkodzi, i wymienię ją door-to-door. To przyślą mi starą wersję, czy nową? Albo czy w ogóle dostanę poprzednią konsolę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:29, bartek_kawa napisał:

Jeżeli konsola (stara wersja) mi się uszkodzi, i wymienię ją door-to-door. To przyślą
mi starą wersję, czy nową? Albo czy w ogóle dostanę poprzednią konsolę ;P


Zależy od tego, co się uszkodzi. Jeśli napęd, to wymienią napęd, jeśli RoD, to wymiana płyty głównej - proste ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować