Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Muzyka Trance...

1996 postów w tym temacie

Dla mnie Deadmau5 to house. Nie ma nic współnego z transem czy też progressive trancem ;) Jak chcesz progtrans to posłuchaj Ormatie, Perry''ego O''Neila itd....Deadmau5 to house :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:53, O2si napisał:

Dla mnie Deadmau5 to house. Nie ma nic współnego z transem czy też progressive trancem
;) Jak chcesz progtrans to posłuchaj Ormatie, Perry''ego O''Neila itd....Deadmau5 to
house :P


W porządku, Ty uważasz tak, ja inaczej :)
Bo mi się wydaje, że projekty Deadmau5a są zawarte na typowo progresywno-trance''owych składankach (ISOS, The DJ 4, ASOT), jak również jest puszczany u Armina i Tiesto w trakcie progresywnej godziny.
A jeśli faktycznie ten gość robi typowy House, to ja już całkowicie zgłupiałem z tymi gatunkami muzycznymi xD
Co oczywiście nie oznacza, że nie masz racji.

PS. Wikipedia mówi:
Genres: Electro/Progressive/Minimal Trance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Anguilla Project - Sands Of Sahara (Original Mix)
OCENA: 9

2. Breakfast
OCENA: 9

3. Bissen - Reveal (Original Mix)
OCENA: 8

4. Markus Schulz vs Andy Moor - Daydream
OCENA: 8

5. Deadmau5 - Faxing Berlin
OCENA: 7


Nie no zestawienie wypas..ocenki mówią same za siebie,jedynie Markus do mnie nie przemawia tak jak do innych forumowiczow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się pokomplikowało niektórzy na Deadmau5 zagłosowali (przez moją pomyłkę) a inni już dobrze na Markusa. Wybór co zrobić, zostawiam Nat-Semowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:55, Earthshaker napisał:

No to się pokomplikowało niektórzy na Deadmau5 zagłosowali (przez moją pomyłkę) a inni
już dobrze na Markusa. Wybór co zrobić, zostawiam Nat-Semowi.



Lol,ja na 100% glosowalem na Mrakusa,i ta ocena dotyczy jego utworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 kolejne utworki:)

1. Breakfast - The Sunlight -> (7,6)
2. Anguilla Project - Sands Of Sahara (Original Mix) -> (7,5)

Teraz propozycje od FerraEnzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że są ferie trzeba trochę pojeździć na nartach, więc przez tydzień na forum mnie nie będzie. Zestawienia dokończcie bez moich głosów :P. Na pożegnanie dwa kawałki od mojego DJ nr 2, czyli Davida Westa.
True Love - http://pl.youtube.com/watch?v=d6-UvkWinh0
David West & Inkfish - Searching for Substance http://m00nman.imeem.com/music/pAFt0N3f/david_west_inkfish_searching_for_substance/
Jedne z piękniejszych utworów jakie słyszałem.

EDIT: I jeszcze James Zabiela - Perseverance ;P http://profile.imeem.com/8PPw9L/music/XcP5Uv1C/james_zabiela_perseverance/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Above & Beyond - Home -- 10 -- Kocham ten utwór za wokal za bity,za to ze kojarzy mi sie z pięknymi chwilami...
http://www.youtube.com/watch?v=iM5L2-yEaGQ

2.Falling by First State Feat. Anita Kelsey -- 9 -- Mozna powiedzieć że od tego wlasnie utworu zaczęła sie moja przygoda z Trance, a pozatym świetny utwór.
http://profile.imeem.com/lYk47gp/music/pgNd409i/first_state_feat_anita_kelse y_falling/

3.ATB - Made Of Glass -- 9 -- Kocham ATB, i nie zgadzam się z opinią jakoby ta płyta byla słabsza od pozostałych.
http://www.youtube.com/watch?v=W5vwAHyEhgM

4.Dj Tiesto vs Andain - Beautiful things -- 8 -- Tiesto również jest krytykowany,ale ten utwór zrobil na mnie duze wrażenie,przedewszytskim za wokal,lubie takie refleksyjne kawałki.

5.Joop - the Future (Markus Schulz remix) -- 8 -- Oczywiście nie mogło zabraknąc tego Dj na mojej liscie Top http://www.youtube.com/watch?v=87fI3Jtj0B8

Miłego słuchania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Above & Beyond - Home
OCENA: 8
Całkiem przyjemny utwór.

Falling by First State Feat. Anita Kelsey
OCENA: 7
Strasznie mi się przejadł. W ogóle utwór nie był dla mnie jakiś wspaniały.

ATB - Made Of Glass
OCENA: 5
Lubię ATB, ale Made Of Glass jakoś do mnie nie przemawia.

Dj Tiesto vs Andain - Beautiful things (nie podałeś linka)
OCENA: 5
Tiesto jak to Tiesto. Utwory całkowicie do mnie nie przemawiają.

Joop - the Future (Markus Schulz remix)
OCENA: 5
Utwór taki sobie. Dałbym niższą ocenę, ale Markus trochę ratuje ten utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Above & Beyond - Home
OCENA: 10
Genialny kawalek w najlepszej wersji jaka do tej pory slyszalem, a ten wokal zbija mnie z nog chce ta pania za zone :-)

Falling by First State Feat. Anita Kelsey
OCENA: 6
Tak jak koledze "Ziemiowstrzasywaczowi" za wiele razy slyszany i moze dlatego ocena nizsza niz na to zasluguje ale coz...life is brutal...

ATB - Made Of Glass
OCENA: 4
Linia melodyczna jak najbardziej ale na sile filtrowany wokal psuje wszystko i dlatego tak nisko :-)

Dj Tiesto vs Andain - Beautiful things
OCENA: 9
Ten kawalek to jeden z moich ulubionych elementow historii trance''u - wiele remiksow i kazdy lepszy od poprzedniego (osobiscie najbardziej podoba mi sie "Have a break, Have a K&D Remix" - wokal miazdy...

Joop - the Future (Markus Schulz remix)
OCENA: 5
Oto dowod jak mozna zepsuc genialny kawalek w remiksie - co za idiota remiksuje uplifting na progressive - przeciez to nie moze dzialac...(oryginal dostalby ode mnie 9 a tak to...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Above & Beyond - Home
OCENA: 7
(Above & Beyond tworzą bardzo dobre kawałki, nawet powiem, że niektóre są rewelacyjne, ale... ich hity są zbyt oczywistymi hitami - znaczy się na siłę robią miluteńkie upliftingi żeby każdemu łezka wyskoczyła z oka i zapamiętał track do końca swych dni. Ja tam wielbię Air for Life i na tym pozostaję. Byłaby mocna ósemka, ale dam niższą ocenę za tą powtarzalność)

Falling by First State Feat. Anita Kelsey
OCENA: 7
(Sorry, ale strasznie mi się to przejadło, choć track bardzo dobry)


ATB - Made Of Glass
OCENA: 8
(Wiecie, że mam słabość do ATB ;) Trilogy mnie zmiażdżyło [jak zresztą każdy jego album] a Made of Glass należy zdecydowanie do czołówki. Głos Heather jest ekstra. Ale trochę przystopuję i dziewiątki nie dam :D )

Dj Tiesto vs Andain - Beautiful things
OCENA: 5
(Chrrrr... eee? Sorki, przysnąłem ;) Dziś nie mam chętki na spowalniacze, tak więc - średniak)

Joop - the Future (Markus Schulz remix)
OCENA: 6
(Punkt w górę dla Markusa. A tak w ogóle lekko powyżej średniej za miły beat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1.Above & Beyond - Home -> Kawałek już tutaj się pojawiał, ale to oznacza tylko jedno... że jest bardzo klimatyczny, poprostu dobry. Cenię bardzo Above & Beyond, są w moim prywatnym rankingu cały czas w czołówce... Kawałek spokojny, można się przy nim na chwilę zawiesić, chociaż ja osobiście wolę jak coś w tle jeszcze się dzieje :P
OCENA: 8

2. Falling by First State Feat. Anita Kelsey -> Również już kilkanaście razy miałem okazję słyszeć ten kawałek. Co nie zmienia faktu, że to silna pozycja i zawsze będzie fajnie do niej powrócić, posłuchać jeszcze raz...
OCENA: 8

3. ATB - Made Of Glass -> Jeżeli chodzi o ATB, no właśnie... hmm... Jakoś mi nie podchodzą te wszystkie nowsze produkcje... Owszem szanuję ATB, kawałki są bardzo miłe i przyjemne, to nie jest jednak ten sam klimat co w starych kawałkach ATB. Jakoś bardziej potrafiły mnie poruszyć... Ale to moje osobiste zdanie...
OCENA: 6

4. Dj Tiesto vs Andain - Beautiful things -> Tyle razy już słyszałem ten kawałek, że już nie będę wspominał, fakt znudził się już trochę. No ale nie będę tutaj obniżał oceny tylko z tego powodu, że mi się ujadł... Trzeba przyznać, że kawałek jest solidny i tak jak wspomniał Cremek, remixowany wiele razy...
OCENA: 7

5. Joop - the Future (Markus Schulz remix) -> Szkoda, że jest w takiej słabej jakości na Tubie. Na szczęście dobrze znam ten kawałek... O wiele bardziej jednak podoba mi się ten kawałek w oryginale...
OCENA: 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Above & Beyond - Home
Jak byłem zakochany w tym kawałku tak cały czas jestem. Jeden z nielicznych, które moim zdaniem zasługują na taką ocenę.
OCENA: 10/10

2. First State Feat. Anita Kelsey - Falling
Klasyczny przykład jak nie należy robić trance. IMO to zbrodnia w ten sposób niszczyć tak piękny wokal, który jest genialny w wykonaniu Anity Kelsey. Samo tło jest po prostu niezbyt przystające do wokalu i bardzo przytłumione, można rzec wyprane z klimatu. Ocena głównie podwyższona przez piękny głos Anity. Może zna ktoś jakieś fajne remixy tego tracka? Jakby A&B to zrobili... mmmm...
OCENA: 6/10

3. ATB - Made Of Glass
Spodobał mi się, jest lekki, a coraz bardziej właśnie takie lubię. Choc ATB stracił w mych oczach w ostatnich 2-3 latach to mimo wszystko klasę widać i w tym kawałku.
OCENA: 7/10

4. Dj Tiesto vs Andain - Beautiful Things
Where is link? ;) http://www.youtube.com/watch?v=5OhaQ2ej63Q
Chyba już mi się przejadł. Jakoś mi ostatnio przypadł remix Photon Project i ok. Tutaj dostanie wysoka ocenę, nie ukrywam, że sentymentalną. ;)
OCENA: 7/10

5. Joop - the Future (Markus Schulz remix)
Mam podobne zdanie co większość. W oryginale słucha się tego o wiele przyjemniej.
OCENA: 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między zestawieniami może zapodam jakieś kawałeczki:)

Martin Roth - Shockwaves -> Kawałek większości pewnie znany, ostatnio przeglądałem moją kolekcję i natrafilem na ten utworek... Wkręcił mi się na nowo:)
http://xeous.imeem.com/music/qqjTZ5p6/martin_roth_shockwaves/

Jose Amnesia Vs. Serp - Second Day (Martin Roth remix) -> Wspaniały, klimatyczny kawałek, moim zdaniem jeszcze lepszy od poprzedniego... http://youtube.com/watch?v=rZnB9lgFkdQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchając internetowego radia (Digitally Imported (www.di.fm)) wpadł mi w ucho przyjemny kawałek: Factoria-Revive. Polecam, fajna nutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co ma wspólnego Tiesto z Andain?;> Chyba tylko tyle, że grał je na TiC i umieścił na kompilacji "Nyana" ;> On nie współprodukował tego utworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 17:48, O2si napisał:

Panowie, co ma wspólnego Tiesto z Andain?;> Chyba tylko tyle, że grał je na TiC i
umieścił na kompilacji "Nyana" ;> On nie współprodukował tego utworu


Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na audycję Totally Fascinated Sessions :D W tym momencie kończy grać Edi Estebes, za chwilę seta pociśnie addict0r :D Nasza audycja emitowana jest co niedzielę na kanale lokomotywa.fm od godziny 21, zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło już 5 dni od przedstawienia propozycji, więc tak jak ustaliliśmy, zapodaję 2 następne kawałki:

1. Above & Beyond - Home -> (8,8)
2. First State Feat. Anita Kelsey - Falling -> (7,2)

Swoje propozycje przedstawię bliżej wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować