Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

CDPROgram! - temat ogólny

663 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 09:38, Pawciu45 napisał:

Witam.
Zadam noob-skie pytanie. Jak wydać CDpunkty na GOG.com ?

Nie da sie wydać CDPunktów na gog.com. Możesz jedynie kupić grę na stronie CDProgramu i dostać kod na zakupiona grę do wykorzystania w serwisie gog.com. To wszystko.
PS. Wciąż czekam na Oddworld: Abe''s Oddysse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 09:53, Longer napisał:

Earthworm Jim 1,2 i 3 się pojawiły! Super. Oczywiście kupuję dwie pierwsze części.


Nie żartuj. To ja to kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pojawiła się gra dla mnie Divine Divinity, zabieram się za ściąganie pliku ważącego 1.6 GB ;)

EDIT:

Błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 12:25, Isildur napisał:

Wreszcie pojawiła się gra dla mnie Divine Divinity, zabieram się za ściąganie pliku warzącego
1.6 GB ;)


"Ważącego" ;P

Ech, szkoda, że nie mam już punktów, bo takie DD czy Messiaha bym sobie chętnie sprawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 12:27, luzac napisał:

"Ważącego" ;P


Już poprawione, dzięki ;)

Dnia 27.02.2010 o 12:27, luzac napisał:

Ech, szkoda, że nie mam już punktów, bo takie DD czy Messiaha bym sobie chętnie sprawił...


Ja się zastanawiam nad tymi dwoma platformówkami Earthworm Jim 1 + 2 i Earthworm Jim 3D, ale nie wiem czy nie szkoda mi punktów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto Beyond Good & Evil za 300 pkt? I czy jak ściągnę grę, to można nagrać na płytę, żeby mieć LEGALNĄ kopię gry? Czy jest to równoznaczne z piraceniem (a tego bym nie chciał ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:01, Harrolfo napisał:

Warto Beyond Good & Evil za 300 pkt? I czy jak ściągnę grę, to można nagrać na płytę,
żeby mieć LEGALNĄ kopię gry? Czy jest to równoznaczne z piraceniem (a tego bym nie chciał
;) ?

Można legalnie nagrać na płytę. To już Twój własny egzemplarz.


Ja mam pytanie z innej beczki: czy CDP ma jakiekolwiek biuro obsługi klienta? Od kilku tygodni nie mogę się zalogować na tę ich śmieszną stronę mimo podawania właściwego hasła i właściwego loginu. Poszły dwa e-maile, na które brak odpowiedzi. Rozumiem, że olewanie klienta weszło ostatnimi czasy na nowy poziom, ale chyba nie aż tak? :) Pozostaje jeszcze telefon oczywiście, ale do tej pory nie mogłem narzekać na kontakt pisemny. Czy ktoś tam w ogóle pracuje czy już wszystkich wywalili i zostały boty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:01, Harrolfo napisał:

Warto Beyond Good & Evil za 300 pkt?


Beyond Good & Evil jest bardzo dobrą grą, ale niestety nie została ona doceniona przez graczy. Te 300 punktów to całkiem sporo i zanim zdecydujesz się je na nią wydać to przejdź się po sklepach i zobacz czy tam jej przypadkiem nie mają, bowiem całkiem niedawno ją widziałem w sieci Media Expert, leżała w koszu a kosztowała zaledwie... 8zł. Taki zakup na pewno byłby lepszym rozwiązaniem, bo gra i spolszczona i w pudełku ;) Na dodatek to wszystko za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:26, MamDowna napisał:

cvzy ktos ma kod na 44 cdpunkty ? tyle mi brakuje do constructora...:/


Idź do sklepu i kup grę wydaną przez CD Projekt tam znajdziesz kod rejestracji elektronicznej, za wpisanie tego kodu dostaniesz odpowiednią ilość CD Punktów, Bo innych kodów na te punkty nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie mam kasy teraz, a chciałbym pograć :) Dobra, biorę. Wziąłem też Earthworm Jim 3D i mam null na koncie
EDIT: @Melchah - thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:55, Harrolfo napisał:

EDIT: @Melchah - thx

No problemo.

Kupując Sanitarium rzuciłem sobie jeszcze obrazek na płycie Lightscribe, druknąłem okładkę i osobno wydrukowałem dowód zakupu, i włożyłem do pudełka. I teraz to już pełna profeska ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 08:03, Tomoya-kun napisał:

...
Driver®: Parallel Lines


Chyba już wiem, na co wydam swoje punkty :). Choć z drugiej strony, skoro teraz dali taki rzut, to może warto poczekać na Evil Genius lub Perimetera... Ech, dylematy ;).

BTW, PL bliższy jest serii GTA (III, VC) czy pierwszemu Driverowi (chodzi mi bardziej o swobodę - otwartość świata - niż misje inne niż "samochodowe")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować