Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Przebudzenie w marcu?

40 postów w tym temacie

2/3 ceny podstawowej przy 15h gry nie wydaje się być kwotą rozsądną w zestawieniu z 60h, które daje DA. Cena nie powinna przekroczyć moim zdaniem 40% podstawowej wartości, ale cóż moja skromna opinia znaczy. Tak czy inaczej jeśli ten dodatek faktycznie się pokaże to na pewno go kupię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA i rozsądek nigdy nie idą w parze, a już zwłaszcza jeśli chodzi o ceny :-) Ale patrząc przez pryzmat takiego Warden''s Keep to z pewnością The Awakening można nazwać opłacalną inwestycją. Jeżeli tylko to nie plotka to ja z chęcią groszem za taki dodatek sypnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że te 15 godzin to ma chyba trwać tylko główny wątek bez zadań dodatkowych (tak piszą inne portale), więc cały dodatek może trwać ok 30 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po świetnej podstawce dodatek kupię bez zastanowienia (mam tylko nadzieje, że "wspieranie tej gry przez 2 lata" nie oznacza wydawanie dodatków co pół roku - patrz. Simsy). Swoją drogą chciałbym kupić WK i ?Return to th Ostagar? ale nie mam punktów. Ktoś może mi wytłumaczyć jak się je kupuje? I czy EA myśli o wprowadzeniu tych punktów do sprzedaży pudełkowej (wiem, że cos takiego dziala w simsach - widziałem w Empiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę wrażenie że te wszystkie dodatki to są tylko DLC. Na "pełnoprawny" dodatek przyjdzie nam raczej poczekać. Zauważcie że zostało zrobione całe menu dla zawartości dodatkowej, a takiego czegoś nie robi się dla 1-2 DLC... BTW. orientuje się ktoś czy od daty premiery do teraz, wyszedł jakiś znaczący patch dla polskiej wersji na X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 13:15, daemonaray napisał:

Na "pełnoprawny" dodatek przyjdzie nam raczej poczekać.


mozliwe ze nawet nigdy nie wyjdzie, dla nich to strata.. lepiej sprzedac pocwiartowany na czopy dodatek i robic w bambuko klientele >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daemonaray chciałbym zauważyć, że to całe menu jak to nazwałeś to nie tylko zostało stworzone do DLC ale także, a może przede wszystkim, do modów tworzonych przez graczy, bo mody instaluje się na takiej samej zasadzie jak DLC (albo odwrotnie - to DLC instaluje się tak samo jak mody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem z Neverwinter Nights było podobnie, tyle że wtedy jeszcze nie było "mody" na DLC i modyfikacje były darmowe (modyfikacje czyli dodatkowy content w tym wypadku). Natomiast w późniejszym czasie wyszły dwa pełne pudełkowe dodatki jak pewnie każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy pojawia się wiele informacji o dodatkach. Świadczy to jedynie o probie podtrzymywania zainteresowania wśród graczy i mediach.

Mnie ciekawi, czy ukaże się u nas w rodzimym jezyku książka z cydku DA: The Calling - na amazon UK można już ją zamówić.

Z checią poczytałbym co nieco z uniwersum DA. Zwłaszcza, że pierwsza powieść stanowiłą doskonale wprowadzenie do przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowałem się nieco DA, więc za dodatek podziękuję. Szczególnie za taką cenę.
Za to na ME2 czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham Dragon Age jezcze nie przeszedlem wszystkich mozliwych zakonczen i questow pobocznych a tu prosze potężny dodatek w drodze. Nie mogę się doczekać aczkolwiek jestem troche rozczarowany poślizgiem DLC "Powrót do Ostagaru" małbyć w europie i w USA 30 grudnia cóz ;) Nic tylko czekać mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować