Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe MMO dla każdego!

93 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 01:25, Fumiko napisał:

No to co z tym sposobem na EVE za darmo? Bo nie widzę.


Zbieraj wraki i sprzedawaj czesci, zeby miec ISK na oplacenie abonamentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 01:04, DarkWolf_PL napisał:

A GDZIE CABAL ONLINE (moim zdaniem najlepsze oryginalne mmorpg)


Ten problem pojawia sie zawsze przy tego typu zestawieniach. Wybaczcie nam, ale po prostu nie jestesmy w stanie zamiescic wszystkich produkcji, nawet jesli takowe zasluguja na znalezienie sie w rankingu :) Inaczej lista nie mialaby konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 00:05, Adjatha napisał:

A gdzie ta informacja w artykule jak zagrać w WoWa albo Eve za darmo?

Chyba sprzedawanie golda za prepaidy? Hgw. Pomijam fakt, że jest to banowalne, a i samego konta się za darmo nie dostanie. Plus ciężko to nazwać "graniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko spojrzałem na autora i już wiedziałem, że będzie dno. Nagłówek po prostu głupi w porównaniu do treści artykułu, dziwny język i stylistyka, zero profesjonalizmu. Lucek się zupełnie do tego nie nadaje. Dziennikarstwo nie jest jego powołaniem, chyba, że onetowe, ale to i tak nie do końca. Ponownie tekst pasujący do bloga, a nie jednego z największych serwisów o grach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 02:23, KaPe napisał:

> A gdzie ta informacja w artykule jak zagrać w WoWa albo Eve za darmo?
Chyba sprzedawanie golda za prepaidy? Hgw. Pomijam fakt, że jest to banowalne, a i samego
konta się za darmo nie dostanie. Plus ciężko to nazwać "graniem".


W EvE legalnie za ISK (tamtejszą walutę) można dokupić PLEX-a (przedłużenie licencji pilota = czasu gry). Jeśli chcieliby za to banować, wyleciałaby spora część użytkowników hehehe.
Poza tym tego typu rozwiązanie to znakomity money sink (w WoW są nim mounty, pierścionek z teleportem do Dala, gadżety od Haris Pilton, etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 03:09, Nebthtet napisał:

W EvE legalnie za ISK (tamtejszą walutę) można dokupić PLEX-a (przedłużenie licencji
pilota = czasu gry). Jeśli chcieliby za to banować, wyleciałaby spora część użytkowników
hehehe.

EVE to EVE, coś słyszałem o takim fundowaniu grania, ale chyba i tak coś trzeba na starcie wyłożyć realnej waluty, by móc się rozkręcić i zacząć "zarabiać na siebie"? Coś wątpie, by dało się tak "od zera". A w WoWie o podobnym, legalnym rozwiązaniu nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 03:32, KaPe napisał:

EVE to EVE, coś słyszałem o takim fundowaniu grania, ale chyba i tak coś trzeba na starcie
wyłożyć realnej waluty, by móc się rozkręcić i zacząć "zarabiać na siebie"? Coś wątpie,
by dało się tak "od zera". A w WoWie o podobnym, legalnym rozwiązaniu nie słyszałem.


Masz rację, w WoW legalnie za darmo można grać tylko jeśli Blizz podaruje Ci kod na specjalne doładowanie (czasem to robią). Co do EvE - nie słyszałam o żadnym sposobie konwersji triala na pełne konto za friko... No chyba że PLEXem się też da - a od biedy jest szansa naskładać kasę na przedłużonym trialu ze Steama. Jeśli ktoś ma dryg do interesów, to nawet na handlu w hisecu się można było dorobić wypracowując początkowy kapitał lataniem misji.
Ogólnie rzecz biorąc w EvE zrobić można bardzo wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 00:41, sirufok1987 napisał:

Skandal...

Ale dzięki temu newsowi dowiedziałem się, że D&D jest za darmo i chyba będzie to pierwsze
MMO, którego się dotknę...;)


Jeśli chcesz w ogóle to koniecznie bierz amerykańskie DDO z amerykańskiej strony. Europejskiego nie tykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2010 o 10:02, Budo napisał:

> MMO, którego się dotknę...;)

Jeśli chcesz w ogóle to koniecznie bierz amerykańskie DDO z amerykańskiej strony. Europejskiego
nie tykaj.


Ja na MMO polecam WoW''a Private pod patch 2.4.3 TBC ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 09:12, Pablo1989 napisał:

/.../


W końcu to perfect world. :D

Co do artykułu - miałem nadzieję, że będą wskazówki jak legalnie grać w WoWa lub EVE za darmo, ale - jak już spora grupka osób zauważyła - nagłówek oszukuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2010 o 10:04, Demoxix napisał:

Ja na MMO polecam WoW''a Private pod patch 2.4.3 TBC ;)


Ten twój "WoW Private" nie dość, że ma tyle wspólnego z prawdziwym WoW''em co atrapa samochodu z prawdziwym modelem - niby wygląda tak samo, no ale... Właśnie, to ale :)
Poza tym, jest to złamanie licencji, a to jest równoznaczne z popełnieniem przestępstwa i tak samo karane, więc nie wiem czy jesteś do końca świadom tego, co mówisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest jeszcze gra od Codemasters. Nie pamiętam zbytnio tytułu, bo gra mi szybko się znudziła. Co nie znaczy, że nie jest godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować