Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2010 o 07:39, Wielki_Bubba napisał:

Tylko, że to nie byli spryciarze jak grali solo q tylko farciarze. A jak to był premade,
to by dało ich na inny premade, gdzie szanse są równe. Grając na premade na 95% nie trafisz
na przeciwników z solo q, chyba, że oni mają duuuuuużo wyższe elo.


To byli spryciarze kolego, bo ja byłem w premade tych z 20 lvl... Teraz rozumiesz? 4 wymaksowanych gości bierze sobie do teamu low level i trafiają na średniaków - nie pierwszy i nie ostatni raz tego doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiliście tutaj kto ile miał AP to ja powiem, że spotkałem Karthusa z 1,5k AP. Kilkanaście stacków z tego Mejai Soulstealer oraz z 3-4 Archangell Staff i jak dobrze pamiętam to jeszcze Zhonya Ring.
Banshee Veil chroniło mnie zawsze przed jego ulti ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 15:11, SiDi napisał:

Mówiliście tutaj kto ile miał AP to ja powiem, że spotkałem Karthusa z 1,5k AP. Kilkanaście
stacków z tego Mejai Soulstealer oraz z 3-4 Archangell Staff i jak dobrze pamiętam to
jeszcze Zhonya Ring.

Z tych itemów wyciągniesz lekko ponad 800 AP. Musiał by być Veigarem żeby mieć 1,5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 15:13, Tohno napisał:

> Mówiliście tutaj kto ile miał AP to ja powiem, że spotkałem Karthusa z 1,5k AP.
Kilkanaście
> stacków z tego Mejai Soulstealer oraz z 3-4 Archangell Staff i jak dobrze pamiętam
to
> jeszcze Zhonya Ring.
Z tych itemów wyciągniesz lekko ponad 800 AP. Musiał by być Veigarem żeby mieć 1,5k.


Z bratem grałem. Może to potwierdzić. Gra toczyła się 55 minut i miał 1200-1500 AP. Może przesadziłem trochę, ale wiem, że kosił swoim ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 15:21, SiDi napisał:

Z bratem grałem. Może to potwierdzić. Gra toczyła się 55 minut i miał 1200-1500 AP. Może
przesadziłem trochę, ale wiem, że kosił swoim ulti.

Wiesz jest duża różnica między 1200 które z potami/rally/WotA/Soną mógł uzbierać a 1500 którego po prostu nie będąc Veigarem lub Vladem nie da się mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 10:13, sirufok1987 napisał:

To byli spryciarze kolego, bo ja byłem w premade tych z 20 lvl... Teraz rozumiesz? 4
wymaksowanych gości bierze sobie do teamu low level i trafiają na średniaków - nie pierwszy
i nie ostatni raz tego doświadczyłem.


Grając premade spodziewaj się mocnych przeciwników. Zresztą 30 level nie oznacza kogoś mocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2010 o 16:29, Wielki_Bubba napisał:

Grając premade spodziewaj się mocnych przeciwników. Zresztą 30 level nie oznacza kogoś
mocnego.


+1. Wiele razy widziałem jak 30 lvl lami niczym początkujący. Tym się nigdy nie kieruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 15:47, Tohno napisał:

> Z bratem grałem. Może to potwierdzić. Gra toczyła się 55 minut i miał 1200-1500
AP. Może
> przesadziłem trochę, ale wiem, że kosił swoim ulti.
Wiesz jest duża różnica między 1200 które z potami/rally/WotA/Soną mógł uzbierać a 1500
którego po prostu nie będąc Veigarem lub Vladem nie da się mieć.


Wiem, że nie miał potów. Tego jestem pewny na 100%. Wyciągnął ponad 1200 z samych przedmiotów, które podałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku gram sobie Kog''Maw-em, i muszę przyznać...że już wiem na co wydam moje 6300 IP. Brzydal jest mocny, ma spory zasięg ze skilla i ulti, które gdy trafia, to robi zamieszanie. Wcześnie j myślałem nad Vladkiem, ale chyba robal mnie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Lol''a bo w końcu nagromadzone pkt znalazły cel do wydania a chodzi mi tu o Sone nie wiem, dlaczego ale jakoś nigdy mnie nie rajcowały granie healerem, bo jak to nie patrząc leczyć no potrafi a przy okazji nieźle dać popalić drużynie przeciwnej z aurami ariami etc. A Sona gra mi się wyśmienicie doskonały support a tu poleczy się konającego przeciwnika albo da mu więcej czasu na ucieczkę beze mnie drużyna by padła a tak sam staje się potrzebny i ludzie dziękują za support to mnie cieszy ;]....

Przy okazji się jeszcze, soulstealera zgranie to jak nie za killa z asyst całkiem niezły stack da się zrobić.

No mam kolejna ulubiona postać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 19:19, Ostrowiak napisał:

Ah gdzież te nieszczęsne 1000 IP za nedzne działanie serwerów EU...


:( Właśnie wszedłem na forum zapytać oto samo. Jak patrzyłem 2-3 dni temu to... nikt jeszcze nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 19:25, SiDi napisał:

> Ah gdzież te nieszczęsne 1000 IP za nedzne działanie serwerów EU...

:( Właśnie wszedłem na forum zapytać oto samo. Jak patrzyłem 2-3 dni temu to... nikt
jeszcze nie dostał.

Ja najpierw myślałem że zgodnie z tym co napisali, na początku (wtedy następnego) tego tygodnia, będzie wyłączenie serwerów żeby te 1000IP dać. Byłem cierpliwy, nie narzekałem na forum :P ale tak jakoś patrze a tu środek tygodnia, a IP nie widać.

Mogliby już dać, aktualnie mam 4000 IP, było by to świetną motywacją by dobić do 6300 i kupić jakąś ciekawą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 20:40, Lisun napisał:

Jedno pytanie - jeżeli wczoraj "polubiłem" LOLa na Facebooku, to kiedy mam się spodziewać
odblokowania Tristany?

Sam odblokowujesz na stronce, mi tam swego czasu od razu "chwyciło" jak "polubiłem" odpowiedniego LoLa - 0 wprawy w używaniu Facebooka przedtem i potem, więc początkowo trafiłem w złe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 20:40, Lisun napisał:

Jedno pytanie - jeżeli wczoraj "polubiłem" LOLa na Facebooku, to kiedy mam się spodziewać
odblokowania Tristany?


Musisz polubić i samą Tristanę ( http://www.leagueoflegends.com/facebook) i LOL-a. Dopiero wtedy dostajesz postać, mniej więcej w 10 sekund od polubienia obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować