Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Taka mała informacja-jako wynagrodzenie za ostatnie problemy z serwerami, Riot daje każdemu graczowi, który był aktywny przez ostatnie 2 tygodnie, dodatkowe 1000 IP. News co prawda nie najnowszy, ale napiszę żeby potem sie ludzie nie dziwili skąd nagle mają tego dodatkowego tysiaka. (Powinien sie pojawić na koncie w tym tygodniu)

P.S. Nie obowiązuje wersji US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 09:34, KofeinowyPablo napisał:

Taka mała informacja-jako wynagrodzenie za ostatnie problemy z serwerami, Riot daje każdemu
graczowi, który był aktywny przez ostatnie 2 tygodnie, dodatkowe 1000 IP. News co prawda
nie najnowszy, ale napiszę żeby potem sie ludzie nie dziwili skąd nagle mają tego dodatkowego
tysiaka. (Powinien sie pojawić na koncie w tym tygodniu)

P.S. Nie obowiązuje wersji US.


OD kiedy to info chodzi w necie? ''Powróciłem'' do LoL''a w środę, więc może na pczątku tygodnia wpadło. Jak nie to 1k IP przyda się w ''dobre ręce'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2010 o 10:02, Niewiernus napisał:

OD kiedy to info chodzi w necie? ''Powróciłem'' do LoL''a w środę, więc może na pczątku
tygodnia wpadło. Jak nie to 1k IP przyda się w ''dobre ręce''

To info jest na stronie LoL od środy, z tego co wiem niektórzy już dostali, reszta czeka cierpliwie ( w tym ja). Ale dla mnie to nawet dobrze, dozbieram IP i kupię Morde :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie ,że jak wygracie ze 3 gry pod rząd to potem 10 z rzędu jest do tyłu ?! No normalnie ostatnio na takich inteligentów w teamie trafiam ,że aż mnie głowa boli ... Na 3 tanków proszę siona żeby złożył madreda a ten co składa ... Malady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 11:06, mlynar911 napisał:

Wy też tak macie ,że jak wygracie ze 3 gry pod rząd to potem 10 z rzędu jest do tyłu
?! No normalnie ostatnio na takich inteligentów w teamie trafiam ,że aż mnie głowa boli
... Na 3 tanków proszę siona żeby złożył madreda a ten co składa ... Malady

Teoretycznie można założyć, że tak wzrosło ci to mityczne "ELO", że będąc w grupie z baranami, gra uważa, że powinieneś nadrobić ich głupotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 11:06, mlynar911 napisał:

Wy też tak macie ,że jak wygracie ze 3 gry pod rząd to potem 10 z rzędu jest do tyłu
?! No normalnie ostatnio na takich inteligentów w teamie trafiam ,że aż mnie głowa boli
... Na 3 tanków proszę siona żeby złożył madreda a ten co składa ... Malady

Ja tak mam praktycznie zawsze. To już chyba takie prawo jest.

Jeżeli wygrasz więcej niż X gier samemu, to następne Y gier będziesz grał z idiotami i wszystkie przegrasz.


Jak dobrze pójdzie to niedługo uda mi się po raz pierwszy mieć więcej wygranych niż przegranych.
Ostatnio grałem z jakimś debilem który najwyraźniej jakimś cudem dobił do 30 lvla.
Nie wiedział, że Tear of the Goddess daje ten bonus +1000 many tylko raz, i kupił z 3 albo 4. Gdy zwróciliśmy mu w trójkę uwagę że trzeba było przeczytać co przedmiot daje, poleciały bluzgi, i przestał nas leczyć. Dodatkowo miał staty na poziomie 2/xx/x, jedynie umierał, i kradł kille. Grał Soną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 12:06, rtyrtyrty napisał:

Jak dobrze pójdzie to niedługo uda mi się po raz pierwszy mieć więcej wygranych niż przegranych.

Takie pytanko odnośnie tego mam.
Gdzie można sprawdzić ile się walk wygrało, a ile przegrało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 12:30, gitarka napisał:

Gdzie można sprawdzić ile się walk wygrało, a ile przegrało?

Masz po grze na ekranie statystyk. Normalnie widać chyba tylko ilość wygranych. Mówię o normalnych grach, w rankingowych nie grałem, bo aż tak mi się nie spieszy z levelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 12:30, gitarka napisał:

Takie pytanko odnośnie tego mam.
Gdzie można sprawdzić ile się walk wygrało, a ile przegrało?


Z wygranymi jest tak jak powiedział KaPe. Co do przegranych - skończ jakiś mecz. I wtedy w statystykach będziesz widzieć swoje winy i lose''y.
W przypadku gier rankingowych wystarczy odwiedzić swój profil, masz konkretną liczbę wygranych, przegranych, średnią ilość killi/deadów/assistów/multikilli na mecz i wszystko inne co jeszcze może ci się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy kiedykolwiek zdarzyla sie wam gra ktora zostala przegrana w mniejszym lub wiekszym stopniu przez was? Czytajac te wypowiedzi, mam wrazenie, ze sa tu same koksy celujace w 1800 elo, jednak nie moga sie wybic, bo ciagle jacys idioci przegrywaja im gre. Troche to smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 13:09, miszcz929 napisał:

zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy kiedykolwiek zdarzyla sie wam gra ktora zostala
przegrana w mniejszym lub wiekszym stopniu przez was? Czytajac te wypowiedzi, mam wrazenie,
ze sa tu same koksy celujace w 1800 elo, jednak nie moga sie wybic, bo ciagle jacys idioci
przegrywaja im gre. Troche to smieszne.

Poczytaj oficjalne forum ;) Każdy jest "mid-high ELO", a w "ELO hell" znalazł się tylko przez to, że miał tragicznych graczy w drużynie. Oczywiście sam jest bogiem LoLa, co jest o tyle dziwne, że w tym układzie ma większą szansę trafić na 1 feedera z 5, niż 1 z 4.

Nie powiem bym miał przegraną *wyłącznie* z mojej winy, ale nieraz zdarza się, że cały ambitny plan bierze w łeb. Poniekąd to konsekwencja grania tankiem/supportem, gdzie nieraz wystawiam się na sytuacje, które kończą się tragicznie, mimo, że "zwykle działają". A jak zawalisz 2-3 razy, to potem są już takie tyły, że nie wychodzę na prostą i pożytek z postaci jest niewielki. No, ale to i tak komfortowa sytuacja, support opiera się na drużynie, a nie swoim boskim skillu, więc zawsze mogę na kogoś zwalić winę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 13:09, miszcz929 napisał:

zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy kiedykolwiek zdarzyla sie wam gra ktora zostala
przegrana w mniejszym lub wiekszym stopniu przez was? Czytajac te wypowiedzi, mam wrazenie,
ze sa tu same koksy celujace w 1800 elo, jednak nie moga sie wybic, bo ciagle jacys idioci
przegrywaja im gre. Troche to smieszne.


Jasne, że takie gry się zdarzają. Jak ostatnio wszedłem ze znajomym na 3 vs 3 (w który notabene ostatni raz grałem tak w okolicach 15 levela), to BARDZO szybko okazało się, że to co jest dobre u Anivii w 5 vs 5, w 3 vs 3 = natychmiastowa przegrana. Ale to przypadek ekstremalny, tak normalnie to nie kojarzę meczy skopanych kompletnie i tylko przeze mnie - zazwyczaj staram się dostosowywać do potrzeb teamu, nie biorę lock in w pół sekundy po znalezieniu meczu. Nie kieruję się absurdalnymi guide''ami i jak widzę we wrogim teamie mocnego tanka, to zamiast (przykładowo) Zhonya''s Ring kupię Deathfire Grasp. Staram się współpracować z teamem i nie killstealować ani próbować 1 vs 5. Czyli warunki podstawowe dobrej gry spełniam. I kiedy piszę o debilnych graczach to nie mam na myśli takich, którym po prostu danego dnia nie idzie (bo to się zdarza i tyle), a takich którzy nie trzymają się wyżej wymienionych przeze mnie punktów. Tyle teorii. A w praktyce?

Tak to już po prostu jest, że zazwyczaj nie zauważamy własnych niedociągnięć, za to ze szczegółami potrafimy omówić wszystkie które zrobiła każda inna osoba w teamie. I nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 11:08, KaPe napisał:

Teoretycznie można założyć, że tak wzrosło ci to mityczne "ELO", że będąc w grupie z
baranami, gra uważa, że powinieneś nadrobić ich głupotę ;)

Nie mówiłbym tak jakbym miał ciągle ujemne staty ale kiedy są gry gdzie ja jedyny zabijam to jest coś nie tak nie sądzisz ?! ... a mityczne ELO dawno mi uciekło jeszcze za czasów doty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namówiony przez znajomych do gry...
Podoba mi sie postać Vladimira. Jakie itemki mu kupować na AP? Jaki pierwszy, a jaki później? :P
Na start może książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

League of Legends FAQ.

Co ważne:

*występują dwa clienty do gry LoL - US i EU, jeśli chcesz pograć ze znajomymi musicie posiadać tą samą wersję Clienta!

Słowniczek:


* Afker (AFK = Away From Keyboard) – określenie, którego używa się w odniesieniu do osoby nie biorącej udziału w rozgrywce, a pozostającej w niej w celu uzyskania punktów za ukończenie meczu.
* Care - przypominamy, by sojusznik uważał.
* Feeder - osoba, która często ginie, przez co przeciwnicy otrzymują złoto (z ang. feed - karmić).
* Gank - atakowanie wroga w kilka osób, najczęściej z zaskoczenia.
* Harass - przeszkadzanie przeciwnikowi w zdobyciu złota oraz punktów doświadczenia.
* Miss/MIA (Missing In Action) - informujemy graczy, że brakuje przeciwnika z naszej linii.
* Push - atakowanie konkretnej linii, często chodzi o szybkie "pchnięcie" w celu zniszczenia wieży.
* Leaver - osoba wychodząca z gry podczas trwającej rozgrywki (wychodząc znacznie zmniejsza szanse na wygraną).
* Backdoorer - osoba, która sama atakuje wroga bazę, kiedy ten całą drużyną jest w twojej.

Buildy:
!!!!!!!!
www.mobafire.com - na tej stronie znajdziemy wszystkie przydatne buildy dla każdego championa, więc proszę o nie spamowanie pytaniami w stylu "EJ A JAKI NAJLEPSZY BUILD DLA HEIMERDINGERA?!?!", gdyż, nie ukrywam, że staje się to powoli irytujace.
!!!!!!!!

Dodatkowe informacje znajdziemy na stronach:

http://pl.wikipedia.org/wiki/League_of_Legends
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/League_of_Legends_Wiki


Aby móc odzyskać IP/RP za championa lub skin, należy pisać pod ten adres:

http://support.leagueoflegends.com/anonymous_requests/new

Trzeba napisać mejla, login, summoner's name, server i za ile cos kupiłeś (RP). Powodu nie trzeba.

UWAGA

W kliencie LOL istnieje kanał dla gramowiczów o nazwie gram.pl


[31-07-2011 - Isildur]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 15:24, Zabujca_Smokuf napisał:

/ciach/


Przypięte, ale jeśli chcesz nanieść jakieś zmiany to proszę pisać poprzez formularz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 13:09, miszcz929 napisał:

zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy kiedykolwiek zdarzyla sie wam gra ktora zostala
przegrana w mniejszym lub wiekszym stopniu przez was? Czytajac te wypowiedzi, mam wrazenie,
ze sa tu same koksy celujace w 1800 elo, jednak nie moga sie wybic, bo ciagle jacys idioci
przegrywaja im gre. Troche to smieszne.

Jeszcze nigdy nie było tak że przegraliśmy przez to JAK grałem. Zdarza się że muszę odejść od kompa "i koniec", ale ogólnie to nawet jak kompletnie wszystko zepsułem jeśli chodzi o swoją postać, to zawsze miałem szczęście i reszta teamu wygrywała grę.

Sporo szczęścia mam jeśli o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty rekomendowane naprawdę są takie słabe? Ja zawsze je kupuję, ewentualnie później jak mam więcej kasy wymieniam na jakiś lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:59, Madoc napisał:

Przedmioty rekomendowane naprawdę są takie słabe? Ja zawsze je kupuję, ewentualnie później
jak mam więcej kasy wymieniam na jakiś lepszy sprzęt.


Zależy. One są po prostu jak najprostsze. Ja czasem używam niektórych z nich, ale to wszystko zależy od postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować