Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ci z turniejów chyba widzieli jak gram Orianną i teraz wukongują, co wchodzę na streama to w jednej z drużyn siedzi ORIANNA. Raz jej nie widziałem, pewnie zbanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja minęła.

Ekhem... Widzę że europejskie si el dżi zrobiło double AD. :O Ezreal i Corki, pierwszy raz widzę coś takiego w profesjonalnych grach, ale wygrywają o ponad 2k golda (niedużo ale wygrywają). Ciekawe, niedługo w lobby będą wyzywać za "omg take second AD noob report single ad haha retard".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 01:52, sinir napisał:

Edycja minęła.

Ekhem... Widzę że europejskie si el dżi zrobiło double AD. :O Ezreal i Corki, pierwszy
raz widzę coś takiego w profesjonalnych grach, ale wygrywają o ponad 2k golda (niedużo
ale wygrywają). Ciekawe, niedługo w lobby będą wyzywać za "omg take second AD noob report
single ad haha retard".

Przecież kiedyś polskie AL tak grało i to z jakieś pół roku temu. Nawet nie wiem czy nie zagrali tak na CLG na dreamhacku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na takim poziomie to wszystko działa, potem tak łatwo nie będzie (co nie znaczy, że niewykonalne) :)
Nawet na którymś z turniejów niedawno ktoś to odwalił, ale sromotnie przegrali lane'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 00:54, Budo napisał:

Szkoda, że prawdziwe elo nie leci tak szybko jak to tribunalowe :<


Ja już się do 7k dobijam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 12:25, sirufok napisał:

> Szkoda, że prawdziwe elo nie leci tak szybko jak to tribunalowe :<

Ja już się do 7k dobijam ;]


Sprawy, które masz to są 30 poziomy? Bo ja mam same jakieś 10-20... zastanawiam się czy jest jakiś system dobierania spraw do użytkownika Tribunalu, czy to jest zupełnie losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 12:30, Fimbulvinter napisał:

Ano wiem. Plus jest taki, że pozwoliło mi to trochę się jakby odbić bo mnie nuda zżerała
w tej grze już.



Gdy ci nudno, gdy ci źle- jungle Karthus, wyżyj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 12:30, Budo napisał:

Sprawy, które masz to są 30 poziomy? Bo ja mam same jakieś 10-20... zastanawiam się czy
jest jakiś system dobierania spraw do użytkownika Tribunalu, czy to jest zupełnie losowe.


Większość tak. Ale śmieszą mnie najbardziej raporty za fidowanie w aramach gdzie prawie każdy ma po 10 dedów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 16:02, Dartitwo napisał:

Nie mozna juz sprzedawac postaci? Ostatnio moglem sprzedac jeszcze 2 postacie a teraz
juz tej opcji nie ma


Usunęli czasowo, bo jakiś bug się skradł. Ccekać na fixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 16:15, Ecko09 napisał:

Pisać do Riotu, zeby mi dali 37 rp na skina do wardów to dali mi 40 i teraz brzydkie
3 rp u mnie widnieje :<

Bonus dla stałego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 16:08, Ecko09 napisał:

Usunęli czasowo, bo jakiś bug się skradł. Ccekać na fixa.


A chyba nawet wiem o jakiego chodzi, moj kolega kupil postacie i sprzedal, postacie zostaly a IP wplynelo :D

A za RP tez zwracaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak się ma Ryze teraz jeśli chodzi o mida? Jak go budować? Jakiś czas temu miał rework gdzie dodano mu przeliczniki na ap i nie wiem czy ciągle buduję się go na mana tanka, czy już opłaca się pomieszać manę z ap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Build jaki był, różnica jest raczej w lategame. Dobry na mid''a jeśli masz dobre cc w teamie, kontrowany przez wszystko w early ale od 6stego można zmuszać każdego do cofania na b jednym combosem, ledwo po przyjściu na linie. 9/0/21 masteries.

tear jak najszybciej, catalyst lub dwa, z jednego roa, jak potrzbujesz mr to od razu drugiego w banshee, inaczej glacial shroud. w late wota/abyssal. archangel jak nazbierasz 700+ many na tearze zaczyna być opłacalnym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie teraz Kennenem (kupionym na ok. 15 summoner lvl, praktycznie nie eksploatowanym, bo wcześniej nie umiałem nim grać :)) i nie rozumiem czemu jest tak rzadko pickowany. Można nim grać na topie i midzie (AD nie testowałem ale pono też), jego skille stunują wszystkich w teamfighcie, zadają tons of demydż, ulti to jakiś żart (OP), do tego na niskim CD. Może uciekać, gonić, poke''ować i ze zrobioną Rylaią sporo wytrzymać, do tego zeslowować cały przeciwny team. Prędzej czy później zrobię nim pentę, bo quadra już była, a triple są w prawie każdym meczu.

I nie rozumiem czemu jest tak mało popularny. Przecież nie kontruje się go łatwo, nie jest słaby ani w early, ani midzie czy lejcie (ba, dopiero w dwóch ostatnich pokazuje pazury). Co, jest z nim jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zagra na jakiś turniejach i będzie jechał każdego jak chce, to będzie w każdej grze.
Poza tym lol ma masę bohaterów do wyboru to prawdopodobieństwo spotkania kennena lub innych jest dość małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować