Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2011 o 17:14, Budo napisał:

cienka Sivir feeduje, Ashe też.


cienki garen feeduje, morde też

Morde, zdobywa kille, ale jeśli nie robi się pod AP to mam wątpliwości co do late game, wiele razy miałem tak, że mam wyróżniającą się ilość killi w teamie i nie wygrywamy gry bo nie ma carry na late game, bo tylko ja się wyfarmiłem

Jest bardzo użyteczny, gdy grasz z kumplem junglerem i masz solo na 2, ale gdyby miał być na linii 2v2 to ja nie chciałbym być z nim na linii, brak farmy dla 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 18:52, Aku230 napisał:

cienki garen feeduje, morde też


Niekoniecznie. Po pierwsze imo są łatwiejsi, więc rzadziej nowy gracz będzie feedował, a po drugie są wytrzymali- więc łatwiej przeżyć w grze. No, ale jak tam wolicie, możecie od razu doradzić nowemu Twitcha i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 17:58, Ostrowiak napisał:

Faktycznie zrób przerwę.

Myślenie w stylu "sam bym to wygrał" jest bardzo bardzo nieodpowiednie w MOBA ;3


Jak to? Chyba tylko w Lolu, bo w DotA dasz radę wygrać sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 18:59, Budo napisał:

> cienki garen feeduje, morde też

Niekoniecznie. Po pierwsze imo są łatwiejsi, więc rzadziej nowy gracz będzie feedował,
a po drugie są wytrzymali- więc łatwiej przeżyć w grze. No, ale jak tam wolicie, możecie
od razu doradzić nowemu Twitcha i po sprawie.


Twitch był dobry ale go popsuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko że taką mordą lub garenem bardzo łatwo się gra, no a z tym szczurem to jest tak że jak kto zobaczy jaki jest dobry to już od razu odkłada te 6k i go kupuje i owni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 19:46, Maddey napisał:

go kupuje i owni


No proszę. Szkoda, że ja nigdy nie widziałem owniącego twitcha. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 19:53, filip29 napisał:

> go kupuje i owni

No proszę. Szkoda, że ja nigdy nie widziałem owniącego twitcha. =/

A ja nigdy nie widziałem dobrego ownującego twitcha, generalnie jak już go widywałem i był zagrożeniem to nie z powodu swoich umiejętności czy zgrania z drużyną, a dla tego że jakiś idiota dał mu 15 killi +free farm na linii i nie kupował wardów.


Jeśli rozmawiamy o postaciach za 6300 IP...to wybrać Blitzcranka, Twitcha czy Karthusa..a może Kennena?

Anivią grałem i doszedłem do wniosku że to nie "to". resztę postaci za 6300 mam(chyba wszystkie oprócz tych 5, choć nie jestem pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 20:08, Maddey napisał:

Kennen da ci najwięcej frajdy, szczura nie polecam,Karthus za łatwy, a blitz...



Kocham ludzi którzy mówią że karthus jest łatwy. Pamiętam gdy karthus był za free wtedy co 2 karthus to był idiota który harrasował wszystko co się rusza, a karthusem nie da rady tak się grać no chyba że jest już late i masz sporo ap i wbijasz w wrogów z E i dobijasz ulti i wpada double-triple kill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 20:22, NdysH napisał:

Kocham ludzi którzy mówią że karthus jest łatwy. Pamiętam gdy karthus był za free wtedy
co 2 karthus to był idiota który harrasował wszystko co się rusza, a karthusem nie da
rady tak się grać no chyba że jest już late i masz sporo ap i wbijasz w wrogów z E i
dobijasz ulti i wpada double-triple kill.


Użyj ulti po triple killa+.
No thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kiedyś był. Teraz niestety nie jest więc nie pisz, że ludzie nim ownią. :)

rtyrtyrty

Na twoim miejscu zastanowiłbym się jeszcze trochę nad Anivią. :D
Jeśli na pewno jej nie chcesz, to bierz kena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 19:53, filip29 napisał:

No proszę. Szkoda, że ja nigdy nie widziałem owniącego twitcha. =/


Pograsz trochę to zobaczysz. Ja gram krótko, a już widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twich nie robi większego damage niż Ashe, Sivir czy inny carry.
On KSuje cholernie. Każdy kill dla niego, wystarczy dobrze wcisnąć E...
A potem to już z górki. Jest mnóstwo kasy, to autoattack + stealth w zupełności wystarczają do ownienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 21:19, Burczyn napisał:

Twich nie robi większego damage niż Ashe, Sivir czy inny carry.
On KSuje cholernie. Każdy kill dla niego, wystarczy dobrze wcisnąć E...
A potem to już z górki. Jest mnóstwo kasy, to autoattack + stealth w zupełności wystarczają
do ownienia.


Ale fail mam gram teraz rankeda niedość ze gra się zbugowała to jeszcze mi się dc zrobiło i teraz mam serwers "busy
" i nie mogę sie dołączyć do gry która trwa. Czy moge jakos zareklamować tego leava zeby mi dali coś za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xin jest prosta postacia, jezeli ktos tylko troche ogarnia to juz potrafi nim calkiem niezle grac. Karthus nie jest zbyt latwy, bo trzeba umiec wygrac early zeby sie nafeedowac. Trzeba tez umiec nie ginac. Mordekaiser jest bezuzyteczny bo nie ma zadnego cc (wiec co to za tank). Garen byl dobry ale go znerfili, teraz juz jest mocno srednim champem. Twitch ma za slabe ulti, mozna nim grac, ale sa lepsze carry. Na ELO ponizej 1200 da sie wygrywac gry samemu (normale, nie wiem czemu rankedy tak nie dzialaja). Ryze jest dobry dla poczatkujacego. Kennen jest bardzo mocny. Nawet jesli nie umie grac to wystarczy ze odpali ulti.

Taka odpowiedz na ostatnie xx postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować