Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2011 o 18:45, ziptofaf napisał:

@ Ostrowiak
Twoja metoda się nie sprawdzi bo na pierwszych levelach to ludzie potrafią przegrywać
z botami...A za lose w tym trybie wchodzi tak mało expa że cała zabawa traci sens. Zresztą
nawet winy za wiele tam nie dają.


To prawda, że potrafią ludzie przegrywać na botach na pierwszych poziomach. Ale na poziomie początkującym jest w stanie człowiek samemu wygrać gre przeciwko botom jeśli tylko nie będzie za długo ciągnąć meczu. Nawet 3 vs 5 da rade wygrać i nie trzeba mieć ogarniętych ludzi w team. Ważne żeby szybko nastakować sobie snowballe i potem tylko pushujesz mida i zabijasz wszystko co podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 02:03, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji, to jakaś nowa moda na phantom dancer zapanowała, czy ja takich debili tylko
spotykam? Bo któryś raz już widzę jak Trynda czy Cait robi najpierw dwa razy pd(+buty
ofc) i potem dopiero coś, co da im dmg(kiedy jest już za późno i przegrywa się właśnie
przez jego brak).xD


Też to zauważyłem i też tego na postaciach jak Cait czy Ashe nie ogarniam. Stoi taki potem w TF i praktycznie obrażeń nie zadaje. Jeszcze tryndę trochę rozumiem bo idzie głównie na krytyki ale imo na nim dużo lepszym pierwszym dużym itemem byłby infinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Kogo powinienem unikać na linii grając LeBlanc? Jak najlepiej budować Teemo? Budowałem go pierwsze na full ap i w sumie jest zabawnie, ale przeważnie widuję go na as (myślę, że buty albo do as albo do magic resista, zacząć od np malady, wits end, potem madreds, frozen malet do przeżywalności, do ataku infinity i bloodthrister). Takimi itemami się bawię, ale coś mi nie pasuje (za duży as i brak dmg). Rozumiem też, że w tym przypadku maksować E, następnie W, a Q na końcu (R jeden raz żeby stawiać dla widoczności)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teemo :2x doran blade, buty mogą być berserki ale ja wybieram mercury, potem mardredy, malady, bloodrazor, nastepnie frozen mallet i black cleaver, na koniec itemek na def typu banshee lub guardian angel z powodu częstego focusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2011 o 21:13, sirufok napisał:

Hmm, to niedobrze świadczy o obu drużynach w tym meczu. O przeciwnikach - bo focusowali
Ciebie żebyś przestał przeszkadzać zamiast rzucić się na waszych carry. Jak również i
o Twoich sojusznikach, bo w czasie gdy przeciwnik opędzał się od Ciebie wykorzystując
swoje cc (w/w stuny) oni nie potrafili się z nimi rozprawić.

A co do samego Rammusa - tak, to bardzo dobry pick na ten moment.


Zgoda. Aczkolwiek postawa przeciwnika mnie nie dziwi- cały czas leciałem na vayne, a oni grali ewidentnie na nią- cała reszta nie robiła prawie nic.
Jeżeli chodzi o mój team- za wyjaśnienie winno starczyć to, że brand nafeedował vayne na midzie... =) To chyba najlepsze podsumowanie, myślałem, że Brandem da się przegrać mid tylko z Kassadinem, Cassio i Morganą- jak widać się myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 13:55, BlackBomb napisał:

Mam dwa pytania. Kogo powinienem unikać na linii grając LeBlanc?


Na pewno trzymaj się z dala od Kassadina bo on cię przerobi na pierogi. Ekstremalnie niebezpiecznym przeciwnikiem jest też Talon. Poza tym nie powinieneś mieć olbrzymich problemów na midzie, może jeszcze Sion byłby dosyć niebezpieczny.

@ Thrandir
Akurat AD Carry, wbrew obiegowej opinii, mogą chodzić na mid i radzić tam sobie naprawdę nieźle. Więc Brand pregrywający z Vayne wcale nie jest taki nieprawdopodobny, ona może bez wysiłku wymijać jego Pillar swoim Tumble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2011 o 15:16, ziptofaf napisał:

@ Thrandir
Akurat AD Carry, wbrew obiegowej opinii, mogą chodzić na mid i radzić tam sobie naprawdę
nieźle. Więc Brand pregrywający z Vayne wcale nie jest taki nieprawdopodobny, ona może
bez wysiłku wymijać jego Pillar swoim Tumble...


Oj, nie twierdzę, że nie może. Twierdzę, że Brand jest jednym z lepszych "zjadaczy" na midzie, szczególnie kiedy ma pomoc gankującego Rammusa z radością łapiącego Vayne tauntem nawet mimo jej tumble- trzeba na prawdę ssać, żeby nie trafić wtedy pillarem i potem q. Pamiętam czasy, kiedy ad carry na midzie to był standard- czasy przed popularyzacją streamów, ale wiem też, że większość postaci ap z łatwością zjada tam ad rangedów, a co dopiero ktoś z takim damage i range jak Brand- cztery skille ofensywne, z łatwością może zonować Vayne która nie ma nad nim żadnej przewagi w odległości, z której może bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:15, mateusz111 napisał:

coraz ciekawiej ;o
za napisanie "ahri 2stronk" dostalem bana na 3dni... no coz >.<

A czy nie grałeś przypadkiem Ewką? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 15:40, Przedlack napisał:

> coraz ciekawiej ;o
> za napisanie "ahri 2stronk" dostalem bana na 3dni... no coz >.<
A czy nie grałeś przypadkiem Ewką? :3

nie ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 13:55, BlackBomb napisał:

Mam dwa pytania. Kogo powinienem unikać na linii grając LeBlanc? Jak najlepiej budować
Teemo? Budowałem go pierwsze na full ap i w sumie jest zabawnie, ale przeważnie widuję
go na as (myślę, że buty albo do as albo do magic resista, zacząć od np malady, wits
end, potem madreds, frozen malet do przeżywalności, do ataku infinity i bloodthrister).
Takimi itemami się bawię, ale coś mi nie pasuje (za duży as i brak dmg). Rozumiem też,
że w tym przypadku maksować E, następnie W, a Q na końcu (R jeden raz żeby stawiać dla
widoczności)?


według mnie, jesli grasz leblanc na smartcastach i potrafisz wyrzucic wszystkie jej spelle bardzo szybko to raczej przeciwnicy powinni się bać ciebie, a nie na odwrót
co do teemo to ja go lubię budować pod ap, w kolejności dorans ring, rod of ages, czapka, wits end - zwykle wtedy już gra się kończy, a nawet wcześniej, jeśli nie to można dokupić void staffa i rylaia
uwielbiam zagrzybiać cała mapę, zwykle w lategame jest tak, że jeśli przeciwny team wybiera się na barona, to zwykle zanim do niego dojdzie musi już wracać bo nie mają hp, grzyby oczywiście postawione w strategicznych miejsach i czempioni bez mr po 2 grzybach już ledwo zipią .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 15:41, mateusz111 napisał:

nie ;s

A bo wczoraj graliśmy z taką jedną Ewką która krzyczała na cały biedny team, używała właśnie non-stop powiedzonka "ahri too stronk, clarity omg", oraz "f*** incest graves", także fajnie było, ubaw miałem dzięki niej. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze coś czuję, że Irelia wróciła mi do łask na solotopie póki co same wygrane ;]a wróg oczywiście krzyczy Irelia op ehh szkoda gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 21:39, Mange napisał:

> http://de.twitch.tv/national_esl2/ - mecz finałowy ESL, CLG vs TSM, właśnie się
zaczął
> ;)
Jak ten mecz się zakończy podasz tutaj wynik :) ? pls


Mecz nr 1: 24 do 11 dla CLG. Zaczęło się od tego że u CLG zginęły 3 osoby, w pewnym momencie było bodajże 4 do 9. Potem TSM uznało że warto inicjować w najgorszych możliwych lokacjach. Albo że należy broniąc bazy robić flasha Karthusem (prosto w ulta Janny) do przodu w przeciwników. Strasznie dużo błędów...A pod koniec HotshotGG (grający Kennenem) zrobił trollmode flash zza ściany prosto w 5 osób i walnął ulta. GG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować