Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Grałem nunu często jako support, jako ap na midzie, jako jungler, ale dziś za sprawą streamu voyboya obejrzanego kilka dni temu zrobiłem nunu tank topa :D Już około dwudziestej minuty jestem niezniszczalny na topie i mam przyzwoity dmg z E, ulti to loteria. Jeżeli gość nie ma warda to zawsze dostawałem killa, każdy zna ten slow (na 5 poziomie według mnie lepsze to od stuna). Itemy buduję takie, żeby jak najmocniej pomóc teamowi, czyli frozen hearth, randuins, abbysal, aegis, dla siebie czasami rod. Polecam sprawdzić jak komuś się nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 17:38, BlackBomb napisał:

Grałem nunu często jako support, jako ap na midzie, jako jungler, ale dziś za sprawą
streamu voyboya obejrzanego kilka dni temu zrobiłem nunu tank topa :D Już około dwudziestej
minuty jestem niezniszczalny na topie i mam przyzwoity dmg z E, ulti to loteria. Jeżeli
gość nie ma warda to zawsze dostawałem killa, każdy zna ten slow (na 5 poziomie według
mnie lepsze to od stuna). Itemy buduję takie, żeby jak najmocniej pomóc teamowi, czyli
frozen hearth, randuins, abbysal, aegis, dla siebie czasami rod. Polecam sprawdzić jak
komuś się nudzi :D

nunu na topie sie juz od jakiegos czasu pojawial , jakies eksperymenty z wits endem i tym drugim badziewiem na attack speed. a co do voyboya, to fajnie maokaiem na topie gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 22:13, necron1501 napisał:

Faaajnie, wyrzuciło mnie z wygrywanej gry i gdy chce wejść z powrotem wchodzi patch o.O


Zapewne po tamtym meczu nie będzie śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na duo ranked na 1,5k ELO na EUNE? Bo takie tardy i flamerzy sie pojawiaja, ze az chce się przegrywać (co nie jest takie trudne dzięki ich pomocy). Często nie mają bladego pojęcia o counterpickach (czyt. nastawieni sa na gre 1 champem, niewazne gdzie i przeciw komu, bo wiadomo, ze to jego main i rozpierdoli wszystkich, dzieki czemu taka Riven trafa na Olafa i po 20 minucie jest juz huehuehue).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 23:43, Przedlack napisał:

Mam 1429 elo na NE. Czy to znaczy, że mogę już się wymądrzać i siarczyście krzyczeć na
innych jacy to oni są słabi?

Jak nie kupujesz wringla na topie, to pewnie że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 23:43, Przedlack napisał:

Mam 1429 elo na NE. Czy to znaczy, że mogę już się wymądrzać i siarczyście krzyczeć na
innych jacy to oni są słabi?

owszem.
chociaz elo na ne to jakis zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 00:13, Ostrowiak napisał:

lol jakiś gragas przed chwilą kupił wriggla na topie

Zupełnie zrozumiałe!
Na midzie masz blisko do wieży (i świateł), na bocie są zazwyczaj dwie osoby (więc niestrasznie), a top?
Samotnie daleko do wieży i tak przeraźliwie ciemno! Bez latarenki ani rusz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 00:13, Ostrowiak napisał:

lol jakiś gragas przed chwilą kupił wriggla na topie

MOJA KREW

Wrigl i top jak frytki i halibut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kiedy znerfią ten cholerny rzut włócznią Nidalee, przecież to jest OP w cholerę, jeśli zwykły skill, zadaje 3 razy więcej obrażeń niż 90% ofensywnych ulti w grze. I jeszcze ten zasięg. Po protu stań z tyłu zbieraj fragi, zadając 1k damage''a na 6 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś stoi odsłonięty na linii z Nida, to sam prosi się o dzidę w pupke :P
Nie ma tu czego nerfić, skillshot blokowany przez miniony, aby zadał pełny dmg muszą zaistnieć specjalne warunki, a na dodatek łatwo jest go po prostu ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 02:12, Kopiec napisał:

Jak ktoś stoi odsłonięty na linii z Nida, to sam prosi się o dzidę w pupke :P
Nie ma tu czego nerfić, skillshot blokowany przez miniony, aby zadał pełny dmg muszą
zaistnieć specjalne warunki, a na dodatek łatwo jest go po prostu ominąć.


Chciałbym zatem by np Q Eza też tyle zadawało. Naprawdę nietrudno tym trafić, powinni co najmniej 50% obrażeń uciąć, wtedy byłoby okej.

No i nerf Diana plix plox.

To takie moje nerf wonty (wąty?) na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noż sorry, ale powiedz mi, jakbyś inaczej nazwał tych, którzy zamiast grać wjeżdżają sobie nawazajem na matki, ojców i innych członków rodziny? Lub ludzi, którzy wszystko zwalają na innych (20 razy pisałem, zeby kupowali pink wardy, bo wtedy wchodza lepsze ganki, ale nie, lepiej rageowac jak to szungler nie gankuje, gdy jest sie na wrogiej polowie lane''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 02:17, Outlander-pro napisał:

> Jak ktoś stoi odsłonięty na linii z Nida, to sam prosi się o dzidę w pupke :P
> Nie ma tu czego nerfić, skillshot blokowany przez miniony, aby zadał pełny dmg muszą

> zaistnieć specjalne warunki, a na dodatek łatwo jest go po prostu ominąć.

Chciałbym zatem by np Q Eza też tyle zadawało. Naprawdę nietrudno tym trafić, powinni
co najmniej 50% obrażeń uciąć, wtedy byłoby okej.

No i nerf Diana plix plox.

To takie moje nerf wonty (wąty?) na dziś.

Q eza ma mniejszy cooldown, redukuje cooldowny innym skillom, robi ad dmg i nie jest jedynym ranged skillem do dpsu u niego. Bez sensu.
Poza tym speara nida latwo ominac ( o wiele prosciej niz Q eza). Nidalee nie jest w zadnym stopniu op pickiem, nerfienie jej by ją zepchnelo do kategorii totalnego g****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój post był prędzej skomplikowaną (jasne) ironią, która swoim zasięgiem objęła stereotyp gracza LoLa, niżeli Twój post. :}
Niemniej jednak: skończyły mi się przekleństwa, którymi mógłbym obdarzyć właśnie takich ludzi w LoLu. Ci którzy mają nieprzyjemność ze mną grać, wiedzą, że klnę jak szewc, nawet jak idzie wszystko dobrze, ale w odróżnieniu od typowych rejdżerów ja przy tym zachowuję spokój. Nie widzę sensu w szarpaniu sobie nerwów o głupiego LoLa. Za bardzo.
Wszelkie "omg pls report nunu no once gank" sam już traktuję jako klasyk wymówki na linię. Zwykle wtedy odpowiadam "Omaygad report me for being too dumb to buy wards", gdyż, nie ma co oszukiwać, często przez skąpstwo na 75g randomowy mid lub top giną jak muchy.
Ale o czym to ja.... aaaa! Jakbym inaczej nazwał tych, którzy zamiast grać wjeżdżają sobie nawzajem na matki? Hmmmm. Głupie torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować