Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2012 o 21:47, Ecko09 napisał:

Nie, tylko Nautilusa, Skarnera, Nocturna, Maokaia, Xina, Nunu i nie hcce mi się myśleć
co jeszcze, ale znalazłoby się dużo lepszych gankerów od Hecarima.


Grałem wszystkimi i nie wydaje mi się. To moje zdanie.

@screen niezłe elo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 21:39, zerohunter napisał:

Shortest ranked ever


Wow, nie sądziłem, że ktoś może mieć niższe elo ode mnie.xD

A co do czasu meczu, wystarczy zrobić full premade i trafić na grupkę randomów z małą ilością winów(ofc normal), da się mecz w kwadrans spokojnie wygrać.xD

Przy okazji pytanie dla tych, co to lubią sobie w trybunale posiedzieć - jak reagujecie na ''easy'', które pada często po wygranym meczu? Poza tym czat czysty, żadnych noobów i innych takich. W sumie to pomijam takie raporty, ale ciekawy jestem zdania innych.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 21:50, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji pytanie dla tych, co to lubią sobie w trybunale posiedzieć - jak reagujecie
na ''easy'', które pada często po wygranym meczu? Poza tym czat czysty, żadnych noobów
i innych takich. W sumie to pomijam takie raporty, ale ciekawy jestem zdania innych.:>


Punish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 21:50, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji pytanie dla tych, co to lubią sobie w trybunale posiedzieć - jak reagujecie
na ''easy'', które pada często po wygranym meczu? Poza tym czat czysty, żadnych noobów
i innych takich. W sumie to pomijam takie raporty, ale ciekawy jestem zdania innych.:>


Ofc PUNISH.

@zerohunter
Masz 700 elo, a co jakiś czas płaczesz na jakich to tardów trafiasz w drużynie. Jaki ty, tacy kompani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh do czego do doszło żeby drzeć się na supporta jak się zwróci uwagę głupiego zagrania ad carry wszędzie wardy postawione co rusz w krzakach jaśniej niż w słońcu. Pinguje się ot cholery a ten i tak wpada w ganka xD. Tłumacząc się że jest ślepy i nie ma dźwięku i go niby nie ostrzegłem xD
Tak zwana kolejna gra na rankedach :P

Pora do roboty się zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:39, Hacket napisał:

ehh do czego do doszło żeby drzeć się na supporta jak się zwróci uwagę głupiego zagrania
ad carry wszędzie wardy postawione co rusz w krzakach jaśniej niż w słońcu. Pinguje się
ot cholery a ten i tak wpada w ganka xD. Tłumacząc się że jest ślepy i nie ma dźwięku
i go niby nie ostrzegłem xD
Tak zwana kolejna gra na rankedach :P

Pora do roboty się zabrać


na jakim elo siedzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2012 o 22:45, hammerfall87 napisał:

na jakim elo siedzisz ?


A bawię się na 1300 xD dziś spadło z 1370 do 1353 ale takie życie spokojnie sobie brnę jakoś raz do przodu a raz nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 21:50, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji pytanie dla tych, co to lubią sobie w trybunale posiedzieć - jak reagujecie
na ''easy'', które pada często po wygranym meczu? Poza tym czat czysty, żadnych noobów
i innych takich. W sumie to pomijam takie raporty, ale ciekawy jestem zdania innych.:>

Moim zdaniem żadna gra dłuższa niż 30 minut nie może być nazwana easy.
Zazwyczaj patrzę na wcześniejszy czas, ale jak przekroczona jest granica 30 minut to zazwyczaj Punish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:53, Hacket napisał:


> na jakim elo siedzisz ?

A bawię się na 1300 xD dziś spadło z 1370 do 1353 ale takie życie spokojnie sobie brnę
jakoś raz do przodu a raz nie ;]


przekwalifikuj się na jungle i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:28, zerohunter napisał:

Zmówmy się na duo xD


W końcu byłbym wyżej niż na ostatnim miejscu champion select.xD
Aczkolwiek moje elo to efekt opcji ''będę sobie grał supportem''(gdzie często nic się nie da zrobić, a mając mecz 3-0-19 Janną team się czepia, że nie mam nic dmg xD) i przekonania, że team randomów zawsze przegra. Bo już nawet duo z jakimś carry(grającym gorzej ode mnie) jakoś idzie i mecze wygrane z +30 asyst na koncie się trafiają.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2012 o 22:59, hammerfall87 napisał:

przekwalifikuj się na jungle i bedzie ok :)


no właśnie w sumie dawno nie grałem ale jakoś średnio ją lubiłem faktem też jest że supporting jakoś zaczyna mnie nudzić bo nie dosyć że ratuje się dupska takim delikwentom(choć raz mi się zdarzyło że wychwalali mnie pod niebiosa) to nawet prostego dziękuje nie dostane tylko opieprz jak warda nie postawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na podobnym elo, utrzymywałem się między 1450 a 1500 (miałem sposobność grać na 1800, gdzie mimo dorównującego skilla trolli nie brakowało...) co było moim top, ale miałem jedną złą grę swoją po czym kilka gier 4vs5, spadło do 1300 i junglą jakoś wyciągnąłem do 1364 (junla najlepsza opcja do gry solo, mogłem pilnować wszystkie lejny).


Chociaż gry w tym tygodniu to porażka, głownie overextending (jak to się mówi po polsku?) teemo jako ad carry, feedująca nidale na midzie czy bezsensowne bany. Cieszę się jak jestem ostatnim pickiem, biorę to co potrzeba i mam nadzieję że ludzie z wyższym elo są po prostu lepsi ode mnie, ale to nie zawsze skutkuje.

Do duo nie znam nikogo ogarniętego. Jak by ktoś chciał spróbować to chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto się tą dżunglą zabawić tylko czy jest teraz jakiś fajny skuteczny kobiecy dżungler ? Bo żadnych lee sinów nie mam ewentualnie zostaje Alistar. A co do fem champów to bankowo bym taką miał bo poza Shyvanną Riven i Orianną mam wszystkie jakie wyszły (taka zabawa) xD.

Co do duo jak na west to zapraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 00:42, Hacket napisał:

Może warto się tą dżunglą zabawić tylko czy jest teraz jakiś fajny skuteczny kobiecy
dżungler ? Bo żadnych lee sinów nie mam ewentualnie zostaje Alistar. A co do fem champów
to bankowo bym taką miał bo poza Shyvanną Riven i Orianną mam wszystkie jakie wyszły
(taka zabawa) xD.

Co do duo jak na west to zapraszam :P


shyyvana najlepsza jesli chodzi o babki.Ja od siebie polecam maokaia i nautilusa ew chogatha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować